846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Проект внесення змін до генерального плану поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка...

(0 votes)
Створенно 
on 01/06/2020

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Проект внесення змін до генерального плану поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка», та початок процедури розгляду і  врахування пропозицій  громадськості.

Сергіївська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування зауважень та пропозицій в проектах документів державного планування:

-          «Проект внесення змін до генерального плану поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка в межах кварталу обмеженого: вул. Пирогова, вул. Набережна Ротерхема, вул. Гагаріна та вул. Чорноморська»

-          «Проект внесення змін до генерального плану поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка обмеженої: вул. Гагаріна; існуючою садибною забудовою та територією дитячого закладу санаторного типу «Сергіївка».

Проекти внесення змін до генерального плану смт Сергіївка розроблено з метою уточнення положень генерального плану в зоні сформованої забудови. Необхідність уточнення існуючих положень та внесення змін до генерального плану обґрунтовано необхідністю раціонального використання території населеного пункту, економічного розвитку селища та реалізації наявного природнього та інфраструктурного потенціалу.

Проектом передбачається:

-          зміна функціонального призначення земельних ділянок з метою подальшого раціонального використання;

-          розташування в межах проектованої території зони садибної забудови;

-          розташування в межах проектованої території об’єктів обслуговування;

-          благоустрій території

Виконання документу державного планування не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

               Замовником розробки генеральних планів населених пунктів є виконавчий комітет Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради.
               Розробником проекту генерального плану населеного пункту є ПП «Астор-Юг».
               Розробником стратегічної екологічної оцінки є ПП «Астор-Юг».
               Рішення про затвердження документа державного планування прийматиме Сергіївська селищна рада.

Ознайомитись з проектом документу державного планування та звітом про  СЕО можна у приміщенні Сергіївської селищної ради за адресою  67780, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, буд. 3, та на сторінці в мережі інтернет за посиланням: http://sergeevka.info

Документи, що надаються до розгляду громадськості:

-          Проект внесення змін до генерального плану у вигляді графічних матеріалів;

-          Пояснювальна записка;

-          Звіт про СЕО проекту містобудівної документації.

Ознайомитись з інформацією щодо стану навколишнього середовища та стану здоров’я населення можна у Сергіївській селищній раді, Білгород-дністровській районній державній адміністрації у департаменті екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації та на їх електронних ресурсах у мережі інтернет.

Зауваження та пропозиції громадськості  щодо бажаних змін у проекті документу державного планування та повноти проведення СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30 днів з дня оприлюднення, а саме:

 з «29» травня 2020 р. до «27» червня 2020 р. включно.

Зауваження та пропозиції до проекту внесення змін до генерального плану та обсягу виконання СЕО надаються до Сергіївської селищної ради за адресою  67780, Одеська обл., смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, буд. 3, у письмовому вигляді особисто в робочий час, або на електрону адресу селищної ради:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

            Зауваження та пропозиції надані за межами зазначеного періоду не враховуються та не розглядаються.

 

Відповідальна особа за прийняття зауважень:

Плотнікова Марина Сергіївна: 04849-35853

Громадські слухання в процесі громадського обговорення з презентацією вказаних матеріалів проекту відбудуться у приміщенні Сергіївської селищної ради:

«15» червня 2020 р. об 11 г. 00 хв.

 

 

Селищний голова               ____________________                І.В.Вовченко

 

Остання модифікація Понедельник, 01 Июнь 2020 12:17