846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини

Увага оголошення!

Створенно on 22/09/2020

Відповідно до листа Білгород-Дністровського РЄМ, повідомляємо, що в зв'язку з виконанням ремонтних робіт 23 вересня, в середу, з 8:00 до 17:00 можливе повне відключення електричної енергії в смт Сергіївка. Приносимо вибачення за незручності!

Адміністрація КП "ЖКГ смт. Сергіївка".

Про скликання 61-ої чергової

сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  шістдесят першу чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 25 вересня  2020року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні шістдесят першої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2019 року № 873-VII «Про селищний бюджет смт Сергіївка на 2020 рік».

2.2. Про внесення змін в рішення Сергіївської селищної ради № 677 від 25.01.2019 року «Про затвердження переліку податкових агентів щодо справляння  туристичного збору на території смт Сергіївка».

  2.3.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність гр. Хмельниченко К.В. для будівництва індивідуального гаражу, за адресою: провулок Лиманський, 3, гараж № 39, смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеської області.

2.4.Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Братіцел В.М.  із земель житлової та громадськоїзабудови для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою:вул. Одеська, 2, смт Сергіївка,   м. Білгород-Дністровський, Одеської області.

2.5. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.,гр.,гр., Мельник Івану Васильовичу, Мельник Вірі Семенівні, Холостенко Ірині Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Шаболатська, 23.

2.6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель житлової та громадської забудови гр. Кириллову В.Г. для будівництва  індивідуального гаражу за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, пров. Лиманський, 3, гараж № 16.

2.7.Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панчишкіній Ганні Павлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Миколаївська, 16а.

2.8.Про продовження договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, укладеного з ПрАТ «Аптечна мережа «Фармація»без проведення аукціону.

2.9.Про продовження договору оренди  індивідуально визначеного нерухомого майна, укладеного з ФОП Прокоп Ю.О.без проведення аукціону.

2.10.Про перехід права оренди земельної ділянки, кадастровий номер 5110300000:03:004:0001, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 1та припинення права оренди на земельні ділянки:кадастровий номер 5110300000:03:004:0002, кадастровий номер 5110300000:03:004:0003.

2.11.Про перехід права оренди земельної ділянки, кадастровий номер 5110300000:03:004:0019, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 39. 

 2.12. Про надання  директору ПП «Медікус ВВК» згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого за адресою:

смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 3/3, нежитлових приміщень №№ I-X, 9,11,13,17, 18,19,загальною площею 87,8 кв.м.

2.13. Різне.

3. Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на шістдесят першу чергову сесію Сергіївської селищної ради  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 23. 09. 2020 року.

Навесні з’являються сходи однорічної трав’янистої рослини на перший погляд дуже привабливої,   ажурної, але вкрай небезпечної,  яка завдає немало клопоту  аграріям, городникам та пересічним громадянам  — амброзії полинолистої.

В чому ж небезпека та шкодочинність цієї рослини?

Амброзія полинолиста  конкурує з культурними рослинами за світло, вологу,  поживні речовини, чим саме знижує врожайність сільськогосподарських культур. Вона здатна  витіснити собою всі рослини, аж до повної загибелі основної висіяної культури. Висушує та виснажує ґрунт.  Для створення могутньої надземної маси та кореневої системи вона споживає приблизно 24-33 кг азоту, 5-8 кг фосфору, 32 кг калію, 950 т води для утворення 1 т сухої речовини.

Засмічення сільськогосподарської  продукції її насінням погіршує якість урожаю, вимагає додаткових витрат на його очищення і сушку. Потужна вегетативна маса і глибока коренева система зменшує продуктивність сільськогосподарської техніки.

Присутність цієї рослини на пасовищах та сінокосах знижує їх цінність. При поїданні дійними тваринами квітучої рослини молоко набуває різкого неприємного смаку і запаху.

Квітуча рослина виділяє величезну кількість пилку, небезпечного для здоров’я людини! Пилок амброзії дуже легко проникає в організм при диханні, через слизові оболонки очей, носа.  Тим самим викликаючи гострі алергічні захворювання, у вигляді  запалення слизових оболонок очей і верхніх дихальних шляхів, сльозотечі, чханні, погіршенні зору, підвищенні температури, риніту, кон’юктивіту, бронхіальної астми, набряку легенів. Лікування алергії, спричиненої пилком амброзії, тривале й важке.

Забур’янює амброзія практично усі сільськогосподарські культури та угіддя: просапні та  зернові культури, городи, сади, луки і пасовища, лісові смуги, необроблювані землі переважно з порушеним людиною природним травнистим покровом, узбіччя залізничних,  шосейних та ґрунтових шляхів, пустирі, сміттєзвалища, вулиці та подвір’я населених пунктів.

Розмножується рослина тільки насінням, яке утворюється в дуже великій кількості: одна рослина продукує 50-300 насінин. Насіння розповсюджується за допомогою природних факторів та завдяки господарській діяльності людини, розноситься вітром,  водними потоками (насіння дуже добре “плаває”); тваринами, птахами; з гнієм та іншими органічними добривами; за допомогою транспортних засобів.

Поява сходів амброзії відбувається за оптимальної температури грунту +20-22°С, за сприятливих умов вологості сходи можуть з’являтися впродовж  всього  літа.

Цвітіння припадає частіше на липень і триває аж до жовтня. Плодоношення в серпні-листопаді. Тривалість вегетаційного періоду складає 150-170 днів, вегетує рослина до настання перших заморозків.

Амброзія полинолиста рослина надзвичайно життєстійка: находячись в грунті насіння зберігає життєздатність від 5 до 14 років, переносить  (до двох тижнів) затоплення. При скошуванні рослини у фазі молочно-воскової стиглості  насіння достигає, не втрачає схожість. Рослина здатна до регенерації та відростання після скошування. Частини зрізаних і присипаних під час культивації або оранки рослин утворюють додаткове коріння і дуже добре приживаються.

Зважаючи на велику шкідливість амброзії полинолистої і для недопущення її розповсюдження в боротьбі з бур’яном використовують карантинні, агротехнічні, механічні, хімічні заходи.

Основні карантинні заходи  складаються із заборони завезення засміченої підкарантинної продукції у вільні від бур’яну райони.  При  виявленні бур’яну вантаж підлягає поверненню відправникові. При неможливості очищення продукція заражена амброзією підлягає знищенню.

Забороняється висівати засмічене амброзією насіння сільськогосподпрських культур,  зберігати насіння або товарне зерно культури засмічене насінням амброзії спільно з незасміченими партіями,  вивозити засмічені солому, сіно, полову де були виявлені вогнища амброзії,  використовувати на корм тваринам зерновідходи, які містять насіння амброзії, без запарювання, або розмелення до часток не більше 1 мм.;

використовувати транспортні засоби, інвентар, мішкотару з під засміченого зерна без їх очищення;

Амброзія полинолиста світлолюбивий та теплолюбивий вид, тому ці властивості рослини потрібно враховувати при агротехнічних заходах боротьби з нею.  Це дотримання сівозміни, оптимальні строки сівби, система передпосівної та основної обробки ґрунту, догляд за посівами. Засівання вогнищ бур’яну багаторічними травами, які пригнічують ріст і розвиток амброзії. На землях, дуже засмічених нею, найкращим заходом очищення ґрунту від запасів насіння є використання чистого пару.

В містах, населених пунктах, господарчих дворах підприємств, сільгоспвиробників де неможливо застосувати хімічний метод боротьби  амброзію знищують шляхом вириванням з корінням, або скошуванням нижче кореневої шийки —  безпосередньо перед початком цвітіння, коли суцвіття вже утворилися, але ще не розкрилися. Скошені рослини підлягають спалюванню.

Хімічний метод боротьби полягає в використанні гербіцидів які внесені до “Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні”. Гербіциди слід застосовувати у період, коли рослини амброзії знаходяться  в фазі двох-чотирьох справжніх листків. Пізніше дія хімічних препаратів істотно знижується.

Слід пам’ятати, що амброзія не здатна проникати на ділянки земель з непорушеним природним травнистим покровом. Штучні ж порушення, такі як випалювання сухої трави, сприяють подальшому поширенню цього злісного бур’яну!

Головне завдання в боротьбі з амброзією  – не допустити повного циклу вегетації цієї рослини, і перш за все виключити фенологічні етапи розвитку —  цвітіння і утворення насіння.

Знищивши рослини до цвітіння і формування насіння, Ви збережете здоров’я своє і Ваших близьких, а також істотно зменшите ареал поширення цього шкодочинного бур’яну!

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області

 

 

 

 

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України!

Бажаємо всім тренерам і наставникам міцного здоров’я, талановитих і наполегливих учнів. Учням - ще більше перемог та менше злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Усі ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Користуючись нагодою, висловлюємо глибоку вдячність вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження переможних традицій і спортивної слави Сергіївки від усіх її мешканців!

Ми пишаємося Вашими досягненнями! Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!

Селищний голова Вовченко І.В., Сергіївська селищна рада.

Увага, оголошення!

Створенно on 10/09/2020

Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка!

У в зв’язку з необхідністю проведення обслуговування та профілактики обладнання «центрального» бювету (вул. Молодіжна) с 10го по 15 вересня бювет працювати не буде!

Вибачте за незручності!

КП «ЖКГ смт. Сергіївка»

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!

Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини. Найщиріші слова подяки — вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Селищний голова Вовченко І.В., Сергіївська селищна рада.

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка!

Сердечно вітаємо вас із Днем Незалежності України. Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому хочеться побажати, щоб кожен з нас, в першу чергу почав з власної незалежності! Незалежності від шкідливих звичок, незалежності від чужої думки, незалежності від усіх неприємностей. Нехай незалежно ні від чого, у нас виходить знаходити в житті позитивні моменти і радіти.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

Селищний голова Вовченко І.В., Сергіївська селищна рада.

Комісія по визначенню кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин селища Сергіївка», виконавчого комітету Сергіївської селищної ради, оголошує про початок висування кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин селища Сергіївка» у 2020 році.

У 2020 році Сергіївська селищна рада пропонує в кандидати керівника дитячого санаторію «Сергіївка» Мадоніч В’ячеслава Валентиновича – одного з тих, хто будував санаторно-курортну інфраструктуру нашого селища ще в часи СССР.  З того часу В’ячеслав Валентинович беззмінно успішно керує головним дитяче-оздоровчим закладом Сергіївки.

КП «ЖКГ смт. Сергіївка» пропонує в кандидати Ермоленко Юрія Васильовича, 90 річного інженера по захисту праці комунального підприємства. Колишній військовий (підполковник)  з 1983 року працював в курорті Сергіївка на посадах начальника штабу цивільної оборони, інженера по захисту праці, відповідального за пожежну безпеку в об’єднанні санаторно-курортних закладів «Літорал».

Чекаємо на Ваші подання і пропозиції!

Звання «Почесний громадянин селища Сергіївка» є вищою ознакою вдячності мешканців селища і присвоюється за: видатні заслуги у соціально-економічному, соціально-культурному  розвитку селища; за активну участь в розвитку здоров’я, науки, спорту, культури, освіти, туризму, в охороні громадського порядку, громадській роботі; за мужність і відвагу при врятуванні людей, матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стихійного лиха, національної, інтелектуальної і культурної спадщини;  за плідну громадську діяльність.

Висування кандидатур на присвоєння «Почесний громадянин селища Сергіївка» здійснюється гласно, за пропозиціями трудових колективів підприємств, установ та організацій селища, голов депутатських комісій селищної ради, громадських організацій.

На розгляд надаються наступні документи : Подання (витяг з протоколу про висування кандидата); характеристика заслуг кандидата; автобіографія кандидата; кольорова фотокартка кандидата 3x4.

Подання з документами разом з супроводжувальним листом надсилається на ім’я  селищного голови на пізніше 20 вересня поточного року.

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Яхтсмен з смт. Сергіївка, вихованець Одеської обласної ДЮСШ з вітрильного спорту Оскар Мадоніч (тренер - Павло Донцов) став володарем Кубка України в класі «Laser». Про це повідомили в прес-службі відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Яхтсмен виграв 4 з 7 гонок, в одній гонці фінішував 2-м, ще в двох - 4-м. У підсумку - 10 «переможних» очок. При цьому, Оскар Мадоніч на 2 очка випередив «міжнародника» Валерія Кудряшова з Маріуполя.

Вітаємо переможця, його батьків та тренерів! Бажаємо Оскару міцного здоров’я, вдачі та нових і більших досягнень!

Сергіївський голова Вовченко І.В.  та селищна рада від усіх мешканців Сергіївки.

Сьогодні смт. Сергіївка та село Приморське відвідав з робочим візитом голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций. Зустрічав та презентував голові облдержадміністрації майбутню Сергіївську ОТГ Сергіївський селищний голова Вовченко І.В..

Спочатку у селі Приморське пройшла зустріч з громадами сіл Приморської сільради. На зустрічі голова облдержадміністрації відповідав на питання мешканців – обговорювали санітарний стан курортної зони, незадовільні умови пільгового проїзду на автобусах, а також  проблемні питання пов’язані з капітальним ремонтом дороги, який проводиться у цей час.

В смт Сергіївка, відбулася open air нарада, яка стартувала з Набережної Ротерхема, а фінішувала у водно-спортивному центрі «Олімп» (Яхт-клуб «Баргузин»).  Головна тема наради – порятунок Будакського лиману, який вже в найближчі роки може опинитися на межі екологічної катастрофи подібної Куяльнику, що зруйнує Сергіївку як лікувальний курорт на довгі роки.

Сергіївський селищний голова Вовченко І.В.  доповів що з кожним роком наш лиман стає все бруднішим завдяки каналізаційним стокам курортного селища Затока. Затока не має каналізаційної мережі взагалі, а підприємцям вигідніше злити каналізацію в лиман, а не вивозити спецтехнікою. Також, проблемою є відсутність протоки між Затокою та морською косою Сергіївки – протока була, але ії давно замило, що порушило необхідний лиману водообмін. Селищний голова наголосив –якщо не буде негайного втручання - ці негативні фактори вже найближчим часом можуть привести до дуже важких наслідків як для лиману, так і для курортів Сергіївка та Затока.

Але вихід є – існує інвестиційний проект відновлення протоки. Згідно проекту вона буде перетворена на повноцінний пролив, з можливостю переходу до лиману на штормову стоянку невеликих яхт - потрібно тільки рішення облдержадміністрації на виділення частини коси під протоку.  Також, селищною радою розробляється проект відновлення очисних споруд смт. Сергіївка, після реалізації якого, стане можливим створення каналізаційної системи на «колгоспній» частині Затоки з відводом через КНС№2 смт. Сергіївка до очисних споруд селища. Реалізація цього проекту зведе до мінімуму забруднення лиману каналізаційними стоками, а також забезпечить значні додаткові надходження Сергіївському комунальному підприємству через плату за водовідведення підприємцями Затоки.

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций подякував селищному голові Вовченко І.В. за докладну доповідь, пообіцяв всебічну підтримку по проблемним питанням та підтвердив, що Сергіївка на цей час є найперспективнішою туристичною локацією Одещини.  Потрібно відродити не тільки цілорічний лікувальний туризм, але й дати значний поштовх для розвитку інших видів туризму – спортивного, екстремального, етнічного та інших. Тому, збереження Будакського лиману це першочергове завдання Одеської облдержадміністрації.

 

Увага, оголошення!

Створенно on 05/08/2020

Шановні мешканці смт Сергіївка, 7го серпня, о 11 годині в приміщенні актової зали Сергіївської селищної ради відбудеться відкрита зустріч членів земельної комісії з питань "Щодо забезпечення мешканців смт. Сергіївка ділянками для індивідуального житлового будівництва"  з мешканцями селища. На зустрічі будуть надані усі відповіді стосовно отримання земельних ділянок, необхідних документів та черги, згідно якої ділянки надаються. 

Прохання усім – мати при собі захисні маски та, за можливостю, зберігати безпечну відстань один від одного. 

 

Сьогодні, 31 липня 2020 року, о 10й годині, в приміщенні Сергіївської селищної ради, відбулась 60 (позачергова) сесія депутатів VII скликання. Розглядались бюджетні питання, а також рішення про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресами по вул. Райдужна, Сонячна, Морська та Київська. 

Селищний голова Вовченко І.В.  наголосив на необхідності проведення найближчим часом відкритої наради земельної комісії, на якої члени комісії зможуть відповісти на всі питання мешканців, щодо отримання земельних ділянок та існуючої черги на їх отримання.  

Також голова підкреслив, що після інвентаризації земель громади, яка проводиться у цей час, вже в наступні декілька місяців відведення земельних ділянок для мешканців смт. Сергіївка буде продовжено. Всі, хто пройшов земельну комісію та знаходиться в черзі - отримають свої власні земельні ділянки у рідному селищі.

 

Про скликання 60-ої позачергової сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  шістдесяту  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 31 липня  2020 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні  шістдесятої позачергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2019 року № 873-VII «Про селищний бюджет смт Сергіївка на 2020 рік».

2.2.Про внесення доповнень в рішення  № 160 21-ї позачергової сесії  Сергіївської селищної ради від 08 лютого 2017 року  «Про затвердження  Порядку встановлення розмірів орендної плати (плати за встановлення особистих строкових сервітутів, розмірів недоотриманих коштів) за використання земельних ділянок, які перебувають у  комунальній власності  територіальної громади смт Сергіївка».  

2.3.Про внесення змін в Комплексну Цільову Програму розвитку дільниці «Благоустрій» КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки».

2.4.Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Радужна.

2.5.Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Сонячна.

2.6.Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Морська.

2.7.Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Київська.

2.8.Про надання дозволу Люц  Арвіду на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої  за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 6а, в орендне користування.

2.9.Різне.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Увага оголошення!

Створенно on 20/07/2020

Завтра з 10ої години, в актовій залі Сергіївської селищної ради буде відбуватись жеребкування 77 земельних ділянок для житлового будівництва згідно затвердженому на 59й сесії списку мешканців смт Сергіївка.

У в зв’язку з карантинними обмеженнями жеребкування буде проводитись трьома «хвилями» для зменшення кількості людей у приміщенні, та забезпечення необхідної безпечної відстані між ними.

Просимо усіх учасників жеребкування віднестись з розумінням, та явитись у селищну раду у відповідний час, згідно списку запрошених який буде опубліковано нижче. При собі мати захисну маску та копії паспорта і ІПН (індивідуальний податковий номер).  

З 10ї години:

1

Бунеску Артур Миколайович

2

Шалухін Олександр Євгенійович

3

Крицький Микола Сергійович

4

Поверінов Ігор Анатолійович

5

Чірва Лариса Іванівна

6

Туманов Віктор Миколайович

7

Белянін Сергій Анатолійович

8

Геркогло Сергій Семенович

9

Феофілактова Світлана Панфілівна

10

Нестерюк Станіслав Сергійович

11

Почхуа Ольга Павлівна

12

Барабаш Наталя Володимирівна

13

Цихмистренко Анна Андріївна

14

Білоус Олександр Леонідович

15

Добровольський Микола Васильович

16

Іванов Денис Сергійович

17

Стамбол Ганна Семенівна

18

Байдан Валентин Степанович

19

Мудряк Юлія Сергіївна

20

Гапоненко Валентина Семенівна

21

Москаленко Марія Костянтинівна

22

Тирновський Руслан Вікторович

23

Черкес Валентина Андріївна

24

Іванов Володимир Іванович

25

Долотова Леся Валеріївна

 

З 11ї години:

26

Копусенко Світлана Володимирівна

27

Смоленко Ольга Костянтинівна

28

Піддубна Дар'я Олександрівна

29

Зайцев Сергій Васильович

30

Козаченко Валерій Яковлевич

31

Шереметьєва Валентина Христофорівна

32

Орлова Світлана Василівна

33

Оборочан Надія Іванівна

34

Плотницька Наталія Олександрівна

35

Харитонов Олександр Миколайович

36

Савицька Елеонора Спиридонівна

37

Костенко Олена Олександрівна

38

Герман Ірина Іванівна

39

Кудрявець Наталя Кирилівна

40

Брошеван Леонтій Іванович

41

Чебаненко Марія Олександрівна

42

Кравцов Віталій Георгійович

43

Пітченко Ганна Петрівна

44

Омельяненко Наталя Анатоліївна

45

Кіосе Максим Георгійович

46

Ларіонов Микола Миколайович

47

Добиш Денис Михайлович

48

Кучмій Ірина Михайлівна

 

З 12ї години:

49

Ніколов Павло Васильович

50

Бергель Максим Вікторович

51

Унгурян Марина Сергіївна

52

Шулякова Галина Миколаївна

53

Січкар Віра Василівна

54

Куманова Віолетта Василівна

55

Курільчук Тетяна Борисівна

56

Вахоніна Наталія Володимирівна

57

Кліменко Оксана Олександрівна

58

Ожигов Микола Єфимович

59

Бобик Валентина Петрівна

60

Мотова Надія Олексіївна

61

Мельниченко Наталя Станівна

62

Завірюха Галина Андріївна

63

Церковна Валентина Кузьмівна

64

Деревенча Андрій Юрійович

65

Курогло Богдан Анатолійович

66

Підіпригора Антоніна Яківна

67

Покидко Олександр Сергійович

68

Шинкаренко Валентина Миколаївна

69

Колініченко Олександр Іванович

70

Кузьміна Тетяна Онуфріївна

71

Дьякова Віра Іванівна

72

Новикова Людмила Миколаївна

73

Костова Галина Миколаївна

74

Тодоров Олександр Дмитрович

75

Паскар Галина Миколаївна

76

Присекар Олександр Миколайович

77

Грахмез Галина Петрівна

  

1

Бунеску Артур Миколайович

2

Шалухін Олександр Євгенійович

3

Крицький Микола Сергійович

4

Поверінов Ігор Анатолійович

5

Чірва Лариса Іванівна

6

Туманов Віктор Миколайович

7

Белянін Сергій Анатолійович

8

Геркогло Сергій Семенович

9

Феофілактова Світлана Панфілівна

10

Нестерюк Станіслав Сергійович

11

Почхуа Ольга Павлівна

12

Барабаш Наталя Володимирівна

13

Цихмистренко Анна Андріївна

14

Білоус Олександр Леонідович

15

Добровольський Микола Васильович

16

Іванов Денис Сергійович

17

Стамбол Ганна Семенівна

18

Байдан Валентин Степанович

19

Мудряк Юлія Сергіївна

20

Гапоненко Валентина Семенівна

21

Москаленко Марія Костянтинівна

22

Тирновський Руслан Вікторович

23

Черкес Валентина Андріївна

24

Іванов Володимир Іванович

25

Долотова Леся Валеріївна

26

Копусенко Світлана Володимирівна

27

Смоленко Ольга Костянтинівна

28

Піддубна Дар'я Олександрівна

29

Зайцев Сергій Васильович

30

Козаченко Валерій Яковлевич

31

Шереметьєва Валентина Христофорівна

32

Орлова Світлана Василівна

33

Оборочан Надія Іванівна

34

Плотницька Наталія Олександрівна

35

Харитонов Олександр Миколайович

36

Савицька Елеонора Спиридонівна

37

Костенко Олена Олександрівна

38

Герман Ірина Іванівна

39

Кудрявець Наталя Кирилівна

40

Брошеван Леонтій Іванович

41

Чебаненко Марія Олександрівна

42

Кравцов Віталій Георгійович

43

Пітченко Ганна Петрівна

44

Омельяненко Наталя Анатоліївна

45

Кіосе Максим Георгійович

46

Ларіонов Микола Миколайович

47

Добиш Денис Михайлович

48

Кучмій Ірина Михайлівна

49

Ніколов Павло Васильович

50

Бергель Максим Вікторович

51

Унгурян Марина Сергіївна

52

Шулякова Галина Миколаївна

53

Січкар Віра Василівна

54

Куманова Віолетта Василівна

55

Курільчук Тетяна Борисівна

56

Вахоніна Наталія Володимирівна

57

Кліменко Оксана Олександрівна

58

Ожигов Микола Єфимович

59

Бобик Валентина Петрівна

60

Мотова Надія Олексіївна

61

Мельниченко Наталя Станівна

62

Завірюха Галина Андріївна

63

Церковна Валентина Кузьмівна

64

Деревенча Андрій Юрійович

65

Курогло Богдан Анатолійович

66

Підіпригора Антоніна Яківна

67

Покидко Олександр Сергійович

68

Шинкаренко Валентина Миколаївна

69

Колініченко Олександр Іванович

70

Кузьміна Тетяна Онуфріївна

71

Дьякова Віра Іванівна

72

Новикова Людмила Миколаївна

73

Костова Галина Миколаївна

74

Тодоров Олександр Дмитрович

75

Паскар Галина Миколаївна

76

Присекар Олександр Миколайович

77

Грахмез Галина Петрівна

Сьогодні, селищний голова  Вовченко І.В. приймав від підрядника відремонтований бювет по вул. Чорноморській. Було виконано зовнішній ремонт, замінені фільтри та насос. Комунальне підприємство придбало та встановила нові лавки. Зі слів мешканців найближчих вулиць – після ремонту якість води значно підвищилась. 

Сьогодні, 17 липня 2020 року, о 10й годині, в приміщенні Сергіївської селищної ради, відбулась 59 (позачергова) сесія депутатів VII скликання. Депутати затвердили багато питань, з яких найважливішим для мешканців Сергіївки є виділення другої черги земельних ділянок для житлової та садибної забудови мешканцям селища згідно програми селищної ради. Всього виділено 77 ділянок по 4 сотки. Найближчим часом земельна комісія оприлюднить поіменний перелік мешканців що отримають ділянки, та визначиться з часом проведення їх жеребкування. 

Дивіться відеозапис сесіі:

 

На базі селищної  пожежно-рятувальної частини (45 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України)  створено новий підрозділ рятівників-водолазів. 

Вказаний підрозділ знаходиться на стадії формування, але вже отримав необхідну для роботи рятівників техніку, а саме  - автомобіль підвищеної прохідності ГАЗ - 66 і рятувальний катер UMS-600 з двигуном Mercury 115. Як доповів начальник підрозділу, капітан служби цивільного захисту Олексій Салоух на черзі отримання водолазного обладнання і облаштування довгоочікуваного рятівного пункту на морській косі.

З нагоди отримання спеціальної  техніки селищний голова Вовченко І.В. привітав рятівників  та наголосив, що селищна рада забезпечить всебічну підтримку облаштування рятівного пункту на морській косі, адже це питання є дійсно життєво важливим для курорту.

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят дев’яту позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 17 липня  2020 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят дев’ятої позачергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про виконання  бюджету смт Сергіївка за І півріччя  2020 року.

2.2.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2019 року № 873-VII «Про селищний бюджет смт Сергіївка на 2020 рік».

2.3.Про внесення доповнень в рішення  № 160 21-ї позачергової сесії  Сергіївської селищної ради від 08 лютого 2017 року  «Про затвердження  Порядку встановлення розмірів орендної плати (плати за встановлення особистих строкових сервітутів, розмірів недоотриманих коштів) за використання земельних ділянок, які перебувають у  комунальній власності  територіальної громади смт Сергіївка».  

2.4.Про внесення змін до «Комплексної Цільової Програми розвитку КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки».

2.5.Про внесення змін до «Комплексної Цільової Програми фінансової  підтримки КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки».

2.6.Про внесення змін в Комплексну Цільову Програму розвитку дільниці «Благоустрій» КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки».

2.7.Про внесення змін до рішення сесії Сергіївської селищної ради № 1058 від 05.06.2020 року «Про затвердження переліку об`єктів комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка, що підлягають приватизації у 2020 році». 

2.8.Про внесення змін в рішення Сергіївської селищної ради № 677 від 25.01.2019 року «Про затвердження переліку податкових агентів щодо справлення  туристичного збору на території смт Сергіївка».

2.9.Про затвердження містобудівної документації «Проект внесення змін у Генеральний  план  поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка в межах кварталу обмеженого: вул. Пірогова, вул. Набережна Ротерхема, вул. Гагаріна та вул. Чорноморська» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

2.10.Про затвердження містобудівної документації «Проект внесення змін у Генеральний  план  поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка обмеженої: вул. Гагаріна, існуючою садибною забудовою  та територією дитячого закладу санаторного типу «Сергіївка»  та звіту про стратегічну екологічну оцінку. 

2.11.Про погодження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності з метою формування земельних ділянок на території смт Сергіївка.

2.12.Про затвердження списків мешканців смт Сергіївка, яким передаються земельні ділянки безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). 

2.13.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок  у власність  із земель житлової  та громадської   забудови  мешканцям  смт Сергіївка  для будівництва  і обслуговування  житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2.14.Про надання  дозволу  на  виготовлення технічної  документації  щодо  встановлення (відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі  на місцевості гр. Панчишкіній Г.П. для будівництва і  обслуговування   житлового   будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)за адресою: смт Сергіївка,  вул. Миколаївська, 5.

2.15.Про перехід права оренди земельної ділянки, кадастровий номер 5110300000:03:003:0138, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Пірогова, 1.  

2.16.Про надання дозволу Кірєвій Т.М.  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 15а площею 0,1784 га в орендне  користування. 

2.17.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Грахмез А.Ф. за адресою: смт Сергіївка, вул. Шаболатська, 26, гараж № 5.

2.18.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Табалі Л.І. за адресою: смт Сергіївка, провулок Лиманський, 3, гараж № 24.

2.19.Різне.

Селищний голова  І.В.Вовченко

 

Сьогодні о 12й годині, в приміщенні Сергіївської селищної ради, у святковій атмосфері відбулась церемонія нагородження переможців та номінантів конкурсу «Зробимо Сергіївку краще!». Селищний голова Вовченко І.В. привітав учасників конкурсу і висловив свою подяку дітям та їх батькам за участь у покращенні нашого селища, також Ігор Васильович наголосив, що будуть прикладені усі зусилля для виконання обіцянки селищної ради – перетворити проект скверу у життя. 

Сьогодні о 10й годині, в приміщенні Сергіївської селищної ради, пройшла робоча нарада з питань проведення оздоровчого сезону 2020 року в умовах карантину у зв’язку з пандемією COVID-19. На нараду були запрошені усі керівники оздоровчих закладів смт Сергіївка. Вів нараду селищний голова Вовченко І.В..  На питання наших бізнесменів відповідали: начальник відділу у справах сім’ї та молоді департаменту соціальної політики Б-Дністровської міської ради Душаніна О.М.,  начальник управління держпродспоживслужби у Б-Дністровському районі Сьомік П.В.,  начальник управління охорони здоров’я Б-Дністровської міської ради Сибірцева Т.А., завідуюча відокремленим підрозділом Б-Дністровським МРВ лабораторних досліджень Волкожа Т.С., начальник відділу прикордонної служби «Курортне» Осадчук А.М.,  представник Б-Дністровського МРВГУДСНС і представник Б-Дністровського відділу ГУНП.

У ході наради були обговорені усі питання щодо проведення оздоровчого сезону 2020 року, також бізнесмени отримали низку важливих і корисних порад щодо організації відповідних карантинних умов у своїх закладах, а також щодо дій у разі виявлення підозри на захворювання серед своїх відпочиваючих.

Також, селищний голова Вовченко І.В. окремо доповів о ситуації з дитячими оздоровчими закладами, які досі є заручниками карантинних обмежень. Наразі у цей час розробляються рекомендації щодо проведення дитячого оздоровчого сезону 2020 року, який розпочнеться вже з 1го серпня, якщо ситуація з COVID-19 не погіршиться.  

Дивіться відеозапис наради:

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка! 

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім'ї. Зі святом вас!

Сергіївський селищний голова Вовченко І.В. та Сергіївська селищна рада.

 

Увага, оголошення!

Створенно on 23/06/2020

Увага оголошення!

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка!

У в зв’язку з проведенням робіт по капітальному ремонту бювету на вул. Чорноморській - 24 і 25 червня 2020 року постачання води бюветом буде тимчасово припинено. Вибачте за доставлені незручності.

Сергіївська селищна рада.

https://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gif

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 20 травня 2020 р. № 392
Київ

Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

{Назва Постанови із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

{Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
№ 424 від 29.05.2020
№ 435 від 03.06.2020
№ 477 від 12.06.2020
№ 480 від 12.06.2020
№ 500 від 17.06.2020}

{Установити, що пункти 3 і 4 цієї Постанови не застосовуються до внутрішніх та міжнародних авіаційних пасажирських перевезень у частині діяльності (функціонування) аеропортів щодо прийняття та відправлення повітряних суден, що здійснюють такі перевезення згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19), з 22 травня 2020 р. до 31 липня 2020 р. на території Автономної Республіки Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, м. Києва, м. Севастополя (далі - регіони) із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні карантин, продовживши на всій території України дію карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061).

{Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

2. Установити, що:

у регіонах, в яких встановлено карантин, застосовуються протиепідемічні заходи, що визначаються цією постановою, а також заходи, що додатково встановлені органами державної влади та органами місцевого самоврядування в межах компетенції;

заходи, запроваджені актами законодавства в процесі реалізації карантину на період, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211, продовжують діяти на період, встановлений цією постановою;

на період дії карантину робота розпочинається:

{Пункт 2 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

- в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування о 8 годині;

{Пункт 2 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

- в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду України о 10 годині;

{Пункт 2 доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

Головним державним санітарним лікарем України розробляються та затверджуються протиепідемічні заходи, які визначають особливості провадження діяльності суб’єктами господарювання на період карантину.

3. На період дії карантину забороняється:

1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

4) відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “КРОК”, а також здійснення підтвердження кваліфікації моряків, проведення підготовки моряків, членів екіпажів торговельних суден, зокрема тих, що здійснюють плавання внутрішніми водними шляхами України, та проведення підготовки судноводіїв малих/маломірних суден;

5) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;

6) діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

7) здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб. Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення;

8) постачальникам електричної енергії, операторам систем розподілу електричної енергії здійснювати відключення та обмеження нижче технологічного мінімуму споживання електричної енергії підприємств централізованого водопостачання та водовідведення незалежно від форми власності, вугледобувних підприємств;

9) постачальникам природного газу здійснювати припинення постачання природного газу виробникам теплової та електричної енергії (припинення забезпечення споживача необхідними підтвердженими обсягами природного газу, неподання оператору газотранспортної системи номінацій/реномінацій на транспортування природного газу для задоволення потреб споживачів, зменшення періоду постачання в інформаційній платформі оператора газотранспортної системи та/або надсилання доручень на припинення (обмеження) транспортування/ розподілу природного газу для споживачів або припинення газопостачання) незалежно від форми власності, установивши, що на період встановлення карантину акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” зобов’язане на умовах та у порядку, передбачених Положенням про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 98, ст. 3226):

укласти договір постачання природного газу з виробником теплової та електричної енергії незалежно від форми власності, який звернувся з пропозицією укладення договору постачання природного газу, з дотриманням вимог законодавства;

здійснювати постачання природного газу виробникам теплової та електричної енергії незалежно від стану виконання умов щодо розрахунків, передбачених пунктом 11 зазначеного Положення, за умови наявності укладених належним чином договорів постачання природного газу з такими виробниками теплової та електричної енергії;

включити в реєстр споживачів Компанії на інформаційній платформі оператора газотранспортної системи виробників теплової та електричної енергії, з якими укладені належним чином договори постачання природного газу;

10) відвідування установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

11) відвідування пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, та пунктів тимчасового розміщення біженців, крім осіб, які надають правову допомогу особам, які перебувають в таких пунктах;

12) закладам охорони здоров’я проведення планових заходів з госпіталізації, крім:

планової госпіталізації в регіонах, в яких заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50 відсотків. Дозвіл на проведення планової госпіталізації в регіоні встановлюється рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua);

надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я.

Пацієнти, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають обов’язковому тестуванню на COVID-19 відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я;

13) перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства (крім іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту) без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією.

Особі, визначеній абзацом першим цього підпункту, у якої відсутній поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією, уповноваженою службовою особою підрозділу охорони державного кордону відмовляється у перетинанні державного кордону в порядку, визначеному статтею 14 Закону України “Про прикордонний контроль”.

{Пункт 3 в редакції Постанови КМ № 500 від 17.06.2020}

4. На території регіонів із значним поширенням COVID-19 запроваджується посилення протиепідемічних заходів.

Регіоном із значним поширенням COVID-19 вважається регіон, в якому наявна одна з таких ознак:

завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50 відсотків;

середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;

коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить більш як 11 відсотків, який обраховується за формулою:

показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більш як 10 відсотків, який обраховується за формулою:

Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 застосовується у разі реєстрації більше восьми випадків на 100 тис. населення сумарно за останні сім днів.

Посилення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря регіону, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації та наявності у регіоні ознак для посилення протиепідемічних заходів відповідно до відомостей, опублікованих на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я.

У разі відповідності епідемічної ситуації в регіоні ознакам для посилення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій збирається позачергово та приймає рішення про посилення протиепідемічних заходів з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні. Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в регіоні із значним поширенням COVID-19 кожних три дні аналізує епідемічну ситуацію в регіоні, розглядає питання посилення протиепідемічних заходів.

Рішення про посилення протиепідемічних заходів може бути відмінено не раніше ніж через сім днів з дня його прийняття з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

У регіонах, в яких здійснюється посилення протиепідемічних заходів, можуть встановлюватися за поданням головного державного санітарного лікаря регіону особливості діяльності та обмеження щодо:

проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів;

діяльності закладів, що надають послуги з розміщення;

здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному та міжобласному сполученні;

перевезення пасажирів метрополітеном;

відвідування закладів дошкільної освіти;

роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів, закладів культури;

діяльності закладів харчування.

{Пункт 4 в редакції Постанови КМ № 500 від 17.06.2020}

5. На період дії карантину тимчасово дозволяється:

1) відповідно до підпункту 1 пункту 2 розділу II “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України від 13 квітня 2020 р. № 555-IX “Про внесення змін до Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” обробка (в тому числі обмін інформацією в порядку, визначеному цією постановою) персональних даних осіб, визначених цією постановою як таких, що підлягають самоізоляції або обсервації, зокрема:

медичним працівникам закладів охорони здоров’я - щодо внесення до електронного сервісу “Дій вдома” Єдиного державного веб-порталу електронних послуг інформації в порядку, передбаченому цією постановою;

державній установі “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”, державним установам епідеміологічного профілю Міністерства охорони здоров’я, Міністерству цифрової трансформації - щодо прізвища, імені, по батькові особи, дати народження, визначеного особою місця самоізоляції, місця реєстрації, місця фактичного проживання особи, інформації про засоби зв’язку (номер телефону), місця роботи, навчання, коротких відомостей про стан здоров’я;

органам з питань соціального захисту населення - щодо прізвища, імені, по батькові особи, статі, дати народження, визначеного особою місця самоізоляції, місця реєстрації, місця фактичного проживання особи, інформації про засоби зв’язку (номер телефону);

Національній поліції, Національній гвардії - щодо прізвища, імені, по батькові особи, дати народження, визначеного особою місця самоізоляції, місця реєстрації, місця фактичного проживання особи, інформації про засоби зв’язку (номер телефону) з метою здійснення поточного контролю за дотриманням режиму самоізоляції та щодо осіб, які порушили правила щодо карантину, санітарно-гігієнічні, санітарно-протиепідемічні правила і норми, визначені цією постановою.

Персональні дані підлягають знеособленню, а у разі неможливості - знищенню протягом 30 днів після закінчення карантину;

2) фізичним особам - підприємцям та фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність, вести облік доходів і витрат без використання книг обліку доходів і витрат (книг обліку доходів), якщо ведення зазначених книг повинно розпочатися після встановлення карантину, за умови подальшого подання такими особами книг обліку доходів і витрат (книг обліку доходів), до яких внесені дані про доходи і витрати, отримані (здійснені) ними, для реєстрації до контролюючих органів протягом трьох місяців з дня прийняття рішення про відміну карантину;

3) залучення до роботи без проходження попереднього (під час прийняття на роботу) та періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, робота яких пов’язана із забезпеченням безпеки руху та обслуговуванням залізничного транспорту, підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту, працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, визначених переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001 р. № 559 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 21, ст. 950);

4) проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому (дистанційному) режимі, а також ухвалення рішення про умовну (відкладену) акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

{Пункт 5 доповнено підпунктом 4 згідно з Постановою КМ № 435 від 03.06.2020}

6. Затвердити Порядок здійснення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією, що додається.

Обов’язковій самоізоляції підлягають:

особи, які мали контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19, крім осіб, які під час виконання службових обов’язків використовували засоби індивідуального захисту відповідно до рекомендацій щодо їх застосування;

особи з підозрою на інфікування або з підтвердженим діагнозом COVID-19 в легкій формі за умови, що особа не потребує госпіталізації;

особи, які не підлягають обсервації у зв’язку з наданням згоди на самоізоляцію з використанням електронного сервісу “Дій вдома” Єдиного державного веб-порталу електронних послуг до перетину державного кордону або контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них.

{Абзац п'ятий пункту 6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

{Абзац шостий пункту 6 виключено на підставі Постанови КМ № 500 від 17.06.2020}

{Абзац сьомий пункту 6 виключено на підставі Постанови КМ № 500 від 17.06.2020}

{Абзац восьмий пункту 6 виключено на підставі Постанови КМ № 500 від 17.06.2020}

{Абзац дев'ятий пункту 6 виключено на підставі Постанови КМ № 500 від 17.06.2020}

{Абзац десятий пункту 6 виключено на підставі Постанови КМ № 500 від 17.06.2020}

{Абзац одинадцятий пункту 6 виключено на підставі Постанови КМ № 500 від 17.06.2020}

7. Затвердити Порядок проведення обов’язкової обсервації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, що додається.

Підставами для обсервації особи є:

заява особи про добровільну обсервацію у зв’язку з неможливістю дотримання вимог самоізоляції;

порушення двічі особою умов самоізоляції;

{Абзац четвертий пункту 7 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

відмова особи, яка мала контакт із хворими або має ознаки інфікування COVID-19, від медичного обстеження за направленням лікуючого лікаря;

перетин державного кордону особою, яка прибула з держави або є громадянином (підданим) держави із значним поширенням COVID-19 (крім осіб, які є громадянинами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19 та не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів або прямують територією України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд за кордон протягом двох діб, працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїздних і локомотивних бригад, учасників зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою).

{Абзац шостий пункту 7 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 424 від 29.05.2020; в редакції Постанов КМ № 480 від 12.06.2020№ 500 від 17.06.2020}

{Абзац сьомий пункту 7 виключено на підставі Постанови КМ № 480 від 12.06.2020}

Перелік осіб, які є працівниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних організацій в Україні, осіб, що належать до дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, інших відповідних осіб міжнародних організацій, які не підлягають обов’язковій госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів), визначається Міністерством закордонних справ.

Особи, що дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу “Дій вдома” Єдиного державного веб-порталу електронних послуг до перетину державного кордону, не підлягають обсервації у випадку, передбаченому абзацом шостим цього пункту.

{Абзац дев'ятий пункту 7 в редакції Постанови КМ № 480 від 12.06.2020}

Діти, які не досягли 12 років, підлягають обсервації разом з одним із батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до законодавства.

8. Міністерство цифрової трансформації разом із Службою безпеки забезпечують функціонування електронного сервісу “Дій вдома” Єдиного державного веб-порталу електронних послуг та, зокрема, інформаційної системи епідеміологічного контролю за поширенням COVID-19, що є частиною сервісу.

Порядок інформаційної взаємодії Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, інформаційних систем Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції, інформаційних систем Міністерства охорони здоров’я, державної установи “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”, Служби безпеки, Міністерства соціальної політики встановлюється Міністерством цифрової трансформації та держателем відповідної інформаційної системи в обсязі, необхідному для виконання цієї постанови.

{Абзац другий пункту 8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

9. Внести до актів Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

10. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

11. Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції:

забезпечити охорону публічної (громадської) безпеки і порядку на прилеглій території до об’єктів госпіталізації осіб, хворих на COVID-19, обсервації;

забезпечити в межах компетенції контроль за дотриманням обсервації, самоізоляції;

посилити патрулювання громадських місць;

вжити інших заходів, спрямованих на виконання цієї постанови.

12. Рекомендувати органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності забезпечити:

{Абзац перший пункту 12 в редакції Постанови КМ № 500 від 17.06.2020}

на період дії карантину з метою обмеження скупчення громадян в транспорті та на шляхах прямування на роботу/з роботи застосування там, де це можливо, гнучкого режиму робочого часу, який, зокрема, передбачає різний час початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, дистанційну (надомну) роботу;

{Абзац другий пункту 12 в редакції Постанови КМ № 500 від 17.06.2020}

відстань у прикасовій та касовій зонах між особами (за винятком покупця і продавця) не менше ніж 1,5 метра та/або наявність між ними відповідних захисних екранів;

дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень.

12-1. Рекомендувати суб’єктам господарювання на період дії карантину внести (у разі необхідності) зміни до режимів їх роботи з метою встановлення початку роботи о 9, 10 чи більш пізній годині. Зокрема, встановити початок роботи о 10 або більш пізній годині суб’єктам господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності:

оптова та роздрібна торгівля;

ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;

поштова та кур’єрська діяльність;

тимчасове розміщування та організація харчування;

страхова діяльність;

освіта;

надання соціальної допомоги;

мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

{Постанову доповнено пунктом 12-1 згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

12-2. Обласним, Київській міській, районним державним адміністраціям опрацювати разом з органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання питання щодо можливості запровадження на період дії карантину графіків роботи підприємств, установ, організацій, які передбачатимуть різний час початку (закінчення) їх роботи залежно від територіального розташування, галузевої належності, специфіки виконання робіт чи надання послуг.

{Постанову доповнено пунктом 12-2 згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

12-3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування розробити (скорегувати) маршрути руху громадського транспорту з урахуванням змінених графіків роботи підприємств, установ, організацій для забезпечення можливості переміщення працівників на роботу/з роботи.

{Постанову доповнено пунктом 12-3 згідно з Постановою КМ № 500 від 17.06.2020}

13. Обласним, Київській міській державним адміністраціям:

забезпечити облаштування спеціалізованих закладів для організації обсервації, харчування, транспортування до них осіб, у тому числі від пунктів пропуску через державний кордон, що потребують обсервації, медичне спостереження за ними;

{Абзац другий пункту 13 в редакції Постанови КМ № 480 від 12.06.2020}

вжити додаткових заходів до виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.

14. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування забезпечити подання щодня Керівнику робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням на території України COVID-19, звітності про виконання цієї постанови.

15. Керівнику робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням на території України COVID-19, забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua) та офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я статистичної інформації щодо епідемічної ситуації в Україні в цілому та в регіонах, пов’язаної з поширенням COVID-19, та відомостей про діючі протиепідемічні заходи в кожному регіоні.

16. Міністерству охорони здоров’я забезпечити інформування кожних три дні Адміністрації Державної прикордонної служби та Кабінету Міністрів України, щодо переліку держав із значним поширенням COVID-19.

Державами із значним поширенням COVID-19 вважаються держави, в яких кількість активних випадків захворювання на COVID-19 становить більше ніж 40 осіб на 100 тис. населення.

{Постанову доповнено пунктом 16 згідно з Постановою КМ № 480 від 12.06.2020}

Прем'єр-міністр України

Д.ШМИГАЛЬ

Інд. 73

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 травня 2020 р. № 392

ПОРЯДОК
здійснення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією

1. Цей Порядок визначає механізм здійснення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією осіб, які можуть сприяти поширенню інфекційних хвороб або входять до групи ризику щодо ускладненого перебігу чи настання летальних випадків внаслідок гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19).

2. Самоізоляція здійснюється з метою запобігання поширенню на території України COVID-19 та зменшення кількості хворих з тяжким перебігом COVID19.

3. З метою протидії поширенню COVID-19 використовується електронний сервіс “Дій вдома” Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (далі - система).

4. До системи вноситься інформація про осіб, які потребують самоізоляції:

лікуючим лікарем - стосовно осіб, щодо яких є підозра на інфікування, або осіб, які хворіють на COVID-19 та не потребують госпіталізації;

працівниками закладів системи екстреної медичної допомоги - щодо передачі інформації про звернення осіб з підозрою на інфікування COVID-19;

працівниками державних установ МОЗ епідеміологічного профілю - стосовно осіб, які мали контакт з пацієнтом із підтвердженим випадком COVID-19 та несуть ризик поширення хвороби.

За погодженням з лікуючим лікарем або працівниками державних установ МОЗ епідеміологічного профілю особа, яка потребує самоізоляції, вносить інформацію, передбачену підпунктами 1-8 пункту 7 цього Порядку, самостійно за допомогою мобільного додатка системи.

5. Лікуючий лікар визначає на підставі галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я строк самоізоляції хворого на COVID-19 або особи з підозрою на інфікування COVID-19.

Строк самоізоляції становить 14 днів для осіб, які:

мали контакт із хворим на COVID-19, крім осіб, які під час виконання службових обов’язків використовували засоби індивідуального захисту відповідно до рекомендацій щодо їх застосування, з моменту контакту із хворим;

здійснили перетин державного кордону або перетин контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї та дали згоду на самоізоляцію з використанням системи через мобільний додаток, з моменту перетину державного кордону або перетину контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

6. Зобов’язання щодо самоізоляції припиняється автоматично після закінчення строку самоізоляції.

Установлений строк самоізоляції може бути змінено відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я особами, визначеними абзацами другим - четвертим пункту 4 цього Порядку.

7. У разі призначення зобов’язання щодо самоізоляції до системи вноситься інформація про:

1) прізвище, ім’я, по батькові особи;

2) стать;

3) дату народження;

4) визначене особою місце самоізоляції (у разі ненадання особою відомостей про місце самоізоляції місцем самоізоляції вважається зареєстроване місце проживання особи);

5) зареєстроване місце проживання особи;

6) засоби зв’язку (номер телефону);

7) місце роботи, навчання, дитячий заклад та їх адреси;

8) можливість щодо забезпечення піклування іншими про особу;

9) стан здоров’я (зокрема про перебіг хвороби COVID-19, результати досліджень за методом полімеразної ланцюгової реакції, про госпіталізацію особи);

10) контактних осіб (за наявності);

11) строк самоізоляції.

8. Лікуючий лікар вносить до системи інформацію про хворих, які перебувають на самоізоляції з легким перебігом COVID-19, а також формує первинний перелік контактних осіб за інформацією хворих.

9. Працівники державних установ МОЗ епідеміологічного профілю в процесі проведення епідеміологічного розслідування верифікують первинний перелік контактних осіб та доповнюють інформацію про осіб, які потребують самоізоляції, з урахуванням розвитку COVID-19, встановлюють зобов’язання щодо самоізоляції таких осіб.

10. Особи, які потребують самоізоляції, зобов’язані постійно перебувати у визначеному ними місці самоізоляції, утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають.

11. Поточний контроль за перебуванням особи в місці самоізоляції здійснюється за вибором особи в один із таких способів:

працівниками Національної поліції, Національної гвардії відповідно до внутрішнього порядку заходів з контролю за самоізоляцією, державних установ МОЗ епідеміологічного профілю, посадовими особами, уповноваженими органами місцевого самоврядування;

за допомогою системи через мобільний додаток.

Особа вважається такою, що обрала здійснення контролю за допомогою системи через мобільний додаток, з моменту авторизації в ньому. До моменту авторизації поточний контроль здійснюється працівниками Національної поліції, Національної гвардії, державних установ МОЗ епідеміологічного профілю, посадовими особами, уповноваженими органами місцевого самоврядування.

12. Поточний контроль за додержанням умов самоізоляції з використанням мобільного додатка здійснюється за допомогою сукупності інформації, зокрема перевірки відповідності фотографії обличчя особи еталонній фотографії, зробленій під час встановлення мобільного додатка, та геолокації мобільного телефона в момент фотографування.

Після встановлення мобільного додатка в будь-який час протягом доби особа отримує повідомлення (push-повідомлення). У разі отримання повідомлення особа повинна протягом 15 хвилин за допомогою мобільного додатка зробити фото свого обличчя.

У разі невідповідності геолокації або фотографії, відсутності зв’язку з мобільним додатком, видалення, встановлення обмежень щодо передачі інформації за допомогою мобільного додатка до органів Національної поліції надсилається повідомлення про випадок порушення умов самоізоляції. Надсилання повідомлення є підставою для подальшого здійснення органами Національної поліції, Національної гвардії контролю за додержанням зобов’язання щодо самоізоляції.

Надсилання повідомлення до органів Національної поліції не може бути окремою підставою для притягнення особи до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину.

13. Поточний контроль за додержанням правил самоізоляції працівники Національної поліції, Національної гвардії, державних установ МОЗ епідеміологічного профілю, посадові особи, уповноважені органами місцевого самоврядування, здійснюють шляхом проведення перевірки фактичного перебування громадян за зазначеними ними адресами самоізоляції.

14. З метою контролю за дотриманням правил самоізоляції на вулицях, у парках, інших громадських місцях працівники Національної поліції, представники Національної гвардії, працівники, уповноважені органами місцевого самоврядування, проводять вибіркову перевірку документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус. На електронний запит уповноважених осіб за допомогою системи надається інформація про те, чи потребує особа самоізоляції (зокрема про поширення на особу винятків, передбачених пунктом 17 цього Порядку).

15. Особи, які не мають можливості щодо забезпечення піклування про них у період самоізоляції іншими особами, повідомляють органам соціального захисту населення або вносять самостійно інформацію за допомогою мобільного додатка про неможливість одержати піклування.

16. Органи соціального захисту населення забезпечують соціальний супровід осіб, хворих на COVID-19.

За наявності можливості соціальний супровід забезпечується іншим особам, які потребують самоізоляції. Органи соціального захисту вносять до системи інформацію про неможливість здійснення соціального супроводу осіб, які не є хворими на COVID-19.

17. Особам, які потребують самоізоляції (крім осіб, які мають лабораторно підтверджений діагноз COVID-19) та щодо яких органи соціального захисту внесли до системи інформацію про неможливість їх соціального супроводу або щодо яких здійснюється поточний контроль за допомогою мобільного додатка, дозволяється:

двічі на день вигулювати домашніх тварин протягом не більше ніж однієї години на добу за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів без клапана видиху або медичних масок без клапана видиху;

відвідування місць торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами, медичними виробами, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції, щодня протягом двох годин на добу за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів без клапана видиху або медичних масок без клапана видиху.

18. Особа, яка перебуває на самоізоляції, має право звертатися за отриманням медичної допомоги. У невідкладних випадках особа, яка перебуває на самоізоляції, звертається за екстреною медичною допомогою.


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 травня 2020 р. № 392

ПОРЯДОК
проведення обов’язкової обсервації осіб, які здійснюють перетин державного кордону

1. Цей Порядок визначає механізм організації роботи місць обсервації та обсервації осіб, які здійснюють перетин державного кордону (крім осіб, які є працівниками дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних, морських і річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад, учасників зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з особою, хворою на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом  SARS-CoV-2) (далі - особи).

{Абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 424 від 29.05.2020}

{Абзац другий пункту 1 виключено на підставі Постанови КМ № 480 від 12.06.2020}

2. Метою організації роботи місць обсервації та обсервації осіб є запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

3. Керівники обласних, Київської міської держадміністрацій:

визначають перелік спеціалізованих закладів для організації обсервації та надсилають його до штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації відповідної адміністративно-територіальної одиниці;

забезпечують чергування біля пунктів пропуску через державний кордон бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги під час направлення осіб на обсервацію;

визначають обсяги витрат, необхідних для забезпечення транспортування осіб до місць обсервації, та укладають відповідні договори з постачальниками послуг;

забезпечують організацію харчування, яке здійснюється за рахунок коштів осіб, які перебувають в обсерваторах;

забезпечують організацію медичного (дистанційного) супроводу осіб у місцях обсервації, надання їм медичної допомоги та видачі листків непрацездатності в разі потреби.

4. МЗС та Мінінфраструктури під час організації заходів з перетину державного кордону щодня (не менше ніж за 24 години) інформують керівників обласних, Київської міської держадміністрацій про прогнозовану кількість осіб, які організовано перетинатимуть державний кордон.

5. Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації відповідної адміністративно-територіальної одиниці своїм рішенням визначає уповноважених осіб, відповідальних за організацію процесу обсервації осіб після того, як вони залишили територію пункту пропуску через державний кордон.

6. МВС, Національна поліція, Національна гвардія забезпечують:

охорону публічної безпеки та порядку під час направлення осіб у місця обсервації після того, як вони залишили територію пункту пропуску через державний кордон;

супровід транспортних засобів, а також аварійно-рятувальної та іншої спеціальної техніки під час транспортування організованих груп людей (більше ніж 40 осіб) до обсерваторів;

охорону публічної безпеки та порядку по зовнішньому периметру території місця обсервації.

7. Перебування осіб в обсерваторах, крім харчування, є безкоштовним.

Особи, які перебувають в обсерваторах, можуть отримувати особисті речі, продукти харчування (крім алкогольних напоїв та речей, заборонених до зберігання) та зобов’язані дотримуватися правил, встановлених адміністрацією місця обсервації.

Транспортування осіб від місця обсервації до місць проживання здійснюється за власні кошти осіб.

Перебування в обсерваторах іноземців та осіб без громадянства (крім іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту) оплачується страховиком відповідно до поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування витрат, пов’язаних з обсервацією, або такими особами самостійно.

{Пункт 7 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 480 від 12.06.2020}

8. Адміністрація місця обсервації забезпечує:

підготовку місця обсервації до прийому осіб та створення належних умов для їх перебування;

дотримання вимог інфекційного контролю, забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту під час обслуговування осіб, які перебувають на обсервації.


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 травня 2020 р. № 392

ЗМІНИ,
що вносяться до актів Кабінету Міністрів України

1. У пункті 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2019 р. № 878 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 і від 27 липня 1998 р. № 1156” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 86, ст. 2897; 2020 р., № 29, ст. 1044) слова і цифри “з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відмінено карантин, введений постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896), - із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 та від 25 березня 2020 р. № 239” замінити словами і цифрами “з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому відмінено карантин, встановлений Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

2. Пункти 2-13 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 27, ст. 994, ст. 996, № 28, ст. 1024, № 29, ст. 1041, № 30, ст. 1061, № 32, ст. 1091, № 34, ст. 1139, № 35, ст. 1163, № 37, ст. 1211, № 38, ст. 1245) - із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343 і від 14 травня 2020 р. № 377, виключити.

{Пункт 3 втратив чинність на підставі Постанови КМ № 477 від 12.06.2020}

4. В абзаці першому розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 р. № 291 “Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” - із зміною, внесеною постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343, слово “травня” замінити словом “червня”.

5. У пункті 1 постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 240 “Про запобігання поширенню на атомних електростанціях України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 28, ст. 1015) - із зміною, внесеною постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 2020 р. № 358, слова і цифри “на період, визначений пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061)” замінити словами і цифрами “на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

6. У пункті 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 р. № 246 “Деякі питання оплати праці медичних та інших працівників, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 29, ст. 1042, № 38, ст. 1242):

1) в абзаці першому слова і цифри “визначений у постанові Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896), - із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 та від 25 березня 2020 р. № 239” замінити словами і цифрами “визначений Кабінетом Міністрів України в акті про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19)”;

2) в абзаці третьому слова і цифри “гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” замінити словами і цифрами “коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

7. У пункті 1 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 247 “Про особливості надання житлових субсидій” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 29, ст. 1044) слова і цифри “на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896), - із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 та від 25 березня 2020 р. № 239” замінити словами і цифрами “на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

8. У пункті 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338 “Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації” - із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343, слово “травня” замінити словом “червня”.

9. В абзаці першому пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2020 р. № 264 “Деякі питання надання державної соціальної допомоги” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 32, ст. 1093) слова і цифри “на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896) - із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255” замінити словами і цифрами “на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

10. В абзаці першому пункту 3 та пункті 8 постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2020 р. № 287 “Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 34, ст. 1129) слова і цифри “під час карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061)” замінити словами і цифрами “на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

11. В абзаці третьому пункту 2 Порядку використання коштів фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 302 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 36, ст. 1191), слова і цифри “визначений постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061)” замінити словами і цифрами “визначений Кабінетом Міністрів України в акті про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

12. У постанові Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 37, ст. 1208):

1) у пункті 1 слова і цифри “на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061)” замінити словами і цифрами “на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”;

2) в абзаці першому пункту 6 Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого зазначеною постановою, слова і цифри “на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061)” замінити словами і цифрами “на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

13. В абзаці першому пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 р. № 334 “Питання розміру оплати праці керівників, членів виконавчих органів та винагороди членів наглядових рад суб’єктів господарювання державного сектору економіки” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 38, ст. 1244) слова і цифри “на період до завершення місяця, в якому відміняється карантин, встановлений постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061)” замінити словами і цифрами “на період до завершення місяця, в якому відміняється карантин, встановлений Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

14. У пункті 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 “Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення” слова і цифри “діє до закінчення карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061)” замінити словами і цифрами “діє до закінчення карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

15. У Порядку використання коштів, виділених для закупівлі апаратів штучної вентиляції легень, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 р. № 354:

1) пункт 2 доповнити абзацом такого змісту:

“Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство “Медичні закупівлі України”, що належить до сфери управління МОЗ і одержує після виконання вимог пункту 4 цього Порядку бюджетні кошти для здійснення заходів, передбачених пунктом 3 цього Порядку, на яке не поширюються вимоги пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414), щодо критеріїв визначення одержувача бюджетних коштів.”;

2) пункт 4 доповнити абзацом такого змісту:

“Одержувач бюджетних коштів погоджує з МОЗ технічні, якісні та інші характеристики апаратів штучної вентиляції легень, які є предметом закупівлі, а також проект договору, що буде укладатися за результатами закупівлі.”;

3) у пункті 7:

доповнити пункт після абзацу першого новим абзацом такого змісту:

“Кошти на рахунки одержувача бюджетних коштів перераховуються після погодження МОЗ проекту договору, що буде укладатися за результатами закупівлі.”.

У зв’язку з цим абзац другий вважати абзацом третім;

друге речення абзацу третього замінити реченням такого змісту: “У договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти може передбачатися попередня оплата на строк не більше двох місяців.”.

16. У пункті 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 р. № 375 “Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня його відміни” слова і цифри “на період дії карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061)” замінити словами і цифрами “на період карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

17. В абзаці другому розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 р. № 477 “Деякі питання виплати заробітної плати та винагороди керівникам акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” слова і цифри “на період до завершення місяця, в якому відміняється установлений згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061) карантин” замінити словами і цифрами “на період до завершення місяця, в якому відміняється карантин, установлений Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

18. В абзаці другому розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 р. № 478 “Деякі питання виплати заробітної плати та винагороди керівникам акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України” слова і цифри “на період до завершення місяця, в якому відміняється установлений згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061) карантин” замінити словами і цифрами “на період до завершення місяця, в якому відміняється карантин, установлений Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

19. В абзаці другому розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 р. № 479 “Деякі питання виплати заробітної плати та винагороди керівникам акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” слова і цифри “на період до завершення місяця, в якому відміняється установлений згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061) карантин” замінити словами і цифрами “на період до завершення місяця, в якому відміняється карантин, установлений Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

20. У постанові Кабінету Міністрів України від 6 травня 2020 р. № 372 “Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”:

1) в абзаці першому пункту 3 постанови слова і цифри “визначений у постанові Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 23, ст. 896, № 30, ст. 1061)” замінити словами і цифрами “визначений Кабінетом Міністрів України в акті про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”;

2) у Порядку використання коштів, виділених для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженому зазначеною постановою:

пункт 2 доповнити абзацом такого змісту:

“Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство “Медичні закупівлі України”, що належить до сфери управління МОЗ і одержує після виконання вимог пункту 3-1 цього Порядку бюджетні кошти для здійснення заходів, передбачених підпунктом 1 пункту 3 цього Порядку, на яке не поширюються вимоги пункту 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 9, ст. 414), щодо критеріїв визначення одержувача бюджетних коштів.”;

доповнити Порядок пунктом 3-1 такого змісту:

“3-1. Одержувач бюджетних коштів погоджує з МОЗ технічні, якісні та інші характеристики засобів індивідуального захисту, які є предметом закупівлі, а також проект договору, що буде укладатися за результатами закупівлі.”;

пункт 5 після абзацу першого доповнити новим абзацом такого змісту:

“Кошти на рахунки одержувача бюджетних коштів перераховуються після погодження МОЗ проекту договору, що буде укладатися за результатами закупівлі.”.

У зв’язку з цим абзац другий вважати абзацом третім.


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 травня 2020 р. № 392

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 23 березня 2020 р. № 228 “Питання перевезень авіаційним транспортом” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 27, ст. 995).

2. Пункт 2 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 239 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 27, ст. 996).

3. Пункт 2 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 291 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 35, ст. 1163).

4. Пункт 4 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343.

 

Шановні лікарі, медсестри і медпрацівники!

Вітаємо Вас зі святом, яке по праву може вважатися одним з головних професійних свят курорту Сергіївка - з Днем медичного працівника!

Висловлюємо Вам найтепліші слова вдячності, як представникам найгуманнішої у світі професії, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

З повагою, Сергіївський селищний голова Вовченко І.В. та Сергіївська селищна рада. 

 

Вчора наше селище з робочим візитом відвідала урядова делегація на чолі з секретарем Національної інвестиційної ради при Президентові України Леваном Варшаломідзе та головою Одеської облдержадміністрації Максимом Куцим. 

Презентували високопосадовцям наш курорт Сергіївський селищний голова Ігор Вовченко та начальник управління туризму, рекреації та курортів Одеської облдержадміністрації Олександр Шека.

Мета робочого візиту – визначення напрямків розвитку курорту Сергіївка та майбутньої Сергіївської ОТГ як цільної туристичної локації, в якій будуть презентовані усі види туризму – лікувального, дитячо-оздоровчого, спортивного, гастрономічного, зеленого та інших.

Леван Варшоломідзе підкреслив, що вдале розташування, збережена лікувальна база та інфраструктура селища у поєднанні з чарівною природою визначають для курорту реальну перспективу розвитку вже найближчими роками. Національна інвестиційна рада при Президентові України в теперішній час розглядає проект розвитку смт Сергіївка як курорту місцевого значення, що був розроблений спільними зусиллями Сергіївської селищної ради та Одеської облдержадміністрації. Вже зараз можна говорити, що майбутнє Сергіївки, як одного з ведучих лікувально-оздоровчих курортів України, це питання найближчого часу.

Селищний голова Ігор Вовченко зазначив, що окремі особливо важливі для розвитку Сергіївки проблеми потребують державної допомоги вже зараз, а саме: багаторічний спір з Шабівською ОТГ за морську косу; судова справа за фактом вилучення 185 гектарів землі, що належали Сергіївській громаді; потреба капітального ремонту доріг та реконструкції очисних споруд селища. 

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций пообіцяв особисто сприяти вирішенню зазначених проблемних питань, в першу чергу по морській косі, яке наразі є найважливішим для існування та розвитку курорту.

На завершення зустрічі селищний голова Ігор Вовченко подякував гостям за важливий візит та запросив до Сергіївки Президента України Володимира Зеленського,  як голову Національної інвестиційної ради.

 

Увага оголошення!

Створенно on 07/06/2020

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка!

У в зв’язку зі значною аварією на наших водопостачальних спорудах – припинено постачання води в межах селища. Зараз працюють усі аварійні служби курорту – керівник комунального підприємства наголосив що буде зроблено усе, щоб відновити водопостачання вже сьогодні ввечері. Вибачте за доставлені незручності.

Сергіївська селищна рада.

Сьогодні, 05 червня 2020 року, о 10й годині, в приміщенні Сергіївської селищної ради, відбулась 58 (позачергова) сесія депутатів VII скликання. Депутати затвердили багато важливих питань, з яких:

- затвердження щорічного фінансування судового сбіру, що дасть селищній раді можливість через суд стягнути борги з підприємств, які роками є боржниками селищної ради по податку на майно;

- фінансування проведення капітального ремонту бювету по вул. Чорноморській;

- фінансування придбання зелених насаджень (клени та сакури);

- затвердження створення домового комітету будинку Шкільна 9, що буде першим офіційним домовим комітетом в нашому селищі;

- затвердження зменшення орендної плати за приміщення для «Приватбанку» та «Ощадбанку», що наддасть можливість банкам відновити роботу своїх відділень в селищі вже найближчим часом, згідно досягненої домовленості;

- затвердження назв нових вулиць селища (Морська, Райдужна, Сонячна) які з’являться вже найближчим часом – незабаром відбудеться жеребкування 77 земельних ділянок для житлової та садибної забудови другої черги власників, згідно програми Сергіївської селищної ради.

Також, селищний голова Вовченко І.В. наголосив на необхідності проведення капітального ремонту малої спортивної зали Сергіївської загальноосвітньої школи - це питання має бути вирішено найближчою сесією.

Наприкінці сесії селищний голова подякував депутатам за проведену роботу зі зверненням до уряду України с приводу загрози туристичного сезону у нашому селищі. Наше звернення виявилось єдиним зі всіх курортів України, але воно звернуло увагу Уряду і зараз проведення дитячого відпочинку та робота санаторіїв на особливому контролі комісії Кабміну, до якої залучили і Сергіївку в особі селищного голови.

Дивіться відеозапис сесіі:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят восьму позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання  05 червня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят восьмої позачергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про виконання  бюджету смт Сергіївка за січень-березень 2020 року.

2.2.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2019 року № 873-VII «Про селищний бюджет смт Сергіївка на 2020 рік».

2.3.Про затвердження селищної програми забезпечення  захисту економічних інтересів селища за рахунок безпосереднього наповнення дохідної частини селищного бюджету від заходів стягнення податкового  боргу, упередження можливих втрат селищного бюджету на 2020 рік.

2.4.Про встановлення місцевих податків  та зборів на території смт Сергіївка на 2021 рік.

2.5.Про внесення змін до «Комплексної Цільової Програми розвитку КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки».

2.6.Про внесення змін до «Комплексної Цільової Програми фінансової  підтримки КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки».

2.7.Про внесення змін в Комплексну Цільову Програму розвитку дільниці «Благоустрій» КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки»

2.8.Про створення  органу самоорганізації населення «Будинковий комітет – Шкільна 9».

2.9.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності.

2.10.Про затвердження переліку об`єктів комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка, що підлягають приватизації у 2020 році. 

2.11.Про присвоєння назв новоутвореним вулицям на території смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського  Одеської області, згідно генерального плану поєднаного з детальним планом смт Сергіївка Білгород – Дністровського району Одеської області.

2.12.Про внесення змін у договір оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка № 53.03.18 від 23.03.2018 року, укладений з АТ «Державний ощадний банк України». 

2.13.Про внесення змін у договір оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка  № 43.06.17 від 01.06.2017 року, укладений з АТ КБ «Приватбанк». 

2.14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3б, площею 0,8997 га, в постійне користування для розміщення та обслуговування будівель та споруд пожежної частини.

2.15.Про надання згоди ТОВ «ВИТА-ТУР» на передачу земельної ділянки по провул. Тірас, 1 у смт Сергіївка в суборенду. 

2.16.Про перехід права оренди земельної ділянки, кадастровий номер 5110300000:03:004:0043, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Транспортна, 1.  

2.17.Про надання дозволу ТОВ «ЛОК «Лиман» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 2,7641 га для експлуатації та обслуговування бази відпочинку «Лиман» за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Набережна Ротерхема, 14.

2.18 Про затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок  у власність  із земель житлової  та громадської   забудови  мешканцям  смт Сергіївка  для будівництва  і обслуговування  житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

2.19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Нестеренку С.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Шаболатська, 8/1.

2.20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бринзан В.І. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Центральна, 6-а.

2.21. Про припинення права оренди приватного підприємства «АКВЕДУК» на земельні ділянки, розташовані за адресою: смт Сергіївка, проспект Мира кут вулиці Лиманська, 6.

2.22. Про внесення  змін у рішення Сергіївської селищної ради № 245 від 20.10.2017 року  «Про надання гр.  Гінжул О.Г.  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для  розміщення та експлуатації бару «Джулія».

2.23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивдуального гаражу громадянці Бучці Т.Ф. за адресою: смт Сергіївка, провулок Лиманський, 3, гараж № 19в.

2.24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Шелестенко О.А. за адресою: смт Сергіївка, провулок Лиманський, 3, гараж № 7.

2.25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу громадянину Кириллову В.Г. за адресою: смт Сергіївка, провулок  Лиманський, 3, гараж № 41.

2.26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду для будівництва індивідуального гаражу громадянину Кириллову В.Г. за адресою: смт Сергіївка, провулок Лиманський, 3, гараж № 16. 

2.27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Іваненко Т.М.за адресою: смт Сергіївка, провулок  Лиманський, 3, гараж  № 14.

2.28. Різне.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

ПРОЕКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН У ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ПОЄДНАНИЙ З ДЕТАЛЬНИМ ПЛАНОМ ТЕРИТОРІЇ СМТ. СЕРГІЇВКА (в межах кварталу обмеженого: вул. Пірогово, вул. Набережна Ротерхема, вул. Гагаріна та вул. Чорноморська).

ПРОЕКТ ВНЕСЕННЯ ЗМІН У ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН ПОЄДНАНИЙ З ДЕТАЛЬНИМ ПЛАНОМ ТЕРИТОРІЇ СМТ. СЕРГІЇВКА (обмеженої: вул. Гагаріна, існуючою садибною забудовую та територією дитячого закладу санаторного типу «Сергіївка»).

Документи (для завантаження та перегляду натисніть на назву):

проекти.zip

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Проект внесення змін до генерального плану поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка», та початок процедури розгляду і  врахування пропозицій  громадськості.

Сергіївська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування зауважень та пропозицій в проектах документів державного планування:

-          «Проект внесення змін до генерального плану поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка в межах кварталу обмеженого: вул. Пирогова, вул. Набережна Ротерхема, вул. Гагаріна та вул. Чорноморська»

-          «Проект внесення змін до генерального плану поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка обмеженої: вул. Гагаріна; існуючою садибною забудовою та територією дитячого закладу санаторного типу «Сергіївка».

Проекти внесення змін до генерального плану смт Сергіївка розроблено з метою уточнення положень генерального плану в зоні сформованої забудови. Необхідність уточнення існуючих положень та внесення змін до генерального плану обґрунтовано необхідністю раціонального використання території населеного пункту, економічного розвитку селища та реалізації наявного природнього та інфраструктурного потенціалу.

Проектом передбачається:

-          зміна функціонального призначення земельних ділянок з метою подальшого раціонального використання;

-          розташування в межах проектованої території зони садибної забудови;

-          розташування в межах проектованої території об’єктів обслуговування;

-          благоустрій території

Виконання документу державного планування не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

               Замовником розробки генеральних планів населених пунктів є виконавчий комітет Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради.
               Розробником проекту генерального плану населеного пункту є ПП «Астор-Юг».
               Розробником стратегічної екологічної оцінки є ПП «Астор-Юг».
               Рішення про затвердження документа державного планування прийматиме Сергіївська селищна рада.

Ознайомитись з проектом документу державного планування та звітом про  СЕО можна у приміщенні Сергіївської селищної ради за адресою  67780, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, буд. 3, та на сторінці в мережі інтернет за посиланням: http://sergeevka.info

Документи, що надаються до розгляду громадськості:

-          Проект внесення змін до генерального плану у вигляді графічних матеріалів;

-          Пояснювальна записка;

-          Звіт про СЕО проекту містобудівної документації.

Ознайомитись з інформацією щодо стану навколишнього середовища та стану здоров’я населення можна у Сергіївській селищній раді, Білгород-дністровській районній державній адміністрації у департаменті екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації та на їх електронних ресурсах у мережі інтернет.

Зауваження та пропозиції громадськості  щодо бажаних змін у проекті документу державного планування та повноти проведення СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30 днів з дня оприлюднення, а саме:

 з «29» травня 2020 р. до «27» червня 2020 р. включно.

Зауваження та пропозиції до проекту внесення змін до генерального плану та обсягу виконання СЕО надаються до Сергіївської селищної ради за адресою  67780, Одеська обл., смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, буд. 3, у письмовому вигляді особисто в робочий час, або на електрону адресу селищної ради:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

            Зауваження та пропозиції надані за межами зазначеного періоду не враховуються та не розглядаються.

 

Відповідальна особа за прийняття зауважень:

Плотнікова Марина Сергіївна: 04849-35853

Громадські слухання в процесі громадського обговорення з презентацією вказаних матеріалів проекту відбудуться у приміщенні Сергіївської селищної ради:

«15» червня 2020 р. об 11 г. 00 хв.

 

 

Селищний голова               ____________________                І.В.Вовченко

 

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка! Сьогодні, впродовж дня, буде відбуватися ремонт дорожнього полотна дворових проїздів у центральному районі селища та на житловому масиві. Будьте уважні та обережні!  Вибачте за можливі незручності.

Сергіївська селищна рада.

 

Вчора, 28 травня 2020 року, в Одеської обласної державної адміністрації відбулась нарада під управлінням заступника керівника ОДА Ванаша Д.В. щодо вирішення питання із спорудами водовідведення у смт. Сергіївка. В нараді приймали участь керівники Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності, керівництво управління туризму, рекреації та курортів,  а також Сергіївський селищний голова Вовченко І.В. та керівник КП «ЖКГ смт Сергіївка». 

Тема наради – аварійний стан споруд водовідведення смт Сергіївка які складаються з каналізаційної мережі довжиною 27,6 км (з них в аварійному стані 20%), трьох каналізаційних насосних станцій (потрібен частковий ремонт) та каналізаційних очисних споруд потужністю 4.0 тис. м³ на добу (потребують повної реконструкції). 

У березні 2020 року представники Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності облдержадміністрації із залученням фахівців-проектувальників з питань очищення стічних вод, провели обстеження каналізаційних очисних споруд смт Сергіївка та підтвердили, що вони повністю вийшли з ладу,  а саме: всі металеві конструкції та трубопроводи повністю зруйновані від корозії; механічне та електричне обладнання потребує повної заміни і частково відсутнє, але основні залізобетонні конструкції можуть бути відновлені у процесі реконструкції очисних споруд.

Селищний голова Вовченко І.В. доповів, що Сергіївська селищна рада вже має науково обґрунтовані пропозиції щодо розробки проекту реконструкції очисних споруд, але вартість розробки проекту (до 1.5 млн. грн.), та орієнтована вартість самої реконструкції (до 150 млн. грн.) потребує значних державних інвестицій, адже річний бюджет селища складає близько 30 млн. грн..

В результаті наради вдалося досягти згоди, щодо співфінансування робіт по розробки проекту (1 млн. грн сплатить облдержадміністрація, 500 тис. грн. – Сергіївська селищна рада), після яких проект реконструкції очисних споруд буде подано на розгляд до Кабінету Міністрів України.   

 

 

Увага оголошення!

Створенно on 22/05/2020

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка!

Завтра, 23 травня, відновлюють свою роботу усі регулярні пасажирські автобусні маршрути громадського транспорту. Сполучення має відбуватися за попередніми розкладами. 

Увага ремонт дороги!

Створенно on 16/05/2020

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка!

Зараз відбувається ремонт дороги на ділянці від повороту на Сергіївку (біля села Біленького) до в’їзду в смт Сергіївка. Будьте уважні та обережні рухаючись цією ділянкою.

Сергіївська селищна рада.

Вчора, 8 Травня, у день пам’яті та примирення Сергіївський селищний голова Вовченко І.В. і керівництво селищної ради поклали квіти біля пам’ятнику воїнам визволителям, який для всіх мешканців символізує пам’ять про всіх загиблих, всіх, кого так чи інакше торкнулася та війна. Після церемонії селищний голова і керівництво селищної ради завітали до кожного з наших ветеранів з привітанням, поздоровленням і подарунками щодо наступаючого Дня Перемоги 9 травня.

Шановні мешканці смт Сергіївка, а також майбутньої Сергіївської ОТГ!

Сьогодні ми отримали відповіді на наше звернення до Уряду України щодо загрози зриву оздоровчого сезону 2020 року у літніх таборах та санаторіях. Нагадаємо це звернення було відправлено Сергіївською селищною радою 29 квітня цього року. У ньому говорилося,  що в зв’язку з карантинними заходами щодо пандемії коронавірусу COVID-19, оздоровчий сезон знаходиться під загрозою. Більша частина мешканців селища та сусідніх сіл може залишитися без роботи, селищна рада отримає величезний дефіцит бюджету, що в свою чергу поставить під загрозу повноцінне функціонування комунальних закладів селища.

Зараз наше звернення знаходиться під контролем Прем’єр-міністра України. Кабмін розробив проект рішення «Щодо забезпечення реалізації заходів з дитячого оздоровлення в 2020 році в смт. Сергіївка Одеської області». Проект обіцяють розглянути в термін до 20 травня. 

Також Прем’єр-міністр України надав розпорядження сформувати центральний міжвідомчий штаб з координації організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей (у складі штабу працюватиме Сергіївський селищний голова Вовченко І.В.), та регіональні його відділення у кожній області. Штаб контролюватиме проведення і фінансування оздоровчої кампанії 2020 року.

Таким чином, сподіваємося, що вжиті Урядом за зверненням Сергіївської селищної ради заходи дозволять провести літню оздоровчу кампанію 2020 року в смт Сергіївка. 

Селищний голова Вовченко І.В. та Сергіївська селищна рада.

 

Шановні ветерани! Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу над нацизмом.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

У ці світлі дні бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашого селища і рідної нашої України!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Зі святом, дорогі ветерани!

Селищний голова Вовченко І.В. та Сергіївська селищна рада.

 

Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка! У в зв’язку з карантинними заходами у країні масового святкування Дня Перемоги у нашому селищі проводитись не буде. Завтра, у День пам'яті та примирення, (пам'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) керівництвом селищної ради будуть покладені квіти до пам’ятнику загиблим воїнам. Також, селищний голова та керівництво селищної ради відвідає кожного з ветеранів на дому - з поздоровленням від усієї громади у якості квітів, подарунків та невеличкої  матеріальної подяки. 

Масові заходи та святкова зустріч ветеранів перенесена на 23 серпня 2020 року,  День Державного Прапора України та День визволення краю від німецько-фашистських загарбників.

 

Сергіївської ОТГ бути!

Створенно on 07/05/2020

Шановні мешканці смт. Сергіївка, а також Чабанського, Косівки, Попаздри, Вільного, Приморського, Курортного, Миколаївки та Балабанівки!

Щойно надійшла інформація, що Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Одеської області. На базі Сергіївської селищної ради буде сформовано ОТГ (Об’єднана територіальна громада) до якої увійдуть селище Сергіївка, Приморська сільська рада (Чабанське, Косівка, Попаздра, Вільне, Приморське, Курортне) та Миколаївська сільська рада (Миколаївка, Балабанівка).

Як і в сусідніх ОТГ, центру ОТГ смт. Сергіївка передадуть більшу частину адміністративних функцій районної ради. Єдиний бюджет, єдина стратегія розвитку усіх членів територіальної громади з акцентом на розвиток туризму, як оздоровчого, так і аграрного, етнічного, «зеленого» - усі ці фактори дають надію на ефективний розвиток майбутньої ОТГ, та на забезпечення добробуту її мешканцям.

Вітаємо усіх майбутніх мешканців Сергіївської ОТГ, та висловлюємо надію, щоб кожен із Вас і Ваших дітей мали впевненість у майбутньому, і були в змозі здійснити свої мрії у себе вдома, а не «за кордоном» у пошуках «кращої» долі!

 

Сьогодні, Сергіївська амбулаторія отримала довгоочікуване поповнення автопарку. Нашім медпрацівникам передали нову сучасну карету швидкої допомоги на базі мікроавтобусу «Сітроен», французького виробництва. «Швидка» збудована за останнім словом техніки та сучасної медицини – серед обладнання кардіограф, дефібрилятор та апарат штучної вентиляції легень. 

Вітаємо наших медпрацівників та мешканців смт. Сергіївка з таким життєво важливим оновленням! Сподіваємось, і бажаємо Вам, щоб нова «швидка» більше використовувалась для транспортування  майбутніх мам у пологовий будинок, а не за прямою необхідністю.

Усім міцного здоров’я!

Селищний голова Вовченко І.В. та Сергіївська селищна рада.

 

Сьогодні, перші землевласники першої  черги мешканців смт. Сергіївка, які отримали ділянки по 4 сотки для присадибної забудови, за програмою селищної ради, мали змогу вперше побачити свої ділянки не на папері – а в натурі, на місцевості. З 10ї ранку землевпорядники працювали на земельній ділянці першої черги - встановлювали межі ділянок та розмічали нові вулиці нашого селища – Одеську, Київську, Миколаївську, Чернігівську. 

Вітаємо нових землевласників нашого селища, та бажаємо міцного здоров’я та успіхів в реалізації своєї мрії!

Селищний голова Вовченко І.В. та Сергіївська селищна рада.

 

Шановні мешканці смт. Сергіївка!

Усі ви розумієте, що в зв’язку з карантинними заходами щодо пандемії коронавірусу COVID-19, курортний сезон 2020 року знаходиться під великою загрозою. Більша частина мешканців селища та сусідніх сіл може залишитися без роботи. Селищний голова Вовченко І.В. та депутати селищної ради прийняли рішення звернутися до Президента України Зеленського В.О. відкритим листом, з метою привернути увагу до критичного положення, яке складається у нашому курорті. Також, копії листа відправлено: прем’єр-міністру України Шмигалю Д.А., голові Верховної Ради України Разумкову Д.О., міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Петрашко І.Р., міністру соціальної політики України Лазерній М.В., голові комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Третьяковій Г.М., голові комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики України Ткаченко О.В.,  народному депутату України Скорику М.Л., народному депутату України Ткаченко О.М., голові Одеської обласної ради Паращенку С.В., голові Одеської державної адміністрації Куциму М.В..

Текст звернення:

Шановний Володимире Олександровичу!

Селище Сергіївка – є Чорноморським кліматобальнеологічним курортом з високими стандартами дитячого оздоровлення та санаторного лікування, які визначаються природно-лікувальним потенціалом Будацького лиману та Чорного моря.

Курортними закладами селища є дитячі оздоровчі табори та санаторії, в яких щорічно оздоровлюється понад 15000 дітей та 10000 учасників АТО, чорнобильців, осіб з інвалідністю. Тому дані заклади є бюджетоутворюючими для селища Сергіївка Одеської області.

Однак, цього року, у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 кошти      обласних бюджетів, які передбачалися на дитяче оздоровлення, перенаправляються на фінансування заходів по боротьбі з пандемією, що унеможливлює заплановане оздоровлення дітей та роботу дитячих оздоровчих таборів та санаторіїв влітку 2020 року.

При цьому незадіяність дитячих оздоровчих таборів та санаторіїв в оздоровчий сезон 2020 року призведе до того, що більша частина мешканців селища залишаться без роботи, а відповідно без грошей та джерел існування.

В свою чергу невиконання дохідної частини селищного бюджету не дозволить надати муніципальну підтримку тим верствам населення, які її потребуватимуть, та не дозволить втримати житлово-комунальне господарство селища в належному працездатному стані.

При цьому вважаємо, що перебування дітей в умовах карантину з березня по теперішній час потребує їх оздоровлення в період червня-вересня цього року з використанням лікувальних природних ресурсів Будацького лиману та морського узбережжя, де розміщуються лікувальні пляжі з такими кліматотерапевтичними процедурами як аеротерапія, геліотерапія, таласотерапія.

У зв’язку з викладеним, з метою недопущення зриву оздоровчого сезону цього року, який визначає соціально-економічний стан територіальної громади смт Сергіївка Одеської області,

просимо Вас:

1.Взяти критичну ситуацію, що склалася у сфері фінансування дитячого оздоровлення, під особистий контроль задля забезпечення реалізації заходів з дитячого оздоровлення в 2020 році в смт Сергіївка Одеської області.

2.Вжити всі можливі заходи з  повного та своєчасного фінансування з Державного та обласних бюджетів дитячого оздоровлення в 2020 році в смт Сергіївка Одеської області.

З повагою, Сергіївський селищний голова І.В. Вовченко, депутати Сергіївської селищної ради VII скликання.

Скани звернення:

З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України рекомендовано закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Для завантаження та перегляду – натисніть на назву:

МОЗ.pdf

Держпродспоживслужба.doc

У цей святковий великий день бажаємо вам добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всьому. Нехай кожен день ваш будинок наповнюється щастям і благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність. Вітаємо зі святом Великодня!

Селищний голова Вовченко І.В., Сергіївська селищна рада.

 

Шановні мешканці смт. Сергіївка!

Згідно рекомендаціям, щодо святкування Великодня під час карантину, у смт. Сергіївка не будуть проводитись спільні посвячення великодніх страв у храмі, щоби не допускати скупчення людей. Посвячення великодніх страв буде проводитись з 4-ї ранку, 19 квітня (у неділю) - вздовж вулиці Гагаріна (від перехрестя з вул. Чорноморською до храму). Усім, хто має намір взяти участь у посвяченні -обов’язкове перебування у масці да дотримання безпечної відстані (2 метри) від сусідів.

Сергіївська селищна рада.

 

Увага, оголошення!

Створенно on 13/04/2020

Відповідно до листа Білгород-Дністровського РЄМ, повідомляємо, що в зв'язку з виконанням ремонтних робіт с заміни опори ПЛ35 Софіївка-Сергіївка - Сергіївка-Затока електропостачання селища буде відсутнє 15 квітня з 9:00 до 17:00. Приносимо вибачення за незручності!

Адміністрація КП "ЖКГ смт. Сергіївка".

10 квітня, о 10й годині, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулася 57 (позачергова) сесія Cергіївської селищної ради VII скликання. Дивіться відеозапис сессіі:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят сьому позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 10 квітня  2020 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят сьомої позачергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2019 року № 873-VII «Про селищний бюджет смт Сергіївка на 2020 рік».

2.2.Про внесення змін до Цільової Програми соціальної  підтримки населення смт Сергіївка на 2018-2020 роки.

2.3.Земельні питання.

2.4.Різне.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Робітники ділянки «Благоустрій», комунального підприємства «ЖКГ смт. Сергіївка»,  продовжують готувати наше селище до курортного сезону.  Закінчено прибирання великої ділянки біля колишнього готелю «Південний».

Увага оголошення!

Створенно on 24/03/2020

Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка!

Останнім часом, у в зв’язку з введенням карантину у країні, в наше селище повертається багато студентів та заробітчан.  Відповідно до положень законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та «Про захист населення від інфекційних захворювань» та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2020 року № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню па території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 18,02.2020 року № 97/од-2020 «Про заходи щодо запобіганню занесенню і поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19» - Сергіївська селищна рада наголошує на необхідності самоізоляції усіх хто приїхав у селище останніми кількома днями.   

Велике прохання, дотримайтесь рекомендацій МОЗ, від санітарної дисципліни кожного залежить здоров’я усієї країни. 

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).

Якщо ви не впевнені, чи потребуєте ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте на Урядову гарячу лінію: 1545

Скільки триває самоізоляція?

Якщо вам було рекомендовано або ви прийняли рішення про самоізоляцію, вона повинна тривати не менше, ніж 14 днів з дати настання випадку, який став причиною самоізоляції (подорож, контакт з хворим тощо).

Як підготуватись до самоізоляції?

Спробуйте спланувати час самоізоляції так, щоб у вас не виникало необхідності виходити з дому чи приймати відвідувачів та гостей. Поясність це друзям та родичам, а також обговоріть можливість дистанційної роботи із роботодавцем.

Збережіть контакти вашого лікаря, та попередньо повідомте його про причини рішення про самоізоляцію, а також оберіть контактну особу з кола ваших друзів або родичів, до кого ви будете звертатись в першу чергу за допомогою.

Що робити, якщо Ви проживаєте не одні.

Якщо ви проживаєте з сім’єю чи сусідами, потрібно ізолюватись в окремій кімнаті, яка добре провітрюється. Якщо є можливість користуватись окремою ванною кімнатою та/або туалетом, а також готувати їжу та харчуватись окремо – зробіть це.

Не забувайте про загальну гігієну, регулярне миття рук із милом, прибирання, в тому числі вологе прибирання поверхонь, гігієну кашлю, використовуйте одноразові серветки та хустинки. Під час необхідних контактів із людьми завжди одягайте медичну маску та викидайте її після використання або забруднення.

Якщо у вас є домашні улюбленці, ізолюйте себе від них також, або хоча б максимально мінімізуйте контакт із ними.

Як організувати доставку харчових продуктів?

Спробуйте мінімізувати походи в магазини. Якщо є можливість, попросіть друзів або родичів доставляти Вам продукти харчування та необхідні покупки до вхідних дверей або користуйтесь послугами доставки з дистанційною оплатою.

Що робити, якщо Вам необхідно покинути житло?

Якщо у Вас виникла гостра необхідність покинути місце самоізоляції – одягайте маску та мінімізуйте контакти із людьми. Користуйтесь антисептиком для рук та дотримуйтесь гігієни кашлю.

Що робити якщо в Вас з’явились симптоми?

Якщо під час самоізоляції у Вас з’явились симптоми (кашель, ускладнене дихання, підвищена температура, діарея) – негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

 

Сьогодні, за допомогою дільниці «Благоустрій» КП «ЖКГ. Смт. Сергіївка» в наше містечко на постійне місце проживання прибула чергова партія нових «мешканців» курорту у составі 50 кленів и 15 сосен.  Робітники дільниці «Благоустрій» лагідно та обережно розташували «мешканців» на заздалегідь підготовлених місцях по вулиці Гагаріна та Шкільній. Всього, з початку 2020 року, турботами працівників «Благоустрою» висаджено вже 100 кленів, 125 сосен, 12 сакур та більш 30 одиниць декоративних дерев. 

Велике прохання усім «корінним» мешканцям Сергіївки та ії гостям! Віднесіться з повагою до наших нових «зелених сусідів», вони ще маленькі та тендітні , але від того якими вони виростуть – залежить наше майбутнє оточення, майбутнє життя наших дітей та онуків, майбутнє нашого селища. Дякуємо за розуміння!

 

Сергіївська селищна рада, селищний голова Вовченко І.В. та  КП «ЖКГ смт. Сергіївка» від щирого серця вітають працівника комунального підприємства Ермоленко Юрія Васильовича з 90 річним ювілеєм.  

Юрій Васильович Ермоленко народився 20 березня 1930 року в Саратовській області. З 1948 року курсант, а потім офіцер Радянської армії - вийшов на пенсію в 1982 році в званні полковника.  З 1983 року працював в курорті Сергіївка на посадах начальника штабу цивільної оборони, інженера по захисту праці, відповідального за пожежну безпеку в об’єднанні санаторно-курортних закладів «Літорал».  Зараз Юрій Васильович працює інженером по захисту праці в КП «ЖКГ смт. Сергіївка».  

Вітаємо Юрія Васильовича з ювілеєм, та бажаємо міцного здоров’я, щастя та достатку! Щиро дякуємо за вашу багаторічну річну працю, хай виповняться усі Ваші мрії та надії!

Селищний голова Вовченко І.В., Сергіївська селищна рада, КП «ЖКГ смт. Сергіївка»

 

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергіївської селищної ради.

Протокол № 2 від 12 березня 2020 року.                                                                    

Головував: Заступник селищного голови  (М.С.Плотнікова).

Присутні:    члени комісії та запрошені (за  окремим списком)

1.Про заходи щодо запобігання занесенню та поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території смт Сергіївка .  

Коронавірус - це респіраторний вірус, що може спричиняти захворювання : від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому гарячки, утруднення дихання та задухи.

Станом на 10 березня 2020 року у світі зареєстровано114578 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 у 102 країнах світу,з них 4026 - летальні. Понад 1000 пацієнтів зареєстровано у Німеччині,Франції,Іспанії.  дужало вже 64032 особи. У Китаї з 16 мобільних госпіталів вже 13 розформовано у зв’язку з  одуженням пацієнтів.

В Україні виявлено один лабораторно підтверджений випадок COVID-19 – на території Чернівецької області, але ризики розповсюдження інфекції досить високі у зв’язку із географічним розташуванням,міграцією населення та родинними контактами.

Коронавірус COVID-19 є новим збудником і специфічного імунітету проти нього немає в жодному прошарку із жодній вікові групі населення. За даними медичного спостереження у 80% захворілих відбувається легкий перебіг інфекції, у 20 % пацієнтів спостерігається важкий перебіг інфекції, обумовлений наявними хронічними захворюваннями, стан яких потребуватиме перебування у відділеннях інтенсивного лікування/реанімації, апаратної неінвазивної вентиляції легень кисневої терапії тощо. Загальна летальність перевищує 3% від числа захворілих та понад 15% у віковій групі населення старше 70 років.

Відповідно до положень законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 18.02.2020року №97/од-2020 «Про заходи щодо запобіганню занесенню і поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби,спричиненої корона вірусом COVID-19», з метою недопущення занесення та поширення на території селища випадків захворювань спричинених коронавірусом  COVID-19  комісія

ВИРІШИЛА:

1.Керівникам суб’єктів господарської діяльності, установ, організацій та підприємств  всіх форм власності смт Сергіївка  на період дії карантинних заходів та рішення комісії негайно:

1.1.Призупинити освітній процес з 12.03.20 по 03.04.20 у закладі дошкільної  освіти.

1.2.Забезпечити проведення широкої санітарно-просвітньої роботи з питань профілактики ГРВЗ, у тому числі спричинених коронавірусом COVID-19. 

1.3.Придбати необхідні засоби індивідуального захисту, антисептики, деззасоби та використовувати їх при проведенні протиепідемічних заходів.

1.4.Не допускати перебування хворих на гостре респіраторне захворювання (ГРЗ) працівників на робочих місцях та при її виявлення негайно направляти у медичні заклади. Придбати в необхідній кількості миючі та дезінфекційні засоби для використання за призначенням.

1.5.Організувати навчання персоналу щодо особливостей використання засобів індивідуального захисту.   

1.6.Вжити необхідних заходів, відповідно до повноважень щодо недопущення поширення випадків захворювання спричинених корона вірусом. Постійно проводити дезінфекцію робочих місць та приміщень.

1.7. Виключити проведення масових заходів.

2.КНП «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Сергіївська амбулаторія ЗПСМ №5 Цехмістренко Л.О)

2.1.Забезпечити надання медичної допомоги пацієнтам у вихідні та святкові дні.

2.2.Проводити постійний моніторинг захворюваності, госпіталізації та перебування хворих пацієнтів  на грип та ГРЗ.

2.3.Провести комплексне тренування до проведення первинних протиепідемічних заходів та госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою,спричиненою коронавірусом  COVID-19. 

Термін: на період дії карантину.

2.4.Затвердити алгоритм дій медпрацівників закладу на випадок виявлення хворого на корона вірусну інфекцію на різних етапах надання медичної допомоги. 

Термін: на період дії карантину. 

3 Попередити керівників про персональну відповідальність за виконанням рішень даного протоколу.

4.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

5.Про виконання рішення прошу доповісти письмово до 20.03.2020р.

Протокол № 3 від 17 березня 2020 року

Головував: Заступник селищного голови  (М.С. Плотнікова)

Присутні:    члени комісії та запрошені( за  окремим списком)

1.Про забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення смт Сергіївка та заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

На 16 березня 2020 року у світі зареєстровано понад 169 000 лабораторно підтверджених випадків SARS-CoV-2. Найбільша кількість випадків зареєстровано:  Італія(24747),Іран(13938),  Південна Корея(8162), Іспанія(7843), Німеччина(5813), Франція(5423). В Україні зареєстровано 5 лабораторно підтверджених  випадків SARS-CoV-2 та 9 підозр.

З метою недопущення занесення та поширення на території смт Сергіївка випадків захворювання, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2 комісія ВИРІШИЛА:

1.Керівникам суб’єктів господарської діяльності, установ та підприємств всіх форм власності смт Сергіївка на період дії карантинних вжити заходів  негайно:

1.1.З 17 березня максимально обмежити роботу об’єктів загального користування та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб.

1.2.Скасувати проведення особистих прийомів громадян. Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

1.3.Максимально перевести в режим телефонних (відео-конференцій) усі заходи та засідання колегіальних та дорадчих органів.

1.4.Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, вжити заходів щодо самоізоляції усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

1.5.Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

1.6.Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

1.7.Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень.

1.8.Переглянути робочий графік працівників, зокрема тих, у яких є малолітні діти, за можливістю організувати роботу дистанційно.

1.9.Забезпечити проведення заходів поточної дезінфекції на підпорядкованих об’єктах. 

2.Загальному відділу селищної ради посилити інформаційно - роз’яснювальну  роботу з населенням із залученням   друкованих засобів масової інформації щодо:

- дотримання санітарно - гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекції.

3.Рекомендувати керівникам релігійних організацій обмежити проведення служб, мес і служінь та розглянути можливість їх проведення у максимально дистанційному варіанті.

4.Ввести обмеження роботи структурних підрозділів селищної ради.

5.Скасувати проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Сергіївської селищної ради.

2.Директору комунального підприємства «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради.

2.1Придбати необхідні засоби індивідуального захисту, антисептики, деззасоби та використовувати їх при проведенні первинних протиепідемічних заходів.   

Термін : на період дії рішення комісії.

3.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Голова комісії М.С. Плотнікова

Секретар комісії В.П. Гніздюк 

Памятка_i_COVID_общепит,_торг.doc

 

ПРОТОКОЛ № 6

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації від 16 березня 2020 року:

На 16 березня 2020 року у світі зареєстровано понад 169 000 лабораторно підтверджених випадків SARS-CoV-2.

Найбільша кількість випадків зареєстровано: Італія (24747), Іран (13938), Південна Корея (8162), Іспанія (7843), Німеччина (5813), Франція (5423).

В Україні зареєстровано 5 лабораторно підтверджених випадків SARS- CoV-2 та 9 підозр.

З метою недопущення занесення та поширення на території області випадків захворювання, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, комісія

ВИРІШИЛА:

1. Враховуючи значне поширення у світі випадків захворювання на COVID-19 і високий рівень транскордонної еміграції населення області та іноземних громадян, відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 2), вважати ситуацію із загрозою поширення на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 

SARS-CoV-2 медико-біологічною надзвичайною ситуацією природного характеру регіонального рівня.

2.Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, головам об’єднаних територіальних громад:

2.1.З 00.00 17 березня 2020 року максимально обмежити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на території Одеської області:

-дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;

-фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;

-зоопарків, водних парків, парків атракціонів;

-усіх магазинів, крім продуктових та аптек;

-торговельно-розважальних центрів;

-будівельних ринків та інших (крім продуктових);

-ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів;

-інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах влади.

Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

Максимально перевести в режим телефонних (відео-конференцій) усі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів, у тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків).

2.2.Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

-запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, вжити заходів щодо самоізоляції усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

-максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

-запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику;

-передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи.

Негайно

2.3.Розглянути питання щодо забезпечення населення продовольством та предметами першої необхідності в режимі доставки, особливо щодо осіб похилого віку. 

2.4.Забезпечити неухильне виконання територіального плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Одеської області коронавірусної інфекції COVID-2019 на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 18 лютого 2020 року № 97/од-2020.

Негайно

2.5.Утворити комісії із залученням фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, Державної екологічної інспекції в Одеській області та забезпечити посилений контроль за дотриманням протиепідемічного режиму на об’єктах водопостачання і водовідведення населених пунктів.

До 18.03.2020

2.6.Під особисту відповідальність забезпечити виділення та обстеження із залученням фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та Головного управління ДСНС в Одеській області об’єктів під розміщення ізоляторів та обсерваторів на кожній адміністративній території.

До 18.03.2020

3.Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини облдержадміністрації забезпечити призупинення діяльності закладів, установ, підприємств культури та мистецтва обласного підпорядкування в частині проведення культурно-масових заходів (вистави, концерти, виставки, екскурсії, лекції, майстер-класи, робота комп’ютерних залів тощо) незалежно від кількості учасників до 03 квітня 2020 року.

Негайно

4.Управлінню фізичної культури і спорту облдержадміністрації забезпечити тимчасове зупинення роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського та паралімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності, обласних фізкультурно-спортивних товариств, спортивних федерацій, комунального закладу «Одеський регіональний центр фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та обласної комунальної організації «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Негайно

5.Керівникам транспортних підприємств області (повітряного, морського, автомобільного та залізничного сполучень):

-організувати навчання персоналу щодо особливостей використання засобів індивідуального захисту та алгоритму дій при виявленні захворювань, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2;

-забезпечити посилене проведення вбиралень, будівель, споруд, територій підприємств з використанням миючих та дезінфікуючих засобів;

-систематично здійснювати санітарну обробку всього рухомого складу; 

-переглянути робочий графік працівників, зокрема тих, у яких є малолітні діти, та за можливості організувати роботу дистанційно;

-забезпечити недопущення до роботи на підприємстві працівників із симптомами- ГРВ1.

Негайно

6.Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність.

Негайно

7.Департаментам облдержадміністрації: економічної політики та стратегічного планування, фінансів підготувати документи щодо виділення коштів із резервного фонду обласного бюджету для придбання засобів індивідуального захисту, штучної вентиляції легенів (И1ВЛ) високого класу, антисептичні засоби, тест-системи для діагностики захворювань, спричинених коронавірусної інфекції COVID-2019.

Негайно

8.Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації спільно з Департаментом фінансів облдержадміністрації звернутися до Одеської обласної ради щодо проведення позачергового засідання бюджетної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності для розгляду питання щодо перерозподілу коштів медичної субвенції для придбання засобів індивідуального захисту працівників закладів охорони здоров’я, антисептичних засобів, тест-систем для діагностики захворювань спричинених коронавірусної інфекції COVTD-2019, та інших витратних матеріалів.

Негайно

9.Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації забезпечити закупівлю засобів індивідуального захисту працівникам закладів охорони здоров’я, антисептичних засобів, тест-систем для діагностики захворювань, спричинених коронавірусної інфекції COVID-2019.

Негайно, у разі надходження коштів

10.Доручити Департаменту комунікацій та інформаційної політики облдержадміністрації посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації щодо:

-дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією;

-висвітлення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Одеської області, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2;

-максимального обмеження пересування між населеними пунктами та в громадських місцях без крайньої потреби. 

11.Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації підготувати проект звернення до Одеської обласної ради з пропозицією розглянути питання щодо тимчасового зупинення роботи об’єктів з масовим перебуванням людей, розташованих на території області, з метою попередження розповсюдження на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-2019.

До 17.03.2020

12.Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з управлінням транспортно-комунікаційної інфраструктури облдержадміністрації підготувати звернення до адміністрації морських портів України та Міністерства оборони України щодо взаємодії та можливості виділення медичних закладів відповідного підпорядкування для визначення місць обсервації та проведення можливої перевірки представниками Головного управління ДСНС України в Одеській області та Головного управління Національної поліції в Одеській області на їх відповідність.

До 17.03.2020

Виконуючий обов'язки голови областної державної адміністрації, перший заступник голови комісіі В'ячеслав Овечкін.

 

15 березня - офіційне професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування. В цей день, від імені всіх мешканців курорту Сергіївка, і від селищної ради, ми хочемо подякувати робітникам і службовцям КП "ЖКГ смт. Сергіївка"!

Завдяки вашій нелегкій роботі - в наших будинках є вода і світло, а наше селище з кожним роком стає все зеленіше і красивіше! Спасибі Вам величезне за Вашу нелегку працю! Від щирого серця хочемо побажати Вам здоров'я, терпіння і спокійної роботи, без аварій і авралів!

Сергіївська селищна рада та особисто селищний голова Вовченко І.В.

 

Увага, оголошення!

Створенно on 14/03/2020

У зв’язку з карантином, кінцевий термін подання робіт  за конкурсом «Зробимо Сергіївку краще!»  переноситься на  14 квітня. Дата нагородження за конкурсом буде оголошена пізніше.

13 березня, о 10й годині, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулася 56 (позачергова) сесія Cергіївської селищної ради VII скликання. Дивіться відеозапис сессіі:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят шосту позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 13 березня  2020 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят шостої позачергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2019 року № 873-VII «Про селищний бюджет смт Сергіївка на 2020 рік».

2.2. Про затвердження Програми заходів з відзначення  державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед селищем Сергіївка, здійснення представницьких та інших заходів на 2020 рік.

2.3. Про внесення змін до видів діяльності комунального підприємства «Сергіївська  гідрогеологічна режимно –експлуатаційна станція» та затвердження його Статуту в новій редакції.

 

Сергіївька селищна рада і селищний голова Вовченко І.В. від щирого серця вітають мешканця нашого селища, учня Сергіївської загальноосвітньої школи №8 - Мадоніч Святослава з достойною перемогою! Святослав виграв міжнародну парусну регату BIOR 2020 (Bodrum International Optimist Regatta) в турецькому місті Бодрум.  Відтаємо переможця, його батьків та тренерів, та бажаємо здоров’я, успіхів та завжди гарних результатів в усіх майбутніх змаганнях!

Дорогі жінки, щиро вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою та гарного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте і отримуйте чудові враження. Ви чарівні! Зі святом!

Сергіївська селищна рада, селищний голова Вовченко І.В..

Увага! Повідомлення!

Створенно on 05/03/2020

Сергіївська селищна рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проектів документів державного планування:

«Проект внесення змін у Генеральний план поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка в межах кварталу обмеженого: вул. Пирогова, вул. Набережна Ротерхема, вул. Гагаріна та вул. Чорноморська»;

«Проект внесення змін у Генеральний план поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка в межах кварталу обмеженого: вул. Гагаріна, існуючою садибною забудовою та територією дитячого закладу санаторного типу «Сергіївка».

Ознайомитись з повним текстом Заяв про визначення обсягу СЕО можна у приміщенні Сергіївської селищної ради та на сторінці смт Сергіївка в мережі інтернет: http://sergeevka.info  

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО надаються до Сергіївської селищної ради в письмовому вигляді поштою або особисто в робочий час та на електрону адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Громадське обговорення обсягу виконання СЕО триватиме 15 днів, а саме з «06» березня до «20» березня  2020 року.

Пропозиції та побажання, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Додатки:

Повідомлення.pdf

заява по вул. Пирогова, вул. Набережна Ротерхема, вул. Гагаріна та вул. Чорноморська.pdf

заява по вул. Гагаріна, існуючою садибною забудовою та територією дитячого закладу санаторного типу «Сергіївка.pdf

Увага ремонт!

Створенно on 02/03/2020

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка! Зараз проводяться роботи по монтажу стовпів освітлення по вул. Гагаріна (від готелю «Плай» і до кінця вулиці - в сторону села Чабанське). Будьте уважні та обережні рухаючись цією ділянкою. Приносимо вибачення за доставлені незручності.

 Сьогодні, на майданчику біля старої школи відбулося селищне святкування Масляної. Не зважаючи на досить сильний вітер - зібралося чимало народу. Крім святкового концерту, гостей чекало частування млинцями та гарячими напоями від селищної ради.

 

 

Запрошуємо на Масляну!

Створенно on 27/02/2020

Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка!

Запрошуємо Вас на селищне святкування Масляної, яке почнеться о 13:00, 1 березня 2020 року, на спортивному майданчику біля старої школи.

На вас чекає концерт та честування від селищної ради.

Сергіївською селищною радою заплановано на 2020-й рік реконструкцію площі по вул. Чорноморській 3 (навпроти «ПриватБанку») з перебудовою в невеличкий сквер. 

З метою заохочення учнів школи та їх батьків до участі в житті і розвитку рідного селища - Сергіївською селищною радою було запропоновано до адміністрації школи провести творчій конкурс.  Ціль конкурсу – наглядно довести, що кожен мешканець Сергіївки, навіть найменший, може зробити своє містечко кращим та більш привабливим - потрібно тільки захотіти.

Учасники конкурсу надають малюнки, ескізи, креслення майбутнього скверу з яких журі обирає найкращі. На основі роботи переможця буде сформована технічна документація, та  надалі буде збудовано сквер, який прикрасить наше селище.  Переможець конкурсу отримає планшетний комп’ютер, а найкращі роботи будуть відзначені цінними подарунками від селищної ради.  Конкурс проводиться під патронатом селищного голови Вовченко І.В.

 

19 лютого, голова Одеської ОДА Максим Куций вручив селищному голові Вовченко І.В. та підполковнику служби цивільного захисту Курінному С.В. ключі від пожежно-рятувальної автоцистерни, отриманої від ГУ ГСЧС України.

Пожежно-рятувальний автомобіль оснащений сучасним обладнанням, яке дозволить не тільки гасити пожежі, а й виконувати інші функції, пов'язані з розбором конструкції, пошкоджених транспортних засобів в результаті дорожньо-транспортних пригод та витягом постраждалих з важкодоступних місць.

Також автоцистерна на шасі автомобіля підвищеної прохідності забезпечена великою кількістю вогнегасних засобів у вигляді води і піноутворювача, обладнана потужнішим насосом і має автономну систему освітлення для виконання робіт в темний час доби.

 

Пів року назад для підвищення безпеки на території нашого селища було змонтовано систему відеоспостереження. До системі було надано доступ відділенням Б-Дністровської та Одеської поліції. За звітом поліції, за цей період, за допомогою системи спостереження було розкрито 7 злочинів, з них 2 по гарячих слідах.

За цими результатами, та за проханням поліції, Сергіївською селищною радою було прийняте рішення щодо розширення системи відеоспостереження встановленням ще кількох камер на особливо ризикових місцях.

 

Одеська облдержадміністрація зацікавилася багаторічним конфліктом між селом Шабо та селищем Сергіївка з приводу територіальної приналежності Будакської коси.

Як повідомив віце-губернатор Денис Ванаш, ОДА закликала сторони до конструктивного діалогу і детальному вивченню питання.

«Будакська коса відокремлює однойменний лиман від Чорного моря і є унікальною. Вона знаходиться в півтора кілометрах від Сергіївки та входить в першу зону санітарної охорони курорту, - нагадав Денис Ванаш. - Запевняю, ця справа буде розглядатися виключно в правовому полі із залученням компетентних фахівців і органів прокуратури. В результаті будуть затверджені чіткі і юридично обґрунтовані територіальні плани цих населених пунктів ».

Нагадаємо, у 2016 році був прийнятий і затверджений проект генерального плану смт. Сергіївка, що включає в себе Будакську косу. У 2019 році Шабська ОТГ представила проект щодо розширення меж с. Шабо, що включає в себе Будакська косу, аж до с. Курортне. Це повністю суперечить інтересам нашого курорту, та й здоровому глузду прямо скажемо теж. Подібне рішення може погубити Сергіївку як курорт. Внаслідок неправомірних дій керівництва Шабської ОТГ, керівництво селища Сергіївка закликало ОДА залучити до вирішення спору прокуратуру.

 

Сергіївська селищна рада висловлює щиру подяку бійцям 45 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України, розташованої в смт. Сергіївка, та її начальнику - підполковнику служби цивільного захисту Сергію Курінному.   З початку непогоди, впродовж ночі та всього дня вони розчищали завали з повалених дерев і снігу та допомагали водіям на дорогах, не тільки на території  смт. Сергіївка, а і за її межами на напрямках до м. Білгород-Дністровський, с. Шабо, с Курортне. Дякуємо за вашу важку та самовіддану працю!

Сергіївка інвестиційна.

Створенно on 06/02/2020

В цьому році, управлінням з розвитку туризму при комунальному підприємстві «Сергіївка-Курорт-Сервіс», селищної ради смт. Сергіївка, було підготовлено 11 інвестиційних проектів для Одеської обласної адміністрації. Наші проекти будуть брати участь в локальних та міжнародних інвестиційних форумах, що будуть проходити на території України вздовж року. Представляти проекти будуть співробітники селищної ради та управління з розвитку туризму селища Сергіївка. Серед проектів - Аквапарк, дитяче містечко «Казка», паркові комплекси в центрі і по вул. Чорноморської, недобудовані об'єкти та будівлі селища, колишня котельня та автотранспортне підприємство.

Зимова Сергіївка.

Створенно on 06/02/2020

Цього року зима в Сергіївці настала хоч і аж у лютому, але як завжди це у нас буває - швидко і потужно. Завдяки попередженням синоптиків і МНС України комунальна служба селища приготувалася зустріти циклон у всеозброєнні. Але негода принесла додаткові неприємності - крім очікуваних снігових заметів і повалених дерев. Вітер досягав такої сили, що в центрі селища обрушилися 2 залізобетонні електропори, через що центральна частина селища опинилася знеструмлена. У першій половині дня вдалося відновити електропостачання в більшій частині будинків, решту - електрики обіцяють підключити до вечора сьогоднішнього дня. Інші аварійні служби працюють в штатному для такої погоди режимі.

31 січня 2020 року, в приміщенні селищної ради смт. Сергіївка відбулася 55 сесія народних депутатів Сергіївської селищної ради. Дивіться відеозапис сессіі:

 

Увага ремонт!

Створенно on 28/01/2020

Шановні мешканці будинків за адресами Шкільна 5-7-9, та Чорноморська 25. Цими днями будуть проводитись масштабні роботи по заміні каналізаційної централі позаду будинку №9 по вулиці Шкільної.  Будьте уважні та обережні. Приносимо вибачення за доставлені незручності.

Сергіївська селищна рада.

 

В Сергіївській загальноосвітній школі №8 стартував новаторський конкурс класних колективів - «Клас року», який буде проводиться в продовж другого навчального півріччя.

У конкурсі беруть участь учні 4-11 класів, в 3х вікових категоріях - всього розігруються 3 поїздки в аквапарк для кожного класу-переможця - в кожній віковій категорії. Переможці визначаються шляхом підрахунку різниці середнього оціночного балу кожного учня класу за перше півріччя і за друге (чим більше оцінки за другий семестр перевершать оцінки за перший семестр - тим вище результат). Так само, на кінцевий результат, буде впливати участь класу в суспільному і культурному житті школи - за це будуть нараховуватися додаткові бали.

Конкурс триватиме до кінця навчального року, підведення підсумків 25-29 травня 2020 року, а на «останньому дзвонику» будуть оголошені 3 класи-переможця, які отримають сертифікати на поїздку в аквапарк.

Конкурс проводиться під патронатом селищного голови Вовченко І.В.

Бажаємо успіхів усім учасникам конкурсу!

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят п’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 31 січня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят п’ятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про виконання бюджету смт Сергіївка за  2019 рік.

2.2. Щодо внесення змін і доповнень до селищного бюджету смт Сергіївка на 2020 рік.

2.3. Про затвердження структури та загальної чисельності Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради на 2020 рік.

2.4. Про  затвердження  структури та загальної  чисельності  КЗ «Дошкільний  навчальний заклад (ясла-садок) № 9 «Сонечко» смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського  Одеської області» на 2020 рік.  

2.5. Про затвердження структури та загальної  чисельності  КУ «Сергіївська дитяча  музична  школа» на 2020 рік.

2.6. Про затвердження структури та загальної чисельності КУ «Будинок культури-бібліотека смт Сергіївка» на 2020 рік.

2.7. Про затвердження структури та загальної  чисельності  КУ «Спортивний клуб Сергіївка» на 2020 рік.

2.8. Про встановлення надбавок селищному голові  на 2020 рік.

2.9. Звіт про хід виконання Цільової Програми  «Відкритий світ на 2014-2019 роки» Сергіївської загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів № 8 м. Білгород-Дністровського Одеської області за 2019 рік.

2.10. Про затвердження  Цільової Програми  «Відкритий світ на 2020-2022 роки» Сергіївської загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів № 8 м. Білгород-Дністровського. 

2.11. Звіт про хід виконання  Цільової Програми «Робота з обдарованою молоддю»  на 2019-2021 роки Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Білгород-Дністровський Одеської області за 2019 рік.

2.12. Про внесення змін до додатку № 2 Цільової Програми  «Робота з обдарованою молоддю на 2019-2021 роки» Сергіївської загальноосвітньої школи   І - ІІІ ступенів № 8 м. Білгород-Дністровський Одеської області. 

2.13. Звіт про хід виконання  цільової «Програми соціальної підтримки населення    смт Сергіївка на 2018-2020 роки» за 2019 рік.

2.14. Звіт про хід виконання  селищної «Програми утримання кладовища в межах Шабівської сільської об’єднаної територіальної громади  на 2018-2020 роки» за 2019 рік.

2.15. Звіт про хід виконання програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського Одеської області на 2016-2019 роки» за 2019 рік.

2.16. Про затвердження  Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського Одеської області на 2020-2022 роки.

2.17. Звіт про хід виконання  Цільової Програми «Сергіївський  Ренесанс  на 2019-2020 роки» за 2019 рік.  

2.18. Звіт про хід виконання «Програми розвитку  фізичної культури та спорту  в смт  Сергіївка  на 2019-2020 роки» за 2019 рік.

2.19. Звіт про хід виконання Комплексної Цільової Програми розвитку КП «Сергіївська ГГРЕС» на 2019-2020 роки» за 2019 рік.

2.20. Звіт про хід виконання  комплексної цільової «Програми розвитку КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки» за 2019 рік.

2.21. Звіт про хід виконання  комплексної цільової «Програми  фінансової підтримки  КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки»  за 2019 рік.

2.22. Звіт про хід виконання комплексної цільової «Програми розвитку  дільниці «Благоустрій» КП ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки» за 2019 рік.

2.23. Про продовження терміну дії та внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка, укладеного з АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

2.24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність із земель житлової та громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва та обслуговування житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка.  

2.25. Земельні питання.

2.26. Різне.

3. Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на п’ятдесят п’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 29. 01. 2020 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка!

Щиро і сердечно вітаю вас із наступаючим Новим 2020-им роком!

Хай Новий рік увійде у ваші оселі з добром і радістю, злагодою і достатком, з надією і натхненням для нових здобутків!

Минулий рік був непростим, як для всієї нашої країни, так і для кожного її жителя. Але, не дивлячись на це, завдяки вашій допомозі і вашої підтримці, ми дійсно змогли багато зробити для того, щоб Сергіївка стала краще вже зараз, а також закласти фундамент для серйозного зростання курорту в подальшому. Але найголовніше, в 2019 році, наші громади прийняли дуже важливе рішення - про створення Сергіївської ОТГ.

Тому в Новий, 2020й рік, ми все дивимося з надією і віримо, що він виправдає усі покладені на нього очікування, та принесе для кожного мешканця курорту і нашої майбутньої ОТГ масу великих і маленьких, виключно позитивних змін. А ми, в свою чергу, зробимо все, щоб це стало дійсно можливим.

Від себе особисто і від усієї селищної ради ще раз вітаю всіх з Новим роком!

Тож нехай 2020 рік буде щедрим на сповнені мрії, подолані рубежі й перешкоди. Хай додасть він вам миру, здоров’я і сил, творчого завзяття і снаги, духовної величі і краси! Нехай родинний затишок, добро і благополуччя панують у ваших оселях!

Успіхів вам у праці та щастя у ваших помислах і діях!

З повагою, Сергіївський селищний голова Вовченко І.В.

Вчора, 27 грудня 2019 року, ще 48 учнів Сергіївської загальноосвітньої школи №8 побували в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного. Екскурсії організовані в рамках виконання передвиборної програми селищного голови курорту Вовченко І.В..

Сьогодні, 26 грудня 2019 року, 99 учнів Сергіївської загальноосвітньої школи №8 побували на новорічній виставі «Чіпполіно»  в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. В. Василько. Екскурсії організовані в рамках виконання передвиборної програми селищного голови курорту Вовченко І.В..

20 грудня, о 10й годині, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулась 54 сесія депутатів VII скликання. Дивіться відеозапис сесіі:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят четверту чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 20 грудня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят четвертої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про селищний бюджет  смт Сергіївка на 2020 рік. 

2.2.Про затвердження  прогнозу показників селищного бюджету смт Сергіївка на 2021-2022 роки.

2.3.Земельні питання.

2.4.Різне.

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на п’ятдесят четверту чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 18. 12. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Сьогодні розпочато роботи з монтажу нових автобусних зупинок. Всього буде встановлено 10 зупиночних павільйонів. Рішення про необхідність поновлення зупинок - з ініціативи селищного голови Вовченко І.В. -депутати прийняли одноголосно. При цьому вдалося домогтися фінансування за рахунок бюджету міста Б-Дністровського, а не за рахунок бюджету смт. Сергіївка.

Можливо, при необхідності, під час монтажу зупинок, дорога буде частково перекрита - просимо водіїв бути уважними, пересуваючись вулицями селища. Заздалегідь приносимо вибачення за доставлені незручності!

Сергіївська селищна рада.

 

Вчора, о 10:00, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулася п'ятьдесят третя чергова сесія народних депутатів VII скликання. В ході сесії селищний голова Вовченко І.В. висвітлив кілька важливих для мешканців селища питань:

1.Частина «папок» по виділеним для мешканців селища земельним ділянкам передано іншому підряднику, але це не спричинить за собою ніяких затримок - все буде оформлено вчасно і в строк.

2.На початку 2020 року буде виділено ще 150 земельних ділянок по 4 сотки для мешканців селища по черзі сформованої комісією на базі вже поданих заяв.

3.Найближчим часом, в селищі, буде організована тимчасова станція по стерилізації безпритульних тварин. У зв'язку з чим, просимо всіх небайдужих жителів допомогти організувати доставку тварин до пункту стерилізації. Дату початку роботи і місце розташування станції ми повідомимо окремим оголошенням.

Просимо Вас з розумінням поставитися до прохання: найближчим часом здати копії ІПН (ИНН) одного з батьків в школу або в дитячий сад. Згідно з новими вимогами податкового кодексу це необхідно для отримання дітьми подарунків (на Новий Рік в тому числі) і будь-яких інших матеріальних призів, пенсій і заохочень. Звичайно, ми не залишимо без подарунків тих дітей, батьки яких вчасно не здадуть копії ІПН, але Ви повинні розуміти, що таким чином Ви підставляєте працівників школи та селищної ради під адміністративне стягнення. Будь ласка, виявіть громадянську відповідальність!

Сергіївська селищна рада.

 

Вчора о 10:00, в актовій залі Сергіївської селищної ради, відбувся «круглий стіл» між депутатами Приморської сільради і Сергіївської селищної ради. На нараді обговорювалося питання створення Сергіївської ОТГ, а саме всі ключові питання стосовно майбутньої ОТГ, особливо в соціальній сфері. Вів нараду селищний голова смт. Сергіївка - Вовченко І.В.. Після наради, на якої було досягнуто порозуміння практично за всіма пунктами, голова Приморської сільради запросила Сергіївських депутатів на громадські слухання в Приморському, щоб вони, як ініціююча сторона, змогли самі відповісти на всі питання громади.

О 15:00, в приміщенні клубу Приморської сільради відбулися громадські слухання мешканців сіл: Приморське, Вільне, Косівка, Курортне, Попаздра, Чабанське - з питання об'єднання сільрад Базар'янки, Миколаївки, Приморського і Сергіївської селищної ради в Сергіївської об'єднану територіальну громаду. Після численних виступів, суперечок, питань і відповідей відбулося голосування, на якому більшістю голосів, громадою було прийнято рішення про вступ в Сергіївську ОТГ.

Тепер, коли є згода всіх її суб'єктів - попереду складна підготовча робота узгоджувальної комісії, закінченням якої і буде народження Сергіївської й об'єднаної територіальної громади.

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят третю чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 06 грудня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят третьої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення Сергіївської селищної ради від 19.12.2018 року № 670–VII «Про бюджет  смт Сергіївка на 2019 рік». 

2.2. Про продовження терміну дії рішень Сергіївської селищної ради № 262-№ 490 від 17.11. 2017 року, № 541 від 26.01.2018 року, № 562 від 23.03.2018 року, № 580  від 08.06.2018 року.

2.3.Про затвердження звіту про незалежну оцінку ринкової вартості комунального майна та укладання договору оренди  з фізичною особою-підприємцем Ващенко Н.Д. за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 3/1.

2.4.Про затвердження  звіту про незалежну оцінку ринкової вартості комунального майна та внесення змін в договір оренди  № 65.12.18 від 20.12.2018 року, укладений  з ПП «Медікус-ВВК».

2.5.Про перехід права оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 63,  кадастровий  номер 5110300000:03:005:0039.

Земельні питання:

Різне:

3. Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на п’ятдесят третю чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 04. 12. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Сьогодні, о 10:00, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулася 52я позачергова сесія селищних депутатів VII скликання. На порядку денному стояло питання щодо надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування  представника до спільної робочої групи, яке і було успішно прийнято.

Після голосування виступив селищний голова Вовченко Ігор Васильович з доповіддю про минулі громадські слухання в Базар’янській та Миколаївської сільрадах. Обидві громади проголосували за проект Сергіївської ОТГ. Особливо жаркими слухання були в Базар’янській сільській раді, на яких були присутні представники Тузловської ОТГ і деякі депутати Приморської сільради. Коли ж, після всіх дебатів стало зрозуміло, що громада з усіх запропонованих варіантів об'єднання вибирає проект Сергіївської ОТГ - депутати Приморської сільради, налаштовані спочатку негативно - навіть спробували зірвати слухання.

У підсумку, на сьогоднішній день, ми маємо позитивне рішення 3х громад з 5ти. 4-та громада - Адамівська сільрада - попередньо вже надала свою згоду, громадські слухання там пройдуть днями. 5-та громада - Приморська сільрада - поки зволікає. Але географічне розташування цієї  громади (в самому центрі майбутньої Сергіївської ОТГ) не дозволяє почати процес формування ОТГ без неї. Причому громада, самі жителі Приморського - в більшості своєї теж «за», але сільська рада і депутати обрали пасивну позицію, відмовляючись навіть призначати дату громадських слухань і затягуючи весь процес.

Найближчим часом ми плануємо запросити сільського голову Приморського і весь депутатський корпус  Приморської сільради на «круглий стіл», за яким сподіваємося почути все думки і відповісти на всі питання. Дуже сподіваємося, що більшість депутатів сільради все ж будуть керуватися інтересами своєї громади і враховувати думку своїх виборців.

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят другу позачергову  сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 19 листопада 2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят другої позачергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступне  питання:

2.1.Про надання згоди  на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування  представника до спільної робочої групи. 

Селищний голова І.В.Вовченко

 

 

Вчора, 15 листопада, о 16:00, в актовій залі Сергіївської загальноосвітньої школи №8 проходили громадські слухання з приводу об'єднання смт. Сергіївка і прилеглих населених пунктів в об'єднану територіальну громаду (ОТГ).

У залі, крім мешканців Сергіївки були присутні представники громад сіл Приморське і Курортне. Головою слухань одноголосно був обраний селищний голова Сергіївки - Вовченко І.В., секретарем - заст. голови Плотнікова М.С..

Почав слухання Вовченко І.В. з позитивної новини про візит голови Адамівської сільської ради з проханням від громад сіл Адамівка, Авидівка і Благодатне включити їх в проект майбутньої Сергіївської територіальної громади. Після чого, секретар Плотнікова М.С. зачитала проект Сергіївської територіальної громади у складі:

селище Сергіївка - Сергіївська селищна рада;

села Приморське, Вільне, Косівка, Курортне, Попаздра, Чабанське - Приморська сільська рада;

села Адамівка, Авидівка, Благодатне -Адамівська сільська рада;

села Миколаївка, Балабанівка - Миколаївська сільська рада;

село Базар'янка - Базар'янська сільська рада.

Потім, Вовченко Ігор Васильович пояснив причину необхідності створення Сергіївської ОТГ: у зв'язку з територіально-адміністративною реформою України - політика держави спрямована на укрупнення адміністративних одиниць шляхом створення ОТГ (об'єднання сільських і селищних рад). На цей час, перед нашими громадами стоїть вибір - або створити свою, невелику і незалежну ОТГ, або нас, з закінченням реформи, примусово приєднають до вже існуючих ОТГ. Ці громадські слухання повинні визначити настрої громади, і в разі позитивного рішення, дати старт громадськім слуханням в інших суб'єктах майбутньої ОТГ.

В процесі обговорення Вовченко І.В. і начальник відділу реєстрації Єрошенко А.Б. розповіли про економічні перспективи розвитку майбутньої Сергіївської ОТГ: в першу чергу, це додаткові надходження до бюджету за рахунок оптимізації системи оподаткування та державної підтримки ОТГ. Крім цього, розташування майбутньої ОТГ обіцяє значні вигоди від спільного раціонального використання прибережної зони і водойм суб'єктами ОТГ - шляхом розвитку туристичної інфраструктури. Додатковий туристичний потік дозволить розвивати агротуризм і розширювати ринки збуту іншим, суто сільськогосподарським суб'єктам ОТГ, а це непоганий дохід - як зацікавленим фермерам, так і звичайним селянам. Як показав економічний аналіз майбутньої Сергіївської ОТГ - саме туризм є найбільш перспективною галуззю для її розвитку.

Отримання смт. Сергіївка статусу курорту - дозволить залучити додаткове державне фінансування, як для розвитку туристичної галузі, так і на транспортну інфраструктуру ОТГ (ремонт доріг). Крім того, відразу постане питання присвоєння статусів курортів для Курортного і Приморського. Курортне вже і так курортом є по факту, а Приморське було їм завжди - адже перша грязелікарня на Будакському лимані була саме в Будаках (нині Приморське). Все це дасть ще більше можливостей для розвитку майбутньої ОТГ, туристичний потенціал якої насправді величезний.

Також, в ході бесіди, Вовченко І.В. наголосив на необхідності не лише збереження, а й розвитку всіх об'єктів соціальної інфраструктури (школи, садочки, поліклініки, бібліотеки, клуби), для всіх суб'єктів майбутньої ОТГ. Ретельний аналіз, виявлення «критичних» соціальних об'єктів ОТГ для їх першочергового фінансування, а при необхідності і реформування - такими мають бути перші кроки майбутньої ОТГ, так як це, в першу чергу, стосується наших дітей і пенсіонерів.

Розміщення центру ОТГ в селищі Сергіївка спростить і полегшить процедури оформлення будь-яких документів, а оптимізація роботи апарату управління ОТГ дозволить отримувати більшість довідок та дозволів на місцях - вже в найближчому майбутньому. Відкрита політика публікації всіх сесій ОТГ і прийнятих на них рішень, дозволить кожному мешканцю громади не тільки бачити бюджетні витрати, а й впливати на них через обраних депутатів.

Ігор Васильович підтвердив, що крім Адамівки, свою потенційну згоду вже висловили сільради Миколаївки і Базар'янки. Єдині, хто зволікає з відповіддю - сільрада Приморського. У свою чергу, присутні на слуханнях представники громад Приморського і Курортного (в тому числі представники громадської організації) підкреслили, що більшість мешканців зацікавлені новими можливостями, але деякі депутати сільради, через страх втрати влади (створення ОТГ - це скорочення депутатського корпусу і перевибори), всіма силами перешкоджають процесу проведення громадських слухань. Присутній на слуханнях депутат Приморської сільради, він же за сумісництвом мешканець Сергіївки - від коментарів взагалі і повністю відмовився..

Після закінчення обговорення всіх перспектив створення ОТГ і відповідей на всі питання - перейшли до голосування, в якому, в загальному пориві і під бурхливі оплески, взяли участь представники Приморського і Курортного. В результаті: весь зал - ЗА, 0 - ПРОТИ, 1 - УТРИМАВСЯ.

Вітаємо всіх мешканців селища Сергіївка з цим важливим рішенням і також висловлюємо загальну надію на підтримку нашої ініціативи всіма жителями майбутньої ОТГ!

З нетерпінням чекаємо на громадські слухання в інших сільрадах, (особливо в Приморському), постараємося на всіх бути і все для вас висвітлити. Також ми, найближчим часом, постараємося побувати на наступній сесії Приморської сільради і висвітлити процес прийняття рішення про проведення громадських слухань.

Сергіївка Офіційна.

 

До 1 січня 2013 року право власності на землю підтверджувалося державним актом на право власності на земельну ділянку, а право користування - державним актом на право постійного користування землею. При цьому в державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначався. Проте такі державні акти і сьогодні визнаються державою, а тому здійснювати їх обмін не потрібно.

Так, пунктом 10 Розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» (далі – Закон) визначено, що документи, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до набрання чинності цим Законом, є дійсними.

Разом з цим, необхідно зазначити, що сьогодні укладання будь-яких угод про перехід права власності із земельними ділянками не може відбуватися без наявності кадастрового номера (ст. 132 Земельного кодексу України). До того ж для набуття права власності на нерухоме майно (будинок, гараж чи іншу споруду) також необхідно мати кадастровий номер на земельну ділянку, на якій розташовані ці об'єкти нерухомості (частина 6 статті 120 Земельного кодексу України). Кадастрові номери необхідні при оформленні переходу прав від одного власника до іншого. 

Крім того, на сьогодні активно проходять процеси наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки. Дуже часто трапляються випадки, коли на Публічній кадастровій карті відсутні відомості про земельні ділянки, і громадяни сприймають таку інформацію, що земельні ділянки вільні та перебувають у запасі.

Отже, уніфікована система кадастрових номерів гарантує захист права особи на землю.

Що таке кадастровий номер? Це індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування. Він присвоюється кожній земельній ділянці, розташованій на території України, для її ідентифікації.

Як присвоїти кадастровий номер земельній ділянці, право власності (користування) на яку виникло до 2004 року? 

Відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр», у разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

Для виготовлення вказаної технічної документації та внесення відомостей про ділянки до автоматизованої системи державного земельного кадастру необхідно виконати низку процедур, зокрема: перевірку та обробку інформації на магнітному носії (обмінного файлу), внесення відомостей до бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру та внесення записів до Поземельної книги.

Розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється відповідно до статей 26, 27, 55 Закону України «Про землеустрій» на платній основі на умовах та в строк, що визначені договором з розробником такої документації із землеустрою.

Технічна документація із землеустрою розробляється землевпорядними організаціями, з переліком яких можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління (http://odeska.land.gov.ua) розділ «Напрями діяльності», підрозділ «Експертиза».

Таким чином, з метою належного захисту прав на землю власникам (користувачам) земельних ділянок слід звернутись до землевпорядної організації та замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

Зараз проходить капітальний ремонт сходинок буднику №25 по вул. Чорноморська. До цього часу під’їздні сходинки були в аварійному становищі и завдавали небезпеки мешканцям будинку. Сергіївською селищною радою були виділені кошти, необхідні для проведення ремонту і заключено договір на виконання цих робіт з підрядником.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження селищного голови від 01 листопада 2019 року  № 43 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ»,   рішення сесії Сергіївської селищної ради «Про затвердження  Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад»  Сергіївський селищний голова організує проведення громадського обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Адміністративний центр об’єднаної територіальної громади: селище Сергіївка.

Найменування об’єднаної територіальної громади: 

Сергіївська селищна об’єднана територіальна громада.

Перелік територіальних громад, яким пропонується об’єднання, із зазначенням відповідних населених пунктів:

селище Сергіївка – Сергіївська селищна рада; 

села Приморське, Вільне, Косівка, Курортне, Попаздра, Чабанське – Приморська сільська рада;

села Миколаївка, Балабанівка – Миколаївська сільська рада;

село Базар’янка – Базар’янська сільська рада.  

Громадські слухання відбудуться 15.11.2019р. о 16 год. 00 хв. у  актовому залі Сергіївської загальноосвітньої школи №8 за адресою: смт Сергіївка, вул. Шкільна, 2.

На громадські слухання запрошуються депутати селищної ради, члени виконавчого комітету Сергіївської селищної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, мешканці смт Сергіївка.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3, приймальня селищної ради  або на електрону пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси особи, яка їх подає, для юридичних осіб – із значенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадських слухань.

 

Сьогодні, о 10й годині, в Сергіївської селищної раді відбулася робоча зустріч голови селищної ради Вовченко І.В. з головами Приморської, Миколаївської та Базар’янської сільських рад. На зустрічі обговорювалась можливість об’єднання територій наших рад у об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Сергіївка.

Результатом зустрічі  стала згода о необхідності проведення депутатських нарад, та громадських слухань щодо добровільного об’єднання територіальних громад на місцях найближчим часом.

РІШЕННЯ № 857 51 позачергова  сесія VII скликання від 01.11.2019 року 

Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

З метою створення нормативно-правової бази для реалізації законного права мешканців територіальної громади смт Сергіївка на участь в обговоренні ініціативи, перспектив, наслідків і прийнятті рішень з питання добровільного об’єднання територіальної громади смт Сергіївка з суміжними територіальними громадами, взаємодії органів місцевого самоврядування, що враховує взаємні інтереси та виключає виникнення соціальних конфліктів,  відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

2.Начальнику загального відділу Сергіївської селищної ради  (Костюк І.С.) висвітлити зміст даного рішення у засобах масової інформації та опублікувати його на офіційному сайті  Сергіївської селищної ради.

3.Рішення набирає чинності з дня його опублікування.

4.Рішення 60-ї  позачергової сесії Сергіївської селищної ради від 30.07.2015 року № 681 визнати таким що втратило чинність.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Додатокдо рішення сесії селищної ради від 01.11.2019 року № 857.

Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

1. Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад (далі – Порядок) визначає механізм проведення громадського обговорення та основні вимоги до його організації та розгляду узагальнених пропозицій (зауважень) під час розгляду питань про добровільне об’єднання територіальних громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Порядок є нормативно-правовим актом, розробленим відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР, Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 05.02.2015 №157-VIII.

2. Метою цього Порядку є створення нормативно-правової бази для реалізації законного права мешканців територіальної громади смт Сергіївка на участь в обговоренні ініціативи, перспектив, наслідків і прийнятті рішень з питання добровільного об’єднання територіальної громади смт Сергіївка з суміжними територіальними громадами, взаємодії органів місцевого самоврядування, що враховує взаємні інтереси та виключає виникнення соціальних конфліктів.

3. Предметом громадського обговорення є пропозиції, заявлені відповідно до ст.5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 05.02.2015 №157-VIII, про добровільне об’єднання територіальної громади смт Сергіївка з суміжними територіальними громадами.

4. Реалізація цього Порядку направлена на вирішення наступних завдань:інформування громадськості про ініціативи та пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальної громади смт Сергіївка з суміжними територіальними громадами;з’ясування громадської думки з предмету та питань, що виносяться на громадське обговорення;прийняття рішення з обговорюваного питання.

5. Участь у громадському обговоренні можуть брати фізичні особи, що є членами територіальної громади смт Сергіївка, залучені організаторами громадського обговорення фахівці, запрошені організаторами обговорення представники суміжних територіальних громад та/або посадові особи їх органів самоврядування.

6. Громадське обговорення передбачає:

1) оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення;

2) опрацювання організаторами громадського обговоре