846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті селищної ради http://sergeevka.info буде оприлюднений проект рішення селищної ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним  далі - Проект:

«Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Сергіївської селищної ради»

Регуляторний акт розроблений загальним відділом Сергіївської селищної ради.

Пропозиції та зауваження щодо проектів регуляторних актів від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі на адресу розробника проекту рішення протягом місяця з моменту його оприлюднення. 

Адреса розробника проекту рішення:

67780, Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3 

тел. (04849) 47 - 8 - 24, E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Шановні мешканці курорту Сергіївка! Сергіївської селищної ради вдалося повернути в комунальну власність незаконно відібраний у громади в довгострокову оренду дитяче містечко "Казка". Всі ви бачили і знаєте в якому стані дитяче містечко зараз. Ми плануємо передати його в оренду дійсно зацікавленим підприємцям, які будуть готові до вкладення коштів і розширення функціоналу дитячого міста "Казка".

У зв'язку з цим ми хочемо почути ваші пропозиції і побажання - яким би ви хотіли бачити наше дитяче містечко. Відповідно до ваших вимог і побажань будуть вибудовуватися умови оренди для майбутніх орендарів.

Пропозиції та побажання можуть бути оформлені в будь-якому вигляді - тут в коментарях, на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або звичайною поштою в письмовому вигляді з позначкою "громадські обговорення".

Дитяче містечко "Казка" - унікальний архітекторно-скульптурний комплекс для дитячого відпочинку в курорті Сергіївка і яким він буде в подальшому - залежить від кожного з нас.

Шановні жителі курорту Сергіївка!

Комунальне підприємство "Сергіївська музична школа" оголошує набір дітей та дорослих на 2019-2020 навчальний рік за класами:

фортепіано, баян, флейта, гітара, акордеон, труба.

Консультації проводяться щодня (крім суботи та неділі) з 15:00 до 17:00 в приміщенні музичної школи (стара школа навпроти селищної ради).

Адміністрація.

Арнаут Владимир Петрович родился 11 декабря 1946 года в г. Одесса. С 1976 по 2007 год работал учителем математики в Сергеевской средней школе. С 1992 по 1999 год был директором школы. Учитель высшей категории, имел звание "Отличника образования Украины", Почётный гражданин курорта Сергеевка.

Сергеевский поселковый совет, с искренним сожалением, выражает соболезнования родственникам, друзьям и коллегам. Прощание состоится в пятницу, 16 августа, в 11 утра возле дома по адресу Черноморская 23. 

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок дев’яту   чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 23 серпня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок дев’ятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про внесення змін і доповнень до рішення Сергіївської селищної ради від 19.12.2018 року № 670–VII «Про бюджет  смт Сергіївка на 2019 рік». 

2.2.Про внесення змін в перелік податкових агентів щодо справляння туристичного збору на території смт Сергіївка. 

2.3.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з інвентаризації земель комунальної власності з метою формування земельних ділянок на території смт Сергіївка.

2.4.Про затвердження висновку  експертного будівельно-технічного дослідження на предмет здійснення і складу невід’ємних поліпшень, у тому числі невід’ємний характер поліпшень орендованого майна комунальної власності  нежитлових приміщень першого поверху загальною площею 28,62 кв.м., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Горького,1. 

2.5.Про затвердження аудиторського висновку (звіт незалежного аудитора)щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведеним невід’ємним поліпшенням нежитлових приміщень №№ 92,93,94,95 загальною площею 116,3 кв.м., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Чорноморська, 19б за рахунок грошових коштів орендаря Арнаут Л.В.

2.6.Про затвердження аудиторського висновку (звіт незалежного аудитора)щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведеним невід’ємним поліпшенням нежитлових приміщень №№116,28,121,29,117,118,119,30,1,120,122,21 загальною площею 133,5 кв.м., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Чорноморська, 19б за рахунок грошових коштів орендаря Костюк І.С.

2.7.Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об`єднання земельних ділянок, загальною площею 9,0543 га, яка знаходиться в орендному користуванні ТОВ «Дитячий заклад санаторного типу «Сергіївка» та перехід права оренди  до ТОВ «НАДІЯ-ЮГ».

2.8.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 789 від 12.07.2019 року «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об`єднання земельних ділянок, загальною площею 0,6700 га, яка знаходиться в постійному користуванні ТОВ «Дитячий заклад санаторного типу «Сергіївка» та перехід права оренди  до ТОВ «НАДІЯ-ЮГ».

2.9.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність з земель житлової та громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва та обслуговування житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка.  

2.10. Про надання дозволу гр. Бешляга Д.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, загальною площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Херсонська, 17, з земель житлової та громадської забудови. 

2.11. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/1 у смт Сергіївка.

2.12. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/3 у смт Сергіївка.  

2.13. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/4 у смт Сергіївка.  

2.14. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/5 у смт Сергіївка.  

2.15. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/6 у смт Сергіївка.  

2.16. Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок дев’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 21. 08. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Увага! Оголошення!

Створенно on 17/07/2019

Шановні жителі та гості курорту Сергіївка!

Для вашої зручності, з сьогоднішнього дня, на території набережної лиману (від кафе "Б-52" до лиманського пляжу) працює безкоштовна зона WiFi (Internet). Для підключення досить перебуваючи в зазначених межах (поруч з набережної або на ній, ділянка вулиці Чорноморської - від кафе "Б-52" до спуску на лиманський пляж включно). Вам необхідно зайти в налаштування вашого пристрою в розділ WiFi і вибрати мережу "Sergeevka_WIFI". Пароль не потрібний.

Також, з метою підвищення безпеки, в даний час проводиться монтаж селищної системи відеоспостереження, яка включає в себе 14 камер з високою роздільною здатністю. Запуск системи відеоспостереження планується на наступному тижні.

 

12 липня, о 10й години, в приміщенні Сергіївської селищьної ради відбулася 48 сесія депутатів VII скликання. Дивіться відеозапис сесіі:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок восьму   чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 12 липня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок восьмої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про виконання  бюджету смт Сергіївка за перше півріччя  2019 року.

2.2. Про  внесення змін і доповнень  до  бюджету  смт Сергіївка на 2019 рік.

2.3. Про внесення доповнень до рішення Сергіївської селищної ради № 179 від 24 березня 2017 року «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Сергіївка». 

2.4. Про  внесення доповнень  до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка, що підлягають приватизації у 2019 році.

2.5. Про затвердження аудиторського висновку (звіт незалежного аудитора) щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведеним невід’ємним поліпшенням нежитлового приміщення будівлі літ. «А», загальною площею 136,9 м.кв., нежитлового приміщення гаражу літ. «Б», загальною площею 33,1 м.кв., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Пірогова, 1а за рахунок грошових коштів орендаря Сокиран В.А.

2.6. Про затвердження висновку експертного будівельно-технічного дослідження на предмет здійснення і складу невід’ємних поліпшень, у тому числі невід’ємний характер поліпшень орендованого комунального майна  нежитлових приміщень будівлі літ. «А» та гаража літ. «Б», розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Пірогова, 1а.

2.7. Щодо затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень будівлі літ. «А» загальною площею 136,9 кв.м., нежитлового приміщення гаражу літ. «Б» загальною площею 33,1 кв.м., яке розташоване за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Пірогова, 1а.

2.8. Щодо затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних  поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень № 88,89,90,91 загальною площею 115,3 кв.м., яке розміщене за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19-б. (Кравченко С.С.)

2.9. Щодо затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних  поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень № 49,50,51,52 загальною площею 124,0 кв.м., яке розміщене за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19-б. ( Сов’як А.Р.).

2.10. Про перехід права оренди на земельні ділянки по вул. Гагаріна, 1 у смт Сергіївка.

2.11. Про затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо поділу  земельної ділянки Сергіївській  селищній раді  для розміщення та експлуатації  будівель пансіонату, за адресою:  вул. Набережна, смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровського, Одеської області.

2.12. Про надання дозволу ФОП Нікітенко Н.В. на передачу земельної ділянки по вул. Буджакська у смт Сергіївка в суборенду. 

2.13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність з земель житлової та громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва та обслуговування житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка.  

2.14.Земельні питання:

2.15.Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок восьму чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 10. 07. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Щиро вітаємо Вас із визначним святом — Днем Конституції України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичим Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Cелищний голова Вовченко І.В., Сергіївська селищна рада.

Оновлення школи триває:

Створенно on 20/06/2019

Сьогодні в Сергіївську загальноосвітню школу №8 прибула чергова партія нових металопластикових вікон. Повна заміна вікон в школі проводиться за кошти виділені обласною адміністрацією, завдяки спільній роботі депутата обласної ради Сеника Р.В. і селищного голови смт. Сергіївка Вовченко І.В.. Крім більш охайного зовнішнього вигляду, нові вікна у всій школі дадуть значну економію селищному бюджету в опалювальний сезон.

Сьогодні відбулось урочисте відкриття довгоочікуваної оновленої поліклініки курорту Сергіївка. У теплій та радісній атмосфері символічну червону стрічку перерізали народний депутат України Барвіненко В.Д. і селищний голова Вовченко І.В.. Спільними зусиллями нам вдалося домогтися виділення коштів, так необхідних на капітальний ремонт амбулаторії. Після ремонту амбулаторія отримала новий, більш зручний головний вхід. У лікарів тепер більш просторі та світлі кабінети, а денний стаціонар обзавівся окремої палатою на 4 ліжка, новими процедурним та оглядовим кабінетами. Задоволені і усміхнені обличчя наших лікарів і медпрацівників стали найкращою нагородою за виконану роботу і кращої емоцією для нас на багато днів вперед. А мешканцям та гостям курорту Сергіївка бажаємо міцного здоров'я і відвідувати нашу оновлену поліклініку тільки на щеплення і планові огляди!

Cергіївська селищна рада.

 

Шановні лікарі, медсестри і медпрацівники, від щирого серця хочемо привітати Вас зі святом, яке по праву може вважатися одним з головних професійних свят курорту Сергіївка - з Днем медичного працівника!

Вітаємо Вас з Вашим професійним святом і дякуємо за здоров'я і доброту, які Ви даруєте оточуючим. У цей день ми бажаємо Вам радості, щастя, великої любові і частинку того здоров'я, яке Ви щедро віддаєте нам. Нехай ваші родини в це свято побачать Вашу посмішку і щире задоволення від всенародного визнання Ваших заслуг.

Сергіївський селищна рада і особисто селищний голова Вовченко І.В.

Увага оголошення!

Створенно on 14/06/2019

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка!

Сьогодні, 14 червня 2019 року в Сергіївскій середній школі №8, о 14:00, стартує міжнародний турнір з настільного тенісу "Ігри чорного моря", а завтра, 15 червня турнір - з фехтування "Кубок Чорного моря". Запрошуються всі бажаючі в якості глядачів та вболівальників - битви будуть запеклими :)

 

І знову тривають екскурсійні поїздки учнів Сергеевской середньої школи, організовані в рамках виконання передвиборної програми селищного голови курорту Вовченко І.В .. Сьогодні, 13-го червня 2019 року відбулася поїздка в Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василько. Цього разу - 150 дітей з 1-5х класів, побували на виставі "Дюймовочка" у сучасному варіанті.

 

24 травня, о 10й години, в приміщенні Сергіївської селищьної ради відбулася 47 сесія депутатів VII скликання. Дивіться відеозапис сесіі:

 

Усі на суботник!

Створенно on 24/05/2019

Шановні мешканці курорту Сергіївка! Шановні керівники підприємств!

25 травня, розпочинаючи с 9ї години відбудуться заходи щодо прибирання пляжу та прилеглих територій. Запрошуються всі охочі та небайдужі! Інвентар для прибирання пляжу (рукавички та сміттєві пакеті) будуть надані комунальним підприємством (на розвороті у кінці мосту буде відповідальний працівник). 

Зробимо Сергіївку красивішою разом!  

 

Увага! Оголошення!

Створенно on 24/05/2019

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка!

Відсьогодні розпочались ремонтні роботи щодо відновлення дорожнього покриття по вулицях: Лісова, Чорноморська, Шаболатська, Шкільна. Будьте обережні та уважні рухаючись по ним!

Перепрошуємо за незручності!

 

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок сьому   чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 24 травня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок сьомої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Звіт про виконання селищного бюджету  за січень-березень 2019 року.

2.2.Про  внесення змін і доповнень  до селищного бюджету   на 2019 рік.

2.3.Про встановлення місцевих податків  та зборів на території смт Сергіївка.

2.4.Про передачу в тимчасове безоплатне користування комунальному некомерційному підприємству «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради комунального майна Сергіївської селищної ради.

2.5.Про укладання  договору  оренди  з Управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради.

2.6.Про надання  ФОП Левченко В.В. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень №№ 102,103,104,105,106,107, загальною площею 129,1 кв.м. 

2.7.Про надання  ФОП Шмичковій К.В. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Шкільна, 11, нежитлової будівлі,  загальною площею 274,4 кв.м.

2.8.Про затвердження аудиторського висновку ( звіт незалежного аудитора) щодо підтвердження  джерел  фінансування  витрат  по проведеним невід’ємним  поліпшенням  нежитлових приміщень №№ 88, 89, 90, 91 загальною площею 115,3 м.кв., розташованих за адресою: Одеська область, смт Сергіївка, вул..Чорноморська, 19 б за рахунок грошових коштів орендатора Кравченко С.С. 

2.9.Земельні питання:

2.10.Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок сьому  чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 22. 05. 2019 року.

 

Шановні ветерани! У день річниці славної Перемоги бажаю вам міцного здоровя, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Зі святом вас!

Селищний голова Вовченко І.В.

Увага оголошення!

Створенно on 07/05/2019

Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка! 

З 7го по 11 травня у яхтклубі "Баргузін" будуть проводитись всеукраінські змагання вітрильної федераціі Украіни серед юнаків та дівчат "Шаболатський тиждень". 

Усіх бажаючих запрошуемо спостерігати та вболювати за наших молодих спортсменів кожного дня з 7го по 11 травня з 10ї години. Побачити змагання можно з територіі яхт-клубу "Баргузін" та з Шаболатської (Сенетатскої) коси.  

Нещодавно, у дворі будинків Чорноморська 3-5-7 розпочато монтаж нового дитячого ігрового майданчика на кошти виділені селищною радою смт. Сергіївка за розпорядженням селищного голови Вовченко І.В..

Звертаємось до усіх батьків, дітей, а також до нашої молоді!  Просимо Вас дбайливо ставиться до нового майданчика і тримати у чистоті прилеглу територію! Сподіваємося, він прослужить нам і нашим дітям ще не один рік. Дякуємо за розуміння!

 

Христос Воскрес! У цей світлий і урочистий день Пасхи бажаю вам добра, благополуччя і миру! Нехай ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Бажаю гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя!

Селищний голова Вовченко І.В.

Увага! Оголошення!

Створенно on 10/04/2019

Адміністрація «КП ЖКГ смт Сергіївка» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням  АТ «Одесаобленерго» ремонтних робіт з заміни грозозахисного тросу дволанцюгової повітряної лінії 35 кВ Софіївка-Сергіївка, Затока-Сергіївка, з 15.04.19р. по 19.04.19р. з 10.00 до 17.00 кожного дня відбуватиметься перерва в електропостачанні смт Сергіївка. Оскільки вказана робота напряму пов’язана з надійним та безперебійним електропостачанням смт Сергіївка, просимо поставитись до вказаних робіт з розумінням.

Адміністрація «КП ЖКГ смт Сергіївка»

5 апреля 2019 года, в 10:00, в актовом зале поселкового совета состоялась 46я (внеочередная) сессия Сергеевского поселкового совета VII созыва. Смотрите видеозапись сессии:

 

Внимание! Объявление!

Створенно on 02/04/2019

К сведению всех жителей поселка! В Сергеевской амбулатории изменился номер телефона регистратуры. Новый номер телефона 99 - 6-27.

Также приглашаем всех жителей поселка:

- на вакцинацию против дифтерии и столбняка.

- заключить декларацию с семейными врачами.

Будьте здоровы!!!

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  сорок шосту  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 05 квітня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 46-ої позачергової сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1.Про  внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2019 рік.

2.2.Про приватизацію « Майнового комплексу  електропередач  смт Сергіївка, розподільчих  пунктів,  трансформаторних   підстанцій, ГПП 35/10 кВ»   шляхом  проведення  електронного аукціону.

2.3.Про  внесення  змін в Комплексну Цільову Програму  розвитку КП «Сергіїська ГРЕС»    на  2019-2020 роки.

2.4.Про внесення змін до рішення  Сергіївської селищної ради  № 676 від 25.01.2019 року «Про встановлення  розміру ставки туристичного збору  на території смт Сергіївка на 2019 рік».

2.5.Про надання  Громадській організації «АНТИНАРКОТИЧНИЙ СОЮЗ МОЛОДІ ТА СУСПІЛЬСТВА» згоди на здійснення  невід’ємних  поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Горького, 1, нежитлових приміщень №№ 44-46, загальною площею 337, 16 кв.м.

Різне:

Селищний голова                                                         І.В.Вовченко

 

15 марта 2019 года, в актовом зале поселкового совета, состоялась 45я сессия Сергеевского поселкового совета VII созыва. Смотрите видеозапись сессии:

 

Дорогие наши, милые женщины!

Сердечно поздравляю Вас с самым красивым и светлым весенним праздником - днем 8 Марта!

Природа наделила женщин несравненной красотой и неиссякаемой энергией, душевной нежностью и беззаветной преданностью, жизненной мудростью и удивительным терпением. 

Вы храните семейный очаг, воспитываете детей, добиваетесь успехов в профессиональной и общественной деятельности, оставаясь при этом всегда молодыми и прекрасными.

В этот весенний день желаю Вам улыбок, замечательного праздничного настроения, семейного счастья, благополучия, здоровья Вам и Вашим близким! 

Будьте всегда обаятельными, женственными и любимыми!

С уважением, поселковый голова Вовченко И.В.

У суботу  9 БЕРЕЗНЯ  о 13.00 на спортивному майданчику старої школи (вул. Горького 1) усі мешканці та гості селища запрошуються на святкові гуляння з нагоди Масляної!

На Вас чекає: 

- Святковий концерт

- Частування від Сергіївської селищної ради

Залиште усі образи коло нашого вогнища,закружіться в веселому хороводі та просто проведіть цей день на свіжому повітрі у колі близьких Вам людей! 

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок п’яту  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 15 березня 2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок п’ятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2019 рік.

2.2.Про внесення змін і доповнень до Цільової Програми соціальної підтримки населення смт Сергіївка на 2018-2020 роки.

2.3.Про внесення змін до  Цільової Програми «Відкритий світ на 2014-2019 роки» Сергіївської загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів №8 на 2019 рік.

2.4.Про внесення змін до структури комунальної установи «Будинок культури –бібліотека смт Сергіївка».

2.5.Звіт про роботу комунального підприємства «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради».

2.6.Про  затвердження  Програми розвитку комунального підприємства «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради» на 2019-2020 роки.

2.7.Про внесення змін в перелік податкових агентів щодо справлення туристичного збору на території смт Сергіївка. 

2.8.Про включення до переліку об’єктів, які підлягають приватизації у 2019 році  Майнового комплексу ліній електропередач  смт Сергіївка розподільчих пунктів,  трансформаторних підстанції, ГПП 35/10 кВ.

2.9.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 179 від 24 березня 2017 року «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Сергіївка.

2.10.Про затвердження  Звіту про незалежну оцінку ринкової вартості Майнового комплексу ліній електропередач смт Сергіївка, розподільчих пунктів, трансформаторних підстанцій, ГПП 35/10 кВ.

2.11.Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності,  які підлягають передачі  в орендне користування у 2019 році.

2.12.Про надання  ФОП Тутунару  В.Ф.  згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Горького, 1, частини нежитлового приміщення першого поверху, загальною площею 28,62 кв.м.

2.13.Про надання  гр. Костюк І.С.  згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська,19б нежитлових приміщень №№  116,28,121,29,117,118,119,30,31,120,122,21, загальною площею 133,5 кв.м.

2.14.Про надання  директору ПП «Медікус ВВК» згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 3/3, нежитлових приміщень №№ 9,11,12,13,14,15,16,17, загальною площею 65,1 кв.м.

2.15.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу гр. Шевченко О.В. за адресою: смт Сергіївка, вул. Лиманська, 3, гараж № 5. 

2.16. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Соколенко О.В.

2.17. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення   (відновлення) меж  земельної ділянки  в  натурі (на місцевості) гр. Сидорової Н.А. для   розміщення та експлуатації магазину продовольчих  товарів  «Престиж»  за  адресою:  смт Сергіївка, вул.  Чорноморська, 1б.

2.18. Про внесення змін до рішення  Сергіївської селищної ради № 655 від 27.11.2018 року «Про надання згоди на передачу в оперативне відання комунальному  некомерційному підприємству «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» приміщень Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини».     

2.19. Про припинення договору оренди  земельної ділянки, загальною площею 0,0040 га, по вул. Чорноморська, 63 та укладення договору оренди земельної ділянки з  Малиновською Л.Ф.

2.20. Про припинення договору  оренди земельної ділянки, загальною площею 0,0040 га, по вул. Чорноморська, 63 та укладення  договору оренди земельної ділянки з Андріяненко В.М.

2.21. Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 707 від 25.01.2019 року «Про надання дозволу гр. Бурзаковській Л.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення та обслуговування комбінату громадського харчування, яка знаходиться в довгостроковій оренді строком на 49 (сорок дев’ять)  років,  за адресою : смт Сергіївка, вул. Пірогова,  6.»

2.22. Про зміну цільового призначення  земельної ділянки, площею 0,0588 га, яка знаходиться за адресою: вул. Чорноморська, 29, смт Сергіївка.

2.23. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання  договору оренди з ТОВ «АРТМЕДІУЗ».

Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок п’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 13. 03. 2019 року.

Селищний голова                                                                           І.В.Вовченко

 

ІНФОРМАЦІЯ

 

про умови та строки проведення конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна : Майновий комплекс ліній електропередач смт Сергіївка, розподільчих пунктів, трансформаторних підстанцій, ГПП 35/10 кВ

 

Найменування  об’єкту     

         приватизації

        Адреса

Спосіб приватизації

Майновий комплекс ліній електропередач смт Сергіївка, розподільчих пунктів, трансформаторних підстанцій, ГПП 35/10 кВ

 

 

смт Сергіївка, вулиця Лісна 2/1

 

 

       Аукціон

 

Учасникам конкурсу необхідно надати конкурсній комісії наступні документи:

 

заяву на участь у конкурсі згідно зазначеної форми, копії документів, які підтверджують кваліфікацію працівників, в тому числі свідоцтво про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, копію статуту учасника конкурсу, копію сертифікату суб'єкта оціночної діяльності, бізнес-програму учасника конкурсу, один конверт з зазначенням адреси учасника конкурсу.

Пропозиції учасників конкурсу щодо умов оплати згідно калькуляції витрат та терміну виконання робіт надаються в запечатаному конверті. Пропозиції щодо умов виконання робіт необхідно вказати в єдиній системі одиниць вимірювання - календарних днях.

Документи приймаються в п’ятнадцятиденний  термін з моменту публікації інформаційного повідомлення щодо проведення конкурсу за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3, приймальня, з 9:00 год. до 12:00 год.

 

Конкурс відбудеться 07.03.2019 року об 11:00 годині за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3, актова зала Сергіївської селищної ради.

Згідно рішення №715 43- ї  чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання від 25  січня 2019 року "Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради від 27.11.2015 р. № 6 «Про утворення  виконавчого комітету Сергіївської селищної ради Білгород –Дністровської міської ради VII скликання»" у складі віконкому набувають чину наступні зміни: 

1. Виключається  зі  складу  виконавчого  комітету Сергіївської селищної ради Білгород -Дністровської міської ради VІІ-го скликання: 

-  Мадоніч В’ячеслав В’ячеславович.

2. Включається до складу виконавчого  комітету Сергіївської селищної ради Білгород -Дністровської міської ради VІІ-го скликання:

-  Завка Василь Дмитрович.

 

15 февраля 2019 года, в актовом зале Сергеевского поселкового совета, состоялась 44я (внеочередная) сессия Сергеевского поселкового совета VII созыва. Смотрите видеозапись сессии:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  сорок четверту  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 15 лютого 2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 44-ої позачергової сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1.Про  внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2019 рік.

2.2.Про внесення  змін до комплексної цільової Програми фінансової підтримки КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки.

2.3.Про затвердження Комплексної цільової програми  розвитку комунального підприємства  «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки.

Різне:

 

Шановні мешканці селища! Пропонуємо до вашої уваги проект рішення щодо встановлення нових тарифів на водопостачання та водовідведення у смт. Сергіївка. Окремо маємо звернути вашу увагу на нові тарифи для населення - 32,75 грн з яких 14,75 грн буде відшкодовувати селищна рада, згідно рішення селищного голови Вовченко І.В.. Таким чином тариф для населення буде становити 18 грн за куб.м., за умовою нарахування відшкодування (для населення з пристроями обліку водопостачання).

Проект рішення по воді з додатками.doc

25 января 2019 года в актовом зале поселкового совета состоялась 43я сессия Сергеевского поселкового совета VII созыва.

Смотрите видеозапись сессии:

13-14 січня в м. Дрогобич проходив Всеукраїнський хореографічний фестиваль "Різдвяні Віншування". Діти з ДТСК "Ю-Денс" гідно представили селище в масштабах всієї країни.

У фестивалі брали участь колективи з різних міст: Дрогобич, Тернопіль, Трускавець, Кропивницький, Дніпро та смт Сергіївка.

Не дивлячись на високий рівень підготовки колективів, "Ю-Денс" зайняв І місце у віковій категорії 6-9 років, а також І місце в категорії 10-13 років і отримав Подяку від Дрогобицької міської ради за високу професійну майстерність та яскраву творчу працю.

Завдяки високому організаційному рівню всієї програми фестивалю діти отримали масу позитивних емоцій та яскравих вражень. Вони відвідали основні визначні пам'ятки міст Дрогобич, Трускавець та Львів. Познайомилися з культурою Західного регіону, взяли участь в майстер-класі з виготовлення декоративних свічок, дегустували мінеральні лікувальні води в м. Трускавець, шоколад  та каву у Львові, національну кухню регіону. Діти поринули в зимову казку: ліпили сніговиків, грали в сніжки, каталися з гірки. 

Батьки та педагогічний колектив школи №8 висловлюють величезну подяку керівнику ДТСК "Ю-Денс" Громовій Юлії Олександрівні за гідну підготовку дітей, за внесок в духовний і культурний розвиток підростаючого покоління.

За підсумками фестивалю ДТСК "Ю-Денс" отримав запрошення на міжнародні фестивалі Болгарії, Румунії, Польщі та Молдови.

"Ю-Денс" завжди готовий з честю і гідністю представляти смт Сергіївку на різних сценах України і Європи, але не завжди вистачає коштів на здійснення всіх заходів. Колектив потребує спонсорської допомоги. Не залишайтеся байдужими до талановитого підростаючого покоління! 

 

Розклад заходів щодо святкування Водохрещення Господнього:

8.00 – Божественна літургія у храмі Святого преподобного Сергія Радонезького

11.00 – Проведення чину великого освячення води

13.30 – Благословення та освячення вод лиману на причалі, навпроти ринку «Лиман»

Усіх бажаючих очікує гарячий чай та глінтвейн.

Протягом усього дня проїзд мостом до моря буде вільним.

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок третю  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 25 січня 2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок третьої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.2. Про виконання бюджету смт Сергіївка за січень-грудень 2018 року.

2.3. Про затвердження структури та чисельного складу Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради на 2019 рік.

2.4. Про  затвердження  структури та чисельного складу КЗ «Дошкільний  навчальний заклад (ясла-садок) № 9 «Сонечко» смт Сергіївка м.Білгород-Дністровського  Одеської області» на 2019 рік.  

2.5. Про затвердження структури та чисельного складу КУ «Сергіївська дитяча  музична  школа» на 2019 рік.

2.6. Про затвердження структури та чисельного складу КУ «Будинок культури-бібліотека смт Сергіївка» на 2019 рік.

2.7. Про затвердження структури та чисельного складу КУ «Спортивний клуб Сергіївка» на 2019 рік.

2.8. Про встановлення доплат селищному голові  на 2019 рік.

2.9. Про встановлення доплат секретарю селищної ради  на 2019 рік.

2.10. Про встановлення доплат заступнику селищного голови на 2019 рік.

2.11. Про внесення змін та доповнень до рішення 36-ї позачергової сесії Сергіївської селищної  ради № 599 від 27.06.2018 року «Місцеві податки та збори на території Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради».

2.12. Звіт про хід виконання Програми «Обдарована молодь» на 2016-2018 роки Сергіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 8  за 2018 рік.  

2.13. Звіт про хід виконання Цільової Програми «Відкритий світ на 2014-2019 роки» Сергіївської загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів № 8 за 2018 рік.

2.14. Звіт про хід виконання  цільової «Програми соціальної підтримки населення    смт Сергіївка на 2018-2020 роки» за 2018 рік.

2.15. Звіт про виконання Програми  фінансової  підтримки комунальних  підприємств смт Сергіївка за 2018 рік.

2.16. Звіт про хід виконання  селищної «Програми утримання кладовища в межах Шабівської сільської об’єднаної територіальної громади  на 2018-2020 роки» за 2018 рік.

2.17. Звіт про  виконання «Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки смт Сергіївка»за 2018 рік.

2.18. Затвердження «Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки смт Сергіївка на 2019-2020 роки».

2.19. Звіт про виконання селищної цільової Програми «Сергіївський  Ренесанс» за 2018 рік.  

2.20. Затвердження селищної цільової Програми  «Сергіївський  Ренесанс» на 2019-2020 роки.

2.21. Затвердження «Програми розвитку фізичної культури та спорту в смт Сергіївка на 2019-2020 роки».

2.22. Затвердження «Програми розвитку комунального підприємства «Сергіївська  ГРЕС» на 2019-2020 роки.

2.23. Затвердження цільової комплексної «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Жилищно-комунальне господарство смт Сергіївка» на 2019-2020 роки.

2.24. Затвердження цільової комплексної «Програми розвитку  дільниці «Благоустрій» КП ЖКГ смт Сергіївка».

2.25. Затвердження Програми висвітлення діяльності Сергіївської селищної ради засобами масової інформації на 2019-2020 роки.

2.26. Про затвердження «Положення про діяльність  аукціонної комісії»

2.27. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2019 році.

2.28. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в орендне користування у 2019 році.

2.29. Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна з ФОП Тутунару В.Ф.

2.30. Про внесення змін до рішення 40-ї сесії  Сергіївської селищної ради  № 667 від 27.11.2018року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Джигола Н.І., гр. Джигола  В.М.  для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна  ділянка) за адресою: смт Сергіївка, вул. Лиманська, 2в.» 

2.31. Про внесення змін до рішення 38-ї сесії  Сергіївської селищної ради № 629 від 07.09.2018 року  «  Про надання дозволу на розроблення   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу   громадянину  Запорожець А.Г.»

Земельні питання:

Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок третю чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 23. 01. 2019 року.

 

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Відділів (Управлінь) Держгеокадастру у районах та містах Одеської області та надання кваліфікованого роз’яснення в найкоротші терміни, 15.01.2019 з 10:00 год. до 13:00 год.відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Міськрайонного управління у Білгород-Дністровському районі та м. Білгороді-Дністровському Головного управління Держгеокадастру в Одеській області за адресою:м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна,3.

 

И вновь продолжаются экскурсионные поездки учащихся Сергеевской средней школы, организованные в рамках выполнения предвыборной программы поселкового головы курорта Вовченко И.В.. 29-го декабря 2018 года состоялась очередная поездка в Одесский Академический театр музыкальной комедии им. Водяного. В этот раз, 150 наших детей побывали на музыкальной сказке "Егорка в стране пуговиц".

Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка!

Приміть мої найщиріщі побажання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Зичу вам міцного здоров"я та добробуту вашим домівкам. Нехай те сімейне тепло, посмішки, радість та веселощі, які супроводжують ці свята, не полишать вашу оселю протягом усього року!

З повагою, Сергіївський селищний голова Вовченко І.В..

С Новым 2019 годом!

Программа мероприятий:

30 декабря

13.00 Новогодняя детская игровая программа у поселковой ёлки «Сказочная страна»

31 декабря

23.00 Трансляция новогодних TV-шоу, обращение президента

1 января

01.00 Новогодняя развлекательная программа

«Встречаем Новый год»

Конкурсы (выберем символ наступающего года, поучаствуем в конкурсе на лучший новогодний костюм), хороводы, праздничная дискотека и ценные подарки (конвектор, мультиварка, микроволновка! а так же многое другое) ждут вас в самую волшебную новогоднюю ночь.

Билетик для участия в новогодней лотерее Вы можете приобрести:

- 26 и 27 декабря в магазине "Дако" (у дельфинчиков на массиве) 9.00 - 15.00

- 28 декабря в магазине «ЮГ» (центр) 9.00 - 15.00

Места продажи будут помечены афишами. 

Цена билетика составляет 1 металлическую гривну. 

В одни руки отпускается не более 3 билетов.

Приходите и встретьте этот Новый 2019 год в кругу знакомых, друзей и родных!

02.30 Самый незабываемый праздничный фейерверк!

 

Нещодавно, завдяки нашій селищній раді КЗ ДНЗ №9 "Сонечко" поповнився новими меблями. Зручні столи та стільці, сучасна стінка для іграшок та методичних посібників, шестигранні столи за якими дітям цікаво займатися. Крім того, придбали столи та тумбочки. Дякуємо Вам, за турботу про наш дошкільний навчальний заклад.

До дня працівника дошкільної освіти, селищна рада смт. Сергіївка подарувала Дошкільному навчальному закладу №9 "Сонечко" акустичну систему, яка вкрай була необхідна для проведення святкових заходів у дошкільному закладі, також нашому садочку було подаровано ще один необхідний подаруночок - ноутбук. Від щирого серця вдячні селищному голові Вовченко І.В. та Сергіївській селищній раді за подарунки і клопотання про наш заклад!!!

Вітаємо Вас, з наступаючим Новим Роком!

Бажаємо Вам, міцного здоров'я, тепла та любові в серці!

Затишку в домівках та сімейного благополуччя! 

Здійснення мрій та бажань!

З повагою до Вас, КЗ ДНЗ №9 "Сонечко"

 

Смотрите видеозапись сессии:

Сергіївська амбулаторія запрошує мешканців смт. Сергіївка заключати декларації з сімейним лікарем. При собі мати паспорт та ідентифікаційний код, для дітей свідоцтво про народження!

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок другу  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 19 грудня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок другої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про  бюджет смт Сергіївка  на 2019 рік.

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок другу чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 17. 12. 2018 року.

 

27 ноября и 7 декабря в актовом зале поселкового совета состоялись внеочередные сессии (40я и 41я) народных депутатов пгт. Сергеевка. Смотрите записи сессий:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  сорок першу  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 07 грудня 2018 року о 11.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 41-ої позачергової сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1.Щодо внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.2.Про внесення змін в рішення 33-ї чергової сесії № 524 від 26.01.2018 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств смт Сергіївка на 2018 рік»

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  сорокову  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 27 листопада 2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 40-ої позачергової сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1.Щодо внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.2.Про внесення змін в кошторис витрат до Цільової Програми «Робота з обдарованою молоддю на 2018 рік» Сергіївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №8 м. Білгорода – Дністровського.

2.3.Про повернення майна комунальної власності :(комплексу нежилих приміщень амбулаторії за адресою вул.Горького,1 площею 1274,72 м.кв., фізкабінету за адресою вул. Чорноморська, 19б площею 48 м.кв.), яке знаходилось в орендному користуванні.

2.4.Про надання згоди на передачу в оперативне відання  комунальному некомерційному підприємству «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» приміщень Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. 

2.5.Про затвердження списків мешканців смт Сергіївка, яким передаються земельні ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів, згідно  Положення «Щодо забезпечення мешканців смт Сергіївка земельними ділянками для індивідуального гаражного будівництва».

-Земельні питання:

- Різне:

 

Смотрите видеозапись сессии:

 

Сегодня начался монтаж новой детской игровой площадки в центре поселка, по улице Гагарина (возле бывшего детского сада).  Средства на приобретение площадки в размере 150 тысяч грн. были выделены поселковым советом по распоряжению поселкового головы Вовченко И.В.. В ближайшее время планируется приобретение и установка аналогичной площадки на жилмассиве. 

Обращаемся к родителям, детям и всем жителям поселка! Просим Вас бережно относится к новой площадке и содержать в чистоте прилегающую территорию! Надеемся, она прослужит нам и нашим детям не один год.

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  тридцять дев’яту  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 09 листопада 2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять дев’ятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про виконання  бюджету смт Сергіївка за січень-вересень 2018 року.

2.2.Щодо внесення змін та доповнень до бюджету смт Сергіївка на 2018 рік.

2.3.Про внесення змін в рішення 33-ї сесії Сергіївської селищної ради № 524 від 26.01.2018 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств смт Сергіївка на 2018 рік».

2.4. Про виділення додаткових коштів та внесення змін в кошторис витрат до Цільової Програми «Робота з обдарованою молоддю на 2018 рік»Сергіївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №8 м. Білгород – Дністровського.

2.5. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  - частини будівлі котельні загальною площею 30,0 кв.м., розташованої за адресою: вул. Шкільна, 2В, смт Сергіївка, яка знаходиться в орендному користуванні ПП «Мальта».

2.6. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  з громадською організацією «ФІЛАДЕЛЬФІЯ».

2.7. Про внесення змін в рішення 38-ї сесії Сергіївської селищної ради № 611 від 07 вересня 2018 року «Про припинення права оперативного управління на трансформаторні підстанції».

2.8. Про припинення права оперативного управління на обладнання та устаткування трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів, ГПП 35/10 кВ, кабельних та повітряних ліній 10 кВ і 0,4 кВ, розташованих на території смт Сергіївка.

2.9. Про об’єднання об’єктів комунального майна  трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів, електропідстанції та електричних мереж  у Майновий комплекс.

2.10. Про внесення доповнень до рішення Сергіївської селищної ради № 179 від 24 березня 2017 року «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Сергіївка.

2.11. Про присвоєння назв новоутвореним вулицям на території смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського, Одеської області.

2.12. Про скасування рішення 34-ї сесії Сергіївської селищної ради  № 561 від 23.03.2018 року «Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  та укладання договору оренди».

2.13. Про припинення договору оренди  земельної ділянки по вул. Набережна Ротерхема, 5а у смт Сергіївка та укладення договору оренди  земельної ділянки з Гаврилюком О.

2.14. Про припинення договору оренди  земельної ділянки по вул. Шаболатська, 33 (колишня кут вул. Гагаріна та вул. Лазо) у смт Сергіївка та укладення договору оренди земельної ділянки з Присяжнюком В.Я. 

2.15. Про надання  гр. Пастирнак А.М. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень №№ 23, 24, 25, 26, загальною площею 114,1 кв.м.

2.16. Про надання  гр. Левченко І.А. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень №№ 64, 65, 66, 67, 68, 69, загальною площею 128,8 кв.м.

2.17. Про затвердження аудиторського висновку щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна за рахунок грошових коштів орендаря Гешка Т.І.

2.18. Про затвердження аудиторського висновку щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна за рахунок грошових коштів орендаря Сов,як  А.Р.

2.19. Про продовження терміну рішення 28-ї сесії селищної ради № 227 від 15.09.2017 року  «Про скасування рішення 26-ї сесії селищної ради № 201  від 28.07.2017 року, та про надання дозволу ТОВ «А-РІАЛТІ» на розроблення проекту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, пров.Шаболатський, 1».

2.20. Про надання дозволу на розроблення   проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки у приватну власність   для будівництва індивідуального гаражу  громадянину Стремедловському А.А.

2.21. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  та укладання договору оренди( Костюк І.).

2.22. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  та укладання договору оренди. ( Левченко І.)

2.23. Про внесення  змін до рішень 30-ї чергової сесії Сергіївської селищної ради №№ 261-490 від 17.11.2017 року.

2.24.Про надання згоди на передачу в оперативне відання комунальному некомерційному підприємству «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» приміщень Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної  медицини.

Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять дев’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 07. 11. 2018 року.

 

В этом году Сергеевка празднует свою 129ю годовщину. В этот замечательный день хочется пожелать всем Вам добра и спокойствия, благополучия и здоровья, мирного неба над головой. Благодаря Вашему труду - наш любимый поселок становится лучше с каждым годом, даже в это непростое время. А Сергеевке хочется пожелать продолжать молодеть и хорошеть с каждым новым днём рождения, радуя нас своим уютом и теплом.

Поселковый голова    Вовченко И.В. 

 

С искренним сожалением приносим соболезнования родным, близким и друзьям. Прощанье состоится во вторник, 9 октября, в 10 часов, по адресу: пгт. Сергеевка, ул. Шаболатская (бывшая С.Лазо) 5/2.

Чон Ян-Док родился на территории Кореи (в будущем Северной Кореи) в 1935 году. Был направлен на обучение в СССР, в Ленинград (ныне Санкт-Петербург), где учился в Горнодобывающем институте. Во время обучения, после болезни, был направлен на оздоровление в военный госпиталь/санаторий, расположенный в селе Курортном, где познакомился с будущей женой. С 1967 года Чон Ян-Док работал в Сергеевке, в строительно-монтажном управлении. Всю свою жизнь он проработал на этом предприятии. Hачав рядовым строителем - Чон Ян-Док ушел на заслуженную пенсию с должности заведующего производством. Добрым, открытым, общительным человеком и заядлым футболистом - таким запомнили и всегда будут помнить Чона жители нашего поселка.

В 2016 году Чон Ян-Доку было присвоено звание почётного гражданина Сергеевки.

 

Дорогие наши, Уважаемые учителя!

Поздравляю Вас с Вашим профессиональным праздником, Всемирным днем учителя. Желаю находить общий язык с каждым из учеников, желаю давать детям все больше и больше знаний с каждым уроком, желаю становиться более счастливым человеком с каждым новым днем. Душевного Вам спокойствия, светлой надежды, домашнего уюта и благополучия, а главное - крепкого здоровья!

Поселковый голова  Вовченко И.В.

 

Керуючись пунктом 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. У зв’язку з святкуванням дня селища Сергіївка – 8 жовтня 2018 року вважати вихідним днем.

2. Дане розпорядження довести до відома керівників підприємств,організацій, установ, закладів.    

 

Смотрите видеозапись сессии:

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  тридцять восьму чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 07 вересня  2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять восьмої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Виконання бюджету смт Сергіївка за січень-червень 2018 року.

2.2.Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.3.Про внесення змін до  структури та чисельного  складу Сергіївської селищної ради на 2018 рік.    

2.4.Про внесення змін до структури  в бюджетних установах  Сергіївської селищної ради на 2018 рік.

2.5.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 45 від 11 березня 2016року «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності  для проведення експертної оцінки комунального майна та оцінки земель».

2.6.Про припинення права оперативного управління на трансформаторні підстанції.

2.7. Про надання  гр. Арнаут Л.В. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою:  смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень  №№ 92,93,94,95 загальною площею 116,3 кв.м.

2.8. Про надання  гр. Сокиран В.А. згоди на здійснення невід’ємних та гаражу літ. Б, загальною площею 33,1кв.м.

2.9. Про надання  гр. Петруняк О.В., голові ГО «Філадельфія»  згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Горького, 1, нежитлових приміщень №№ 20, 25,26,27- першого поверху та №№ 75,80,81,82,83,84,85 -  другого поверху, загальною площею 254,63 кв.м.

2.10.Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна з ПАТ «Укртелеком».

2.11. Про переукладання договору оренди комунального майна з ФОП  Ватралюк В.Г.

2.12. Про переукладання договору оренди комунального майна з приватним підприємством «Мальта».

2.13. Про припинення договору оренди  земельної ділянки по вул. Набережна Ротерхема, 5а у смт Сергіївка та укладення договору оренди земельної ділянки з Оксютою В.В.

2.14.Про надання дозволу ПП «Акведук» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 0,8845 га для розміщення пансіонату котеджного типу  за адресою: Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, проспект Мира кут вул. Лиманська, 6.

2.15. Про надання дозволу ПП «ФАВОРІТ ТЕХСТРОЙСЕРВИС» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 0,8000 га для розміщення пансіонату котеджного типу  за адресою: Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул.Гагаріна, 3 «ж».

2.16.Про надання дозволу гр. Кузнєцову О.С. на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, проспект Мира,  з земель житлової та громадської забудови.

2.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу гр. Лукіної О.В.  

2.18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Баннікову П.А. для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) за адресою: смт Сергіївка, вул. Шаболатська, 4.

2.19.Про укладання інвестиційного договору.

Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять восьму  чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 05. 09. 2018 року.

Селищний голова                                                                        І.В.Вовченко

 

3 сентября 2018 года, в 15:00, состоится первый звонок Сергеевской музыкальной школы. Приглашаются все желающие!

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка!

Щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем незалежності України! Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу Вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Селищний голова Вовченко І.В. 

Пояснювальна записка

До розрахунку тарифу на послугу з вивезення та захоронення твердих побутових відходів КП «ЖКГ смт Сергіївка»

 

Комунальне підприємство «ЖКГ смт Сергіївка» згідно рішення Сергіївської селищної ради від 17.06.2011р № 157 «Про визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів», надає послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів населенню, підприємствам, бюджетним організаціям та іншим суб’єктам господарювання розташованим на території смт Сергіївка.

В умовах постійного зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, палива та паливо-мастильних матеріалів, сировини, податків, запасних частин, канцелярських товарів, періодичних видань, абонентських книжок та інших матеріальних ресурсів виникла невідповідність діючих тарифів з фактичними витратами для надання послуг з вивозу та захоронення ТПВ. Це, в свою чергу, негативно відображається на якості надання послуг споживачам, функціонуванні галузі в цілому.

Діючий тариф на дані послуги був затверджений рішенням Сергіївського виконавчого комітету №180 від 02 жовтня 2014 року. Причиною збиткової діяльністю є економічні чинники, які не залежать від підприємства, зазначена проблема обумовлена тим, що за даний період майже на 206% підвищився розмір мінімальної заробітної плати (1218 грн у 2014р. та 3723грн у 2018р., електроенергія не враховувалася в тариф), вартість палива зросла на 34% (16,17 грн. у 2014р. та 21,67 грн. без ПДВ у 2018р.), також значно зросли ціни на прямі матеріальні витрати.

Отже, приведення тарифів на вивіз та захоронення ТПВ до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, зокрема, для здійснення розрахунків за електроенергію, паливо, оплату праці, податків та забезпечення споживачів якісними послугами.

КП «ЖКГ смт Сергіївка» пропонує розглянути новий тариф на визначену послугу з урахуванням підвищення розміру мінімальної заробітної плати, значного зростання цін на паливо-мастильні та інші матеріали, екологічного податку.

Розрахування тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів проводимо згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р №1010 « Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» та Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.08.2009р № 243 «Про затвердження Методичних рекомендацій про застосування Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

Згідно Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 22.03.2010 р. рекомендована середня норма твердих побутових відходів в багатоквартирних житлових будинках в діапазоні 1,3-2,9 м³. В смт Сергіївка згідно особових рахунків прописані в багатоквартирних будинках 5124 людини та 105 чоловік в одноквартирних будинках по вул. Шаболатська (С. Лазо), Лісова та Космонавтів. Для збору сміття використовуються сміттєві контейнери ємкістю 0,75м³, які розташовані на контейнерних площадках за адресами:

-         вул. Космонавтів 1 – 1шт

-         вул. Гагаріна 2 – 1 шт

-         вул. Центральна 4 – 2 шт

-         вул. Гагаріна 7 – 2шт

-         вул. Гагаріна 16 – 1 шт

-         вул. Гагаріна 18 – 2шт

-         вул. Горького 5 – 1шт

-         вул. Шаболатська  – 2шт

-         вул. Шкільна 1 – 2шт

-         вул. Шкільная 4 – 4шт

-         вул. Шкільна 9 – 4шт

-         вул. Чорноморська 23,25 – 5шт

-         біля бювету – 4 шт

-         вул. Буджакська – 4шт

-         вул. Лісова та Кемпінг – 2шт

Всього: 37 контейнерів

Сміття в зимовий період з 1 жовтня по 30 квітня вивозиться 6 днів на тиждень 212:7дн+6дн = 182 дні.Об’єм сміття в зимовий період:

0,75 м³ × 37конт × 182 дні = 5050м³ × 65% = 3282м³

В літній період сміття вивозиться кожний день і об’єм побутових відходів в період з 1 травня по 30 вересня становить:

153 дні × 0,75м³ × 37конт = 4246м³

Всього об’єм побутових відходів від населення за рік становить 3282м³ + 4246м³ = 7528м³

Об’єм побутових відходів від бюджетних організацій  становить 225м³ за рік. До них відносяться: селищна рада,

ЗОШ №8, дитячий садок, музична школа, бібліотека, амбулаторія.

131,5м³ : 7міс × 12міс = 225м³ за рік

Об’єм побутових відходів від госпрозрахункових та інших організацій становить:

2875м³ : 7міс × 12 міс = 4929м³

Об’єм побутових відходів від ПП

646: 7міс × 12 міс = 1107 м³

Всього побутових відходів

7528 м³ + 225 м³ + 4929 м³ + 1107 м³ = 13789 м³

 

Розрахунок тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів:

 

1.    Заробітна плата робітників, складається, з:

-         водій сміттєвоза 2ст × 3948,00грн × 12міс = 94752,00грн; резерв відпусток 94752,00грн : 365дн × 26дн = 6750,00грн

-         вантажник 2ст × 3723грн × 12міс = 89352,00грн; резерв відпусток 89352,00грн : 365дн × 30дн = 7344,00грн

Всього 198198,00 грн

 

2.    Єдиний соціальний внесок:

198198,00грн × 22% = 43604,00грн

 

3.    Паливо-мастильні матеріали

Сміттєвоз МАЗ 4371 – норма витрат дизпалива влітку складає

22л на 100км та 5л на одну загрузку-вигрузку;

             взимку

24,2л на 100км та 5л на одну загрузку-вигрузку

             побутових відходів.

          Для розрахунку кілометражу на одну поїздку, виведемо середню відстань на основі фактичних даних за липень 2018р.

Всього за даними подорожніх листів на сміттєвозі МАЗ 4371 за липень 2018р. №140

155,163 пробіг склав 8901км-7281км=1620км за місяць на 95 поїздок, що на одну поїздку складає 17км

(1620км : 95поїздок = 17км)

Згідно розрахунку об’єму вивезення твердих побутових відходів на 2018р. ( без вивезення сміття дільниці «Благоустрій», яке вивозиться трактором ЮМЗ-6) сміттєвоз МАЗ 4371 з об’ємом кузову 12м³ вивозить 13789 м³ за рік, що складає 1149 поїздок

13789 м³ : 12м³ = 1149 поїздок

На даний об’єм пробіг за рік складає

17км × 1149поїздок = 19533км

В зимовий період з 1грудня по 26 лютого кілометраж буде становити:

17км × 216поїздок = 3672км

24,2л × 3672км : 100км = 889л дизпалива на пробіг

5л × 216 поїздок = 1080л дизпалива на загрузку-вигрузку

Всього в зимовий період 1969л дизельного пального.

В період з 1 березня по 30 листопада кілометраж буде становити:

17км × 933 поїздки = 15861км

(1149поїздок – 216поїздок = 933 поїздки)

22л × 15861км : 100км = 3489л дизпалива на пробіг

5л × 933поїздки = 4665л дизпалива на загрузку-вигрузку

Всього за рік 1969л + 8154л = 10123л

Вартість дизпалива, згідно накладної від 31.07.2018р №396 від ТОВ «Бест Фьюел», становить 21,66грн без ПДВ.

Вартість дизпалива:

21,66грн × 10123л = 219264,00грн

Мастильні матеріали:

2,5% × 219264,00грн = 5482,00грн

Всього дизпалива та мастильних матеріалів на суму 224746,00 грн.

 

4.    Інші матеріальні витрати:

Спецодяг 600грн × 4комплекти = 2400,00грн

Рукавиці 15грн × 8 комплектів = 120,00 грн

Мило 8грн × 48шт = 384,00 грн

Аптечка 200грн × 2шт = 400,00 грн

Лопати совкові 170грн × 2шт = 340,00 грн

Ганчірки 5грн × 24шт = 120,00 грн

Всього: 3764,00 грн

 

5.    Загальновировничі витрати

До них відноситься заробітна плата працівників загальногосподарської дільниці, автотранспортної, механіка, токаря, медсестри, а також соціальні внески на цей фонд оплати праці пропорційно

-         завідувач складу 1од – 4418,00

-         прибиральник 1од – 3723,00

-         начальник дільниці автотранспортної 1од – 6660,00

-         механік 0,25од – 1119,00

-         токар 1од – 4054,00

-         медсестра – 3159,00

Місячний фонд заробітної плати 23133,00

Загально виробничі витрати складаються 4,5% від зарплати по штатному розпису підприємства

23133грн : 519443грн × 100% = 4,5%

На витрати з вивезення побутових відходів відноситься:

198198грн × 4,5% = 8919грн (зарплата)

43604грн × 4,5% = 1962грн (відрахування)

 Всього: 10881,00 грн

 

6.    Затрати на ремонт автотранспорту з вивезення твердих побутових відходів (факт за 2017рік) – 10383 грн

 

7.    Амортизація основних засобів на 2018р

Сміттєвоз МАЗ 4371

Балансова вартість

Термін експлуатації

Амортизація за рік,грн.

1390 тис грн

5 років

278000,00

Всього прямі витрати на вивезення побутових відходів (планова виробнича собівартість) становить 769576,00 грн

Згідно Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.08.2009р № 243 адміністративні витрати включаються до тарифів у розмірі, що не перевищує 15% планової виробничої собівартості, а витрати на збут – у розмірі, що не перевищує 5% планової виробничої собівартості послуг.

 

8.    Адміністративні витрати

769576 ×15% = 115436,00грн

 

9.    Витрати на збут

769576 × 5% = 38479,00 грн

Всього собівартість послуг з вивезення твердих побутових відходів становить 923491,00 грн

 

Розрахунок тарифів на послуги захоронення твердих побутових відходів

1.    Заробітна плата

Робочий сміттєзвалища 3723грн × 3од × 12міс = 134028,00грн

Резерв відпусток 134028грн : 365дн × 28дн = 10282,00 грн

                                                                 Всього 144310,00грн

2.    Єдиний соціальний внесок

144310 грн × 22% = 31748,00грн

3.    Паливо-мастильні матеріали

Селищна рада компенсує підприємству паливо-мастильні матеріали в пропорції захоронення сміття дільниці «Благоустрій» до загального обсягу. За 2018р. планується захоронення ТПВ дільниці «Благоустрій» в об’ємі 3706м³ (за 7міс 2018р фактично 2161м³. 2161м³: 7міс × 12міс = 3706 м³)

Всього захоронення сміття 13789м³ + 3706м³ = 17495м³

Для розрахунку приміняється

13789м³ : 17495м³ × 100% = 78,8%

На бульдозер виділяється в середньому 42л на тиждень, за рік

42л × 52тиждні = 2184л

В розрахунок береться 78,8%

2184л × 78,8% = 1721л

Вартість дизпалива: 21,66грн × 1721л = 37277грн

Мастильні матеріали  2,5% × 37277грн = 932,00

Всього 38209,00грн

 

4.    Інші матеріальні витрати

Спецодяг 600грн × 3к  = 1800,00грн

Рукавиці 15грн × 6компл = 90,00грн

Мило 8грн × 36шт = 288,00грн

Аптечка 200грн × 2шт = 400,00грн

Ганчірка 12шт × 5грн = 120,00грн

Вугілля на опалення 5700грн × 1т = 5700,00грн

Електроенергія (освітлення полігону за фактом 2017 року)

10308кВт × 1,78грн = 18348,00

Всього: 26746,00грн

 

5.    Загально виробничі витрати

Зарплата 144310грн × 4,5% = 6494грн

Нарахування 31748грн × 4,5% = 1429грн

Всього: 7923,00грн

 

6.    Витрати на ремонт бульдозера (по факту 2017р.) 9043,00грн

 

7.    Амортизація (забір на полігоні, інші основні засоби згідно бухгалтерського обліку) 239,00грн

 

8.               Екологічний податок:

5грн × 3 × 3 × 14295 × 0,218т/м³ = 140234,00грн, де 0,218т/м³ питома вага 1м³ ТПВ

Всього планова виробнича собівартість послуг по захороненню ТПВ: 398452,00грн

 

9.    Адміністративні витрати

378452,00грн × 15% = 59768,00грн

10.Витрати на збут:

398452,00грн × 5% = 19923,00грн

Всього собівартість захоронення ТПВ: 478143,00грн

! Помітка: об’єм захоронення ТПВ становить 13789м³ (вивіз сміттєвозом КП «ЖКГ смт Сергіївка») + 506м³ (само вивіз транспортом підприємств) = 14295м³

 

1. Підприємство є платником ПДВ, рентабельність в тарифах для населення встановлена на рівні 0%, тариф на послугу населенню по вивезенню і захороненню ТПВ становить

100,42грн/м³ + 20,08грн/м³ (20% ПДВ) = 120,50грн/м³

Норма вивезення та захоронення ТПВ для населення в багатоквартирних будинках, становить

7528м³ : (5124чол + 105чол × 1,1) = 1,44м³, де

5124чол. – кількість проживаючих в багатоквартирних будинках, 105 чол. – кількість проживаючих в одноквартирних будинках,

коефіцієнт 1,1 – норма ТПВ в одноквартирних будинках збільшується на 10%

Тариф на вивезення та захоронення ТПВ в багатоквартирних будинках із розрахунку на 1 людину, становить:

120,50грн/м³ × 1,44м³ = 173,52грн на рік

173,52грн : 12міс = 14,46 грн/міс

Норма вивезення та захоронення ТПВ в одноквартирних будинках із розрахунку на 1 людину/рік, становить:

1,44м³ × 1,1 = 1,58м³

Тариф на вивезення та захоронення ТПВ в одноквартирних будинках із розрахунку на 1 людину, становить:

120,50грн/м³ × 1,58м³ = 190,39грн на рік

190,39грн : 12міс = 15,87грн/міс

2. Тариф на вивезення та захоронення ТПВ для бюджетних підприємств і організацій встановлених з урахуванням рентабельності в 10%, становить:

100,42грн/м³ + 10,04грн = 110,46грн/м³ без ПДВ

110,46грн/м³ + 22,09грн = 132,55грн/м³ з ПДВ

3. Тариф на вивезення та захоронення ТПВ для підприємств, встановлюється з урахуванням рівня рентабельності в 30%

100,42грн/м³ + 30,13грн = 130,55грн/м³ без ПДВ

130,55грн/м³ + 26,11грн = 156,66грн/м³ з ПДВ

4. Тариф на захоронення ТПВ для підприємств (самовивіз) з урахуванням рівня рентабельності в 40%

33,45грн/м³ + 13,38грн = 46,83грн/м³ без ПДВ

46,83грн/м³ + 9,37грн = 56,20грн/м³ з ПДВ

 

Директор КП «ЖКГ смт Сергіївка»                            В.Д. Завка

Провідний економіст                                                    П.І. Березний

 

8

Розрахунок тарифів на послуги з вивезення та захоронення ТПВ по КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2018р

 

№ з/п

Статті витрат

Од виміру

Вивіз ТПВ

Захоронення ТПВ

Всього вивіз та захоронення ТПВ

всього

На 1м³

всього

На 1м³

1

Об’єм ТПВ всього

м³

13789

-

14295

-

-

 

В т.ч населення

м³

7528

-

7528

-

-

 

Бюджетні організації

м³

225

-

225

-

-

 

Інші споживачі

м³

6036

-

6542

-

-

2

Виробнича собівартість

 

 

 

 

 

 

 

Заробітна плата

Грн.

198198

14,37

144310

10,10

24,47

 

ЄСВ

Грн.

43604

3,16

31748

2,22

5,38

 

Паливо-мастильні матеріали

Грн.

224746

16,30

38209

2,67

18,97

 

Інші матеріальні витрати

Грн.

3764

0,27

26746

1,87

2,14

 

Загально виробничі витрати

Грн.

10881

0,79

7923

0,55

1,34

 

Амортизація

Грн.

10383

0,75

9043

0,63

1,38

 

Екологічний налог

Грн.

-

-

140234

9,81

9,81

 

Всього виробнича собівартість

Грн.

769576

55,80

398452

27,87

83,67

 

Адміністративні витрати

Грн.

115436

8,37

59768

4,18

12,55

 

Витрати на збут

Грн.

38479

2,80

19923

1,40

4,20

3

Всього собівартість

Грн.

923491

66,97

478143

33,45

100,42

 

26 июля 2018 года, в 10:00, в актовом зале поселкового совета состоялась 37я внеочередная сессия депутатов VII созыва. Сессия получилась непродолжительной, но очень важной - одним из вопросов было выделение 160 тысяч гривен для закупки новых комплектов парт для будущих первоклассников. Ранее городской отдел образования сообщил, что у них для на нашей школы денег на парты нет. По предложению поселкового головы Вовченко И.В. депутаты единогласно приняли решение выделить необходимые средства из поселкового бюджета. Также, директор школы выразила поселковому голове и депутатам благодарность за выделенные ранее 150 тысяч гривен - на капитальный ремонт школьных санузлов. Работы уже начаты подрядчиком и будут полностью окончены к середине августа.  

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  тридцять сьому  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 26 червня   2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 37-ої позачергової сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1. Щодо внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.2. Про подовження терміну дії звіту про незалежну оцінку ринкової вартості ліній електропередач, відкритих та закритих трансформаторних підстанцій, ГПП 35/10 кВ «Сергіївка».  

- Різне

 

Селищний голова                                                                        І.В.Вовченко

 

 

Смотрите видеозапись сессии:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  тридцять шосту  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 27 червня   2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 36-ої позачергової

сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1. Місцеві податки та збори на території Сергіївської селищної ради 

Білгород-Дністровської міської ради.

2.2.Щодо внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.3.Про внесення змін до структури та чисельного складу комунального 

закладу  «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 9 «Сонечко».

- Різне

 

Уважаемые врачи, медсёстры и медработники, от всей души хотим поздравить Вас с праздником, который по праву может считаться одним из главных профессиональных праздников курорта Сергеевка - с Днём медицинского работника!

Поздравляем Вас с Вашим профессиональным праздником и благодарим за здоровье и доброту, которые Вы дарите окружающим. В этот день мы желаем Вам радости, счастья, большой любви и частичку того огромного здоровья, которое Вы щедро отдаете нам. Пусть ваши семьи в этот праздник увидят Вашу улыбку и искреннее удовольствие от всенародного признания Ваших заслуг.

Сергеевский поселковый совет и лично поселковый голова Вовченко И.В.

Экскурсии продолжаются!

Створенно on 12/06/2018

Продолжаются экскурсионные поездки учащихся Сергеевской средней школы, организованные в рамках выполнения предвыборной программы поселкового головы курорта Вовченко И.В.. К старту летних каникул 2018 года 50 школьников побывали на экскурсии в Одесских катакомбах, а еще 150 детей в Одесском Академическом театре музыкальной комедии им. Водяного на музыкальной сказке "Золушка".

УВАЖАЕМЫЕ ЖИТЕЛИ пгт. СЕРГЕЕВКА!!!

Для вашего удобства КП «ЖКХ пгт. Сергеевка» были введены мобильные телефонные номера для следующих подразделений:

Аварийная служба:  068-105-46-47; 063-619-70-46; 050-551-95-47.

Абонентский отдел: 097-111-98-14; 063-212-79-88.

 

 

Смотрите видеозапись сессии:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  тридцять п’яту   чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 08 червня  2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять п’ятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Виконання бюджету смт Сергіївка за січень-березень 2018 року.

2.2.Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік

2.3.Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунальних   підприємств смт Сергіївка на 2018 рік.

2.4.Про затвердження Плотнікової Марини Сергіївни на  посаді заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської  міської ради VII скликання.

2.5.Про встановлення доплат  заступнику селищного голови  на 2018 рік.

2.6.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради від 27.11.2015р. № 6 «Про утворення  виконавчого комітету  Сергіївської селищної ради Білгород – Дністровської міської ради VII скликання».

2.7.Про створення  комунальної установи «Благоустрій» Сергіївської селищної ради.

2.8.Про затвердження доповнення до  переліку об’єктів комунальної власності,  які підлягають передачі  в орендне користування у 2018 році. 

2.9.Про надання  гр. Гешка Т.І. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень №№ 15-17, 33-40, 123, загальною площею 142,7 кв.м.

2.10.Про надання  гр. Никифорову Р.Г. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень №№ 3, 4, 5,  6, 7, загальною площею 126,6 кв.м.

2.11.Про перехід та поновлення права оренди на земельну ділянку, розташовану за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 1а» 

2.12.Про надання дозволу гр. Маркову І.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця  Херсонська, 15 з земель житлової та громадської забудови. 

2.13.Про надання дозволу гр. Шаповаловій М.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця  Херсонська, 8 з земель житлової та громадської забудови. 

2.14.Про внесення змін у рішення Сергіївської селищної ради.

2.15.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди (ТОВ Абсолют).

2.16.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  ( Шмичкова К.В.).

2.17.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  ( Арнаут Л.В.).

2.18.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди (ГО Філадельфія).

2.19.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  (Левченко І.А.)

2.20.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  (Ващенко Н.Д.)

2.21.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  (Сокиран В.А.)

2.22.Про укладання інвестиційного договору.

2.23.Про укладання інвестиційного договору.

2.24.Про укладання інвестиційного договору.

2.25.Про внесення змін в рішення 34-ї чергової сесії Сергіївської селищної ради № 563 від 23.03.2018р. « Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Бойко А.Н.». 

Земельні  питання:

Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять п’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 06. 06. 2018 року.

 

Уважаемые жители курорта Сергеевка!

Коммунальное предприятие "Сергеевская музыкальная школа" объявляет набор на 2018-2019 учебный год по классам:

фортепиано, баян, флейта, гитара, аккордеон, труба.

Консультации проводятся ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 15:00 до 17:00 в помещении музыкальной школы (старая школа напротив поселкового совета).

Администрация.

Очередное обновление!

Створенно on 11/05/2018

4 мая 2018 года в коммунальное предприятие "ЖКХ пгт. Сергеевка" поступил новый экскаватор-погрузчик БАМ-2014 на базе трактора МТЗ-82.1, приобретённый поселковым советом для замены абсолютно изношенной техники, которая находилась в строю только благодаря неустанным заботам работников коммунального предприятия. 

Долгожданное обновление позволит значительно улучшить эффективность работы и сократить расходы коммунального предприятия и проходит в рамках выполнения предвыборной программы поселкового головы Вовченко И.В.. Напомним, в прошлом году, на баланс ЖКХ также поступил новый автомобиль специального назначения (мусоровоз) марки МАЗ. Помимо этого, постоянно совершенствуется и обновляется парк навесного и сопутствующего оборудования спецтехники, а также стационарного оборудования всех жизненно важных для нашего курорта систем - водопровода, канализации и электрических сетей, постепенно выводя их из аварийного состояния, в котором они находились долгие годы.

 

Дорогие наши ветераны, поздравляем с Днем великой Победы! Мы всегда будем помнить, какой ценой досталась эта победа, поэтому не устанем благодарить вас и желать радости, благополучия, долгоденствия. Будьте здоровы, крепки, ведь вы подарили нам будущее на свободной земле!

Увага!

Створенно on 17/04/2018

Товариство з обмеженою відповідальністю «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР1» повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо необхідності встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «зеленого» тарифу на електричну енергію,вироблену на СЕС за адресою: Одеська область, м. Білгород -Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Транспортна, 3. Вироблена цією СЕС електроенергія буде продаватись в оптовий ринок електричної енергії України за «зеленим» тарифом.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб, з приводу необхідності встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію вироблену з енергії сонячного випромінювання приймаються з понеділка по п’ятницю з 9:00 год. до 29.05.2018 року (включно) за адресою: Одеська область, м. Одеса, вул. Єврейська, 23 А, email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Відкрите обговорювання (відкрите слухання) розпочнеться о 10:00 год. 31.05.2018 року в актовому залі Сергіївської селищної ради, яка знаходиться за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3.

До обговорювання запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадських інституцій, місцеві мешканці.  

 

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Відділів (Управлінь) Держгеокадастру у районах та містах Одеської області та надання кваліфікованого роз’яснення в найкоротші терміни, 10.04.2018 з 10:00 год. до 13:00 год. відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Міськрайонного управління у Білгород-Дністровському районі та м. Білгороді-Дністровському Головного управління Держгеокадастру в Одеській області за адресою: м. Білгород-Дністровський смт. Сергіївка, вул.Гагаріна,3.

 

В чистый и великий праздник Пасхи искренне хотим всем пожелать светлой благодати и искренней радости души, больших надежд и крепкой веры, истинного счастья и доброй удачи, чуткости сердца и щедрости души. Христос Воскрес!!!

28 - 30 марта 2018 года,  в Киеве, в помещении выставочного центра «Экспоцентр Украины», проходила международная туристическая выставка «UITT2018» Украина - путешествия и туризм». 

«UITT2018» Украина - путешествия и туризм» - это традиционное ежегодное место встречи международных туристических организаций, национальных и региональных туристических комитетов, туристических операторов и турагентств, субъектов туристического бизнеса, представителей госструктур, авиа, гостиниц, перевозчиков и масс-медиа.

Сотрудниками Управления развития туризма, созданного при КП "Сергеевка-Курорт-Сервис", Сергеевка была впервые представлена на туристической выставке в целом, как курорт.  Для участников и посетителей выставки были подготовлены буклет курорта Сергеевка, туристическая карта-схема Сергеевки на 2018 год с указанием санаториев, пансионатов, детских лагерей, интересных экскурсионных маршрутов и развлекательных заведений, а также буклеты и визитки наших санаториев и пансионатов. Экспозиция курорта находилась на общем стенде Одесской области в количестве 14 участников от Одесской области и г. Одесса.

Всего, в международной туристической выставке «UITT2018» Украина - путешествия и туризм» приняли участие 366 компаний из Албании, Болгарии, Греции, Грузии, Египта, Израиля, Италии, Испании, Китая, Кипра, Кубы, Мальты, Мальдивской Республики, Малайзии, Марокко, Словакии, Словении, Палестины, Турции, Туниса, Украины и Шри-Ланки. Туристические возможности Украины представлены на стендах участников из 36 городов и регионов нашей страны.    Участие в подобных выставках, это прекрасная возможность наладить сотрудничество с представителями турагентств Украины и зарубежья, познакомить их поближе с нашим замечательным курортом.

В будущем мы обязательно продолжим принимать активное участие в туристических выставках и мероприятиях как в Украине, так и в близлежащем зарубежье - Молдове и Беларуси. Но это только одно из планируемых направлений работы Управления развития туризма курорта Сергеевка - работы впереди очень много, а главная цель - сделать Сергеевку узнаваемым и развитым современным курортом.

Хотим поблагодарить за помощь и содействие Управление по развитию туризма Одесской областной администрации, голову Сергеевского поселкового Совета Вовченко И.В., а также местных руководителей предприятий туристической сферы санаториев: «Оризонт», «Патрия», «Золотая Нива», «Виктория», «С.Лазо» и детского санатория «Сергеевка»; ЛОК «Лиман», пансионатов «Калина», «Лазурный берег», «Патрия», «Чародейка»; детских лагерей «Рассвет», «Связист», «Богатырёнок», «Green Park Sergeevka»; баз отдыха: «Высотник», «Коралловый риф», «Медик-2», «Кемпинг Южный», «Хвыля», «Близнецы»; гостевых домов «Крок», «Сказка», «Луч», «Сосновый бор», «У боцмана», «Уют», «Море»,  а также Водно-спортивный центр «Олимп», Вейк-парк «Jump&Fly» и судоходную компанию ООО "Мадонич".

 

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті селищної ради http://sergeevka.info буде оприлюднений проект рішення виконавчого комітету селищної ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним  далі - Проект:
- «Про затвердження Положення «Про місцеві податки та збори селища Сергіївка  на 2019 рік»

Регуляторний акт розроблений відділом бухгалтерського обліку та фінансів Сергіївської селищної ради.

Пропозиції та зауваження щодо проектів регуляторних актів від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі на адресу розробника проекту рішення протягом місяця з моменту його оприлюднення. 

Адреса розробника проекту рішення:
677
80, Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка  вул. Гагарина, 3, тел. (04849)  47 9 74   E-mail: sergrada6@ukr.net

Проекти можно переглянути на нашому сайті

Шановні батьки!

02.04.2018 року в Сергіївській загальноосвітній школі № 8 I-III ступенів, в актовій залі, о 13.00 відбудуться загальні батьківські збори. Запрошуються усі батьки.

 

Повідомлення!

Створенно on 24/03/2018

Відповідно до ст.9 Закону України « Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб,  їх об’єднань .  Повідомляємо про оприлюднення  через 5 діб на офіційному сайті Сергіївської селищної ради  проекту регуляторного акту про встановлення тарифів на послуги  комунального підприємства « Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради» .Строк приймання пропозицій і зауважень до проекту регуляторного акту становить місяць з дня оприлюднення регуляторного акту  та аналізу регуляторного впливу.

Сегодня официальный профессиональный праздник работников ЖКХ и бытового обслуживания. В этот день, от лица всех жителей курорта и от поселкового совета, мы хотим поблагодарить  рабочих и служащих КП "ЖКХ пгт. Сергеевка"! Благодаря вашей нелёгкой работе в наших домах есть вода и свет, а наш посёлок с каждым годом становится всё зеленее и красивее!  Спасибо Вам огромное за заботу о курорте и его жителях! От всей души хотим пожелать Вам здоровья, терпения и спокойной работы, без аварий и авралов!

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  тридцять четверту  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 23 березня  2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять четвертої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік

2.2. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунальних   підприємств смт Сергіївка на 2018 рік.

2.3. Про план роботи Сергіївської селищної ради на  2018 рік.

2.4. Про затвердження структури та чисельного складу комунальної установи «Будинок культури – бібліотека смт Сергіївка» в новій редакції з 01 лютого 2018 року.

2.5. Звіт про хід виконання Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки смт Сергіївка за 2017 рік.

2.6.Про надання згоди КП «Житлово-комунальне  господарство смт Сергіївка» на укладання інвестиційних договорів.

2.7. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  - нежитлового приміщення загальною площею 45,6 кв.м., розташованого за адресою: вул. Гагаріна, 5/1, смт Сергіївка, яке знаходиться в орендному користуванні ПАТ «Державний ощадний банк України».

2.8. Про скасування рішення сесії Сергіївської селищної ради № 247 від 20 жовтня 2017 року «Про укладання  договору оренди  нерухомого майна комунальної власності з КП «Сергіївська Муніципальна Варта».

2.9. Про скасування рішення сесії Сергіївської селищної ради № 256 від 17 листопада  2017 року «Про укладання  договору оренди  нерухомого майна комунальної власності з КП «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради».

2.10. Про затвердження  доповнень  до  переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі  в орендне користування у 2018 році. 

2.11. Про внесення змін  в рішення Сергіївської селищної ради № 500 від 07 грудня 2017 року « Про  затвердження  ДП «ІНЕКОУРБАНПРОЕКТ» технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для експлуатації та обслуговування  бази відпочинку «Парус», за адресою : вул. Горького, 2 «б», смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровського, Одеської області».

2.12.Про затвердження звіту про  експертну грошову оцінку комунального майна, що знаходиться в оренді у гр. Плотнікової М.С., загальною площею 248,0 кв.м.  та передачу його у власність шляхом викупу.

2.13. Про затвердження звіту про  експертну грошову оцінку комунального майна, що знаходиться в оренді у гр. Сов’як А.Р., загальною площею 124,0 кв.м.  та передачу його у власність шляхом викупу.

2.14. Про затвердження звіту з оцінки комунального майна та  укладання договору оренди.

2.15. Про затвердження звіту з оцінки комунального майна та  укладання договору оренди.

2.16. Про затвердження звіту з оцінки комунального майна та  укладання договору оренди.

2.17. Про затвердження звіту з оцінки комунального майна та  укладання договору оренди.

2.18. Про затвердження звіту з оцінки комунального майна та  укладання договору оренди.

2.19. Про надання дозволу гр. Шевченко Катерині Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

загальною площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Дунайська, 44  з земель житлової та громадської забудови.

2.20.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу гр. Лукіній  О.В.   

Земельні  питання:

 Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять четверту чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 21. 03. 2018 року.

 

17 февраля 2018 года, на спортплощадке старой школы состоялся праздничный концерт посвящённый проводам зимы - Масленице. Выступали: народный ансамбль санатория "Оризонт" "Радуга" и воспитанники Сергеевской средней школы. Кроме того, посетители смогли отведать блинов и горячего чая, которыми угощал поселковый совет, принять участие в небольшой ярмарке и покатать своих самых маленьких детишек на пони. Финалом народного гулянья стало сожжение на костре чучела, которое символизировало зиму - Марену. 

17 февраля 2018 года в 13:00 на спортивной площадке старой школы состоится народное гулянье по случаю празднования Масленицы!

Вас ждёт праздничный концерт, народная ярмарка и угощения от поселкового совета.

В Сергеевский амбулатории проводится вакцинация для профилактики  дифтерии и столбняка. Приглашаем жителей посёлка для уточнения вашего статуса вакцинации и следующей профилактики. Обезопасьте себя и своих близких!

26 января 2018 года, в 10:00, в актовом зале поселкового совета состоялась 33я очередная сессия Сергеевского поселкового совета. Смотрите видеозапись сессии:  

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  тридцять третю  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 26 січня  2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять третьої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про виконання бюджету смт Сергіївка за січень-грудень 2017 року

2.2. Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік

2.3. Про  затвердження  структури та чисельності складу Сергіївської селищної ради на 2018 рік.  

2.4.  Про затвердження структури та чисельного складу в бюджетних установах  Сергіївської селищної ради на 2018 рік.

2.5. Про внесення змін у найменування комунальної установи «Будинок культури смт Сергіївка» та  затвердження статуту у новій редакції. 

2.6. Звіт про хід виконання Програми «Обдарована молодь» на 2016-2018 роки .

Сергіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 8  за 2017 рік.  

2.7. Звіт про хід виконання Цільової Програми «Відкритий світ на 2014-2018 роки» Сергіївської загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів № 8 за 2017 рік.

2.8. Про виконання Комплексної  Програми соціального захисту ветеранів війни і праці, інвалідів, дітей-інвалідів та малозахищених верств населення смт Сергіївка за 2017 рік.

2.9.Про затвердження  Цільової Програми соціальної підтримки  населення смт Сергіївка на 2018-2020 роки.

2.10. Про затвердження селищної Програми  надання фінансової  підтримки  підприємствам, установам, організаціям територіальної громади смт Сергіївка на 2018-2020 роки.

2.11. Про затвердження селищної Програми утримання кладовища на території Шабівської сільської об’єднаної територіальної громади.

2.12. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2018 році.

2.13. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в орендне користування у 2018 році.

2.14. Про затвердження переліку земельних ділянок, які підлягають викупу у 2018 році.

2.15.Про затвердження Положення про виділення земельних ділянок мешканцям селища під будівництво індивідуальних гаражів.

2.16. Про склад комісії по виділенню земельних ділянок мешканцям селища під будівництво індивідуальних гаражів

2.17. Про встановлення доплат селищному голові  на 2018 рік.

2.18. Про встановлення доплат секретарю селищної ради  на 2018 рік.

2.19. Про встановлення доплат першому заступнику селищного голови

на 2018 рік.

2.20. Про внесення змін у рішення Сергіївської селищної ради  № 255 від 17 листопада 2017 року «Про передачу в постійне користування комунальному підприємству «Курорт – Сервіс» Сергіївської селищної ради» земельної ділянки, площею 0,5000 га, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Буджакська, 4.

- Земельні питання

-  Різне

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять третю чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 24. 01. 2018 року.

 

Дорогие жители и гости курорта Сергеевка!

Примите наши искренние поздравления с наступающими Новым годом и Рождеством Христовым!

Новогодние и рождественские дни – это время  радостных встреч с родными и друзьями,  тепла и уюта семейного очага. Они объединяют людей общим настроением, общими эмоциями, общей надеждой. Ведь все мечтают о здоровье, благополучии и счастье. 

От всей души желаем встретить Новый год и Рождество Христово в приподнятом настроении, со светлыми помыслами и добрыми намерениями. Желаем, чтобы каждый из вас добился успеха в своем деле. Чтобы в каждой семье был достаток и уют. Чтобы были здоровы ваши родные и близкие. Чтобы радость приходила в ваши дома и в будни, и в праздники.

Пусть 2018 год принесет Вам благополучие, удачу, любовь и взаимопонимание, много счастливых дней!

Сергеевский поселковый голова Вовченко Игорь Васильевич и коллектив поселкового совета.

 

С Новым 2018 годом!

Программа мероприятий

30 декабря

12.00  Новогодняя детская игровая программа у поселковой ёлки «Сказочная страна» от актеров Николаевского театра кукол

Дети примут участие в различных играх и конкурсах, пустятся в дружный хоровод с Дедом Морозом, Снегурочкой

и ростовыми куклами.

Ни один ребенок не уйдет без подарка!

31 декабря

23.00  Видеотрансляция новогодних шоу-программ,

встреча Нового 2018 года

1 января

01.00  Новогодняя развлекательная программа

«Встречаем Новый год»

Конкурсы, хороводы, праздничная дискотека и лотерея, в которой всего за 1 металлическую гривну! Вы имеете возможность стать обладателем ценных подарков (микроволновки, мультиварки, блендера, планшетного компьютера! А также многих других ценных и памятных вещей и сувениров)

Приходите и встретьте этот Новый 2018 год

в кругу знакомых и родных!

 

02.30  Самый незабываемый праздничный фейерверк!

И вновь продолжаются экскурсионные поездки учащихся Сергеевской средней школы, организованные в рамках выполнения предвыборной программы поселкового головы курорта Вовченко И.В.. 26-го декабря 2017 года состоялась очередная поездка в Одесский Академический театр музыкальной комедии им. Водяного. В этот раз - дети побывали на музыкальной сказке "Золушка".

22 декабря 2017 года, в 10:00, в актовом зале поселкового совета состоялась 32 очередная сессия Сергеевского поселкового совета. Смотрите видеозапись сессии:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  тридцять другу  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 22 грудня  2017 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять другої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про  бюджет смт Сергіївка на 2018 рік.

-   Різне

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять другу  чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 20. 12. 2017року.

 

Смотрите видеозапись сессии:

 

1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання

 

Керуючись  законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні» ,комунальне підприємство підготувало та подало на розгляд виконавчого комітету Сергіївської селищної ради  розрахункові матеріали розмірів тарифів на послуги за користування торговими місцями (площами).

На підставі звернення КП « Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради» розроблено проект рішення виконавчого комітету Сергіївської селищної ради «Про  встановлення  тарифів на послуги та орендної плати за надання торгових місць (площ) комунального підприємства « Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради», який передбачає встановлення тарифів. Даний регуляторний акт розроблений на виконання та з дотриманням вимого Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».      Проблема, яку пропонується розв’язати – це утримання та обслуговування торгових місць.

 Необхідно зазначити, що тарифи на платні послуги ринку за своїм економічним змістом є джерелом для забезпечення покриття витрат пов’язаних з діяльністю ринкового господарства, його належного утримання і розвитку відповідно до чинного законодавства.

Розмір плати за послуги, що надаються ринком повинен відшкодовувати витрати на створення і утримання ринку (торгових місць) в належному технічному та санітарному стані, забезпечувати сплату обов’язкових податків і зборів та оптимальну рентабельність( планова рентабельність становить до 20%).

Незалежно від групи товарів вартість утримання торгового місця повністю залежить тільки від обсягу наданих послуг розрахованих в залежності від площі торгового місця, оскільки витрати розподілені прямо пропорційно площі торгового місця. Запровадження єдиного тарифу за економічними розрахунками  дозволить підприємству функціонувати та забезпечувати баланс інтересів як підприємців (надання, встановлення додаткових торгових місць, проведення реконструкції), підприємству (отримання прибутку) так і державі (своєчасний та повний розрахунок з бюджетами всіх рівнів).

Застосування запропонованих тарифів повинно забезпечити відшкодування витрат, яке дозволить підтримувати територію ринку в належному санітарно-технічному і протипожежному стані відповідно до вимог чинного законодавства, а передбачений у розрахунку рівень рентабельності – забезпечувати розвиток матеріально-технічної бази підприємства.

 

2. Метою  регулювання є:

 

-          Метою прийняття даного регуляторного акта є надання якісних послуг, за економічно обґрунтованою платою, яка забезпечить повне відшкодування витрат ринків, що є об’єктивною умовою їх самоокупної роботи;

-         Відкритості та прозорості структури тарифів для субєктів господарювання  с.м.т. Сергіївка;

-         Поліпшення рівня обслуговування населення ;

-         Своєчасна і повна сплата заробітної плати , податків, зборів, та платежів КП « Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради»;

-         Упорядкування відносин між фізичними особами та суб’єктами господарювання, що здійснюють підприємницьку діяльність та КП     «Курорт- Сервіс» Сергіївської селищної ради»;

-          Отримання коштів на оновлення та реконструкцію ринків, його благоустрій та технічне  оснащення.

 

 

3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення мети.

 

З метою самоокупності господарської діяльності  підприємство встановлює тарифи на зазначені послуги, що є єдиним шляхом функціонування підприємства. Забезпечення належного функціонування підприємства, санітарно-гігієнічного стану, поліпшення благоустрою території, поліпшення якості обслуговування суб’єктів господарювання та відвідувачів ринку потребує  капіталовкладень.

Альтернативними способами досягнення встановлених цілей пропонуються наступні:

- Перша альтернатива: не встановлювати тарифи за послуги ринку. Дана альтернатива є неприйнятною, оскільки ставить під загрозу функціювання самого комунального підприємства в цілому, позбавляє можливості встановити економічно  обґрунтовані тарифи .

         -Друга альтернатива: прийняти запропоноване рішення по встановленню тарифів. Дана альтернатива ,встановлення економічно обґрунтованих тарифів дозволить надавати своєчасні, якісні платні послуги субєктам господарювання, а також беззбитково для КП «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради»  функціонувати .

 

 

4. Механізм розв’язання проблеми

 

 Для розв’язання проблеми пропонується затвердити економічно обґрунтовані тарифи, розраховані на підставі чинної законодавчої бази та реальних витрат на їх надання комунальним підприємством.

 Тарифи на послуги ринку в умовах ринкової економіки, визначаються рядом зовнішніх та внутрішніх факторів.

Основними складовими собівартості послуг ринків є:

-                     заробітна плата працівників;

-                     нарахування на заробітну плату;

-                     комунальні послуги;

-                     податки та збори;

-                     інше.

 

Посадові оклади розраховані з дотриманням державних мінімальних гарантій з питань оплати праці та згідно з Колективним договором. 

Після покриття всіх першочергових потреб ринку, кошти будуть направлятися на реконструкцію та модернізацію матеріально-технічної бази ринку та підвищення якості послуг.

Механізмом розв’язання проблеми є встановлення шляхом аналізу економічно обґрунтованого розміру плати на послуги ринку.

Ступінь ефективності даного регуляторного акту буде оцінюватися за результатами аналізу діяльності суб’єкта господарювання та дотримання ним вимог запропонованого регуляторного акта.

 

5. Обгрунтування можливості досягнення  цілей у разі прийняття регуляторного акту.

 

 

Досягнення поставленої мети у разі ухвалення запропонованого регуляторного акта можливе через обґрунтовану мотивацію суб’єктів господарювання і громадян виконувати встановлені вимоги.

Приведення у відповідність до чинного законодавства та обґрунтованих економічних показників тарифів комунального підприємства.

На дію запропонованого регуляторного акту можуть вплинути зміни в чинному законодавстві, а саме підвищення мінімальної заробітної плати, зростання тарифів на комунальні послуги і т.д.

 

 

 

6. Очікувані результати від прийняття запропонованого  регуляторного акту. Аналіз вигод та витрат.

 

Застосування тарифу,     який пропонується встановити, дозволить КП   «Курорт-Сервіс»  Сергіївської селищної ради» підтримувати територію ринків в належному стані ,  надасть можливість створити належні умови для продавців і покупців у процесі купівлі-продажу товарів ,а передбачений у розрахунку рівень рентабельності забезпечити розвиток матеріально-технічної бази підприємства.

У разі прийняття запропонованого проекту регуляторного акту очікується  встановлення чіткої та прозорої процедури оплати .

 

 

Сфера впливу регуляторного акту.

 

 

Сфери впливу

Вигода

Витрати

1. Сергіївська селищна рада

-  виконання повноважень щодо встановлення й узгодження тарифів.

 

- витрати робочого часу повязані з підготовкою регуляторного акту та виконання його вимог.

2. Для КП « Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради

 

- встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги і орендної плати за надання торгових місць (площ).

- стабілізація фінансово-господарської діяльності ринку (запланований рівень рентабельності 20%);

- отримання додаткових коштів на модернізацію матеріально-технічної бази, благоустрою, покращення якості обслуговування суб’єктів господарювання  та покупців.

- оплата комунальних послуг;

- виплата заробітної плати;

-виплати  податків та зборів;

3. Для  суб’єктів господарювання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Для населення

 

- ведення господарської діяльності на належно облаштованих торгових місцях ;

- прозорість, економічно обґрунтований рівень плати за послуги, участь в обговоренні проекту регуляторного акта, надання пропозицій та зауважень;

- Можливість одержання якісних послуг та кращого рівня обслуговування.

-оплата послуг КП  «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради» за економічно обґрунтованими тарифами.

 

 

 

 

 

 

Відсутні.

 

Порівнявши вигоди і витрати, що виникають внаслідок впровадження регуляторного акта маємо позитивний соціально-економічний ефект, та робимо висновок про доцільність встановлення тарифів .

Розрахунок розміру встановленого тарифу  в (додатку1).

Дія регуляторного акта на суб’єктів господарювання характеризується наступними показниками:

ü    збереження робочих місць для суб’єктів підприємницької діяльності;

ü    ведення підприємницької діяльності в належно облаштованих торговельних місцях

 

7. Обґрунтування строку дії регуляторного акта

 

Термін дії запропонованого регуляторного акту необмежений , проте можливий вплив зовнішніх чинників, а саме внесення змін до законодавчих і нормативно-правових актів, підвищення мінімальної заробітної плати, зростання тарифів на комунальні послуги та послуги сторонніх організацій, у такому разі регуляторний акт буде переглянуто із внесенням до нього відповідних змін або його скасування.

Доповнення будуть вноситись після внесення змін до чинного законодавства України та у разі потреби – за підсумками аналізу відстеження його результативності.

 

 

8. Показники результативності регуляторного акта

 

Показники результативності регуляторного акту виключно статистичні дані:

-  Розмір надходжень до КП « Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради» від сплати тарифів.

Дія регуляторного акта поширюється на суб'єктів господарювання, а також населення, яке є споживачами послуг  ринків.

Виконання вимог регуляторного акта не потребує від суб’єктів господарювання та фізичних осіб, на яких він поширюється, додаткових витрат не передбачених законодавством України.

 

 

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта

 

Відстеження результативності регуляторного акта здійснюватиметься шляхом аналізу фінансових показників діяльності підприємства.

Стосовно даного регуляторного акту послідовно здійснюватиметься базове, повторне та періодичне відстеження його результативності шляхом використання статистичних та аналітичних даних.

Базове відстеження результативності даного регуляторного акту буде проводитись через 6 місяців після затвердження даного регуляторного акта.

Повторне відстеження результативності вказаного регуляторного акта буде здійснено не пізніше двох років після набрання чинності регуляторного акта ,за результатами якого можливо здійснити порівняння показників базового та повторного відстеження.

Періодичне відстеження планується здійснювати один раз на три роки з дня виконання заходів повторного відстеження результативності цього акта , та кожні наступні три роки.

У разі виявлення неврегульованих та проблемних питань вони будуть усунені шляхом внесення відповідних змін.

Тарифи  на  обслуговування  території  ринку  для  будівель та земельних ділянок, що розташовані  в  межах ринку

 

 

Тариф,

 грн./м²  на місяць 

 
 
 

Будівлі, кіоски, павільйони

 

18,00

 

Столи

 

15,00

 

Виїзна торгівля

20,00

 

Складські приміщення

7,75

 

 

21 октября  2017 года, городе Одесса состоялся очередной турнир по карате  киокушинкай в котором участвовали наши спортсмены.  Среди  детей в  возрасте 2007 - 2008 годов  рождения в  категории  35-40  кг. в тяжелом   последнем  поединке Бортная Алина отвоевала второе  место.  

25  ноября  2017 года, в городе  Дрогобич, Львовской области состоялся  открытый  чемпионат  по  карате  киокушинкай  в  котором наш спортсмен Мушат  Никита  занял   первое  место  в  весовой  категории  50-60 кг.  Возрастная  группа  14-15  лет.  

Поздравляем  наших  спортсменов и их тренера Степаненко Анатолия Ивановича, желаем здоровья и дальнейших успехов  в  спорте, не останавливаться  на  достигнутом и преумножать  свои  достижения. Удачи и дальнейших  побед!

Відповідно до ст.9 Закону України « Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб,  їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту про встановлення тарифів на послуги комунального підприємства «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради» . Строк приймання пропозицій і зауважень до проекту регуляторного акту становить місяць з дня оприлюднення регуляторного акту  та аналізу регуляторного впливу. 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  тридцять першу  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 07 грудня  2017 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять першої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про внесення змін  і доповнень до селищного бюджету смт Сергіївка на 2017 рік.

- Земельні питання

- Різне

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять першу  чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 05. 12. 2017року.

 

17 ноября 2017 года, в актовом зале поселкового совета состоялась 30 внеочередная сессия депутатов VII созыва. Смотрите видеозапись сессии:

 

Керуючись пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати тридцяту  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 17 листопада 2017 року в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3) на 10.00 годину.

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцятої позачергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1.Щодо внесення змін і доповнень   до бюджету  смт Сергіївка на 2017 рік.

2.2.Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність загальною площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування житлових  будинків, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський,смт Сергіївка  з земель житлової та громадської забудови

-Різне:

 

Вчера, в 12 часов дня, в актовом зале поселкового совета состоялось, можно сказать историческое событие -  жеребьёвка земельных участков первой очереди для жителей посёлка Сергеевка, прошедших отбор согласно Положению о выделении земельных участков. За всю современную историю нашего курорта - такое происходило впервые. Всего в жеребьёвке распределялось 235 участков для индивидуального жилищного строительства. Жеребьёвка проходила в непринуждённой, немного торжественной и несомненно радостной обстановке. Благодаря отличной организации и чёткой работе земельной комиссии весь процесс занял не более часа. Участники вызывались по списку (его мы уже публиковали ранее), тянули заветный билетик с улицей и адресом своего участка и проходили регистрацию. Получив инструкции о дальнейших действиях с оформлением документов, уже не скрывая улыбок, спускались в фойе, торопясь найти свой участок на планах и узнать кто же станет будущими соседями.

Со стороны поселкового совета мы хотим от всей души поздравить всех жителей, получивших участки и пожелать больших успехов в реализации своих планов и идей. Отдельно хочется поблагодарить за отлично проделанную работу всех участников земельной комиссии. От себя хотим добавить, что мы активно работаем для того, чтобы в ближайшем будущем выделить земельные участки остальным участникам очереди.

 

7 листопада 2017 року, о 12:00, в актовій залі Сергіївської селищної ради відбудеться жеребкування земельних ділянок відведених мешканцям для індивідуального житлового будівництва згідно затвердженого списку (рішення сесії Сергіївської селищної ради № 239 від 20.10.2017 року).

По многочисленным просьбам публикуем списки отдельной новостью. Хотим еще раз отметить, что это только начало - земельные участки получат все жители посёлка Сергеевка, подавшие заявление и соответствующие требованиям Положения о выделении земельных участков.

 

Список мешканців смт Сергіївка, які мають право на отримання ділянки для індивідуального будівництва
(учасники АТО)

№ з\п

 

ПІБ

1

579

Семенов Кирило Юрійович

2

626

Райлян Денис Володимирович

3

629

Ткаченко Вячеслав Вікторович

4

703

Коваленко Олександр Миколайович

5

719

Магера Роман Ярославович

6

726

Грановський Владислав Олександрович

 

Список мешканців смт Сергіївка, які мають право на отримання ділянки для індивідуального будівництва
(пільговики)

№ з\п

вхідний
 номер
по реєстр.

ПІБ

категорія пільги

родина

1

2

Гаврилова Зінаїда Михайлівна

інвал.

2,3

2

12

Мартинюк Ганна Захарівна

ввв

 

3

27

Кирич Ольга Федорівна

інвал.

 

4

31

Добрянська Світлана Анатоліївна

багатод.родина

 

5

37

Подолько Галина Іванівна

інвал.

 

6

68

Бойчан Михайло Георгійович

афган.

 

7

83

Глух Володимир Давидович

афган.

 

8

103

Бирна Роман Іванович

інвал.

103,102

9

106

Стефанно Елла Олександрівна

багатод.родина

 

10

114

Кожуріна Віра Тимофіївнв

афган.

 

11

124

Гуреу Георгій Іванович

інвал.

 

12

131

Логунов Сталік Андрійович

інвал.

 

13

139

Комісаренко Людмила Миколаївна

інвал.

 

14

142

Басиста Тетяна Петрівна

афган.

 

15

154

Карастан Іван Петрович

чорн.

 

16

157

Пастернак Андрій  Миколайович

багатод.родина

 

17

161

Раєва Світлана Анатоліївна

інвал.

 

18

174

Шевченко Катерина Василівна

інвал.

 

19

183

Крига Анатолій Андрійович

інвал.

 

20

200

Переверзєва Наталія Павлівна

інвал.

 

21

201

Кравченко Сергій Сергійович

інвал.

 

22

209

Усаченко Олександр Павлович

інвал.

 

23

216

Кутіян Наталія Андріївна

багатод.родина

 

24

219

Козаченко Тетяна Сергіївна

багатод.родина

 

25

229

Орленко Володимир Федорович

інвал.

 

26

231

Селезньов Олександр Валерійович

чорн.

 

27

232

Гешка Тарас Іванович

інвал.

 

28

234

Власенко Надія Петрівна

інвал.

 

29

294

Мінаков Олександр Олександрович

інвал.

 

30

321

Браткевич Ігор Олександрович

інвал.

 

31

331

Казакова Валентина Михайлівна

афган.

 

32

333

Вітрук Ігор Валентинович

інвал.

333,143,49

33

337

Власенко Світлана Олександрівна

інвал.

337,338

34

339

Шараг Микола Петрович

чорн.

 

35

344

Ковальчук Майя Анатоліївна

багатод.родина

 

36

349

Верді Лариса Валентинівна

багатод.родина

 

37

352

Яковчук Сергій Володимирович

інвал.

 

38

354

Ігнатенко Валерій Олексійович

афган.

 

39

364

Єрьоменко Віктор Олегович

інвал.

 

40

370

Долотова Антоніна Леонтіївна

багатод.родина

 

41

375

Загнітко Марія Антонівна

інвал.

 

42

385

Третьяков Михайло Олександрович

інвал.

385,278,383

43

396

Перцухов Олександр Дмитрович

чорн.

 

44

405

Аксьонова Світлана Стекпанівна

інвал.

 

45

410

Нестеренко Галина Василівна

інвал.

 

46

420

Покладов Ярослав Анатолійович

афган.

420,712

47

425

Гордін Петро Павлович

чорн.

425,437

48

428

Кучевер Феня Степанівна

багатод.родина

428,427

49

434

Шмалько Павло Григорович

афган.

 

50

463

Йорж Анатолій Андрійович

інвал.

463,5

51

510

Колода Євген Георгійович

інвал.

 

52

512

Лазукіна Катерина Дмитрівна

інвал.

 

53

538

Лукіна Ірина Альбертівна

багатод.родина

 

54

600

Короткевич Ірина Миколаївна

багатод.родина

 

55

627

Краснопольський Валерій Васильович

інвал.

 

56

633

Правдзівая Тетяна Володимирівна

багатод.родина

633,632

57

641

Фурман Ірина Георгіївна

багатод.родина

 

58

651

Михайлова Ірина Анатоліївна

багатод.родина

 

59

665

Чернишова Альбіна Володимирівна

багатод.родина

665,622

60

666

Горча Андрій Іванович

інвал.

 

61

674

Медзяновський Сергій Михайлович

інвал.

 

62

682

Грищенко Надія Іванівна

інвал.

 

63

686

Паладій Ганна Ісидорівна

багатод.родина

686,505

64

723

Бурзаковський Валерій Тимофійович

афган.

 

 

Список мешканців смт Сергіївка, які мають право на отримання ділянки для індивідуального будівництва
(загальна черга)

№ з\п

вхідний
 номер
по реєстр.

ПІБ

родина

1

1

Пушняк Олександр Георгійович

1

2

5

Тищенко Сергій Федорович

5

3

9

Пинтя Віра Дмитрівна

9,7,8,10

4

11

Герасименко Олександр Володимирович

11

5

14

Тихоплав Максим Васильович

14,15,65

6

16

Чернольова Альона Володимирівна

16

7

17

Мойсеєнко Валентина Миколаївна

17

8

18

Мушат Георгій Вікторович

18,19,20

9

21

Кузнецова Олена Петрівна

21

10

22

Докшин Володимир Миколайович

22,23

11

25

Євдощенко Ольга Трифонівна

25,24,673

12

26

Виходченко Світлана Володимирівна

26

13

28

Туровська Яна Борисівна

28

14

30

Нєдов Борис Миколайович

30

15

39

Нікітюк Альона Георгіївна

39,29

16

34

Марков Іван Сергійович

34

17

36

Карабаджак Ілона Ігорівна

36

18

43

Завгородній Максим Васильович

43

19

44

Наконечна Олена Олексіївна

44

20

45

Дем'янченко Віктор Юрійович

45

21

46

Мчедліашвілі Вахтанг Малхазович

46

22

47

Семещенко Олена Вікторівна

47

23

48

Василенко Катерина Дмитрівна

48

24

50

Гразьон Лариса Савівна

50, 318,51

25

52

Шевченко Володимир Олександрович

52

26

53

Мельниченко Інна Іванівна

53

27

54

Гаврильченко Євген Леонідович

54

28

55

Моджук Сергій Юрійович

55

29

56

Попова Тамара Іванівна

56

30

57

Чебан Лідія Василівна

57

31

58

Козаченко Микола Вікторович

58

32

60

Мартин Олена Аристидівна

60

33

61

Флоря Світлана Мойсіївна

61

34

63

Казланжи Георгій Семенович

63

35

64

Булатова Ніна Георгіївна

64

36

66

Братіцел Володимир Михайлович

66

37

67

Калашніков Борис Петрович

67

38

70

Гарусова Любов Григорівна

70,69

39

71

Калікіна Олена Федорівна

71

40

72

Уманець Римма Андріївна

72

41

73

Заболотний Михайло Григорович

73

42

74

Дармограй Юлія Володимирівна

74

43

75

Палуца Світлана Михайлівна

75, 727, 82

44

76

Плешка Іван Іванович

76

45

77

Карашка Ніна Іванівна

77

46

78

Стецюк Тамара Олександрівна

78

47

81

Чешенко Сергій Анатолійович

81

48

84

Скібіцька Інга Петрівна

84

49

85

Семерніна Тамара Василівна

85,749

50

86

Кавешнікова Раїса Олександрівна

86

51

87

Купченко Оксана Валентинівна

87,243

52

88

Гущіна Світлана Миколаївна

88,386

53

89

Корицький Василь Семенович

89, 170

54

90

Юрчук Олена Купріянівна

90

55

92

Шаповалов Сергій Олександрович

92

56

93

Чепрас Олег Іванович

93

57

94

Штереб Оксана Олексіївна

94

58

95

Малай Віктор Григорович

95

59

96

Холостенко Олексій Валентинович

96

60

98

Акімова Ірина Георгіївна

98, 645

61

99

Вандер Тетяна Миколаївна

99

62

100

Лобинцева Марія Тимофіївна

100

63

101

Ващенко Надія Дмитрівна

101

64

104

Боіштян Марія Михайлівна

104

65

105

Михайлова Тетяна Микола ївна

105,244

66

107

Кузін  Володимир Олександрович

107

67

108

Стокуленко Олександр Вікторович

108

68

109

Бурдужа Валентин Кузьмич

109,466

69

112

Беженар Олена Леонідівна

112,113

70

115

Унгуряну Ольга Георгіївна

115

71

116

Мангул Вадим Михайлович

116

72

117

Татарінов Євген Анатолійович

117

73

118

Таран Олександр Олександрович

118

74

119

Кошева Валентина Іванівна

119

75

121

Ністряну Людмила Іванівна

121

76

122

Бешляга Інна Іванівна

122

77

123

Висоцька Валентина Петрівна

123

78

125

Ішуткіна Анастасія Ігорівна

125

79

126

Тищук Раїса Миколаївна

126

80

127

Срібний Володимир Іванович

127

81

128

Лупашко Сергій Георгійович

128

82

129

Ярмак Вікторія Григорівна

129,398

83

130

Колотинська Валентина Герасимівна

130

84

132

Філіппова Галина Павлівна

132

85

133

Миргородська Тетяна Миколаївна

133

86

134

Арабаджи Анатолій Георгійович

134

87

135

Маліновська-Ніколаєнко Валентина Олександрівна

135

88

136

Кудлюк Людмила Іванівна

136,737

89

137

Сілітрарь Ліліан Георгійович

137

90

138

Гаврилюк Оксана Дмитрівна

138

91

141

Данич Микола Михвйлович

141

92

144

Олініченко Людмила Іванівна

144

93

145

Марінова Марія Петрівна

145

94

146

Мартинчук Євген Михайлович

146

95

147

Бекетова Зінаїда Василівна

147,148

96

149

Крицька Наталя Федорівна

149

97

150

Ващенко Олена Олександрівна

150

98

151

Фаркашан Андрій Григорович

151

99

152

Чубар Вадим Андрійович

152

100

153

Морар Сергій Олександрович

153

101

156

Андріуца Олександр Афанасійович

156

102

158

Чолак Володимир Михайлович

158

103

159

Степаненко Лариса Федорівна

159,160

104

162

Галіта Валентина Лукянівна

162

105

163

Бондаренко Анатолій Прокопович

163

106

164

Хрипта Віктор Миколайович

164

107

165

Остров Олександр Олексійович

165

108

167

Омельченко Лідія Миколаївна

167

109

171

Худяков Євген Олександрович

171

110

172

Станков Вячеслав Георгійович