846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Новини

Робітники ділянки «Благоустрій», комунального підприємства «ЖКГ смт. Сергіївка»,  продовжують готувати наше селище до курортного сезону.  Закінчено прибирання великої ділянки біля колишнього готелю «Південний».

Увага оголошення!

Створенно on 24/03/2020

Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка!

Останнім часом, у в зв’язку з введенням карантину у країні, в наше селище повертається багато студентів та заробітчан.  Відповідно до положень законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та «Про захист населення від інфекційних захворювань» та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 лютого 2020 року № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню па території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 18,02.2020 року № 97/од-2020 «Про заходи щодо запобіганню занесенню і поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19» - Сергіївська селищна рада наголошує на необхідності самоізоляції усіх хто приїхав у селище останніми кількома днями.   

Велике прохання, дотримайтесь рекомендацій МОЗ, від санітарної дисципліни кожного залежить здоров’я усієї країни. 

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин).

Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).

Якщо ви не впевнені, чи потребуєте ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте на Урядову гарячу лінію: 1545

Скільки триває самоізоляція?

Якщо вам було рекомендовано або ви прийняли рішення про самоізоляцію, вона повинна тривати не менше, ніж 14 днів з дати настання випадку, який став причиною самоізоляції (подорож, контакт з хворим тощо).

Як підготуватись до самоізоляції?

Спробуйте спланувати час самоізоляції так, щоб у вас не виникало необхідності виходити з дому чи приймати відвідувачів та гостей. Поясність це друзям та родичам, а також обговоріть можливість дистанційної роботи із роботодавцем.

Збережіть контакти вашого лікаря, та попередньо повідомте його про причини рішення про самоізоляцію, а також оберіть контактну особу з кола ваших друзів або родичів, до кого ви будете звертатись в першу чергу за допомогою.

Що робити, якщо Ви проживаєте не одні.

Якщо ви проживаєте з сім’єю чи сусідами, потрібно ізолюватись в окремій кімнаті, яка добре провітрюється. Якщо є можливість користуватись окремою ванною кімнатою та/або туалетом, а також готувати їжу та харчуватись окремо – зробіть це.

Не забувайте про загальну гігієну, регулярне миття рук із милом, прибирання, в тому числі вологе прибирання поверхонь, гігієну кашлю, використовуйте одноразові серветки та хустинки. Під час необхідних контактів із людьми завжди одягайте медичну маску та викидайте її після використання або забруднення.

Якщо у вас є домашні улюбленці, ізолюйте себе від них також, або хоча б максимально мінімізуйте контакт із ними.

Як організувати доставку харчових продуктів?

Спробуйте мінімізувати походи в магазини. Якщо є можливість, попросіть друзів або родичів доставляти Вам продукти харчування та необхідні покупки до вхідних дверей або користуйтесь послугами доставки з дистанційною оплатою.

Що робити, якщо Вам необхідно покинути житло?

Якщо у Вас виникла гостра необхідність покинути місце самоізоляції – одягайте маску та мінімізуйте контакти із людьми. Користуйтесь антисептиком для рук та дотримуйтесь гігієни кашлю.

Що робити якщо в Вас з’явились симптоми?

Якщо під час самоізоляції у Вас з’явились симптоми (кашель, ускладнене дихання, підвищена температура, діарея) – негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

 

Сьогодні, за допомогою дільниці «Благоустрій» КП «ЖКГ. Смт. Сергіївка» в наше містечко на постійне місце проживання прибула чергова партія нових «мешканців» курорту у составі 50 кленів и 15 сосен.  Робітники дільниці «Благоустрій» лагідно та обережно розташували «мешканців» на заздалегідь підготовлених місцях по вулиці Гагаріна та Шкільній. Всього, з початку 2020 року, турботами працівників «Благоустрою» висаджено вже 100 кленів, 125 сосен, 12 сакур та більш 30 одиниць декоративних дерев. 

Велике прохання усім «корінним» мешканцям Сергіївки та ії гостям! Віднесіться з повагою до наших нових «зелених сусідів», вони ще маленькі та тендітні , але від того якими вони виростуть – залежить наше майбутнє оточення, майбутнє життя наших дітей та онуків, майбутнє нашого селища. Дякуємо за розуміння!

 

Сергіївська селищна рада, селищний голова Вовченко І.В. та  КП «ЖКГ смт. Сергіївка» від щирого серця вітають працівника комунального підприємства Ермоленко Юрія Васильовича з 90 річним ювілеєм.  

Юрій Васильович Ермоленко народився 20 березня 1930 року в Саратовській області. З 1948 року курсант, а потім офіцер Радянської армії - вийшов на пенсію в 1982 році в званні полковника.  З 1983 року працював в курорті Сергіївка на посадах начальника штабу цивільної оборони, інженера по захисту праці, відповідального за пожежну безпеку в об’єднанні санаторно-курортних закладів «Літорал».  Зараз Юрій Васильович працює інженером по захисту праці в КП «ЖКГ смт. Сергіївка».  

Вітаємо Юрія Васильовича з ювілеєм, та бажаємо міцного здоров’я, щастя та достатку! Щиро дякуємо за вашу багаторічну річну працю, хай виповняться усі Ваші мрії та надії!

Селищний голова Вовченко І.В., Сергіївська селищна рада, КП «ЖКГ смт. Сергіївка»

 

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергіївської селищної ради.

Протокол № 2 від 12 березня 2020 року.                                                                    

Головував: Заступник селищного голови  (М.С.Плотнікова).

Присутні:    члени комісії та запрошені (за  окремим списком)

1.Про заходи щодо запобігання занесенню та поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території смт Сергіївка .  

Коронавірус - це респіраторний вірус, що може спричиняти захворювання : від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому гарячки, утруднення дихання та задухи.

Станом на 10 березня 2020 року у світі зареєстровано114578 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 у 102 країнах світу,з них 4026 - летальні. Понад 1000 пацієнтів зареєстровано у Німеччині,Франції,Іспанії.  дужало вже 64032 особи. У Китаї з 16 мобільних госпіталів вже 13 розформовано у зв’язку з  одуженням пацієнтів.

В Україні виявлено один лабораторно підтверджений випадок COVID-19 – на території Чернівецької області, але ризики розповсюдження інфекції досить високі у зв’язку із географічним розташуванням,міграцією населення та родинними контактами.

Коронавірус COVID-19 є новим збудником і специфічного імунітету проти нього немає в жодному прошарку із жодній вікові групі населення. За даними медичного спостереження у 80% захворілих відбувається легкий перебіг інфекції, у 20 % пацієнтів спостерігається важкий перебіг інфекції, обумовлений наявними хронічними захворюваннями, стан яких потребуватиме перебування у відділеннях інтенсивного лікування/реанімації, апаратної неінвазивної вентиляції легень кисневої терапії тощо. Загальна летальність перевищує 3% від числа захворілих та понад 15% у віковій групі населення старше 70 років.

Відповідно до положень законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 18.02.2020року №97/од-2020 «Про заходи щодо запобіганню занесенню і поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби,спричиненої корона вірусом COVID-19», з метою недопущення занесення та поширення на території селища випадків захворювань спричинених коронавірусом  COVID-19  комісія

ВИРІШИЛА:

1.Керівникам суб’єктів господарської діяльності, установ, організацій та підприємств  всіх форм власності смт Сергіївка  на період дії карантинних заходів та рішення комісії негайно:

1.1.Призупинити освітній процес з 12.03.20 по 03.04.20 у закладі дошкільної  освіти.

1.2.Забезпечити проведення широкої санітарно-просвітньої роботи з питань профілактики ГРВЗ, у тому числі спричинених коронавірусом COVID-19. 

1.3.Придбати необхідні засоби індивідуального захисту, антисептики, деззасоби та використовувати їх при проведенні протиепідемічних заходів.

1.4.Не допускати перебування хворих на гостре респіраторне захворювання (ГРЗ) працівників на робочих місцях та при її виявлення негайно направляти у медичні заклади. Придбати в необхідній кількості миючі та дезінфекційні засоби для використання за призначенням.

1.5.Організувати навчання персоналу щодо особливостей використання засобів індивідуального захисту.   

1.6.Вжити необхідних заходів, відповідно до повноважень щодо недопущення поширення випадків захворювання спричинених корона вірусом. Постійно проводити дезінфекцію робочих місць та приміщень.

1.7. Виключити проведення масових заходів.

2.КНП «Білгород-Дністровський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Сергіївська амбулаторія ЗПСМ №5 Цехмістренко Л.О)

2.1.Забезпечити надання медичної допомоги пацієнтам у вихідні та святкові дні.

2.2.Проводити постійний моніторинг захворюваності, госпіталізації та перебування хворих пацієнтів  на грип та ГРЗ.

2.3.Провести комплексне тренування до проведення первинних протиепідемічних заходів та госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою,спричиненою коронавірусом  COVID-19. 

Термін: на період дії карантину.

2.4.Затвердити алгоритм дій медпрацівників закладу на випадок виявлення хворого на корона вірусну інфекцію на різних етапах надання медичної допомоги. 

Термін: на період дії карантину. 

3 Попередити керівників про персональну відповідальність за виконанням рішень даного протоколу.

4.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

5.Про виконання рішення прошу доповісти письмово до 20.03.2020р.

Протокол № 3 від 17 березня 2020 року

Головував: Заступник селищного голови  (М.С. Плотнікова)

Присутні:    члени комісії та запрошені( за  окремим списком)

1.Про забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення смт Сергіївка та заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

На 16 березня 2020 року у світі зареєстровано понад 169 000 лабораторно підтверджених випадків SARS-CoV-2. Найбільша кількість випадків зареєстровано:  Італія(24747),Іран(13938),  Південна Корея(8162), Іспанія(7843), Німеччина(5813), Франція(5423). В Україні зареєстровано 5 лабораторно підтверджених  випадків SARS-CoV-2 та 9 підозр.

З метою недопущення занесення та поширення на території смт Сергіївка випадків захворювання, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2 комісія ВИРІШИЛА:

1.Керівникам суб’єктів господарської діяльності, установ та підприємств всіх форм власності смт Сергіївка на період дії карантинних вжити заходів  негайно:

1.1.З 17 березня максимально обмежити роботу об’єктів загального користування та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб.

1.2.Скасувати проведення особистих прийомів громадян. Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

1.3.Максимально перевести в режим телефонних (відео-конференцій) усі заходи та засідання колегіальних та дорадчих органів.

1.4.Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, вжити заходів щодо самоізоляції усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

1.5.Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

1.6.Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

1.7.Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень.

1.8.Переглянути робочий графік працівників, зокрема тих, у яких є малолітні діти, за можливістю організувати роботу дистанційно.

1.9.Забезпечити проведення заходів поточної дезінфекції на підпорядкованих об’єктах. 

2.Загальному відділу селищної ради посилити інформаційно - роз’яснювальну  роботу з населенням із залученням   друкованих засобів масової інформації щодо:

- дотримання санітарно - гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекції.

3.Рекомендувати керівникам релігійних організацій обмежити проведення служб, мес і служінь та розглянути можливість їх проведення у максимально дистанційному варіанті.

4.Ввести обмеження роботи структурних підрозділів селищної ради.

5.Скасувати проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Сергіївської селищної ради.

2.Директору комунального підприємства «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради.

2.1Придбати необхідні засоби індивідуального захисту, антисептики, деззасоби та використовувати їх при проведенні первинних протиепідемічних заходів.   

Термін : на період дії рішення комісії.

3.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Голова комісії М.С. Плотнікова

Секретар комісії В.П. Гніздюк 

Памятка_i_COVID_общепит,_торг.doc

 

ПРОТОКОЛ № 6

позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації від 16 березня 2020 року:

На 16 березня 2020 року у світі зареєстровано понад 169 000 лабораторно підтверджених випадків SARS-CoV-2.

Найбільша кількість випадків зареєстровано: Італія (24747), Іран (13938), Південна Корея (8162), Іспанія (7843), Німеччина (5813), Франція (5423).

В Україні зареєстровано 5 лабораторно підтверджених випадків SARS- CoV-2 та 9 підозр.

З метою недопущення занесення та поширення на території області випадків захворювання, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2, комісія

ВИРІШИЛА:

1. Враховуючи значне поширення у світі випадків захворювання на COVID-19 і високий рівень транскордонної еміграції населення області та іноземних громадян, відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року (протокол № 2), вважати ситуацію із загрозою поширення на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 

SARS-CoV-2 медико-біологічною надзвичайною ситуацією природного характеру регіонального рівня.

2.Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, головам об’єднаних територіальних громад:

2.1.З 00.00 17 березня 2020 року максимально обмежити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на території Одеської області:

-дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;

-фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;

-зоопарків, водних парків, парків атракціонів;

-усіх магазинів, крім продуктових та аптек;

-торговельно-розважальних центрів;

-будівельних ринків та інших (крім продуктових);

-ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів;

-інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).

Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах влади.

Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

Максимально перевести в режим телефонних (відео-конференцій) усі заходи та засідання колегіальних і дорадчих органів, у тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків).

2.2.Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

-запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, вжити заходів щодо самоізоляції усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

-максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

-запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику;

-передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи.

Негайно

2.3.Розглянути питання щодо забезпечення населення продовольством та предметами першої необхідності в режимі доставки, особливо щодо осіб похилого віку. 

2.4.Забезпечити неухильне виконання територіального плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Одеської області коронавірусної інфекції COVID-2019 на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 18 лютого 2020 року № 97/од-2020.

Негайно

2.5.Утворити комісії із залученням фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, Державної екологічної інспекції в Одеській області та забезпечити посилений контроль за дотриманням протиепідемічного режиму на об’єктах водопостачання і водовідведення населених пунктів.

До 18.03.2020

2.6.Під особисту відповідальність забезпечити виділення та обстеження із залученням фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та Головного управління ДСНС в Одеській області об’єктів під розміщення ізоляторів та обсерваторів на кожній адміністративній території.

До 18.03.2020

3.Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини облдержадміністрації забезпечити призупинення діяльності закладів, установ, підприємств культури та мистецтва обласного підпорядкування в частині проведення культурно-масових заходів (вистави, концерти, виставки, екскурсії, лекції, майстер-класи, робота комп’ютерних залів тощо) незалежно від кількості учасників до 03 квітня 2020 року.

Негайно

4.Управлінню фізичної культури і спорту облдержадміністрації забезпечити тимчасове зупинення роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського та паралімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності, обласних фізкультурно-спортивних товариств, спортивних федерацій, комунального закладу «Одеський регіональний центр фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» та обласної комунальної організації «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Негайно

5.Керівникам транспортних підприємств області (повітряного, морського, автомобільного та залізничного сполучень):

-організувати навчання персоналу щодо особливостей використання засобів індивідуального захисту та алгоритму дій при виявленні захворювань, спричинених коронавірусом SARS-CoV-2;

-забезпечити посилене проведення вбиралень, будівель, споруд, територій підприємств з використанням миючих та дезінфікуючих засобів;

-систематично здійснювати санітарну обробку всього рухомого складу; 

-переглянути робочий графік працівників, зокрема тих, у яких є малолітні діти, та за можливості організувати роботу дистанційно;

-забезпечити недопущення до роботи на підприємстві працівників із симптомами- ГРВ1.

Негайно

6.Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність.

Негайно

7.Департаментам облдержадміністрації: економічної політики та стратегічного планування, фінансів підготувати документи щодо виділення коштів із резервного фонду обласного бюджету для придбання засобів індивідуального захисту, штучної вентиляції легенів (И1ВЛ) високого класу, антисептичні засоби, тест-системи для діагностики захворювань, спричинених коронавірусної інфекції COVID-2019.

Негайно

8.Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації спільно з Департаментом фінансів облдержадміністрації звернутися до Одеської обласної ради щодо проведення позачергового засідання бюджетної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності для розгляду питання щодо перерозподілу коштів медичної субвенції для придбання засобів індивідуального захисту працівників закладів охорони здоров’я, антисептичних засобів, тест-систем для діагностики захворювань спричинених коронавірусної інфекції COVTD-2019, та інших витратних матеріалів.

Негайно

9.Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації забезпечити закупівлю засобів індивідуального захисту працівникам закладів охорони здоров’я, антисептичних засобів, тест-систем для діагностики захворювань, спричинених коронавірусної інфекції COVID-2019.

Негайно, у разі надходження коштів

10.Доручити Департаменту комунікацій та інформаційної політики облдержадміністрації посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації щодо:

-дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією;

-висвітлення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Одеської області, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2;

-максимального обмеження пересування між населеними пунктами та в громадських місцях без крайньої потреби. 

11.Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації підготувати проект звернення до Одеської обласної ради з пропозицією розглянути питання щодо тимчасового зупинення роботи об’єктів з масовим перебуванням людей, розташованих на території області, з метою попередження розповсюдження на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-2019.

До 17.03.2020

12.Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з управлінням транспортно-комунікаційної інфраструктури облдержадміністрації підготувати звернення до адміністрації морських портів України та Міністерства оборони України щодо взаємодії та можливості виділення медичних закладів відповідного підпорядкування для визначення місць обсервації та проведення можливої перевірки представниками Головного управління ДСНС України в Одеській області та Головного управління Національної поліції в Одеській області на їх відповідність.

До 17.03.2020

Виконуючий обов'язки голови областної державної адміністрації, перший заступник голови комісіі В'ячеслав Овечкін.

 

15 березня - офіційне професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування. В цей день, від імені всіх мешканців курорту Сергіївка, і від селищної ради, ми хочемо подякувати робітникам і службовцям КП "ЖКГ смт. Сергіївка"!

Завдяки вашій нелегкій роботі - в наших будинках є вода і світло, а наше селище з кожним роком стає все зеленіше і красивіше! Спасибі Вам величезне за Вашу нелегку працю! Від щирого серця хочемо побажати Вам здоров'я, терпіння і спокійної роботи, без аварій і авралів!

Сергіївська селищна рада та особисто селищний голова Вовченко І.В.

 

Увага, оголошення!

Створенно on 14/03/2020

У зв’язку з карантином, кінцевий термін подання робіт  за конкурсом «Зробимо Сергіївку краще!»  переноситься на  14 квітня. Дата нагородження за конкурсом буде оголошена пізніше.

13 березня, о 10й годині, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулася 56 (позачергова) сесія Cергіївської селищної ради VII скликання. Дивіться відеозапис сессіі:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят шосту позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 13 березня  2020 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят шостої позачергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2019 року № 873-VII «Про селищний бюджет смт Сергіївка на 2020 рік».

2.2. Про затвердження Програми заходів з відзначення  державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед селищем Сергіївка, здійснення представницьких та інших заходів на 2020 рік.

2.3. Про внесення змін до видів діяльності комунального підприємства «Сергіївська  гідрогеологічна режимно –експлуатаційна станція» та затвердження його Статуту в новій редакції.

 

Сергіївька селищна рада і селищний голова Вовченко І.В. від щирого серця вітають мешканця нашого селища, учня Сергіївської загальноосвітньої школи №8 - Мадоніч Святослава з достойною перемогою! Святослав виграв міжнародну парусну регату BIOR 2020 (Bodrum International Optimist Regatta) в турецькому місті Бодрум.  Відтаємо переможця, його батьків та тренерів, та бажаємо здоров’я, успіхів та завжди гарних результатів в усіх майбутніх змаганнях!

Дорогі жінки, щиро вітаємо вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаємо вам тепла і любові в серцях, чудового настрою та гарного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте і отримуйте чудові враження. Ви чарівні! Зі святом!

Сергіївська селищна рада, селищний голова Вовченко І.В..

Увага! Повідомлення!

Створенно on 05/03/2020

Сергіївська селищна рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проектів документів державного планування:

«Проект внесення змін у Генеральний план поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка в межах кварталу обмеженого: вул. Пирогова, вул. Набережна Ротерхема, вул. Гагаріна та вул. Чорноморська»;

«Проект внесення змін у Генеральний план поєднаний з детальним планом території смт Сергіївка в межах кварталу обмеженого: вул. Гагаріна, існуючою садибною забудовою та територією дитячого закладу санаторного типу «Сергіївка».

Ознайомитись з повним текстом Заяв про визначення обсягу СЕО можна у приміщенні Сергіївської селищної ради та на сторінці смт Сергіївка в мережі інтернет: http://sergeevka.info  

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО надаються до Сергіївської селищної ради в письмовому вигляді поштою або особисто в робочий час та на електрону адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Громадське обговорення обсягу виконання СЕО триватиме 15 днів, а саме з «06» березня до «20» березня  2020 року.

Пропозиції та побажання, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Додатки:

Повідомлення.pdf

заява по вул. Пирогова, вул. Набережна Ротерхема, вул. Гагаріна та вул. Чорноморська.pdf

заява по вул. Гагаріна, існуючою садибною забудовою та територією дитячого закладу санаторного типу «Сергіївка.pdf

Увага ремонт!

Створенно on 02/03/2020

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка! Зараз проводяться роботи по монтажу стовпів освітлення по вул. Гагаріна (від готелю «Плай» і до кінця вулиці - в сторону села Чабанське). Будьте уважні та обережні рухаючись цією ділянкою. Приносимо вибачення за доставлені незручності.

 Сьогодні, на майданчику біля старої школи відбулося селищне святкування Масляної. Не зважаючи на досить сильний вітер - зібралося чимало народу. Крім святкового концерту, гостей чекало частування млинцями та гарячими напоями від селищної ради.

 

 

Запрошуємо на Масляну!

Створенно on 27/02/2020

Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка!

Запрошуємо Вас на селищне святкування Масляної, яке почнеться о 13:00, 1 березня 2020 року, на спортивному майданчику біля старої школи.

На вас чекає концерт та честування від селищної ради.

Сергіївською селищною радою заплановано на 2020-й рік реконструкцію площі по вул. Чорноморській 3 (навпроти «ПриватБанку») з перебудовою в невеличкий сквер. 

З метою заохочення учнів школи та їх батьків до участі в житті і розвитку рідного селища - Сергіївською селищною радою було запропоновано до адміністрації школи провести творчій конкурс.  Ціль конкурсу – наглядно довести, що кожен мешканець Сергіївки, навіть найменший, може зробити своє містечко кращим та більш привабливим - потрібно тільки захотіти.

Учасники конкурсу надають малюнки, ескізи, креслення майбутнього скверу з яких журі обирає найкращі. На основі роботи переможця буде сформована технічна документація, та  надалі буде збудовано сквер, який прикрасить наше селище.  Переможець конкурсу отримає планшетний комп’ютер, а найкращі роботи будуть відзначені цінними подарунками від селищної ради.  Конкурс проводиться під патронатом селищного голови Вовченко І.В.

 

19 лютого, голова Одеської ОДА Максим Куций вручив селищному голові Вовченко І.В. та підполковнику служби цивільного захисту Курінному С.В. ключі від пожежно-рятувальної автоцистерни, отриманої від ГУ ГСЧС України.

Пожежно-рятувальний автомобіль оснащений сучасним обладнанням, яке дозволить не тільки гасити пожежі, а й виконувати інші функції, пов'язані з розбором конструкції, пошкоджених транспортних засобів в результаті дорожньо-транспортних пригод та витягом постраждалих з важкодоступних місць.

Також автоцистерна на шасі автомобіля підвищеної прохідності забезпечена великою кількістю вогнегасних засобів у вигляді води і піноутворювача, обладнана потужнішим насосом і має автономну систему освітлення для виконання робіт в темний час доби.

 

Пів року назад для підвищення безпеки на території нашого селища було змонтовано систему відеоспостереження. До системі було надано доступ відділенням Б-Дністровської та Одеської поліції. За звітом поліції, за цей період, за допомогою системи спостереження було розкрито 7 злочинів, з них 2 по гарячих слідах.

За цими результатами, та за проханням поліції, Сергіївською селищною радою було прийняте рішення щодо розширення системи відеоспостереження встановленням ще кількох камер на особливо ризикових місцях.

 

Одеська облдержадміністрація зацікавилася багаторічним конфліктом між селом Шабо та селищем Сергіївка з приводу територіальної приналежності Будакської коси.

Як повідомив віце-губернатор Денис Ванаш, ОДА закликала сторони до конструктивного діалогу і детальному вивченню питання.

«Будакська коса відокремлює однойменний лиман від Чорного моря і є унікальною. Вона знаходиться в півтора кілометрах від Сергіївки та входить в першу зону санітарної охорони курорту, - нагадав Денис Ванаш. - Запевняю, ця справа буде розглядатися виключно в правовому полі із залученням компетентних фахівців і органів прокуратури. В результаті будуть затверджені чіткі і юридично обґрунтовані територіальні плани цих населених пунктів ».

Нагадаємо, у 2016 році був прийнятий і затверджений проект генерального плану смт. Сергіївка, що включає в себе Будакську косу. У 2019 році Шабська ОТГ представила проект щодо розширення меж с. Шабо, що включає в себе Будакська косу, аж до с. Курортне. Це повністю суперечить інтересам нашого курорту, та й здоровому глузду прямо скажемо теж. Подібне рішення може погубити Сергіївку як курорт. Внаслідок неправомірних дій керівництва Шабської ОТГ, керівництво селища Сергіївка закликало ОДА залучити до вирішення спору прокуратуру.

 

Сергіївська селищна рада висловлює щиру подяку бійцям 45 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України, розташованої в смт. Сергіївка, та її начальнику - підполковнику служби цивільного захисту Сергію Курінному.   З початку непогоди, впродовж ночі та всього дня вони розчищали завали з повалених дерев і снігу та допомагали водіям на дорогах, не тільки на території  смт. Сергіївка, а і за її межами на напрямках до м. Білгород-Дністровський, с. Шабо, с Курортне. Дякуємо за вашу важку та самовіддану працю!

Сергіївка інвестиційна.

Створенно on 06/02/2020

В цьому році, управлінням з розвитку туризму при комунальному підприємстві «Сергіївка-Курорт-Сервіс», селищної ради смт. Сергіївка, було підготовлено 11 інвестиційних проектів для Одеської обласної адміністрації. Наші проекти будуть брати участь в локальних та міжнародних інвестиційних форумах, що будуть проходити на території України вздовж року. Представляти проекти будуть співробітники селищної ради та управління з розвитку туризму селища Сергіївка. Серед проектів - Аквапарк, дитяче містечко «Казка», паркові комплекси в центрі і по вул. Чорноморської, недобудовані об'єкти та будівлі селища, колишня котельня та автотранспортне підприємство.

Зимова Сергіївка.

Створенно on 06/02/2020

Цього року зима в Сергіївці настала хоч і аж у лютому, але як завжди це у нас буває - швидко і потужно. Завдяки попередженням синоптиків і МНС України комунальна служба селища приготувалася зустріти циклон у всеозброєнні. Але негода принесла додаткові неприємності - крім очікуваних снігових заметів і повалених дерев. Вітер досягав такої сили, що в центрі селища обрушилися 2 залізобетонні електропори, через що центральна частина селища опинилася знеструмлена. У першій половині дня вдалося відновити електропостачання в більшій частині будинків, решту - електрики обіцяють підключити до вечора сьогоднішнього дня. Інші аварійні служби працюють в штатному для такої погоди режимі.

31 січня 2020 року, в приміщенні селищної ради смт. Сергіївка відбулася 55 сесія народних депутатів Сергіївської селищної ради. Дивіться відеозапис сессіі:

 

Увага ремонт!

Створенно on 28/01/2020

Шановні мешканці будинків за адресами Шкільна 5-7-9, та Чорноморська 25. Цими днями будуть проводитись масштабні роботи по заміні каналізаційної централі позаду будинку №9 по вулиці Шкільної.  Будьте уважні та обережні. Приносимо вибачення за доставлені незручності.

Сергіївська селищна рада.

 

В Сергіївській загальноосвітній школі №8 стартував новаторський конкурс класних колективів - «Клас року», який буде проводиться в продовж другого навчального півріччя.

У конкурсі беруть участь учні 4-11 класів, в 3х вікових категоріях - всього розігруються 3 поїздки в аквапарк для кожного класу-переможця - в кожній віковій категорії. Переможці визначаються шляхом підрахунку різниці середнього оціночного балу кожного учня класу за перше півріччя і за друге (чим більше оцінки за другий семестр перевершать оцінки за перший семестр - тим вище результат). Так само, на кінцевий результат, буде впливати участь класу в суспільному і культурному житті школи - за це будуть нараховуватися додаткові бали.

Конкурс триватиме до кінця навчального року, підведення підсумків 25-29 травня 2020 року, а на «останньому дзвонику» будуть оголошені 3 класи-переможця, які отримають сертифікати на поїздку в аквапарк.

Конкурс проводиться під патронатом селищного голови Вовченко І.В.

Бажаємо успіхів усім учасникам конкурсу!

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят п’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 31 січня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят п’ятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про виконання бюджету смт Сергіївка за  2019 рік.

2.2. Щодо внесення змін і доповнень до селищного бюджету смт Сергіївка на 2020 рік.

2.3. Про затвердження структури та загальної чисельності Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради на 2020 рік.

2.4. Про  затвердження  структури та загальної  чисельності  КЗ «Дошкільний  навчальний заклад (ясла-садок) № 9 «Сонечко» смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського  Одеської області» на 2020 рік.  

2.5. Про затвердження структури та загальної  чисельності  КУ «Сергіївська дитяча  музична  школа» на 2020 рік.

2.6. Про затвердження структури та загальної чисельності КУ «Будинок культури-бібліотека смт Сергіївка» на 2020 рік.

2.7. Про затвердження структури та загальної  чисельності  КУ «Спортивний клуб Сергіївка» на 2020 рік.

2.8. Про встановлення надбавок селищному голові  на 2020 рік.

2.9. Звіт про хід виконання Цільової Програми  «Відкритий світ на 2014-2019 роки» Сергіївської загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів № 8 м. Білгород-Дністровського Одеської області за 2019 рік.

2.10. Про затвердження  Цільової Програми  «Відкритий світ на 2020-2022 роки» Сергіївської загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів № 8 м. Білгород-Дністровського. 

2.11. Звіт про хід виконання  Цільової Програми «Робота з обдарованою молоддю»  на 2019-2021 роки Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Білгород-Дністровський Одеської області за 2019 рік.

2.12. Про внесення змін до додатку № 2 Цільової Програми  «Робота з обдарованою молоддю на 2019-2021 роки» Сергіївської загальноосвітньої школи   І - ІІІ ступенів № 8 м. Білгород-Дністровський Одеської області. 

2.13. Звіт про хід виконання  цільової «Програми соціальної підтримки населення    смт Сергіївка на 2018-2020 роки» за 2019 рік.

2.14. Звіт про хід виконання  селищної «Програми утримання кладовища в межах Шабівської сільської об’єднаної територіальної громади  на 2018-2020 роки» за 2019 рік.

2.15. Звіт про хід виконання програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського Одеської області на 2016-2019 роки» за 2019 рік.

2.16. Про затвердження  Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського Одеської області на 2020-2022 роки.

2.17. Звіт про хід виконання  Цільової Програми «Сергіївський  Ренесанс  на 2019-2020 роки» за 2019 рік.  

2.18. Звіт про хід виконання «Програми розвитку  фізичної культури та спорту  в смт  Сергіївка  на 2019-2020 роки» за 2019 рік.

2.19. Звіт про хід виконання Комплексної Цільової Програми розвитку КП «Сергіївська ГГРЕС» на 2019-2020 роки» за 2019 рік.

2.20. Звіт про хід виконання  комплексної цільової «Програми розвитку КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки» за 2019 рік.

2.21. Звіт про хід виконання  комплексної цільової «Програми  фінансової підтримки  КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки»  за 2019 рік.

2.22. Звіт про хід виконання комплексної цільової «Програми розвитку  дільниці «Благоустрій» КП ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки» за 2019 рік.

2.23. Про продовження терміну дії та внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка, укладеного з АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

2.24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність із земель житлової та громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва та обслуговування житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка.  

2.25. Земельні питання.

2.26. Різне.

3. Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на п’ятдесят п’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 29. 01. 2020 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка!

Щиро і сердечно вітаю вас із наступаючим Новим 2020-им роком!

Хай Новий рік увійде у ваші оселі з добром і радістю, злагодою і достатком, з надією і натхненням для нових здобутків!

Минулий рік був непростим, як для всієї нашої країни, так і для кожного її жителя. Але, не дивлячись на це, завдяки вашій допомозі і вашої підтримці, ми дійсно змогли багато зробити для того, щоб Сергіївка стала краще вже зараз, а також закласти фундамент для серйозного зростання курорту в подальшому. Але найголовніше, в 2019 році, наші громади прийняли дуже важливе рішення - про створення Сергіївської ОТГ.

Тому в Новий, 2020й рік, ми все дивимося з надією і віримо, що він виправдає усі покладені на нього очікування, та принесе для кожного мешканця курорту і нашої майбутньої ОТГ масу великих і маленьких, виключно позитивних змін. А ми, в свою чергу, зробимо все, щоб це стало дійсно можливим.

Від себе особисто і від усієї селищної ради ще раз вітаю всіх з Новим роком!

Тож нехай 2020 рік буде щедрим на сповнені мрії, подолані рубежі й перешкоди. Хай додасть він вам миру, здоров’я і сил, творчого завзяття і снаги, духовної величі і краси! Нехай родинний затишок, добро і благополуччя панують у ваших оселях!

Успіхів вам у праці та щастя у ваших помислах і діях!

З повагою, Сергіївський селищний голова Вовченко І.В.

Вчора, 27 грудня 2019 року, ще 48 учнів Сергіївської загальноосвітньої школи №8 побували в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного. Екскурсії організовані в рамках виконання передвиборної програми селищного голови курорту Вовченко І.В..

Сьогодні, 26 грудня 2019 року, 99 учнів Сергіївської загальноосвітньої школи №8 побували на новорічній виставі «Чіпполіно»  в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі ім. В. Василько. Екскурсії організовані в рамках виконання передвиборної програми селищного голови курорту Вовченко І.В..

20 грудня, о 10й годині, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулась 54 сесія депутатів VII скликання. Дивіться відеозапис сесіі:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят четверту чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 20 грудня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят четвертої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про селищний бюджет  смт Сергіївка на 2020 рік. 

2.2.Про затвердження  прогнозу показників селищного бюджету смт Сергіївка на 2021-2022 роки.

2.3.Земельні питання.

2.4.Різне.

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на п’ятдесят четверту чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 18. 12. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Сьогодні розпочато роботи з монтажу нових автобусних зупинок. Всього буде встановлено 10 зупиночних павільйонів. Рішення про необхідність поновлення зупинок - з ініціативи селищного голови Вовченко І.В. -депутати прийняли одноголосно. При цьому вдалося домогтися фінансування за рахунок бюджету міста Б-Дністровського, а не за рахунок бюджету смт. Сергіївка.

Можливо, при необхідності, під час монтажу зупинок, дорога буде частково перекрита - просимо водіїв бути уважними, пересуваючись вулицями селища. Заздалегідь приносимо вибачення за доставлені незручності!

Сергіївська селищна рада.

 

Вчора, о 10:00, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулася п'ятьдесят третя чергова сесія народних депутатів VII скликання. В ході сесії селищний голова Вовченко І.В. висвітлив кілька важливих для мешканців селища питань:

1.Частина «папок» по виділеним для мешканців селища земельним ділянкам передано іншому підряднику, але це не спричинить за собою ніяких затримок - все буде оформлено вчасно і в строк.

2.На початку 2020 року буде виділено ще 150 земельних ділянок по 4 сотки для мешканців селища по черзі сформованої комісією на базі вже поданих заяв.

3.Найближчим часом, в селищі, буде організована тимчасова станція по стерилізації безпритульних тварин. У зв'язку з чим, просимо всіх небайдужих жителів допомогти організувати доставку тварин до пункту стерилізації. Дату початку роботи і місце розташування станції ми повідомимо окремим оголошенням.

Просимо Вас з розумінням поставитися до прохання: найближчим часом здати копії ІПН (ИНН) одного з батьків в школу або в дитячий сад. Згідно з новими вимогами податкового кодексу це необхідно для отримання дітьми подарунків (на Новий Рік в тому числі) і будь-яких інших матеріальних призів, пенсій і заохочень. Звичайно, ми не залишимо без подарунків тих дітей, батьки яких вчасно не здадуть копії ІПН, але Ви повинні розуміти, що таким чином Ви підставляєте працівників школи та селищної ради під адміністративне стягнення. Будь ласка, виявіть громадянську відповідальність!

Сергіївська селищна рада.

 

Вчора о 10:00, в актовій залі Сергіївської селищної ради, відбувся «круглий стіл» між депутатами Приморської сільради і Сергіївської селищної ради. На нараді обговорювалося питання створення Сергіївської ОТГ, а саме всі ключові питання стосовно майбутньої ОТГ, особливо в соціальній сфері. Вів нараду селищний голова смт. Сергіївка - Вовченко І.В.. Після наради, на якої було досягнуто порозуміння практично за всіма пунктами, голова Приморської сільради запросила Сергіївських депутатів на громадські слухання в Приморському, щоб вони, як ініціююча сторона, змогли самі відповісти на всі питання громади.

О 15:00, в приміщенні клубу Приморської сільради відбулися громадські слухання мешканців сіл: Приморське, Вільне, Косівка, Курортне, Попаздра, Чабанське - з питання об'єднання сільрад Базар'янки, Миколаївки, Приморського і Сергіївської селищної ради в Сергіївської об'єднану територіальну громаду. Після численних виступів, суперечок, питань і відповідей відбулося голосування, на якому більшістю голосів, громадою було прийнято рішення про вступ в Сергіївську ОТГ.

Тепер, коли є згода всіх її суб'єктів - попереду складна підготовча робота узгоджувальної комісії, закінченням якої і буде народження Сергіївської й об'єднаної територіальної громади.

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят третю чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 06 грудня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят третьої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення Сергіївської селищної ради від 19.12.2018 року № 670–VII «Про бюджет  смт Сергіївка на 2019 рік». 

2.2. Про продовження терміну дії рішень Сергіївської селищної ради № 262-№ 490 від 17.11. 2017 року, № 541 від 26.01.2018 року, № 562 від 23.03.2018 року, № 580  від 08.06.2018 року.

2.3.Про затвердження звіту про незалежну оцінку ринкової вартості комунального майна та укладання договору оренди  з фізичною особою-підприємцем Ващенко Н.Д. за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 3/1.

2.4.Про затвердження  звіту про незалежну оцінку ринкової вартості комунального майна та внесення змін в договір оренди  № 65.12.18 від 20.12.2018 року, укладений  з ПП «Медікус-ВВК».

2.5.Про перехід права оренди земельної ділянки, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 63,  кадастровий  номер 5110300000:03:005:0039.

Земельні питання:

Різне:

3. Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на п’ятдесят третю чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 04. 12. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Сьогодні, о 10:00, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулася 52я позачергова сесія селищних депутатів VII скликання. На порядку денному стояло питання щодо надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування  представника до спільної робочої групи, яке і було успішно прийнято.

Після голосування виступив селищний голова Вовченко Ігор Васильович з доповіддю про минулі громадські слухання в Базар’янській та Миколаївської сільрадах. Обидві громади проголосували за проект Сергіївської ОТГ. Особливо жаркими слухання були в Базар’янській сільській раді, на яких були присутні представники Тузловської ОТГ і деякі депутати Приморської сільради. Коли ж, після всіх дебатів стало зрозуміло, що громада з усіх запропонованих варіантів об'єднання вибирає проект Сергіївської ОТГ - депутати Приморської сільради, налаштовані спочатку негативно - навіть спробували зірвати слухання.

У підсумку, на сьогоднішній день, ми маємо позитивне рішення 3х громад з 5ти. 4-та громада - Адамівська сільрада - попередньо вже надала свою згоду, громадські слухання там пройдуть днями. 5-та громада - Приморська сільрада - поки зволікає. Але географічне розташування цієї  громади (в самому центрі майбутньої Сергіївської ОТГ) не дозволяє почати процес формування ОТГ без неї. Причому громада, самі жителі Приморського - в більшості своєї теж «за», але сільська рада і депутати обрали пасивну позицію, відмовляючись навіть призначати дату громадських слухань і затягуючи весь процес.

Найближчим часом ми плануємо запросити сільського голову Приморського і весь депутатський корпус  Приморської сільради на «круглий стіл», за яким сподіваємося почути все думки і відповісти на всі питання. Дуже сподіваємося, що більшість депутатів сільради все ж будуть керуватися інтересами своєї громади і враховувати думку своїх виборців.

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят другу позачергову  сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 19 листопада 2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят другої позачергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступне  питання:

2.1.Про надання згоди  на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування  представника до спільної робочої групи. 

Селищний голова І.В.Вовченко

 

 

Вчора, 15 листопада, о 16:00, в актовій залі Сергіївської загальноосвітньої школи №8 проходили громадські слухання з приводу об'єднання смт. Сергіївка і прилеглих населених пунктів в об'єднану територіальну громаду (ОТГ).

У залі, крім мешканців Сергіївки були присутні представники громад сіл Приморське і Курортне. Головою слухань одноголосно був обраний селищний голова Сергіївки - Вовченко І.В., секретарем - заст. голови Плотнікова М.С..

Почав слухання Вовченко І.В. з позитивної новини про візит голови Адамівської сільської ради з проханням від громад сіл Адамівка, Авидівка і Благодатне включити їх в проект майбутньої Сергіївської територіальної громади. Після чого, секретар Плотнікова М.С. зачитала проект Сергіївської територіальної громади у складі:

селище Сергіївка - Сергіївська селищна рада;

села Приморське, Вільне, Косівка, Курортне, Попаздра, Чабанське - Приморська сільська рада;

села Адамівка, Авидівка, Благодатне -Адамівська сільська рада;

села Миколаївка, Балабанівка - Миколаївська сільська рада;

село Базар'янка - Базар'янська сільська рада.

Потім, Вовченко Ігор Васильович пояснив причину необхідності створення Сергіївської ОТГ: у зв'язку з територіально-адміністративною реформою України - політика держави спрямована на укрупнення адміністративних одиниць шляхом створення ОТГ (об'єднання сільських і селищних рад). На цей час, перед нашими громадами стоїть вибір - або створити свою, невелику і незалежну ОТГ, або нас, з закінченням реформи, примусово приєднають до вже існуючих ОТГ. Ці громадські слухання повинні визначити настрої громади, і в разі позитивного рішення, дати старт громадськім слуханням в інших суб'єктах майбутньої ОТГ.

В процесі обговорення Вовченко І.В. і начальник відділу реєстрації Єрошенко А.Б. розповіли про економічні перспективи розвитку майбутньої Сергіївської ОТГ: в першу чергу, це додаткові надходження до бюджету за рахунок оптимізації системи оподаткування та державної підтримки ОТГ. Крім цього, розташування майбутньої ОТГ обіцяє значні вигоди від спільного раціонального використання прибережної зони і водойм суб'єктами ОТГ - шляхом розвитку туристичної інфраструктури. Додатковий туристичний потік дозволить розвивати агротуризм і розширювати ринки збуту іншим, суто сільськогосподарським суб'єктам ОТГ, а це непоганий дохід - як зацікавленим фермерам, так і звичайним селянам. Як показав економічний аналіз майбутньої Сергіївської ОТГ - саме туризм є найбільш перспективною галуззю для її розвитку.

Отримання смт. Сергіївка статусу курорту - дозволить залучити додаткове державне фінансування, як для розвитку туристичної галузі, так і на транспортну інфраструктуру ОТГ (ремонт доріг). Крім того, відразу постане питання присвоєння статусів курортів для Курортного і Приморського. Курортне вже і так курортом є по факту, а Приморське було їм завжди - адже перша грязелікарня на Будакському лимані була саме в Будаках (нині Приморське). Все це дасть ще більше можливостей для розвитку майбутньої ОТГ, туристичний потенціал якої насправді величезний.

Також, в ході бесіди, Вовченко І.В. наголосив на необхідності не лише збереження, а й розвитку всіх об'єктів соціальної інфраструктури (школи, садочки, поліклініки, бібліотеки, клуби), для всіх суб'єктів майбутньої ОТГ. Ретельний аналіз, виявлення «критичних» соціальних об'єктів ОТГ для їх першочергового фінансування, а при необхідності і реформування - такими мають бути перші кроки майбутньої ОТГ, так як це, в першу чергу, стосується наших дітей і пенсіонерів.

Розміщення центру ОТГ в селищі Сергіївка спростить і полегшить процедури оформлення будь-яких документів, а оптимізація роботи апарату управління ОТГ дозволить отримувати більшість довідок та дозволів на місцях - вже в найближчому майбутньому. Відкрита політика публікації всіх сесій ОТГ і прийнятих на них рішень, дозволить кожному мешканцю громади не тільки бачити бюджетні витрати, а й впливати на них через обраних депутатів.

Ігор Васильович підтвердив, що крім Адамівки, свою потенційну згоду вже висловили сільради Миколаївки і Базар'янки. Єдині, хто зволікає з відповіддю - сільрада Приморського. У свою чергу, присутні на слуханнях представники громад Приморського і Курортного (в тому числі представники громадської організації) підкреслили, що більшість мешканців зацікавлені новими можливостями, але деякі депутати сільради, через страх втрати влади (створення ОТГ - це скорочення депутатського корпусу і перевибори), всіма силами перешкоджають процесу проведення громадських слухань. Присутній на слуханнях депутат Приморської сільради, він же за сумісництвом мешканець Сергіївки - від коментарів взагалі і повністю відмовився..

Після закінчення обговорення всіх перспектив створення ОТГ і відповідей на всі питання - перейшли до голосування, в якому, в загальному пориві і під бурхливі оплески, взяли участь представники Приморського і Курортного. В результаті: весь зал - ЗА, 0 - ПРОТИ, 1 - УТРИМАВСЯ.

Вітаємо всіх мешканців селища Сергіївка з цим важливим рішенням і також висловлюємо загальну надію на підтримку нашої ініціативи всіма жителями майбутньої ОТГ!

З нетерпінням чекаємо на громадські слухання в інших сільрадах, (особливо в Приморському), постараємося на всіх бути і все для вас висвітлити. Також ми, найближчим часом, постараємося побувати на наступній сесії Приморської сільради і висвітлити процес прийняття рішення про проведення громадських слухань.

Сергіївка Офіційна.

 

До 1 січня 2013 року право власності на землю підтверджувалося державним актом на право власності на земельну ділянку, а право користування - державним актом на право постійного користування землею. При цьому в державних актах старого зразка кадастровий номер земельної ділянки не зазначався. Проте такі державні акти і сьогодні визнаються державою, а тому здійснювати їх обмін не потрібно.

Так, пунктом 10 Розділу VII Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» (далі – Закон) визначено, що документи, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до набрання чинності цим Законом, є дійсними.

Разом з цим, необхідно зазначити, що сьогодні укладання будь-яких угод про перехід права власності із земельними ділянками не може відбуватися без наявності кадастрового номера (ст. 132 Земельного кодексу України). До того ж для набуття права власності на нерухоме майно (будинок, гараж чи іншу споруду) також необхідно мати кадастровий номер на земельну ділянку, на якій розташовані ці об'єкти нерухомості (частина 6 статті 120 Земельного кодексу України). Кадастрові номери необхідні при оформленні переходу прав від одного власника до іншого. 

Крім того, на сьогодні активно проходять процеси наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки. Дуже часто трапляються випадки, коли на Публічній кадастровій карті відсутні відомості про земельні ділянки, і громадяни сприймають таку інформацію, що земельні ділянки вільні та перебувають у запасі.

Отже, уніфікована система кадастрових номерів гарантує захист права особи на землю.

Що таке кадастровий номер? Це індивідуальна, що не повторюється на всій території України, послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації і зберігається за нею протягом усього часу існування. Він присвоюється кожній земельній ділянці, розташованій на території України, для її ідентифікації.

Як присвоїти кадастровий номер земельній ділянці, право власності (користування) на яку виникло до 2004 року? 

Відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр», у разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

Для виготовлення вказаної технічної документації та внесення відомостей про ділянки до автоматизованої системи державного земельного кадастру необхідно виконати низку процедур, зокрема: перевірку та обробку інформації на магнітному носії (обмінного файлу), внесення відомостей до бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру та внесення записів до Поземельної книги.

Розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється відповідно до статей 26, 27, 55 Закону України «Про землеустрій» на платній основі на умовах та в строк, що визначені договором з розробником такої документації із землеустрою.

Технічна документація із землеустрою розробляється землевпорядними організаціями, з переліком яких можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління (http://odeska.land.gov.ua) розділ «Напрями діяльності», підрозділ «Експертиза».

Таким чином, з метою належного захисту прав на землю власникам (користувачам) земельних ділянок слід звернутись до землевпорядної організації та замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

Зараз проходить капітальний ремонт сходинок буднику №25 по вул. Чорноморська. До цього часу під’їздні сходинки були в аварійному становищі и завдавали небезпеки мешканцям будинку. Сергіївською селищною радою були виділені кошти, необхідні для проведення ремонту і заключено договір на виконання цих робіт з підрядником.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження селищного голови від 01 листопада 2019 року  № 43 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ»,   рішення сесії Сергіївської селищної ради «Про затвердження  Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад»  Сергіївський селищний голова організує проведення громадського обговорення пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Адміністративний центр об’єднаної територіальної громади: селище Сергіївка.

Найменування об’єднаної територіальної громади: 

Сергіївська селищна об’єднана територіальна громада.

Перелік територіальних громад, яким пропонується об’єднання, із зазначенням відповідних населених пунктів:

селище Сергіївка – Сергіївська селищна рада; 

села Приморське, Вільне, Косівка, Курортне, Попаздра, Чабанське – Приморська сільська рада;

села Миколаївка, Балабанівка – Миколаївська сільська рада;

село Базар’янка – Базар’янська сільська рада.  

Громадські слухання відбудуться 15.11.2019р. о 16 год. 00 хв. у  актовому залі Сергіївської загальноосвітньої школи №8 за адресою: смт Сергіївка, вул. Шкільна, 2.

На громадські слухання запрошуються депутати селищної ради, члени виконавчого комітету Сергіївської селищної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, мешканці смт Сергіївка.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3, приймальня селищної ради  або на електрону пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси особи, яка їх подає, для юридичних осіб – із значенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадських слухань.

 

Сьогодні, о 10й годині, в Сергіївської селищної раді відбулася робоча зустріч голови селищної ради Вовченко І.В. з головами Приморської, Миколаївської та Базар’янської сільських рад. На зустрічі обговорювалась можливість об’єднання територій наших рад у об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Сергіївка.

Результатом зустрічі  стала згода о необхідності проведення депутатських нарад, та громадських слухань щодо добровільного об’єднання територіальних громад на місцях найближчим часом.

РІШЕННЯ № 857 51 позачергова  сесія VII скликання від 01.11.2019 року 

Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

З метою створення нормативно-правової бази для реалізації законного права мешканців територіальної громади смт Сергіївка на участь в обговоренні ініціативи, перспектив, наслідків і прийнятті рішень з питання добровільного об’єднання територіальної громади смт Сергіївка з суміжними територіальними громадами, взаємодії органів місцевого самоврядування, що враховує взаємні інтереси та виключає виникнення соціальних конфліктів,  відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

2.Начальнику загального відділу Сергіївської селищної ради  (Костюк І.С.) висвітлити зміст даного рішення у засобах масової інформації та опублікувати його на офіційному сайті  Сергіївської селищної ради.

3.Рішення набирає чинності з дня його опублікування.

4.Рішення 60-ї  позачергової сесії Сергіївської селищної ради від 30.07.2015 року № 681 визнати таким що втратило чинність.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності та етики.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Додатокдо рішення сесії селищної ради від 01.11.2019 року № 857.

Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

1. Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад (далі – Порядок) визначає механізм проведення громадського обговорення та основні вимоги до його організації та розгляду узагальнених пропозицій (зауважень) під час розгляду питань про добровільне об’єднання територіальних громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Порядок є нормативно-правовим актом, розробленим відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР, Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 05.02.2015 №157-VIII.

2. Метою цього Порядку є створення нормативно-правової бази для реалізації законного права мешканців територіальної громади смт Сергіївка на участь в обговоренні ініціативи, перспектив, наслідків і прийнятті рішень з питання добровільного об’єднання територіальної громади смт Сергіївка з суміжними територіальними громадами, взаємодії органів місцевого самоврядування, що враховує взаємні інтереси та виключає виникнення соціальних конфліктів.

3. Предметом громадського обговорення є пропозиції, заявлені відповідно до ст.5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 05.02.2015 №157-VIII, про добровільне об’єднання територіальної громади смт Сергіївка з суміжними територіальними громадами.

4. Реалізація цього Порядку направлена на вирішення наступних завдань:інформування громадськості про ініціативи та пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальної громади смт Сергіївка з суміжними територіальними громадами;з’ясування громадської думки з предмету та питань, що виносяться на громадське обговорення;прийняття рішення з обговорюваного питання.

5. Участь у громадському обговоренні можуть брати фізичні особи, що є членами територіальної громади смт Сергіївка, залучені організаторами громадського обговорення фахівці, запрошені організаторами обговорення представники суміжних територіальних громад та/або посадові особи їх органів самоврядування.

6. Громадське обговорення передбачає:

1) оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення;

2) опрацювання організаторами громадського обговорення висловлених пропозицій (зауважень) з питань громадського обговорення;

3) узагальнення та оприлюднення результатів громадського обговорення.

7. Громадське обговорення може проходити у формі (конференція, форум, громадські слухання, засідання за круглим столом, збори, зустрічі,), виходячи з необхідності залучення якомога більшої кількості зацікавлених учасників та організаційних можливостей виконавчих органів селищної ради.

8. Громадське обговорення проводиться протягом 30 днів з дня надходження (реєстрації виконавчими органами селищної ради) пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад. У разі, якщо 30-й день припадає на вихідний (субота, неділя) або святковий неробочий день, громадське обговорення повинно бути проведене не пізніше останнього робочого дня в межах встановленого 30-ти денного строку.

9. Організація та проведення громадського обговорення, опрацювання та узагальнення його результатів забезпечується загальним відділом Сергіївської селищної ради, яке виступає організатором громадського обговорення.

10. З метою проведення громадського обговорення селищний голова приймає розпорядження відповідно до положень Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Розпорядження селищного голови повинно містити питання, що виноситься на громадське обговорення, дату, час, місце та строк його проведення, форму проведення та склад робочої групи з організації проведення громадського обговорення.У разі проведення громадського обговорення у формі конференцій, форумів, громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю у розпорядженні селищного голови визначається особа, відповідальна за ведення протоколу.

11. Робоча група з організації проведення громадського обговорення:оприлюднює інформацію про пропозицію щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та про призначення громадського обговорення;сповіщає ініціатора пропозиції (за виключенням випадків, коли ініціатором такої пропозиції є селищний голова) про проведення громадського обговорення;реєструє, розглядає та узагальнює пропозиції громадськості;здійснює підготовку відповідей на пропозиції, зауваження учасників громадського обговорення;оприлюднює результати громадського обговорення.

12. Повідомлення про пропозицію щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та проведення громадського обговорення оприлюднюється протягом 10-ти днів з дня надходження пропозиції шляхом опублікування такої інформації на офіційному веб-сайті Сергіївської селищної ради.

13. Повідомлення про пропозицію щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад повинно містити:

1) інформацію про зміст пропозиції;

2) відомості про ініціатора пропозиції;

3) інформацію про місце, дату і час громадського обговорення пропозиції;

4) інформацію про форму громадського обговорення;

5) порядок та строк надання пропозицій, зауважень тощо до пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад;

14. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.Пропозиції (зауваження) реєструються робочою групою.Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

15. У ході проведення конференцій, форумів, громадських слухань, засідань за круглим столом, зборів, зустрічей з громадськістю у рамках громадського обговорення ведеться протокол, у якому фіксуються всі пропозиції (зауваження). Головуючим у перелічених формах громадського обговорення може бути селищний  голова.Протокол підписується головуючим та особою, відповідальною за ведення протоколу.

16. Робоча група з організації проведення громадського обговорення протягом 2 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт, у якому зазначаються зміст питання, що виносилося на громадське обговорення, інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення.

17. Звіт підписується усіма членами робочої групи та надається селищному голові для винесення його разом із пропозицією на розгляд чергової сесії селищної ради для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

18. Оприлюднення результатів громадського обговорення здійснюється шляхом опублікування на офіційному веб-сайті Сергіївської селищної ради.

 

 

1 листопада, о 10й години, в приміщенні Сергіївської селищьної ради відбулася позачергова 51 сесія депутатів VII скликання. Дивіться відеозапис сесіі:

 

Сьогодні відбулося офіційне відкриття нового бювету в центрі селища Сергіївка по вул. Молодіжній (колишня Комсомольська), тепер мешканці довколишніх будинків будуть забезпечені якісною питною водою. Відсутність бювету в центральній частині селища було багаторічної проблемою - ще при будівництві бювету на житловому масиві, мешканцям центру був обіцяний бювет, але коштів на нього не знаходилося. Потім будівництво бювету було включено в передвиборчу програму селищного голови Вовченко І.В.. І ось, гроші селищною радою були виділені, підрядник виконав всі роботи на «відмінно» і центр селища прикрасився симпатичною, акуратною будівлею бювету, а навколишні мешканці отримали чисту питну воду .

Шановні мешканці будинку №15 по вулиці Чорноморської. Зараз проводяться роботи по заміні вікон під’їздів вашого будинку. Будьте обережні і уважні пересуваючись вздовж ньго найближчим часом!

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесят першу позачергову  сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 01 листопада 2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесят першої позачергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення Сергіївської селищної ради від 19.12.2018 року № 670–VII «Про бюджет  смт Сергіївка на 2019 рік». 

2.2. Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних  громад.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Зараз проходить капітальний ремонт сходинок буднику №18 по вул. Гагаріна. До цього часу під’їздні сходинки були в аварійному становищі и завдавали небезпеки мешканцям будинку. Сергіївською селищною радою були виділені кошти, необхідні для проведення ремонту і заключено договір на виконання цих робіт з підрядником.

Шановні мешканці будинків 3-5-7 по вулиці Чорноморської. Зараз проводяться роботи по заміні вікон під’їздів будинку №3. Будьте обережні і уважні пересуваючись вздовж цього будинку найближчим часом!

Закінчено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Л.Українки. Підрядник виконав усі роботи вчасно і якісно. Нажаль, виділених в цьому році коштів, не вистачило на всю протяжність і маленьку ділянку, наприкінці вулиці, було вимушено відложено на початок наступного року.

Шановні мешканці курорту Сергіївка!

В четвер, 31 жовтня, о 10й годині, в приміщенні амбулаторії відбудеться виїзний прийом офтальмолога (окуліста).

Сьогодні, в 75ту річницю визволення України від нацистських загарбників, на набережній відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятнику загиблим воїнам.

В цей день, 28 жовтня, Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії - День звільнення від нацистських загарбників. Вперше ця дата в державному календарі свят з'явилася в 2009 році.

В результаті ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.

За підрахунками істориків, у ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів радянських воїнів, понад два мільйони українців було вивезено для примусової праці до Німеччини під час окупації. На території республіки цілком чи частково було зруйновано понад 700 міст і 28 тисяч сіл, близько 10 мільйонів людей залишились без даху над головою, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств.

В ході Великої Вітчизняної війни бойовими нагородами було відзначено близько 2,5 млн. воїнів-українців, серед яких було чимало розвідників.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

 

Сьогодні, в Сергіївскій загальноосвітній школі №8, відбулася урочиста церемонія, присвячена присвоєнню звання Почесний громадянин селища - Місошнік Семену Михайловичу.

Семена Михайловича знає і поважає вся Сергіївка від малого до великого. Уже 42 роки, (з 1978р.) він працює викладачем математики, а потім і інформатики, в нашій школі. Семен Михайлович завжди був, одним з найулюбленіших і шанованих вчителів - серед всіх поколінь учнів, і продовжує залишатися таким і зараз. Завдяки його натхненній праці, увазі і любові до дітей, школа отримала десятки переможців олімпіад з математики та інформатики, а багато учнів присвятили цим наукам все своє життя.

Під бурхливі, переходячи в овації, оплески всього педагогічного колективу та учнів школи, відзнаку Почесного громадянина селища Семену Михайловичу Місошнік вручив селищний голова Вовченко Ігор Васильович.

Від імені усіх мешканців курорту вітаємо Семена Михайловича з безперечно заслуженим званням та бажаємо удачі і міцного-міцного здоров'я! 

Сергіївська селищна рада.

 

Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка!

Почались ремонтні роботи по капітальному відновленню дорожнього покриття по всій протяжності вулиці Л.Українки.  Будьте уважні рухаючись цією вулицею. Приміть наші вибачення за доставлені незручності.

Сергіївська селищна рада.

 

18 жовтня, о 10й години, в приміщенні Сергіївської селищної ради відбулася 50 сесія депутатів VII скликання.

Серед питань, що розглядалися на сесії - виділення коштів на безкоштовний автобус для пільгових категорій мешканців Сергіївки, затвердження Почесним громадянином смт. Сергіївка Місошнік С.М. та затвердження концепції розвитку курорту. Також з ініціативи селищного голови І.В.Вовченко депутати обговорили можливість капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Л.Українки за рахунок місцевого бюджету, і було прийнято одноголосне рішення - ремонт робити, для чого вже сьогодні були розпочаті переговори з підрядником.

Дивіться відеозапис сесії:

 

Шановні мешканці смт. Сергіївка!

Сергіївська селищна рада доводить до вашої уваги, що додатковий безкоштовний автобус для перевезення мешканців смт. Сергіївка, які належать до пільгової категорії, маршрутом "смт. Сергіївка - м. Б-Дністровський" буде здійснюватися кожної п’ятниці.

Місце відправлення - вул Чорноморська, біля "ПриватБанку", зупиняючись на всіх зупинках смт. Сергіївка. (Маршрут не проходить через с. Шабо)

ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ:

07.00 год. смт Сергіївка – м. Білгород-Дністровський

13.30 год. м. Білгород-Дністровський – смт. Сергіївка

ПРИ СОБІ МАТИ ДОКУМЕНТ, ПІДТВЕРДЖУЮЧИЙ ЛЬГОТНУ КАТЕГОРІЮ!

 

Оновлення триває ...

Створенно on 14/10/2019

Поруч зі споруджуваним в центрі бюветом завершено капітальний ремонт дорожнього покриття дворових проїздів будинків за адресою Горького 3 і 5. Кошти на новий асфальт виділено з місцевого бюджету.  До цього часу двір був майже у аварійному становищі , зараз мешканці дуже задоволені,  а особливо самі маленькі – новий асфальт ідеально підходить для роликів, самокатів та дитячих велосипедів.

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка, вітаємо Вас із Днем захисника України!

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

З повагою, селищний голова І.В.Вовченко та Сергіївська селищна рада.

Увага, оголошення!

Створенно on 11/10/2019

Шановні мешканці та гості смт Сергіївка!

В нашому селищі розпочато ремонтні роботі по капітальному відновленню дорожнього покриття на деяких ділянках вулиці Горького.  Будьте уважні рухаючись цією вулицею. Приміть наші вибачення за доставлені незручності.

Сергіївська селищна рада.

 

У сьогоднішній святковий день щиро бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Божого вам благословення та нових звершень.

Нехай зростає та процвітає наше улюблене селище! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

Зі святом! З Днем народження, рідна Сергіївка!

З повагою селищний голова І.В. Вовченко

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  п’ятдесяту чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 18 жовтня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні п’ятдесятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про внесення змін і доповнень до рішення Сергіївської селищної ради від 19.12.2018 року № 670–VII «Про бюджет  смт Сергіївка на 2019 рік». 

2.2. Про виконання бюджету  смт Сергіївка за 9 місяців  2019 року.

2.3. Про затвердження Концепції розвитку смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського Одеської області, як курорту місцевого значення.  

2.4. Про внесення змін до  Цільової Програми  «Відкритий світ на 2014-2019 роки» Сергіївської  загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів №8 на 2019 рік. 

2.5. Про затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень №№ 92,93,94,95 загальною площею 116,3 кв.м., що розташовані за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19-б., орендар  Арнаут Л.В.

2.6. Про затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень №№ 108,109,110,111,112,113 загальною площею 127,6 кв.м., що розташовані за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19-б., орендар Дєткова О.О.

2.7. Про передачу комунального майна у власність шляхом продажу гр. Сокиран  В.А.

2.8. Про передачу комунального майна у власність шляхом продажу гр. Пастирнак А.М. 

2.9. Про передачу комунального майна у власність шляхом продажу гр. Детковій О.О.

2.10. Про передачу комунального майна у власність шляхом продажу гр. Арнаут Л.В.

2.11. Про передачу комунального майна у власність шляхом продажу гр. Плотніковій М.С.

2.12. Про передачу комунального майна у власність  шляхом продажу гр. Сов’як  А.Р. 

2.13. Про затвердження проектів  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність із земель житлової та  громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). 

2.14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення та обслуговування комбінату громадського харчування за адресою: вул. Пірогова, 6, смт Сергіївка  м. Білгород-Дністровського Одеської області  та перехід права оренди.

2.15. Про укладення договору оренди земельної ділянки по вул. Набережна, 1 з приватним підприємством   «Оздоровчий центр «Чайка».  

2.16. Земельні питання:

2.17. Різне:

3. Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на п’ятдесяту чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 16. 10. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Вітаю зі Всесвітнім днем вчителя. Бажаю знаходити спільну мову з кожним із учнів, бажаю давати дітям все більше і більше знання з кожним уроком, бажаю становитися більш щасливою людиною з кожним новим днем. Душевного Вам спокою, світлої надії, домашнього затишку та добробуту.

З повагою селищний голова І.В.Вовченко.

Шановні мешканці смт Сергіївка!!!

Адміністрація «КП ЖКГ смт Сергіївка» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням  АТ «Одесаобленерго» ремонтних робіт з заміни грозозахисного тросу дволанцюгової повітряної лінії 35 кВ Софіївка-Сергіївка, Затока-Сергіївка, з 08.10.19р. по 11.10.19р. з 10.00 до 17.00 кожного дня відбуватиметься перерва в електропостачанні смт Сергіївка. Оскільки вказана робота напряму пов’язана з надійним та безперебійним електропостачанням смт Сергіївка, просимо поставитись до вказаних робіт з розумінням.

Адміністрація КП «ЖКГ смт Сергіївка»

 

Увага громада! Пропонуємо до вашої уваги "Концепцію розвитку смт. Сергіївка як курорту місцевого значення" розроблену Hаціональною Академією державного управління при Президентові України Одеського регіонального інституту державного управління. Це формулювання стратегічного бачення та пріоритетів сталого розвитку курорту; наукове обґрунтування альтернативних варіантів, сценаріїв та концептуальних рішень зі сталого розвитку курорту місцевого значення Сергіївка. Після прийняття концепції селищною радою вона стане основою для будування майбутнього Сергіївки як курорту.

Чекаємо на ваші пропозиції за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. протягом 14 днів.

Концепція розвитку Сергіївки.doc

Роздiл_1_дiагностика.pdf

Роздiл_2-4_концепцiя.pdf

Титул+змiст.pdf

Звання «Почесний громадянин селища Сергіївка» є вищою ознакою вдячності мешканців селища і присвоюється за:

Видатні заслуги у соціально-економічному, соціально-культурному  розвитку селища;

За активну участь в розвитку здоров’я, науки, спорту, культури, освіти, туризму, в охороні громадського порядку, громадській роботі;

За мужність і відвагу при врятуванні людей, матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стіхійного лиха, національної, інтелектуальної і культурної спадщини; За плідну громадську діяльність.

Висування кандидатур на присвоєння «Почесний громадянин селища Сергіївка» здійснюється гласно, за пропозиціями трудових колективів підприємств, установ та організацій селища, голов депутатських комісій селищної ради, громадських організацій.

На розгляд надаються наступні документи : 

Подання (витяг з протоколу про висування кандидата);

Характеристика заслуг кандидата;

Автобіографія кандидата;

Кольорова фотокартка кандидата 3x4.

Подання з документами разом з супроводжувальним листом надсилається на ім’я  селищного голови на пізніше 20 вересня поточного року.

Телефон для довідок: 47-5-13. Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Гречухову Людмилу Ивановну знали все жители, 45 лет она проработала в музыкальной школе курорта, а последние 7 лет возглавляла её, также была членом  исполнительного комитета Cергеевского поселкового совета VII созыва.  Внимательный, чуткий и добрый педагог, отличный руководитель - именно такой она была... 

Сергеевский поселковый совет, с искренним сожалением, выражает соболезнования родственникам, друзьям и коллегам. Прощание состоится в среду, 4 сентября, в 11 утра возле дома по адресу Гагарина 18. 

23 серпня, о 10й години, в приміщенні Сергіївської селищьної ради відбулася 49 сесія депутатів VII скликання. Дивіться відеозапис сесіі:

 

Шановні мешканці курорту Сергіївка! 

Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята - Дня Незалежності України!

Бажаю нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання - побудови заможної демократичної процвітаючої України.

Щиро зичу вам доброго здоров’я, родинного благополуччя та життєвих гараздів.

Голова Сергіївської селищної ради

Вовченко І.В.

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті селищної ради http://sergeevka.info буде оприлюднений проект рішення селищної ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним  далі - Проект:

«Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Сергіївської селищної ради»

Регуляторний акт розроблений загальним відділом Сергіївської селищної ради.

Пропозиції та зауваження щодо проектів регуляторних актів від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі на адресу розробника проекту рішення протягом місяця з моменту його оприлюднення. 

Адреса розробника проекту рішення:

67780, Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3 

тел. (04849) 47 - 8 - 24, E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Шановні мешканці курорту Сергіївка! Сергіївської селищної ради вдалося повернути в комунальну власність незаконно відібраний у громади в довгострокову оренду дитяче містечко "Казка". Всі ви бачили і знаєте в якому стані дитяче містечко зараз. Ми плануємо передати його в оренду дійсно зацікавленим підприємцям, які будуть готові до вкладення коштів і розширення функціоналу дитячого міста "Казка".

У зв'язку з цим ми хочемо почути ваші пропозиції і побажання - яким би ви хотіли бачити наше дитяче містечко. Відповідно до ваших вимог і побажань будуть вибудовуватися умови оренди для майбутніх орендарів.

Пропозиції та побажання можуть бути оформлені в будь-якому вигляді - тут в коментарях, на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або звичайною поштою в письмовому вигляді з позначкою "громадські обговорення".

Дитяче містечко "Казка" - унікальний архітекторно-скульптурний комплекс для дитячого відпочинку в курорті Сергіївка і яким він буде в подальшому - залежить від кожного з нас.

Шановні жителі курорту Сергіївка!

Комунальне підприємство "Сергіївська музична школа" оголошує набір дітей та дорослих на 2019-2020 навчальний рік за класами:

фортепіано, баян, флейта, гітара, акордеон, труба.

Консультації проводяться щодня (крім суботи та неділі) з 15:00 до 17:00 в приміщенні музичної школи (стара школа навпроти селищної ради).

Адміністрація.

Арнаут Владимир Петрович родился 11 декабря 1946 года в г. Одесса. С 1976 по 2007 год работал учителем математики в Сергеевской средней школе. С 1992 по 1999 год был директором школы. Учитель высшей категории, имел звание "Отличника образования Украины", Почётный гражданин курорта Сергеевка.

Сергеевский поселковый совет, с искренним сожалением, выражает соболезнования родственникам, друзьям и коллегам. Прощание состоится в пятницу, 16 августа, в 11 утра возле дома по адресу Черноморская 23. 

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок дев’яту   чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 23 серпня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок дев’ятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про внесення змін і доповнень до рішення Сергіївської селищної ради від 19.12.2018 року № 670–VII «Про бюджет  смт Сергіївка на 2019 рік». 

2.2.Про внесення змін в перелік податкових агентів щодо справляння туристичного збору на території смт Сергіївка. 

2.3.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з інвентаризації земель комунальної власності з метою формування земельних ділянок на території смт Сергіївка.

2.4.Про затвердження висновку  експертного будівельно-технічного дослідження на предмет здійснення і складу невід’ємних поліпшень, у тому числі невід’ємний характер поліпшень орендованого майна комунальної власності  нежитлових приміщень першого поверху загальною площею 28,62 кв.м., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Горького,1. 

2.5.Про затвердження аудиторського висновку (звіт незалежного аудитора)щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведеним невід’ємним поліпшенням нежитлових приміщень №№ 92,93,94,95 загальною площею 116,3 кв.м., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Чорноморська, 19б за рахунок грошових коштів орендаря Арнаут Л.В.

2.6.Про затвердження аудиторського висновку (звіт незалежного аудитора)щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведеним невід’ємним поліпшенням нежитлових приміщень №№116,28,121,29,117,118,119,30,1,120,122,21 загальною площею 133,5 кв.м., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Чорноморська, 19б за рахунок грошових коштів орендаря Костюк І.С.

2.7.Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об`єднання земельних ділянок, загальною площею 9,0543 га, яка знаходиться в орендному користуванні ТОВ «Дитячий заклад санаторного типу «Сергіївка» та перехід права оренди  до ТОВ «НАДІЯ-ЮГ».

2.8.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 789 від 12.07.2019 року «Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об`єднання земельних ділянок, загальною площею 0,6700 га, яка знаходиться в постійному користуванні ТОВ «Дитячий заклад санаторного типу «Сергіївка» та перехід права оренди  до ТОВ «НАДІЯ-ЮГ».

2.9.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність з земель житлової та громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва та обслуговування житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка.  

2.10. Про надання дозволу гр. Бешляга Д.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, загальною площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Херсонська, 17, з земель житлової та громадської забудови. 

2.11. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/1 у смт Сергіївка.

2.12. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/3 у смт Сергіївка.  

2.13. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/4 у смт Сергіївка.  

2.14. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/5 у смт Сергіївка.  

2.15. Про перехід права оренди на земельну ділянку по вул. Гагаріна, 3ж/6 у смт Сергіївка.  

2.16. Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок дев’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 21. 08. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Увага! Оголошення!

Створенно on 17/07/2019

Шановні жителі та гості курорту Сергіївка!

Для вашої зручності, з сьогоднішнього дня, на території набережної лиману (від кафе "Б-52" до лиманського пляжу) працює безкоштовна зона WiFi (Internet). Для підключення досить перебуваючи в зазначених межах (поруч з набережної або на ній, ділянка вулиці Чорноморської - від кафе "Б-52" до спуску на лиманський пляж включно). Вам необхідно зайти в налаштування вашого пристрою в розділ WiFi і вибрати мережу "Sergeevka_WIFI". Пароль не потрібний.

Також, з метою підвищення безпеки, в даний час проводиться монтаж селищної системи відеоспостереження, яка включає в себе 14 камер з високою роздільною здатністю. Запуск системи відеоспостереження планується на наступному тижні.

 

12 липня, о 10й години, в приміщенні Сергіївської селищьної ради відбулася 48 сесія депутатів VII скликання. Дивіться відеозапис сесіі:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок восьму   чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 12 липня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок восьмої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про виконання  бюджету смт Сергіївка за перше півріччя  2019 року.

2.2. Про  внесення змін і доповнень  до  бюджету  смт Сергіївка на 2019 рік.

2.3. Про внесення доповнень до рішення Сергіївської селищної ради № 179 від 24 березня 2017 року «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Сергіївка». 

2.4. Про  внесення доповнень  до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади смт Сергіївка, що підлягають приватизації у 2019 році.

2.5. Про затвердження аудиторського висновку (звіт незалежного аудитора) щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведеним невід’ємним поліпшенням нежитлового приміщення будівлі літ. «А», загальною площею 136,9 м.кв., нежитлового приміщення гаражу літ. «Б», загальною площею 33,1 м.кв., розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Пірогова, 1а за рахунок грошових коштів орендаря Сокиран В.А.

2.6. Про затвердження висновку експертного будівельно-технічного дослідження на предмет здійснення і складу невід’ємних поліпшень, у тому числі невід’ємний характер поліпшень орендованого комунального майна  нежитлових приміщень будівлі літ. «А» та гаража літ. «Б», розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Пірогова, 1а.

2.7. Щодо затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень будівлі літ. «А» загальною площею 136,9 кв.м., нежитлового приміщення гаражу літ. «Б» загальною площею 33,1 кв.м., яке розташоване за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Пірогова, 1а.

2.8. Щодо затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних  поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень № 88,89,90,91 загальною площею 115,3 кв.м., яке розміщене за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19-б. (Кравченко С.С.)

2.9. Щодо затвердження звіту про незалежну оцінку вартості невід’ємних  поліпшень індивідуально визначеного майна комунальної власності – нежитлових приміщень № 49,50,51,52 загальною площею 124,0 кв.м., яке розміщене за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19-б. ( Сов’як А.Р.).

2.10. Про перехід права оренди на земельні ділянки по вул. Гагаріна, 1 у смт Сергіївка.

2.11. Про затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо поділу  земельної ділянки Сергіївській  селищній раді  для розміщення та експлуатації  будівель пансіонату, за адресою:  вул. Набережна, смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровського, Одеської області.

2.12. Про надання дозволу ФОП Нікітенко Н.В. на передачу земельної ділянки по вул. Буджакська у смт Сергіївка в суборенду. 

2.13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність з земель житлової та громадської забудови мешканцям смт Сергіївка для будівництва та обслуговування житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка.  

2.14.Земельні питання:

2.15.Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок восьму чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 10. 07. 2019 року.

Селищний голова І.В.Вовченко

 

Щиро вітаємо Вас із визначним святом — Днем Конституції України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичим Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Cелищний голова Вовченко І.В., Сергіївська селищна рада.

Оновлення школи триває:

Створенно on 20/06/2019

Сьогодні в Сергіївську загальноосвітню школу №8 прибула чергова партія нових металопластикових вікон. Повна заміна вікон в школі проводиться за кошти виділені обласною адміністрацією, завдяки спільній роботі депутата обласної ради Сеника Р.В. і селищного голови смт. Сергіївка Вовченко І.В.. Крім більш охайного зовнішнього вигляду, нові вікна у всій школі дадуть значну економію селищному бюджету в опалювальний сезон.

Сьогодні відбулось урочисте відкриття довгоочікуваної оновленої поліклініки курорту Сергіївка. У теплій та радісній атмосфері символічну червону стрічку перерізали народний депутат України Барвіненко В.Д. і селищний голова Вовченко І.В.. Спільними зусиллями нам вдалося домогтися виділення коштів, так необхідних на капітальний ремонт амбулаторії. Після ремонту амбулаторія отримала новий, більш зручний головний вхід. У лікарів тепер більш просторі та світлі кабінети, а денний стаціонар обзавівся окремої палатою на 4 ліжка, новими процедурним та оглядовим кабінетами. Задоволені і усміхнені обличчя наших лікарів і медпрацівників стали найкращою нагородою за виконану роботу і кращої емоцією для нас на багато днів вперед. А мешканцям та гостям курорту Сергіївка бажаємо міцного здоров'я і відвідувати нашу оновлену поліклініку тільки на щеплення і планові огляди!

Cергіївська селищна рада.

 

Шановні лікарі, медсестри і медпрацівники, від щирого серця хочемо привітати Вас зі святом, яке по праву може вважатися одним з головних професійних свят курорту Сергіївка - з Днем медичного працівника!

Вітаємо Вас з Вашим професійним святом і дякуємо за здоров'я і доброту, які Ви даруєте оточуючим. У цей день ми бажаємо Вам радості, щастя, великої любові і частинку того здоров'я, яке Ви щедро віддаєте нам. Нехай ваші родини в це свято побачать Вашу посмішку і щире задоволення від всенародного визнання Ваших заслуг.

Сергіївський селищна рада і особисто селищний голова Вовченко І.В.

Увага оголошення!

Створенно on 14/06/2019

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка!

Сьогодні, 14 червня 2019 року в Сергіївскій середній школі №8, о 14:00, стартує міжнародний турнір з настільного тенісу "Ігри чорного моря", а завтра, 15 червня турнір - з фехтування "Кубок Чорного моря". Запрошуються всі бажаючі в якості глядачів та вболівальників - битви будуть запеклими :)

 

І знову тривають екскурсійні поїздки учнів Сергеевской середньої школи, організовані в рамках виконання передвиборної програми селищного голови курорту Вовченко І.В .. Сьогодні, 13-го червня 2019 року відбулася поїздка в Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василько. Цього разу - 150 дітей з 1-5х класів, побували на виставі "Дюймовочка" у сучасному варіанті.

 

24 травня, о 10й години, в приміщенні Сергіївської селищьної ради відбулася 47 сесія депутатів VII скликання. Дивіться відеозапис сесіі:

 

Усі на суботник!

Створенно on 24/05/2019

Шановні мешканці курорту Сергіївка! Шановні керівники підприємств!

25 травня, розпочинаючи с 9ї години відбудуться заходи щодо прибирання пляжу та прилеглих територій. Запрошуються всі охочі та небайдужі! Інвентар для прибирання пляжу (рукавички та сміттєві пакеті) будуть надані комунальним підприємством (на розвороті у кінці мосту буде відповідальний працівник). 

Зробимо Сергіївку красивішою разом!  

 

Увага! Оголошення!

Створенно on 24/05/2019

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка!

Відсьогодні розпочались ремонтні роботи щодо відновлення дорожнього покриття по вулицях: Лісова, Чорноморська, Шаболатська, Шкільна. Будьте обережні та уважні рухаючись по ним!

Перепрошуємо за незручності!

 

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок сьому   чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 24 травня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок сьомої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Звіт про виконання селищного бюджету  за січень-березень 2019 року.

2.2.Про  внесення змін і доповнень  до селищного бюджету   на 2019 рік.

2.3.Про встановлення місцевих податків  та зборів на території смт Сергіївка.

2.4.Про передачу в тимчасове безоплатне користування комунальному некомерційному підприємству «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради комунального майна Сергіївської селищної ради.

2.5.Про укладання  договору  оренди  з Управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту Білгород-Дністровської міської ради.

2.6.Про надання  ФОП Левченко В.В. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень №№ 102,103,104,105,106,107, загальною площею 129,1 кв.м. 

2.7.Про надання  ФОП Шмичковій К.В. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Шкільна, 11, нежитлової будівлі,  загальною площею 274,4 кв.м.

2.8.Про затвердження аудиторського висновку ( звіт незалежного аудитора) щодо підтвердження  джерел  фінансування  витрат  по проведеним невід’ємним  поліпшенням  нежитлових приміщень №№ 88, 89, 90, 91 загальною площею 115,3 м.кв., розташованих за адресою: Одеська область, смт Сергіївка, вул..Чорноморська, 19 б за рахунок грошових коштів орендатора Кравченко С.С. 

2.9.Земельні питання:

2.10.Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок сьому  чергову сесію Сергіївської селищної ради,  та надати свої пропозиції та висновки в строк до 22. 05. 2019 року.

 

Шановні ветерани! У день річниці славної Перемоги бажаю вам міцного здоровя, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Зі святом вас!

Селищний голова Вовченко І.В.

Увага оголошення!

Створенно on 07/05/2019

Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка! 

З 7го по 11 травня у яхтклубі "Баргузін" будуть проводитись всеукраінські змагання вітрильної федераціі Украіни серед юнаків та дівчат "Шаболатський тиждень". 

Усіх бажаючих запрошуемо спостерігати та вболювати за наших молодих спортсменів кожного дня з 7го по 11 травня з 10ї години. Побачити змагання можно з територіі яхт-клубу "Баргузін" та з Шаболатської (Сенетатскої) коси.  

Нещодавно, у дворі будинків Чорноморська 3-5-7 розпочато монтаж нового дитячого ігрового майданчика на кошти виділені селищною радою смт. Сергіївка за розпорядженням селищного голови Вовченко І.В..

Звертаємось до усіх батьків, дітей, а також до нашої молоді!  Просимо Вас дбайливо ставиться до нового майданчика і тримати у чистоті прилеглу територію! Сподіваємося, він прослужить нам і нашим дітям ще не один рік. Дякуємо за розуміння!

 

Христос Воскрес! У цей світлий і урочистий день Пасхи бажаю вам добра, благополуччя і миру! Нехай ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Бажаю гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя!

Селищний голова Вовченко І.В.

Увага! Оголошення!

Створенно on 10/04/2019

Адміністрація «КП ЖКГ смт Сергіївка» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з проведенням  АТ «Одесаобленерго» ремонтних робіт з заміни грозозахисного тросу дволанцюгової повітряної лінії 35 кВ Софіївка-Сергіївка, Затока-Сергіївка, з 15.04.19р. по 19.04.19р. з 10.00 до 17.00 кожного дня відбуватиметься перерва в електропостачанні смт Сергіївка. Оскільки вказана робота напряму пов’язана з надійним та безперебійним електропостачанням смт Сергіївка, просимо поставитись до вказаних робіт з розумінням.

Адміністрація «КП ЖКГ смт Сергіївка»

5 апреля 2019 года, в 10:00, в актовом зале поселкового совета состоялась 46я (внеочередная) сессия Сергеевского поселкового совета VII созыва. Смотрите видеозапись сессии:

 

Внимание! Объявление!

Створенно on 02/04/2019

К сведению всех жителей поселка! В Сергеевской амбулатории изменился номер телефона регистратуры. Новый номер телефона 99 - 6-27.

Также приглашаем всех жителей поселка:

- на вакцинацию против дифтерии и столбняка.

- заключить декларацию с семейными врачами.

Будьте здоровы!!!

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  сорок шосту  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 05 квітня  2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 46-ої позачергової сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1.Про  внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2019 рік.

2.2.Про приватизацію « Майнового комплексу  електропередач  смт Сергіївка, розподільчих  пунктів,  трансформаторних   підстанцій, ГПП 35/10 кВ»   шляхом  проведення  електронного аукціону.

2.3.Про  внесення  змін в Комплексну Цільову Програму  розвитку КП «Сергіїська ГРЕС»    на  2019-2020 роки.

2.4.Про внесення змін до рішення  Сергіївської селищної ради  № 676 від 25.01.2019 року «Про встановлення  розміру ставки туристичного збору  на території смт Сергіївка на 2019 рік».

2.5.Про надання  Громадській організації «АНТИНАРКОТИЧНИЙ СОЮЗ МОЛОДІ ТА СУСПІЛЬСТВА» згоди на здійснення  невід’ємних  поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Горького, 1, нежитлових приміщень №№ 44-46, загальною площею 337, 16 кв.м.

Різне:

Селищний голова                                                         І.В.Вовченко

 

15 марта 2019 года, в актовом зале поселкового совета, состоялась 45я сессия Сергеевского поселкового совета VII созыва. Смотрите видеозапись сессии:

 

Дорогие наши, милые женщины!

Сердечно поздравляю Вас с самым красивым и светлым весенним праздником - днем 8 Марта!

Природа наделила женщин несравненной красотой и неиссякаемой энергией, душевной нежностью и беззаветной преданностью, жизненной мудростью и удивительным терпением. 

Вы храните семейный очаг, воспитываете детей, добиваетесь успехов в профессиональной и общественной деятельности, оставаясь при этом всегда молодыми и прекрасными.

В этот весенний день желаю Вам улыбок, замечательного праздничного настроения, семейного счастья, благополучия, здоровья Вам и Вашим близким! 

Будьте всегда обаятельными, женственными и любимыми!

С уважением, поселковый голова Вовченко И.В.

У суботу  9 БЕРЕЗНЯ  о 13.00 на спортивному майданчику старої школи (вул. Горького 1) усі мешканці та гості селища запрошуються на святкові гуляння з нагоди Масляної!

На Вас чекає: 

- Святковий концерт

- Частування від Сергіївської селищної ради

Залиште усі образи коло нашого вогнища,закружіться в веселому хороводі та просто проведіть цей день на свіжому повітрі у колі близьких Вам людей! 

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок п’яту  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 15 березня 2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок п’ятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2019 рік.

2.2.Про внесення змін і доповнень до Цільової Програми соціальної підтримки населення смт Сергіївка на 2018-2020 роки.

2.3.Про внесення змін до  Цільової Програми «Відкритий світ на 2014-2019 роки» Сергіївської загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів №8 на 2019 рік.

2.4.Про внесення змін до структури комунальної установи «Будинок культури –бібліотека смт Сергіївка».

2.5.Звіт про роботу комунального підприємства «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради».

2.6.Про  затвердження  Програми розвитку комунального підприємства «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради» на 2019-2020 роки.

2.7.Про внесення змін в перелік податкових агентів щодо справлення туристичного збору на території смт Сергіївка. 

2.8.Про включення до переліку об’єктів, які підлягають приватизації у 2019 році  Майнового комплексу ліній електропередач  смт Сергіївка розподільчих пунктів,  трансформаторних підстанції, ГПП 35/10 кВ.

2.9.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 179 від 24 березня 2017 року «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Сергіївка.

2.10.Про затвердження  Звіту про незалежну оцінку ринкової вартості Майнового комплексу ліній електропередач смт Сергіївка, розподільчих пунктів, трансформаторних підстанцій, ГПП 35/10 кВ.

2.11.Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності,  які підлягають передачі  в орендне користування у 2019 році.

2.12.Про надання  ФОП Тутунару  В.Ф.  згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Горького, 1, частини нежитлового приміщення першого поверху, загальною площею 28,62 кв.м.

2.13.Про надання  гр. Костюк І.С.  згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська,19б нежитлових приміщень №№  116,28,121,29,117,118,119,30,31,120,122,21, загальною площею 133,5 кв.м.

2.14.Про надання  директору ПП «Медікус ВВК» згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 3/3, нежитлових приміщень №№ 9,11,12,13,14,15,16,17, загальною площею 65,1 кв.м.

2.15.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу гр. Шевченко О.В. за адресою: смт Сергіївка, вул. Лиманська, 3, гараж № 5. 

2.16. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Соколенко О.В.

2.17. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення   (відновлення) меж  земельної ділянки  в  натурі (на місцевості) гр. Сидорової Н.А. для   розміщення та експлуатації магазину продовольчих  товарів  «Престиж»  за  адресою:  смт Сергіївка, вул.  Чорноморська, 1б.

2.18. Про внесення змін до рішення  Сергіївської селищної ради № 655 від 27.11.2018 року «Про надання згоди на передачу в оперативне відання комунальному  некомерційному підприємству «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» приміщень Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини».     

2.19. Про припинення договору оренди  земельної ділянки, загальною площею 0,0040 га, по вул. Чорноморська, 63 та укладення договору оренди земельної ділянки з  Малиновською Л.Ф.

2.20. Про припинення договору  оренди земельної ділянки, загальною площею 0,0040 га, по вул. Чорноморська, 63 та укладення  договору оренди земельної ділянки з Андріяненко В.М.

2.21. Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 707 від 25.01.2019 року «Про надання дозволу гр. Бурзаковській Л.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення та обслуговування комбінату громадського харчування, яка знаходиться в довгостроковій оренді строком на 49 (сорок дев’ять)  років,  за адресою : смт Сергіївка, вул. Пірогова,  6.»

2.22. Про зміну цільового призначення  земельної ділянки, площею 0,0588 га, яка знаходиться за адресою: вул. Чорноморська, 29, смт Сергіївка.

2.23. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання  договору оренди з ТОВ «АРТМЕДІУЗ».

Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок п’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 13. 03. 2019 року.

Селищний голова                                                                           І.В.Вовченко

 

ІНФОРМАЦІЯ

 

про умови та строки проведення конкурсу щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної оцінки комунального майна : Майновий комплекс ліній електропередач смт Сергіївка, розподільчих пунктів, трансформаторних підстанцій, ГПП 35/10 кВ

 

Найменування  об’єкту     

         приватизації

        Адреса

Спосіб приватизації

Майновий комплекс ліній електропередач смт Сергіївка, розподільчих пунктів, трансформаторних підстанцій, ГПП 35/10 кВ

 

 

смт Сергіївка, вулиця Лісна 2/1

 

 

       Аукціон

 

Учасникам конкурсу необхідно надати конкурсній комісії наступні документи:

 

заяву на участь у конкурсі згідно зазначеної форми, копії документів, які підтверджують кваліфікацію працівників, в тому числі свідоцтво про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, копію статуту учасника конкурсу, копію сертифікату суб'єкта оціночної діяльності, бізнес-програму учасника конкурсу, один конверт з зазначенням адреси учасника конкурсу.

Пропозиції учасників конкурсу щодо умов оплати згідно калькуляції витрат та терміну виконання робіт надаються в запечатаному конверті. Пропозиції щодо умов виконання робіт необхідно вказати в єдиній системі одиниць вимірювання - календарних днях.

Документи приймаються в п’ятнадцятиденний  термін з моменту публікації інформаційного повідомлення щодо проведення конкурсу за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3, приймальня, з 9:00 год. до 12:00 год.

 

Конкурс відбудеться 07.03.2019 року об 11:00 годині за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3, актова зала Сергіївської селищної ради.

Згідно рішення №715 43- ї  чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання від 25  січня 2019 року "Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради від 27.11.2015 р. № 6 «Про утворення  виконавчого комітету Сергіївської селищної ради Білгород –Дністровської міської ради VII скликання»" у складі віконкому набувають чину наступні зміни: 

1. Виключається  зі  складу  виконавчого  комітету Сергіївської селищної ради Білгород -Дністровської міської ради VІІ-го скликання: 

-  Мадоніч В’ячеслав В’ячеславович.

2. Включається до складу виконавчого  комітету Сергіївської селищної ради Білгород -Дністровської міської ради VІІ-го скликання:

-  Завка Василь Дмитрович.

 

15 февраля 2019 года, в актовом зале Сергеевского поселкового совета, состоялась 44я (внеочередная) сессия Сергеевского поселкового совета VII созыва. Смотрите видеозапись сессии:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  сорок четверту  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 15 лютого 2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 44-ої позачергової сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1.Про  внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2019 рік.

2.2.Про внесення  змін до комплексної цільової Програми фінансової підтримки КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки.

2.3.Про затвердження Комплексної цільової програми  розвитку комунального підприємства  «ЖКГ смт Сергіївка» на 2019-2020 роки.

Різне:

 

Шановні мешканці селища! Пропонуємо до вашої уваги проект рішення щодо встановлення нових тарифів на водопостачання та водовідведення у смт. Сергіївка. Окремо маємо звернути вашу увагу на нові тарифи для населення - 32,75 грн з яких 14,75 грн буде відшкодовувати селищна рада, згідно рішення селищного голови Вовченко І.В.. Таким чином тариф для населення буде становити 18 грн за куб.м., за умовою нарахування відшкодування (для населення з пристроями обліку водопостачання).

Проект рішення по воді з додатками.doc

25 января 2019 года в актовом зале поселкового совета состоялась 43я сессия Сергеевского поселкового совета VII созыва.

Смотрите видеозапись сессии:

13-14 січня в м. Дрогобич проходив Всеукраїнський хореографічний фестиваль "Різдвяні Віншування". Діти з ДТСК "Ю-Денс" гідно представили селище в масштабах всієї країни.

У фестивалі брали участь колективи з різних міст: Дрогобич, Тернопіль, Трускавець, Кропивницький, Дніпро та смт Сергіївка.

Не дивлячись на високий рівень підготовки колективів, "Ю-Денс" зайняв І місце у віковій категорії 6-9 років, а також І місце в категорії 10-13 років і отримав Подяку від Дрогобицької міської ради за високу професійну майстерність та яскраву творчу працю.

Завдяки високому організаційному рівню всієї програми фестивалю діти отримали масу позитивних емоцій та яскравих вражень. Вони відвідали основні визначні пам'ятки міст Дрогобич, Трускавець та Львів. Познайомилися з культурою Західного регіону, взяли участь в майстер-класі з виготовлення декоративних свічок, дегустували мінеральні лікувальні води в м. Трускавець, шоколад  та каву у Львові, національну кухню регіону. Діти поринули в зимову казку: ліпили сніговиків, грали в сніжки, каталися з гірки. 

Батьки та педагогічний колектив школи №8 висловлюють величезну подяку керівнику ДТСК "Ю-Денс" Громовій Юлії Олександрівні за гідну підготовку дітей, за внесок в духовний і культурний розвиток підростаючого покоління.

За підсумками фестивалю ДТСК "Ю-Денс" отримав запрошення на міжнародні фестивалі Болгарії, Румунії, Польщі та Молдови.

"Ю-Денс" завжди готовий з честю і гідністю представляти смт Сергіївку на різних сценах України і Європи, але не завжди вистачає коштів на здійснення всіх заходів. Колектив потребує спонсорської допомоги. Не залишайтеся байдужими до талановитого підростаючого покоління! 

 

Розклад заходів щодо святкування Водохрещення Господнього:

8.00 – Божественна літургія у храмі Святого преподобного Сергія Радонезького

11.00 – Проведення чину великого освячення води

13.30 – Благословення та освячення вод лиману на причалі, навпроти ринку «Лиман»

Усіх бажаючих очікує гарячий чай та глінтвейн.

Протягом усього дня проїзд мостом до моря буде вільним.

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок третю  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 25 січня 2019 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок третьої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.2. Про виконання бюджету смт Сергіївка за січень-грудень 2018 року.

2.3. Про затвердження структури та чисельного складу Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради на 2019 рік.

2.4. Про  затвердження  структури та чисельного складу КЗ «Дошкільний  навчальний заклад (ясла-садок) № 9 «Сонечко» смт Сергіївка м.Білгород-Дністровського  Одеської області» на 2019 рік.  

2.5. Про затвердження структури та чисельного складу КУ «Сергіївська дитяча  музична  школа» на 2019 рік.

2.6. Про затвердження структури та чисельного складу КУ «Будинок культури-бібліотека смт Сергіївка» на 2019 рік.

2.7. Про затвердження структури та чисельного складу КУ «Спортивний клуб Сергіївка» на 2019 рік.

2.8. Про встановлення доплат селищному голові  на 2019 рік.

2.9. Про встановлення доплат секретарю селищної ради  на 2019 рік.

2.10. Про встановлення доплат заступнику селищного голови на 2019 рік.

2.11. Про внесення змін та доповнень до рішення 36-ї позачергової сесії Сергіївської селищної  ради № 599 від 27.06.2018 року «Місцеві податки та збори на території Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської міської ради».

2.12. Звіт про хід виконання Програми «Обдарована молодь» на 2016-2018 роки Сергіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 8  за 2018 рік.  

2.13. Звіт про хід виконання Цільової Програми «Відкритий світ на 2014-2019 роки» Сергіївської загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів № 8 за 2018 рік.

2.14. Звіт про хід виконання  цільової «Програми соціальної підтримки населення    смт Сергіївка на 2018-2020 роки» за 2018 рік.

2.15. Звіт про виконання Програми  фінансової  підтримки комунальних  підприємств смт Сергіївка за 2018 рік.

2.16. Звіт про хід виконання  селищної «Програми утримання кладовища в межах Шабівської сільської об’єднаної територіальної громади  на 2018-2020 роки» за 2018 рік.

2.17. Звіт про  виконання «Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки смт Сергіївка»за 2018 рік.

2.18. Затвердження «Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки смт Сергіївка на 2019-2020 роки».

2.19. Звіт про виконання селищної цільової Програми «Сергіївський  Ренесанс» за 2018 рік.  

2.20. Затвердження селищної цільової Програми  «Сергіївський  Ренесанс» на 2019-2020 роки.

2.21. Затвердження «Програми розвитку фізичної культури та спорту в смт Сергіївка на 2019-2020 роки».

2.22. Затвердження «Програми розвитку комунального підприємства «Сергіївська  ГРЕС» на 2019-2020 роки.

2.23. Затвердження цільової комплексної «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Жилищно-комунальне господарство смт Сергіївка» на 2019-2020 роки.

2.24. Затвердження цільової комплексної «Програми розвитку  дільниці «Благоустрій» КП ЖКГ смт Сергіївка».

2.25. Затвердження Програми висвітлення діяльності Сергіївської селищної ради засобами масової інформації на 2019-2020 роки.

2.26. Про затвердження «Положення про діяльність  аукціонної комісії»

2.27. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2019 році.

2.28. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в орендне користування у 2019 році.

2.29. Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна з ФОП Тутунару В.Ф.

2.30. Про внесення змін до рішення 40-ї сесії  Сергіївської селищної ради  № 667 від 27.11.2018року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Джигола Н.І., гр. Джигола  В.М.  для будівництва і  обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна  ділянка) за адресою: смт Сергіївка, вул. Лиманська, 2в.» 

2.31. Про внесення змін до рішення 38-ї сесії  Сергіївської селищної ради № 629 від 07.09.2018 року  «  Про надання дозволу на розроблення   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу   громадянину  Запорожець А.Г.»

Земельні питання:

Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок третю чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 23. 01. 2019 року.

 

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Відділів (Управлінь) Держгеокадастру у районах та містах Одеської області та надання кваліфікованого роз’яснення в найкоротші терміни, 15.01.2019 з 10:00 год. до 13:00 год.відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Міськрайонного управління у Білгород-Дністровському районі та м. Білгороді-Дністровському Головного управління Держгеокадастру в Одеській області за адресою:м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна,3.

 

И вновь продолжаются экскурсионные поездки учащихся Сергеевской средней школы, организованные в рамках выполнения предвыборной программы поселкового головы курорта Вовченко И.В.. 29-го декабря 2018 года состоялась очередная поездка в Одесский Академический театр музыкальной комедии им. Водяного. В этот раз, 150 наших детей побывали на музыкальной сказке "Егорка в стране пуговиц".

Шановні мешканці та гості смт. Сергіївка!

Приміть мої найщиріщі побажання з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Зичу вам міцного здоров"я та добробуту вашим домівкам. Нехай те сімейне тепло, посмішки, радість та веселощі, які супроводжують ці свята, не полишать вашу оселю протягом усього року!

З повагою, Сергіївський селищний голова Вовченко І.В..

С Новым 2019 годом!

Программа мероприятий:

30 декабря

13.00 Новогодняя детская игровая программа у поселковой ёлки «Сказочная страна»

31 декабря

23.00 Трансляция новогодних TV-шоу, обращение президента

1 января

01.00 Новогодняя развлекательная программа

«Встречаем Новый год»

Конкурсы (выберем символ наступающего года, поучаствуем в конкурсе на лучший новогодний костюм), хороводы, праздничная дискотека и ценные подарки (конвектор, мультиварка, микроволновка! а так же многое другое) ждут вас в самую волшебную новогоднюю ночь.

Билетик для участия в новогодней лотерее Вы можете приобрести:

- 26 и 27 декабря в магазине "Дако" (у дельфинчиков на массиве) 9.00 - 15.00

- 28 декабря в магазине «ЮГ» (центр) 9.00 - 15.00

Места продажи будут помечены афишами. 

Цена билетика составляет 1 металлическую гривну. 

В одни руки отпускается не более 3 билетов.

Приходите и встретьте этот Новый 2019 год в кругу знакомых, друзей и родных!

02.30 Самый незабываемый праздничный фейерверк!

 

Нещодавно, завдяки нашій селищній раді КЗ ДНЗ №9 "Сонечко" поповнився новими меблями. Зручні столи та стільці, сучасна стінка для іграшок та методичних посібників, шестигранні столи за якими дітям цікаво займатися. Крім того, придбали столи та тумбочки. Дякуємо Вам, за турботу про наш дошкільний навчальний заклад.

До дня працівника дошкільної освіти, селищна рада смт. Сергіївка подарувала Дошкільному навчальному закладу №9 "Сонечко" акустичну систему, яка вкрай була необхідна для проведення святкових заходів у дошкільному закладі, також нашому садочку було подаровано ще один необхідний подаруночок - ноутбук. Від щирого серця вдячні селищному голові Вовченко І.В. та Сергіївській селищній раді за подарунки і клопотання про наш заклад!!!

Вітаємо Вас, з наступаючим Новим Роком!

Бажаємо Вам, міцного здоров'я, тепла та любові в серці!

Затишку в домівках та сімейного благополуччя! 

Здійснення мрій та бажань!

З повагою до Вас, КЗ ДНЗ №9 "Сонечко"

 

Смотрите видеозапись сессии:

Сергіївська амбулаторія запрошує мешканців смт. Сергіївка заключати декларації з сімейним лікарем. При собі мати паспорт та ідентифікаційний код, для дітей свідоцтво про народження!

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  сорок другу  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 19 грудня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок другої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про  бюджет смт Сергіївка  на 2019 рік.

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок другу чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 17. 12. 2018 року.

 

27 ноября и 7 декабря в актовом зале поселкового совета состоялись внеочередные сессии (40я и 41я) народных депутатов пгт. Сергеевка. Смотрите записи сессий:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  сорок першу  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 07 грудня 2018 року о 11.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 41-ої позачергової сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1.Щодо внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.2.Про внесення змін в рішення 33-ї чергової сесії № 524 від 26.01.2018 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств смт Сергіївка на 2018 рік»

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  сорокову  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 27 листопада 2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 40-ої позачергової сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1.Щодо внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.2.Про внесення змін в кошторис витрат до Цільової Програми «Робота з обдарованою молоддю на 2018 рік» Сергіївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №8 м. Білгорода – Дністровського.

2.3.Про повернення майна комунальної власності :(комплексу нежилих приміщень амбулаторії за адресою вул.Горького,1 площею 1274,72 м.кв., фізкабінету за адресою вул. Чорноморська, 19б площею 48 м.кв.), яке знаходилось в орендному користуванні.

2.4.Про надання згоди на передачу в оперативне відання  комунальному некомерційному підприємству «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» приміщень Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. 

2.5.Про затвердження списків мешканців смт Сергіївка, яким передаються земельні ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів, згідно  Положення «Щодо забезпечення мешканців смт Сергіївка земельними ділянками для індивідуального гаражного будівництва».

-Земельні питання:

- Різне:

 

Смотрите видеозапись сессии:

 

Сегодня начался монтаж новой детской игровой площадки в центре поселка, по улице Гагарина (возле бывшего детского сада).  Средства на приобретение площадки в размере 150 тысяч грн. были выделены поселковым советом по распоряжению поселкового головы Вовченко И.В.. В ближайшее время планируется приобретение и установка аналогичной площадки на жилмассиве. 

Обращаемся к родителям, детям и всем жителям поселка! Просим Вас бережно относится к новой площадке и содержать в чистоте прилегающую территорию! Надеемся, она прослужит нам и нашим детям не один год.

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  тридцять дев’яту  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 09 листопада 2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять дев’ятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Про виконання  бюджету смт Сергіївка за січень-вересень 2018 року.

2.2.Щодо внесення змін та доповнень до бюджету смт Сергіївка на 2018 рік.

2.3.Про внесення змін в рішення 33-ї сесії Сергіївської селищної ради № 524 від 26.01.2018 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств смт Сергіївка на 2018 рік».

2.4. Про виділення додаткових коштів та внесення змін в кошторис витрат до Цільової Програми «Робота з обдарованою молоддю на 2018 рік»Сергіївської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №8 м. Білгород – Дністровського.

2.5. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  - частини будівлі котельні загальною площею 30,0 кв.м., розташованої за адресою: вул. Шкільна, 2В, смт Сергіївка, яка знаходиться в орендному користуванні ПП «Мальта».

2.6. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  з громадською організацією «ФІЛАДЕЛЬФІЯ».

2.7. Про внесення змін в рішення 38-ї сесії Сергіївської селищної ради № 611 від 07 вересня 2018 року «Про припинення права оперативного управління на трансформаторні підстанції».

2.8. Про припинення права оперативного управління на обладнання та устаткування трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів, ГПП 35/10 кВ, кабельних та повітряних ліній 10 кВ і 0,4 кВ, розташованих на території смт Сергіївка.

2.9. Про об’єднання об’єктів комунального майна  трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів, електропідстанції та електричних мереж  у Майновий комплекс.

2.10. Про внесення доповнень до рішення Сергіївської селищної ради № 179 від 24 березня 2017 року «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що перебувають у комунальній власності територіальної громади смт Сергіївка.

2.11. Про присвоєння назв новоутвореним вулицям на території смт Сергіївка м. Білгород-Дністровського, Одеської області.

2.12. Про скасування рішення 34-ї сесії Сергіївської селищної ради  № 561 від 23.03.2018 року «Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  та укладання договору оренди».

2.13. Про припинення договору оренди  земельної ділянки по вул. Набережна Ротерхема, 5а у смт Сергіївка та укладення договору оренди  земельної ділянки з Гаврилюком О.

2.14. Про припинення договору оренди  земельної ділянки по вул. Шаболатська, 33 (колишня кут вул. Гагаріна та вул. Лазо) у смт Сергіївка та укладення договору оренди земельної ділянки з Присяжнюком В.Я. 

2.15. Про надання  гр. Пастирнак А.М. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень №№ 23, 24, 25, 26, загальною площею 114,1 кв.м.

2.16. Про надання  гр. Левченко І.А. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень №№ 64, 65, 66, 67, 68, 69, загальною площею 128,8 кв.м.

2.17. Про затвердження аудиторського висновку щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна за рахунок грошових коштів орендаря Гешка Т.І.

2.18. Про затвердження аудиторського висновку щодо підтвердження джерел фінансування витрат по проведення невід’ємних поліпшень орендованого майна за рахунок грошових коштів орендаря Сов,як  А.Р.

2.19. Про продовження терміну рішення 28-ї сесії селищної ради № 227 від 15.09.2017 року  «Про скасування рішення 26-ї сесії селищної ради № 201  від 28.07.2017 року, та про надання дозволу ТОВ «А-РІАЛТІ» на розроблення проекту  із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, пров.Шаболатський, 1».

2.20. Про надання дозволу на розроблення   проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки у приватну власність   для будівництва індивідуального гаражу  громадянину Стремедловському А.А.

2.21. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  та укладання договору оренди( Костюк І.).

2.22. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  та укладання договору оренди. ( Левченко І.)

2.23. Про внесення  змін до рішень 30-ї чергової сесії Сергіївської селищної ради №№ 261-490 від 17.11.2017 року.

2.24.Про надання згоди на передачу в оперативне відання комунальному некомерційному підприємству «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» приміщень Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної  медицини.

Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять дев’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 07. 11. 2018 року.

 

В этом году Сергеевка празднует свою 129ю годовщину. В этот замечательный день хочется пожелать всем Вам добра и спокойствия, благополучия и здоровья, мирного неба над головой. Благодаря Вашему труду - наш любимый поселок становится лучше с каждым годом, даже в это непростое время. А Сергеевке хочется пожелать продолжать молодеть и хорошеть с каждым новым днём рождения, радуя нас своим уютом и теплом.

Поселковый голова    Вовченко И.В. 

 

С искренним сожалением приносим соболезнования родным, близким и друзьям. Прощанье состоится во вторник, 9 октября, в 10 часов, по адресу: пгт. Сергеевка, ул. Шаболатская (бывшая С.Лазо) 5/2.

Чон Ян-Док родился на территории Кореи (в будущем Северной Кореи) в 1935 году. Был направлен на обучение в СССР, в Ленинград (ныне Санкт-Петербург), где учился в Горнодобывающем институте. Во время обучения, после болезни, был направлен на оздоровление в военный госпиталь/санаторий, расположенный в селе Курортном, где познакомился с будущей женой. С 1967 года Чон Ян-Док работал в Сергеевке, в строительно-монтажном управлении. Всю свою жизнь он проработал на этом предприятии. Hачав рядовым строителем - Чон Ян-Док ушел на заслуженную пенсию с должности заведующего производством. Добрым, открытым, общительным человеком и заядлым футболистом - таким запомнили и всегда будут помнить Чона жители нашего поселка.

В 2016 году Чон Ян-Доку было присвоено звание почётного гражданина Сергеевки.

 

Дорогие наши, Уважаемые учителя!

Поздравляю Вас с Вашим профессиональным праздником, Всемирным днем учителя. Желаю находить общий язык с каждым из учеников, желаю давать детям все больше и больше знаний с каждым уроком, желаю становиться более счастливым человеком с каждым новым днем. Душевного Вам спокойствия, светлой надежды, домашнего уюта и благополучия, а главное - крепкого здоровья!

Поселковый голова  Вовченко И.В.

 

Керуючись пунктом 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. У зв’язку з святкуванням дня селища Сергіївка – 8 жовтня 2018 року вважати вихідним днем.

2. Дане розпорядження довести до відома керівників підприємств,організацій, установ, закладів.    

 

Смотрите видеозапись сессии:

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  тридцять восьму чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 07 вересня  2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять восьмої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Виконання бюджету смт Сергіївка за січень-червень 2018 року.

2.2.Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.3.Про внесення змін до  структури та чисельного  складу Сергіївської селищної ради на 2018 рік.    

2.4.Про внесення змін до структури  в бюджетних установах  Сергіївської селищної ради на 2018 рік.

2.5.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради № 45 від 11 березня 2016року «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності  для проведення експертної оцінки комунального майна та оцінки земель».

2.6.Про припинення права оперативного управління на трансформаторні підстанції.

2.7. Про надання  гр. Арнаут Л.В. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою:  смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень  №№ 92,93,94,95 загальною площею 116,3 кв.м.

2.8. Про надання  гр. Сокиран В.А. згоди на здійснення невід’ємних та гаражу літ. Б, загальною площею 33,1кв.м.

2.9. Про надання  гр. Петруняк О.В., голові ГО «Філадельфія»  згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Горького, 1, нежитлових приміщень №№ 20, 25,26,27- першого поверху та №№ 75,80,81,82,83,84,85 -  другого поверху, загальною площею 254,63 кв.м.

2.10.Про продовження терміну дії договору оренди комунального майна з ПАТ «Укртелеком».

2.11. Про переукладання договору оренди комунального майна з ФОП  Ватралюк В.Г.

2.12. Про переукладання договору оренди комунального майна з приватним підприємством «Мальта».

2.13. Про припинення договору оренди  земельної ділянки по вул. Набережна Ротерхема, 5а у смт Сергіївка та укладення договору оренди земельної ділянки з Оксютою В.В.

2.14.Про надання дозволу ПП «Акведук» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 0,8845 га для розміщення пансіонату котеджного типу  за адресою: Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, проспект Мира кут вул. Лиманська, 6.

2.15. Про надання дозволу ПП «ФАВОРІТ ТЕХСТРОЙСЕРВИС» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, площею 0,8000 га для розміщення пансіонату котеджного типу  за адресою: Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул.Гагаріна, 3 «ж».

2.16.Про надання дозволу гр. Кузнєцову О.С. на розробку проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, проспект Мира,  з земель житлової та громадської забудови.

2.17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу гр. Лукіної О.В.  

2.18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Баннікову П.А. для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) за адресою: смт Сергіївка, вул. Шаболатська, 4.

2.19.Про укладання інвестиційного договору.

Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять восьму  чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 05. 09. 2018 року.

Селищний голова                                                                        І.В.Вовченко

 

3 сентября 2018 года, в 15:00, состоится первый звонок Сергеевской музыкальной школы. Приглашаются все желающие!

Шановні мешканці та гості курорту Сергіївка!

Щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем незалежності України! Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу Вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Селищний голова Вовченко І.В. 

Пояснювальна записка

До розрахунку тарифу на послугу з вивезення та захоронення твердих побутових відходів КП «ЖКГ смт Сергіївка»

 

Комунальне підприємство «ЖКГ смт Сергіївка» згідно рішення Сергіївської селищної ради від 17.06.2011р № 157 «Про визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів», надає послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів населенню, підприємствам, бюджетним організаціям та іншим суб’єктам господарювання розташованим на території смт Сергіївка.

В умовах постійного зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, палива та паливо-мастильних матеріалів, сировини, податків, запасних частин, канцелярських товарів, періодичних видань, абонентських книжок та інших матеріальних ресурсів виникла невідповідність діючих тарифів з фактичними витратами для надання послуг з вивозу та захоронення ТПВ. Це, в свою чергу, негативно відображається на якості надання послуг споживачам, функціонуванні галузі в цілому.

Діючий тариф на дані послуги був затверджений рішенням Сергіївського виконавчого комітету №180 від 02 жовтня 2014 року. Причиною збиткової діяльністю є економічні чинники, які не залежать від підприємства, зазначена проблема обумовлена тим, що за даний період майже на 206% підвищився розмір мінімальної заробітної плати (1218 грн у 2014р. та 3723грн у 2018р., електроенергія не враховувалася в тариф), вартість палива зросла на 34% (16,17 грн. у 2014р. та 21,67 грн. без ПДВ у 2018р.), також значно зросли ціни на прямі матеріальні витрати.

Отже, приведення тарифів на вивіз та захоронення ТПВ до економічно обґрунтованого рівня є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, зокрема, для здійснення розрахунків за електроенергію, паливо, оплату праці, податків та забезпечення споживачів якісними послугами.

КП «ЖКГ смт Сергіївка» пропонує розглянути новий тариф на визначену послугу з урахуванням підвищення розміру мінімальної заробітної плати, значного зростання цін на паливо-мастильні та інші матеріали, екологічного податку.

Розрахування тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів проводимо згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р №1010 « Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» та Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.08.2009р № 243 «Про затвердження Методичних рекомендацій про застосування Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

Згідно Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 22.03.2010 р. рекомендована середня норма твердих побутових відходів в багатоквартирних житлових будинках в діапазоні 1,3-2,9 м³. В смт Сергіївка згідно особових рахунків прописані в багатоквартирних будинках 5124 людини та 105 чоловік в одноквартирних будинках по вул. Шаболатська (С. Лазо), Лісова та Космонавтів. Для збору сміття використовуються сміттєві контейнери ємкістю 0,75м³, які розташовані на контейнерних площадках за адресами:

-         вул. Космонавтів 1 – 1шт

-         вул. Гагаріна 2 – 1 шт

-         вул. Центральна 4 – 2 шт

-         вул. Гагаріна 7 – 2шт

-         вул. Гагаріна 16 – 1 шт

-         вул. Гагаріна 18 – 2шт

-         вул. Горького 5 – 1шт

-         вул. Шаболатська  – 2шт

-         вул. Шкільна 1 – 2шт

-         вул. Шкільная 4 – 4шт

-         вул. Шкільна 9 – 4шт

-         вул. Чорноморська 23,25 – 5шт

-         біля бювету – 4 шт

-         вул. Буджакська – 4шт

-         вул. Лісова та Кемпінг – 2шт

Всього: 37 контейнерів

Сміття в зимовий період з 1 жовтня по 30 квітня вивозиться 6 днів на тиждень 212:7дн+6дн = 182 дні.Об’єм сміття в зимовий період:

0,75 м³ × 37конт × 182 дні = 5050м³ × 65% = 3282м³

В літній період сміття вивозиться кожний день і об’єм побутових відходів в період з 1 травня по 30 вересня становить:

153 дні × 0,75м³ × 37конт = 4246м³

Всього об’єм побутових відходів від населення за рік становить 3282м³ + 4246м³ = 7528м³

Об’єм побутових відходів від бюджетних організацій  становить 225м³ за рік. До них відносяться: селищна рада,

ЗОШ №8, дитячий садок, музична школа, бібліотека, амбулаторія.

131,5м³ : 7міс × 12міс = 225м³ за рік

Об’єм побутових відходів від госпрозрахункових та інших організацій становить:

2875м³ : 7міс × 12 міс = 4929м³

Об’єм побутових відходів від ПП

646: 7міс × 12 міс = 1107 м³

Всього побутових відходів

7528 м³ + 225 м³ + 4929 м³ + 1107 м³ = 13789 м³

 

Розрахунок тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів:

 

1.    Заробітна плата робітників, складається, з:

-         водій сміттєвоза 2ст × 3948,00грн × 12міс = 94752,00грн; резерв відпусток 94752,00грн : 365дн × 26дн = 6750,00грн

-         вантажник 2ст × 3723грн × 12міс = 89352,00грн; резерв відпусток 89352,00грн : 365дн × 30дн = 7344,00грн

Всього 198198,00 грн

 

2.    Єдиний соціальний внесок:

198198,00грн × 22% = 43604,00грн

 

3.    Паливо-мастильні матеріали

Сміттєвоз МАЗ 4371 – норма витрат дизпалива влітку складає

22л на 100км та 5л на одну загрузку-вигрузку;

             взимку

24,2л на 100км та 5л на одну загрузку-вигрузку

             побутових відходів.

          Для розрахунку кілометражу на одну поїздку, виведемо середню відстань на основі фактичних даних за липень 2018р.

Всього за даними подорожніх листів на сміттєвозі МАЗ 4371 за липень 2018р. №140

155,163 пробіг склав 8901км-7281км=1620км за місяць на 95 поїздок, що на одну поїздку складає 17км

(1620км : 95поїздок = 17км)

Згідно розрахунку об’єму вивезення твердих побутових відходів на 2018р. ( без вивезення сміття дільниці «Благоустрій», яке вивозиться трактором ЮМЗ-6) сміттєвоз МАЗ 4371 з об’ємом кузову 12м³ вивозить 13789 м³ за рік, що складає 1149 поїздок

13789 м³ : 12м³ = 1149 поїздок

На даний об’єм пробіг за рік складає

17км × 1149поїздок = 19533км

В зимовий період з 1грудня по 26 лютого кілометраж буде становити:

17км × 216поїздок = 3672км

24,2л × 3672км : 100км = 889л дизпалива на пробіг

5л × 216 поїздок = 1080л дизпалива на загрузку-вигрузку

Всього в зимовий період 1969л дизельного пального.

В період з 1 березня по 30 листопада кілометраж буде становити:

17км × 933 поїздки = 15861км

(1149поїздок – 216поїздок = 933 поїздки)

22л × 15861км : 100км = 3489л дизпалива на пробіг

5л × 933поїздки = 4665л дизпалива на загрузку-вигрузку

Всього за рік 1969л + 8154л = 10123л

Вартість дизпалива, згідно накладної від 31.07.2018р №396 від ТОВ «Бест Фьюел», становить 21,66грн без ПДВ.

Вартість дизпалива:

21,66грн × 10123л = 219264,00грн

Мастильні матеріали:

2,5% × 219264,00грн = 5482,00грн

Всього дизпалива та мастильних матеріалів на суму 224746,00 грн.

 

4.    Інші матеріальні витрати:

Спецодяг 600грн × 4комплекти = 2400,00грн

Рукавиці 15грн × 8 комплектів = 120,00 грн

Мило 8грн × 48шт = 384,00 грн

Аптечка 200грн × 2шт = 400,00 грн

Лопати совкові 170грн × 2шт = 340,00 грн

Ганчірки 5грн × 24шт = 120,00 грн

Всього: 3764,00 грн

 

5.    Загальновировничі витрати

До них відноситься заробітна плата працівників загальногосподарської дільниці, автотранспортної, механіка, токаря, медсестри, а також соціальні внески на цей фонд оплати праці пропорційно

-         завідувач складу 1од – 4418,00

-         прибиральник 1од – 3723,00

-         начальник дільниці автотранспортної 1од – 6660,00

-         механік 0,25од – 1119,00

-         токар 1од – 4054,00

-         медсестра – 3159,00

Місячний фонд заробітної плати 23133,00

Загально виробничі витрати складаються 4,5% від зарплати по штатному розпису підприємства

23133грн : 519443грн × 100% = 4,5%

На витрати з вивезення побутових відходів відноситься:

198198грн × 4,5% = 8919грн (зарплата)

43604грн × 4,5% = 1962грн (відрахування)

 Всього: 10881,00 грн

 

6.    Затрати на ремонт автотранспорту з вивезення твердих побутових відходів (факт за 2017рік) – 10383 грн

 

7.    Амортизація основних засобів на 2018р

Сміттєвоз МАЗ 4371

Балансова вартість

Термін експлуатації

Амортизація за рік,грн.

1390 тис грн

5 років

278000,00

Всього прямі витрати на вивезення побутових відходів (планова виробнича собівартість) становить 769576,00 грн

Згідно Наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.08.2009р № 243 адміністративні витрати включаються до тарифів у розмірі, що не перевищує 15% планової виробничої собівартості, а витрати на збут – у розмірі, що не перевищує 5% планової виробничої собівартості послуг.

 

8.    Адміністративні витрати

769576 ×15% = 115436,00грн

 

9.    Витрати на збут

769576 × 5% = 38479,00 грн

Всього собівартість послуг з вивезення твердих побутових відходів становить 923491,00 грн

 

Розрахунок тарифів на послуги захоронення твердих побутових відходів

1.    Заробітна плата

Робочий сміттєзвалища 3723грн × 3од × 12міс = 134028,00грн

Резерв відпусток 134028грн : 365дн × 28дн = 10282,00 грн

                                                                 Всього 144310,00грн

2.    Єдиний соціальний внесок

144310 грн × 22% = 31748,00грн

3.    Паливо-мастильні матеріали

Селищна рада компенсує підприємству паливо-мастильні матеріали в пропорції захоронення сміття дільниці «Благоустрій» до загального обсягу. За 2018р. планується захоронення ТПВ дільниці «Благоустрій» в об’ємі 3706м³ (за 7міс 2018р фактично 2161м³. 2161м³: 7міс × 12міс = 3706 м³)

Всього захоронення сміття 13789м³ + 3706м³ = 17495м³

Для розрахунку приміняється

13789м³ : 17495м³ × 100% = 78,8%

На бульдозер виділяється в середньому 42л на тиждень, за рік

42л × 52тиждні = 2184л

В розрахунок береться 78,8%

2184л × 78,8% = 1721л

Вартість дизпалива: 21,66грн × 1721л = 37277грн

Мастильні матеріали  2,5% × 37277грн = 932,00

Всього 38209,00грн

 

4.    Інші матеріальні витрати

Спецодяг 600грн × 3к  = 1800,00грн

Рукавиці 15грн × 6компл = 90,00грн

Мило 8грн × 36шт = 288,00грн

Аптечка 200грн × 2шт = 400,00грн

Ганчірка 12шт × 5грн = 120,00грн

Вугілля на опалення 5700грн × 1т = 5700,00грн

Електроенергія (освітлення полігону за фактом 2017 року)

10308кВт × 1,78грн = 18348,00

Всього: 26746,00грн

 

5.    Загально виробничі витрати

Зарплата 144310грн × 4,5% = 6494грн

Нарахування 31748грн × 4,5% = 1429грн

Всього: 7923,00грн

 

6.    Витрати на ремонт бульдозера (по факту 2017р.) 9043,00грн

 

7.    Амортизація (забір на полігоні, інші основні засоби згідно бухгалтерського обліку) 239,00грн

 

8.               Екологічний податок:

5грн × 3 × 3 × 14295 × 0,218т/м³ = 140234,00грн, де 0,218т/м³ питома вага 1м³ ТПВ

Всього планова виробнича собівартість послуг по захороненню ТПВ: 398452,00грн

 

9.    Адміністративні витрати

378452,00грн × 15% = 59768,00грн

10.Витрати на збут:

398452,00грн × 5% = 19923,00грн

Всього собівартість захоронення ТПВ: 478143,00грн

! Помітка: об’єм захоронення ТПВ становить 13789м³ (вивіз сміттєвозом КП «ЖКГ смт Сергіївка») + 506м³ (само вивіз транспортом підприємств) = 14295м³

 

1. Підприємство є платником ПДВ, рентабельність в тарифах для населення встановлена на рівні 0%, тариф на послугу населенню по вивезенню і захороненню ТПВ становить

100,42грн/м³ + 20,08грн/м³ (20% ПДВ) = 120,50грн/м³

Норма вивезення та захоронення ТПВ для населення в багатоквартирних будинках, становить

7528м³ : (5124чол + 105чол × 1,1) = 1,44м³, де

5124чол. – кількість проживаючих в багатоквартирних будинках, 105 чол. – кількість проживаючих в одноквартирних будинках,

коефіцієнт 1,1 – норма ТПВ в одноквартирних будинках збільшується на 10%

Тариф на вивезення та захоронення ТПВ в багатоквартирних будинках із розрахунку на 1 людину, становить:

120,50грн/м³ × 1,44м³ = 173,52грн на рік

173,52грн : 12міс = 14,46 грн/міс

Норма вивезення та захоронення ТПВ в одноквартирних будинках із розрахунку на 1 людину/рік, становить:

1,44м³ × 1,1 = 1,58м³

Тариф на вивезення та захоронення ТПВ в одноквартирних будинках із розрахунку на 1 людину, становить:

120,50грн/м³ × 1,58м³ = 190,39грн на рік

190,39грн : 12міс = 15,87грн/міс

2. Тариф на вивезення та захоронення ТПВ для бюджетних підприємств і організацій встановлених з урахуванням рентабельності в 10%, становить:

100,42грн/м³ + 10,04грн = 110,46грн/м³ без ПДВ

110,46грн/м³ + 22,09грн = 132,55грн/м³ з ПДВ

3. Тариф на вивезення та захоронення ТПВ для підприємств, встановлюється з урахуванням рівня рентабельності в 30%

100,42грн/м³ + 30,13грн = 130,55грн/м³ без ПДВ

130,55грн/м³ + 26,11грн = 156,66грн/м³ з ПДВ

4. Тариф на захоронення ТПВ для підприємств (самовивіз) з урахуванням рівня рентабельності в 40%

33,45грн/м³ + 13,38грн = 46,83грн/м³ без ПДВ

46,83грн/м³ + 9,37грн = 56,20грн/м³ з ПДВ

 

Директор КП «ЖКГ смт Сергіївка»                            В.Д. Завка

Провідний економіст                                                    П.І. Березний

 

8

Розрахунок тарифів на послуги з вивезення та захоронення ТПВ по КП «ЖКГ смт Сергіївка» на 2018р

 

№ з/п

Статті витрат

Од виміру

Вивіз ТПВ

Захоронення ТПВ

Всього вивіз та захоронення ТПВ

всього

На 1м³

всього

На 1м³

1

Об’єм ТПВ всього

м³

13789

-

14295

-

-

 

В т.ч населення

м³

7528

-

7528

-

-

 

Бюджетні організації

м³

225

-

225

-

-

 

Інші споживачі

м³

6036

-

6542

-

-

2

Виробнича собівартість

 

 

 

 

 

 

 

Заробітна плата

Грн.

198198

14,37

144310

10,10

24,47

 

ЄСВ

Грн.

43604

3,16

31748

2,22

5,38

 

Паливо-мастильні матеріали

Грн.

224746

16,30

38209

2,67

18,97

 

Інші матеріальні витрати

Грн.

3764

0,27

26746

1,87

2,14

 

Загально виробничі витрати

Грн.

10881

0,79

7923

0,55

1,34

 

Амортизація

Грн.

10383

0,75

9043

0,63

1,38

 

Екологічний налог

Грн.

-

-

140234

9,81

9,81

 

Всього виробнича собівартість

Грн.

769576

55,80

398452

27,87

83,67

 

Адміністративні витрати

Грн.

115436

8,37

59768

4,18

12,55

 

Витрати на збут

Грн.

38479

2,80

19923

1,40

4,20

3

Всього собівартість

Грн.

923491

66,97

478143

33,45

100,42

 

26 июля 2018 года, в 10:00, в актовом зале поселкового совета состоялась 37я внеочередная сессия депутатов VII созыва. Сессия получилась непродолжительной, но очень важной - одним из вопросов было выделение 160 тысяч гривен для закупки новых комплектов парт для будущих первоклассников. Ранее городской отдел образования сообщил, что у них для на нашей школы денег на парты нет. По предложению поселкового головы Вовченко И.В. депутаты единогласно приняли решение выделить необходимые средства из поселкового бюджета. Также, директор школы выразила поселковому голове и депутатам благодарность за выделенные ранее 150 тысяч гривен - на капитальный ремонт школьных санузлов. Работы уже начаты подрядчиком и будут полностью окончены к середине августа.  

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  тридцять сьому  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 26 червня   2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 37-ої позачергової сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1. Щодо внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.2. Про подовження терміну дії звіту про незалежну оцінку ринкової вартості ліній електропередач, відкритих та закритих трансформаторних підстанцій, ГПП 35/10 кВ «Сергіївка».  

- Різне

 

Селищний голова                                                                        І.В.Вовченко

 

 

Смотрите видеозапись сессии:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  тридцять шосту  позачергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 27 червня   2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні 36-ої позачергової

сесії  Сергіївської селищної ради VII скликання наступні питання:

2.1. Місцеві податки та збори на території Сергіївської селищної ради 

Білгород-Дністровської міської ради.

2.2.Щодо внесення змін і доповнень до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік.

2.3.Про внесення змін до структури та чисельного складу комунального 

закладу  «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 9 «Сонечко».

- Різне

 

Уважаемые врачи, медсёстры и медработники, от всей души хотим поздравить Вас с праздником, который по праву может считаться одним из главных профессиональных праздников курорта Сергеевка - с Днём медицинского работника!

Поздравляем Вас с Вашим профессиональным праздником и благодарим за здоровье и доброту, которые Вы дарите окружающим. В этот день мы желаем Вам радости, счастья, большой любви и частичку того огромного здоровья, которое Вы щедро отдаете нам. Пусть ваши семьи в этот праздник увидят Вашу улыбку и искреннее удовольствие от всенародного признания Ваших заслуг.

Сергеевский поселковый совет и лично поселковый голова Вовченко И.В.

Экскурсии продолжаются!

Створенно on 12/06/2018

Продолжаются экскурсионные поездки учащихся Сергеевской средней школы, организованные в рамках выполнения предвыборной программы поселкового головы курорта Вовченко И.В.. К старту летних каникул 2018 года 50 школьников побывали на экскурсии в Одесских катакомбах, а еще 150 детей в Одесском Академическом театре музыкальной комедии им. Водяного на музыкальной сказке "Золушка".

УВАЖАЕМЫЕ ЖИТЕЛИ пгт. СЕРГЕЕВКА!!!

Для вашего удобства КП «ЖКХ пгт. Сергеевка» были введены мобильные телефонные номера для следующих подразделений:

Аварийная служба:  068-105-46-47; 063-619-70-46; 050-551-95-47.

Абонентский отдел: 097-111-98-14; 063-212-79-88.

 

 

Смотрите видеозапись сессии:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Скликати  тридцять п’яту   чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 08 червня  2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять п’ятої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1.Виконання бюджету смт Сергіївка за січень-березень 2018 року.

2.2.Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік

2.3.Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунальних   підприємств смт Сергіївка на 2018 рік.

2.4.Про затвердження Плотнікової Марини Сергіївни на  посаді заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергіївської селищної ради Білгород-Дністровської  міської ради VII скликання.

2.5.Про встановлення доплат  заступнику селищного голови  на 2018 рік.

2.6.Про внесення змін до рішення Сергіївської селищної ради від 27.11.2015р. № 6 «Про утворення  виконавчого комітету  Сергіївської селищної ради Білгород – Дністровської міської ради VII скликання».

2.7.Про створення  комунальної установи «Благоустрій» Сергіївської селищної ради.

2.8.Про затвердження доповнення до  переліку об’єктів комунальної власності,  які підлягають передачі  в орендне користування у 2018 році. 

2.9.Про надання  гр. Гешка Т.І. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень №№ 15-17, 33-40, 123, загальною площею 142,7 кв.м.

2.10.Про надання  гр. Никифорову Р.Г. згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, розташованого  за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 19 б, нежитлових приміщень №№ 3, 4, 5,  6, 7, загальною площею 126,6 кв.м.

2.11.Про перехід та поновлення права оренди на земельну ділянку, розташовану за адресою: смт Сергіївка, вул. Чорноморська, 1а» 

2.12.Про надання дозволу гр. Маркову І.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця  Херсонська, 15 з земель житлової та громадської забудови. 

2.13.Про надання дозволу гр. Шаповаловій М.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність загальною площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця  Херсонська, 8 з земель житлової та громадської забудови. 

2.14.Про внесення змін у рішення Сергіївської селищної ради.

2.15.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди (ТОВ Абсолют).

2.16.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  ( Шмичкова К.В.).

2.17.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  ( Арнаут Л.В.).

2.18.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди (ГО Філадельфія).

2.19.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  (Левченко І.А.)

2.20.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  (Ващенко Н.Д.)

2.21.Про затвердження звіту про оцінку комунального майна та укладання договору оренди  (Сокиран В.А.)

2.22.Про укладання інвестиційного договору.

2.23.Про укладання інвестиційного договору.

2.24.Про укладання інвестиційного договору.

2.25.Про внесення змін в рішення 34-ї чергової сесії Сергіївської селищної ради № 563 від 23.03.2018р. « Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу громадянці Бойко А.Н.». 

Земельні  питання:

Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять п’яту чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 06. 06. 2018 року.

 

Уважаемые жители курорта Сергеевка!

Коммунальное предприятие "Сергеевская музыкальная школа" объявляет набор на 2018-2019 учебный год по классам:

фортепиано, баян, флейта, гитара, аккордеон, труба.

Консультации проводятся ежедневно (кроме субботы и воскресенья) с 15:00 до 17:00 в помещении музыкальной школы (старая школа напротив поселкового совета).

Администрация.

Очередное обновление!

Створенно on 11/05/2018

4 мая 2018 года в коммунальное предприятие "ЖКХ пгт. Сергеевка" поступил новый экскаватор-погрузчик БАМ-2014 на базе трактора МТЗ-82.1, приобретённый поселковым советом для замены абсолютно изношенной техники, которая находилась в строю только благодаря неустанным заботам работников коммунального предприятия. 

Долгожданное обновление позволит значительно улучшить эффективность работы и сократить расходы коммунального предприятия и проходит в рамках выполнения предвыборной программы поселкового головы Вовченко И.В.. Напомним, в прошлом году, на баланс ЖКХ также поступил новый автомобиль специального назначения (мусоровоз) марки МАЗ. Помимо этого, постоянно совершенствуется и обновляется парк навесного и сопутствующего оборудования спецтехники, а также стационарного оборудования всех жизненно важных для нашего курорта систем - водопровода, канализации и электрических сетей, постепенно выводя их из аварийного состояния, в котором они находились долгие годы.

 

Дорогие наши ветераны, поздравляем с Днем великой Победы! Мы всегда будем помнить, какой ценой досталась эта победа, поэтому не устанем благодарить вас и желать радости, благополучия, долгоденствия. Будьте здоровы, крепки, ведь вы подарили нам будущее на свободной земле!

Увага!

Створенно on 17/04/2018

Товариство з обмеженою відповідальністю «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР1» повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо необхідності встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «зеленого» тарифу на електричну енергію,вироблену на СЕС за адресою: Одеська область, м. Білгород -Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Транспортна, 3. Вироблена цією СЕС електроенергія буде продаватись в оптовий ринок електричної енергії України за «зеленим» тарифом.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб, з приводу необхідності встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію вироблену з енергії сонячного випромінювання приймаються з понеділка по п’ятницю з 9:00 год. до 29.05.2018 року (включно) за адресою: Одеська область, м. Одеса, вул. Єврейська, 23 А, email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Відкрите обговорювання (відкрите слухання) розпочнеться о 10:00 год. 31.05.2018 року в актовому залі Сергіївської селищної ради, яка знаходиться за адресою: смт Сергіївка, вул. Гагаріна, 3.

До обговорювання запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представники громадських інституцій, місцеві мешканці.  

 

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Відділів (Управлінь) Держгеокадастру у районах та містах Одеської області та надання кваліфікованого роз’яснення в найкоротші терміни, 10.04.2018 з 10:00 год. до 13:00 год. відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Міськрайонного управління у Білгород-Дністровському районі та м. Білгороді-Дністровському Головного управління Держгеокадастру в Одеській області за адресою: м. Білгород-Дністровський смт. Сергіївка, вул.Гагаріна,3.

 

В чистый и великий праздник Пасхи искренне хотим всем пожелать светлой благодати и искренней радости души, больших надежд и крепкой веры, истинного счастья и доброй удачи, чуткости сердца и щедрости души. Христос Воскрес!!!

28 - 30 марта 2018 года,  в Киеве, в помещении выставочного центра «Экспоцентр Украины», проходила международная туристическая выставка «UITT2018» Украина - путешествия и туризм». 

«UITT2018» Украина - путешествия и туризм» - это традиционное ежегодное место встречи международных туристических организаций, национальных и региональных туристических комитетов, туристических операторов и турагентств, субъектов туристического бизнеса, представителей госструктур, авиа, гостиниц, перевозчиков и масс-медиа.

Сотрудниками Управления развития туризма, созданного при КП "Сергеевка-Курорт-Сервис", Сергеевка была впервые представлена на туристической выставке в целом, как курорт.  Для участников и посетителей выставки были подготовлены буклет курорта Сергеевка, туристическая карта-схема Сергеевки на 2018 год с указанием санаториев, пансионатов, детских лагерей, интересных экскурсионных маршрутов и развлекательных заведений, а также буклеты и визитки наших санаториев и пансионатов. Экспозиция курорта находилась на общем стенде Одесской области в количестве 14 участников от Одесской области и г. Одесса.

Всего, в международной туристической выставке «UITT2018» Украина - путешествия и туризм» приняли участие 366 компаний из Албании, Болгарии, Греции, Грузии, Египта, Израиля, Италии, Испании, Китая, Кипра, Кубы, Мальты, Мальдивской Республики, Малайзии, Марокко, Словакии, Словении, Палестины, Турции, Туниса, Украины и Шри-Ланки. Туристические возможности Украины представлены на стендах участников из 36 городов и регионов нашей страны.    Участие в подобных выставках, это прекрасная возможность наладить сотрудничество с представителями турагентств Украины и зарубежья, познакомить их поближе с нашим замечательным курортом.

В будущем мы обязательно продолжим принимать активное участие в туристических выставках и мероприятиях как в Украине, так и в близлежащем зарубежье - Молдове и Беларуси. Но это только одно из планируемых направлений работы Управления развития туризма курорта Сергеевка - работы впереди очень много, а главная цель - сделать Сергеевку узнаваемым и развитым современным курортом.

Хотим поблагодарить за помощь и содействие Управление по развитию туризма Одесской областной администрации, голову Сергеевского поселкового Совета Вовченко И.В., а также местных руководителей предприятий туристической сферы санаториев: «Оризонт», «Патрия», «Золотая Нива», «Виктория», «С.Лазо» и детского санатория «Сергеевка»; ЛОК «Лиман», пансионатов «Калина», «Лазурный берег», «Патрия», «Чародейка»; детских лагерей «Рассвет», «Связист», «Богатырёнок», «Green Park Sergeevka»; баз отдыха: «Высотник», «Коралловый риф», «Медик-2», «Кемпинг Южный», «Хвыля», «Близнецы»; гостевых домов «Крок», «Сказка», «Луч», «Сосновый бор», «У боцмана», «Уют», «Море»,  а также Водно-спортивный центр «Олимп», Вейк-парк «Jump&Fly» и судоходную компанию ООО "Мадонич".

 

Відповідно до положень Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій, на офіційному сайті селищної ради http://sergeevka.info буде оприлюднений проект рішення виконавчого комітету селищної ради та відповідний аналіз регуляторного впливу, який є регуляторним  далі - Проект:
- «Про затвердження Положення «Про місцеві податки та збори селища Сергіївка  на 2019 рік»

Регуляторний акт розроблений відділом бухгалтерського обліку та фінансів Сергіївської селищної ради.

Пропозиції та зауваження щодо проектів регуляторних актів від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі на адресу розробника проекту рішення протягом місяця з моменту його оприлюднення. 

Адреса розробника проекту рішення:
677
80, Одеська область, м.Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка  вул. Гагарина, 3, тел. (04849)  47 9 74   E-mail: sergrada6@ukr.net

Проекти можно переглянути на нашому сайті

Шановні батьки!

02.04.2018 року в Сергіївській загальноосвітній школі № 8 I-III ступенів, в актовій залі, о 13.00 відбудуться загальні батьківські збори. Запрошуються усі батьки.

 

Повідомлення!

Створенно on 24/03/2018

Відповідно до ст.9 Закону України « Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб,  їх об’єднань .  Повідомляємо про оприлюднення  через 5 діб на офіційному сайті Сергіївської селищної ради  проекту регуляторного акту про встановлення тарифів на послуги  комунального підприємства « Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради» .Строк приймання пропозицій і зауважень до проекту регуляторного акту становить місяць з дня оприлюднення регуляторного акту  та аналізу регуляторного впливу.

Сегодня официальный профессиональный праздник работников ЖКХ и бытового обслуживания. В этот день, от лица всех жителей курорта и от поселкового совета, мы хотим поблагодарить  рабочих и служащих КП "ЖКХ пгт. Сергеевка"! Благодаря вашей нелёгкой работе в наших домах есть вода и свет, а наш посёлок с каждым годом становится всё зеленее и красивее!  Спасибо Вам огромное за заботу о курорте и его жителях! От всей души хотим пожелать Вам здоровья, терпения и спокойной работы, без аварий и авралов!

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  тридцять четверту  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 23 березня  2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять четвертої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік

2.2. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунальних   підприємств смт Сергіївка на 2018 рік.

2.3. Про план роботи Сергіївської селищної ради на  2018 рік.

2.4. Про затвердження структури та чисельного складу комунальної установи «Будинок культури – бібліотека смт Сергіївка» в новій редакції з 01 лютого 2018 року.

2.5. Звіт про хід виконання Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки смт Сергіївка за 2017 рік.

2.6.Про надання згоди КП «Житлово-комунальне  господарство смт Сергіївка» на укладання інвестиційних договорів.

2.7. Про затвердження звіту про оцінку комунального майна  - нежитлового приміщення загальною площею 45,6 кв.м., розташованого за адресою: вул. Гагаріна, 5/1, смт Сергіївка, яке знаходиться в орендному користуванні ПАТ «Державний ощадний банк України».

2.8. Про скасування рішення сесії Сергіївської селищної ради № 247 від 20 жовтня 2017 року «Про укладання  договору оренди  нерухомого майна комунальної власності з КП «Сергіївська Муніципальна Варта».

2.9. Про скасування рішення сесії Сергіївської селищної ради № 256 від 17 листопада  2017 року «Про укладання  договору оренди  нерухомого майна комунальної власності з КП «Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради».

2.10. Про затвердження  доповнень  до  переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі  в орендне користування у 2018 році. 

2.11. Про внесення змін  в рішення Сергіївської селищної ради № 500 від 07 грудня 2017 року « Про  затвердження  ДП «ІНЕКОУРБАНПРОЕКТ» технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для експлуатації та обслуговування  бази відпочинку «Парус», за адресою : вул. Горького, 2 «б», смт Сергіївка, м. Білгород-Дністровського, Одеської області».

2.12.Про затвердження звіту про  експертну грошову оцінку комунального майна, що знаходиться в оренді у гр. Плотнікової М.С., загальною площею 248,0 кв.м.  та передачу його у власність шляхом викупу.

2.13. Про затвердження звіту про  експертну грошову оцінку комунального майна, що знаходиться в оренді у гр. Сов’як А.Р., загальною площею 124,0 кв.м.  та передачу його у власність шляхом викупу.

2.14. Про затвердження звіту з оцінки комунального майна та  укладання договору оренди.

2.15. Про затвердження звіту з оцінки комунального майна та  укладання договору оренди.

2.16. Про затвердження звіту з оцінки комунального майна та  укладання договору оренди.

2.17. Про затвердження звіту з оцінки комунального майна та  укладання договору оренди.

2.18. Про затвердження звіту з оцінки комунального майна та  укладання договору оренди.

2.19. Про надання дозволу гр. Шевченко Катерині Василівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

загальною площею 0,0400 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вулиця Дунайська, 44  з земель житлової та громадської забудови.

2.20.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва індивідуального гаражу гр. Лукіній  О.В.   

Земельні  питання:

 Різне:

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять четверту чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 21. 03. 2018 року.

 

17 февраля 2018 года, на спортплощадке старой школы состоялся праздничный концерт посвящённый проводам зимы - Масленице. Выступали: народный ансамбль санатория "Оризонт" "Радуга" и воспитанники Сергеевской средней школы. Кроме того, посетители смогли отведать блинов и горячего чая, которыми угощал поселковый совет, принять участие в небольшой ярмарке и покатать своих самых маленьких детишек на пони. Финалом народного гулянья стало сожжение на костре чучела, которое символизировало зиму - Марену. 

17 февраля 2018 года в 13:00 на спортивной площадке старой школы состоится народное гулянье по случаю празднования Масленицы!

Вас ждёт праздничный концерт, народная ярмарка и угощения от поселкового совета.

В Сергеевский амбулатории проводится вакцинация для профилактики  дифтерии и столбняка. Приглашаем жителей посёлка для уточнения вашего статуса вакцинации и следующей профилактики. Обезопасьте себя и своих близких!

26 января 2018 года, в 10:00, в актовом зале поселкового совета состоялась 33я очередная сессия Сергеевского поселкового совета. Смотрите видеозапись сессии:  

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  тридцять третю  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 26 січня  2018 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять третьої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про виконання бюджету смт Сергіївка за січень-грудень 2017 року

2.2. Щодо внесення змін і доповнень  до бюджету  смт Сергіївка на 2018 рік

2.3. Про  затвердження  структури та чисельності складу Сергіївської селищної ради на 2018 рік.  

2.4.  Про затвердження структури та чисельного складу в бюджетних установах  Сергіївської селищної ради на 2018 рік.

2.5. Про внесення змін у найменування комунальної установи «Будинок культури смт Сергіївка» та  затвердження статуту у новій редакції. 

2.6. Звіт про хід виконання Програми «Обдарована молодь» на 2016-2018 роки .

Сергіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 8  за 2017 рік.  

2.7. Звіт про хід виконання Цільової Програми «Відкритий світ на 2014-2018 роки» Сергіївської загальноосвітньої  школи І - ІІІ ступенів № 8 за 2017 рік.

2.8. Про виконання Комплексної  Програми соціального захисту ветеранів війни і праці, інвалідів, дітей-інвалідів та малозахищених верств населення смт Сергіївка за 2017 рік.

2.9.Про затвердження  Цільової Програми соціальної підтримки  населення смт Сергіївка на 2018-2020 роки.

2.10. Про затвердження селищної Програми  надання фінансової  підтримки  підприємствам, установам, організаціям територіальної громади смт Сергіївка на 2018-2020 роки.

2.11. Про затвердження селищної Програми утримання кладовища на території Шабівської сільської об’єднаної територіальної громади.

2.12. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2018 році.

2.13. Про затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в орендне користування у 2018 році.

2.14. Про затвердження переліку земельних ділянок, які підлягають викупу у 2018 році.

2.15.Про затвердження Положення про виділення земельних ділянок мешканцям селища під будівництво індивідуальних гаражів.

2.16. Про склад комісії по виділенню земельних ділянок мешканцям селища під будівництво індивідуальних гаражів

2.17. Про встановлення доплат селищному голові  на 2018 рік.

2.18. Про встановлення доплат секретарю селищної ради  на 2018 рік.

2.19. Про встановлення доплат першому заступнику селищного голови

на 2018 рік.

2.20. Про внесення змін у рішення Сергіївської селищної ради  № 255 від 17 листопада 2017 року «Про передачу в постійне користування комунальному підприємству «Курорт – Сервіс» Сергіївської селищної ради» земельної ділянки, площею 0,5000 га, розташованої за адресою: смт Сергіївка, вул. Буджакська, 4.

- Земельні питання

-  Різне

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять третю чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 24. 01. 2018 року.

 

Дорогие жители и гости курорта Сергеевка!

Примите наши искренние поздравления с наступающими Новым годом и Рождеством Христовым!

Новогодние и рождественские дни – это время  радостных встреч с родными и друзьями,  тепла и уюта семейного очага. Они объединяют людей общим настроением, общими эмоциями, общей надеждой. Ведь все мечтают о здоровье, благополучии и счастье. 

От всей души желаем встретить Новый год и Рождество Христово в приподнятом настроении, со светлыми помыслами и добрыми намерениями. Желаем, чтобы каждый из вас добился успеха в своем деле. Чтобы в каждой семье был достаток и уют. Чтобы были здоровы ваши родные и близкие. Чтобы радость приходила в ваши дома и в будни, и в праздники.

Пусть 2018 год принесет Вам благополучие, удачу, любовь и взаимопонимание, много счастливых дней!

Сергеевский поселковый голова Вовченко Игорь Васильевич и коллектив поселкового совета.

 

С Новым 2018 годом!

Программа мероприятий

30 декабря

12.00  Новогодняя детская игровая программа у поселковой ёлки «Сказочная страна» от актеров Николаевского театра кукол

Дети примут участие в различных играх и конкурсах, пустятся в дружный хоровод с Дедом Морозом, Снегурочкой

и ростовыми куклами.

Ни один ребенок не уйдет без подарка!

31 декабря

23.00  Видеотрансляция новогодних шоу-программ,

встреча Нового 2018 года

1 января

01.00  Новогодняя развлекательная программа

«Встречаем Новый год»

Конкурсы, хороводы, праздничная дискотека и лотерея, в которой всего за 1 металлическую гривну! Вы имеете возможность стать обладателем ценных подарков (микроволновки, мультиварки, блендера, планшетного компьютера! А также многих других ценных и памятных вещей и сувениров)

Приходите и встретьте этот Новый 2018 год

в кругу знакомых и родных!

 

02.30  Самый незабываемый праздничный фейерверк!

И вновь продолжаются экскурсионные поездки учащихся Сергеевской средней школы, организованные в рамках выполнения предвыборной программы поселкового головы курорта Вовченко И.В.. 26-го декабря 2017 года состоялась очередная поездка в Одесский Академический театр музыкальной комедии им. Водяного. В этот раз - дети побывали на музыкальной сказке "Золушка".

22 декабря 2017 года, в 10:00, в актовом зале поселкового совета состоялась 32 очередная сессия Сергеевского поселкового совета. Смотрите видеозапись сессии:

 

Керуючись  пунктом 8 частини 3 статті 42, частиною 4 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Скликати  тридцять другу  чергову сесію Сергіївської селищної ради VII скликання 22 грудня  2017 року о 10.00 год. в приміщенні селищної ради (вул. Гагаріна, 3).

2.Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні тридцять другої чергової сесії Сергіївської селищної ради VII скликання наступні  питання:

2.1. Про  бюджет смт Сергіївка на 2018 рік.

-   Різне

3.Постійним комісіям Сергіївської селищної ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на тридцять другу  чергову сесію Сергіївської селищної ради та надати свої пропозиції та висновки в строк до 20. 12. 2017року.

 

Смотрите видеозапись сессии:

 

1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання

 

Керуючись  законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні» ,комунальне підприємство підготувало та подало на розгляд виконавчого комітету Сергіївської селищної ради  розрахункові матеріали розмірів тарифів на послуги за користування торговими місцями (площами).

На підставі звернення КП « Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради» розроблено проект рішення виконавчого комітету Сергіївської селищної ради «Про  встановлення  тарифів на послуги та орендної плати за надання торгових місць (площ) комунального підприємства « Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради», який передбачає встановлення тарифів. Даний регуляторний акт розроблений на виконання та з дотриманням вимого Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».      Проблема, яку пропонується розв’язати – це утримання та обслуговування торгових місць.

 Необхідно зазначити, що тарифи на платні послуги ринку за своїм економічним змістом є джерелом для забезпечення покриття витрат пов’язаних з діяльністю ринкового господарства, його належного утримання і розвитку відповідно до чинного законодавства.

Розмір плати за послуги, що надаються ринком повинен відшкодовувати витрати на створення і утримання ринку (торгових місць) в належному технічному та санітарному стані, забезпечувати сплату обов’язкових податків і зборів та оптимальну рентабельність( планова рентабельність становить до 20%).

Незалежно від групи товарів вартість утримання торгового місця повністю залежить тільки від обсягу наданих послуг розрахованих в залежності від площі торгового місця, оскільки витрати розподілені прямо пропорційно площі торгового місця. Запровадження єдиного тарифу за економічними розрахунками  дозволить підприємству функціонувати та забезпечувати баланс інтересів як підприємців (надання, встановлення додаткових торгових місць, проведення реконструкції), підприємству (отримання прибутку) так і державі (своєчасний та повний розрахунок з бюджетами всіх рівнів).

Застосування запропонованих тарифів повинно забезпечити відшкодування витрат, яке дозволить підтримувати територію ринку в належному санітарно-технічному і протипожежному стані відповідно до вимог чинного законодавства, а передбачений у розрахунку рівень рентабельності – забезпечувати розвиток матеріально-технічної бази підприємства.

 

2. Метою  регулювання є:

 

-          Метою прийняття даного регуляторного акта є надання якісних послуг, за економічно обґрунтованою платою, яка забезпечить повне відшкодування витрат ринків, що є об’єктивною умовою їх самоокупної роботи;

-         Відкритості та прозорості структури тарифів для субєктів господарювання  с.м.т. Сергіївка;

-         Поліпшення рівня обслуговування населення ;

-         Своєчасна і повна сплата заробітної плати , податків, зборів, та платежів КП « Курорт-Сервіс» Сергіївської селищної ради»;

-         Упорядкування відносин між фізичними особами та суб’єктами господарювання, що здійснюють підприємницьку діяльність та КП     «Курорт- Сервіс» Сергіївської селищної ради»;

-          Отримання коштів на оновлення та реконструкцію ринків, його благоустрій та технічне  оснащення.

 

 

<