846466dc7144fcb0d1eb222a6933747b.jpg
8cef9c6859e40aea6f8d7be8f90029c4.jpg
b08e3c455d7eda7aa543693f99006173.jpg
Регуляторна політика

Затвердження правил установки МАФ

10-ї позачергової сесії Сергіївської селищної ради VІ скликання 115

 11 травня 2011 року

 «Про затвердження правил установки та експлуатації

малих архітектурних форм для провадження підприємницької
діяльності на території смт Сергіївка»

 Керуючись ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2009 № 982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності», Сергіївська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити правила установки та експлуатації малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності на території смт Сергіївка (Додаток №1).
 2. Затвердити Примірний договір про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми (Додаток №2).

 3. Затвердити коефіцієнти функціонального використання земельної ділянки під малими архітектурними формами для провадження підприємницької діяльності (Додаток №3).
 4. Зобов'язання щодо надання дозволу на розміщення малих архітектурних форм (тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності) на території смт Сергіївка, а також укладання договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми покласти на виконком Сергіївської селищної ради.
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, соціально-економічної політики та ринкових відносин (Шевченко О.П.)

 

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА О.Ю.ШЕЛЕСТЕНКО

 

 


Додаток № 1 до рішення
Сергіївської селищної ради
№ 115 від 11.05.2011 року

правила

установки та експлуатації малих архітектурних форм

для провадження підприємницької діяльності

на території смт Сергіївка

 

 1. Загальні положення.

  1. Правила установки та експлуатації малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності на території смт Сергіївка регулюють відносини між органами місцевого самоврядування та суб’єктами підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, які виникають у процесі установки та експлуатації малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності на території смт Сергіївка та визначать порядок укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми та її експлуатації.
  2. У зазначених Правилах, нижченаведені терміни вживаються в такому значенні:
  • Мала архітектурна форма для провадження підприємницької діяльності (тимчасова споруда торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності) - це одноповерхова споруда, що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без
   улаштування фундаменту; тимчасова споруда для здійснення підприємницької діяльності може мати закрите приміщення для тимчасового перебування людей (павільйон площею не більше 30 квадратних метрів по зовнішньому
   контуру) або не мати такого приміщення;
  • Паспорт прив'язки малої архітектурної форми – документація, зміст якої передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2009 № 982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності»;
  • Договір про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми – документ, встановлений Сергіївською селищною радою форми, який посвідчує право суб’єкта підприємницької діяльності на розміщення і експлуатацію малої архітектурної форми та видається на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2009 № 982 «Про затвердження Порядку розміщення малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності».
 1. Порядок оформлення та видачі договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми:

  1. Договір про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми укладається виконкомом Сергіївської селищної ради.
  2. Для отримання договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми суб’єкт підприємницької діяльності звертається до виконавчого комітету Сергіївської селищної ради з заявою на ім’я селищного голови, в якій зазначена адреса установки малої архітектурної форми для провадження підприємницької діяльності. До заяви додається копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності та паспорт прив'язки малої архітектурної форми.
  3. На підставі документів, вказаних в п. 2.2 даних правил, та відповідного рішення виконкому Сергіївської селищної ради про розміщення стаціонарної (пересувної) малої архітектурної форми для провадження підприємницької діяльності за відповідною адресою та укладення договору особистого строкового сервітуту, укладається договір про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми.
  4. Договір укладається на строк від одного до 6-ти місяців поточного року.
  5. Плата за користування особистим строковим сервітутом для розміщення та використання малої архітектурної форми для провадження підприємницької діяльності стягується відповідно до затвердженої рішенням 36-ї сесії Сергіївської селищної ради № 623 від 25.12.2009 року грошової оцінки землі з урахуванням коефіцієнта функціонального використання земельної ділянки під малими архітектурними формами для провадження підприємницької діяльності, затвердженого рішенням Сергіївської селищної ради №115 від 11.05.2011 р.
 1. Закінчення строку дії Договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми

  1. Після закінчення строку дії Договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми мала архітектурна форма підлягає демонтажу.
 1. Контроль.

  1. Контроль за експлуатацією малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності на території смт Сергіївка здійснює виконавчий комітет Сергіївської селищної ради.
  2. Малі архітектурні форми для провадження підприємницької діяльності на території смт Сергіївка, встановлені з порушенням цих Правил, вважаються самовільно встановленими.
  3. У випадку самовільної установки малої архітектурної форми для провадження підприємницької діяльності на території смт Сергіївка, вона підлягає демонтажу.
  4. У випадку невиконання демонтажу самовільно встановленої малої архітектурної форми для провадження підприємницької діяльності на території смт Сергіївка, демонтаж здійснюється силами КП «УКГ смт Сергіївка» за рахунок коштів суб’єкта підприємницької діяльності.
  5. Демонтована мала архітектурна форма зберігається на спеціальному майданчику, що охороняється, та може бути повернутий власнику після відшкодування вартості його зберігання, демонтажу, транспортування.

 

 

 

 

Секретар селищної ради Г.О. Таран